NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 11. prosince 2019  svátek slaví : Dana  


 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Archiv aktuality


seznam aktuálně vystavených trestů - prohlédněte si seznam hráčů, kteří mají momentálně pozastavenou činnost, včetně způsobu provinění, začátku, konci a délky trestu


Pro všechny vedoucí teamů (10.12.2019) - Vážení, vzhledem faktu, že v návaznosti na prověření platnosti RP v ČSLH a dotažení kladných lustrací několika hráčů do důsledku, se množí výzvy k dalším lustracím hráčů NHLH. Několik jich již bylo provedeno s negativním výsledkem. DK NHLH doporučuje a vyzývá všechny vedoucí teamů, nechť si své svěřence interně prověří, zda nemají platný RP ČSLH a nenastoupili v soutežích NHLH. Pokud shledají, že ano, a to i v případě, aniž by to dotčený hráč „tušil“, okamžitě RP zrušte a nechte si vystavit u těchto jedinců potvrzení ČSLH, že hráč nemá platný RP ČSLH, a že v roce 2019 v žádné soutěži ČSLH nehrál. Kopie prosím pošlete DK NHLH. Fakta o RP a startech v ČSLH prověříme a pokud budou splneny 2 níže uvedené body, bude pro tyto případy hráčů do 31.12.2019 platit amnestie. (napsal JRD)
Výrok o povolení startu Michala Holeše (10.12.2019) - Vzhledem k faktu, že v DK NHLH převládl názor pro Michala Holeše amnestii neodsouhlasit, protože již není ve stavu dodržet podmínku č. 2 a sice, že nenastoupil v roce 2019 ve vykonnostní soutěži ČSLH. Výrok k povolení jeho startu v letošním ročníku NHLH je zamítavý. Michal Holeš nesmí v letošním rocniku NHLH startovat. Pro oddíl Senohrab platí kontumace zapasu se všemi důsledky. Důvodem je skutečnost, že Michal dohrál celou krajskou sezónu ČSLH za HC Lev Benešov (tj. letos min. 10 zápasů včetně play-off), svůj RP nezrušil dostatečně efektivně, ačkoliv byl na tento fakt upozorňován vedením soutěže NHLH od 09/2019.  (napsal JRD)
Úpravy výsledků a tabulek NHLH 2019/2020 (09.12.2019) - Aktuální prosincová aféra s falešnými starty celkem 7 hráčů se díky hromadným kontumací zdaleka nedotkla jen oněch 5 mužstev, za které tito hráči nastoupili. Celkem bylo zkontumováno 30 zápasů (28 v 1. lize, 2 ve 2. lize). Tři utkání skončila oboustrannou kontumací, když někdo z černých hráčů nastoupil za oba z celků. Oboustranná kontumace je realizována skóre 5:0 resp. 0:5 pro obě mužstva bez zisku bodů. Kromě odečtu týmových bodů do tabulek soutěže, jsou všem hráčům z kontumovaných zápasů, kteří nastoupili (a bodovali) za potrestané mužstvo, vymazány veškeré dosažené kanadské body z těchto zápasů. Odehraná utkání z důvodu možnosti nastoupit v play-off jsou započítány. Kanadské body soupeře, zůstavají v platnosti. Statistiky brankářů jsou rovněž anulovány. Kompletní přehled kontumovaných zapasů a bodových úprav v tabulkách ke stažení. (napsal web admin)
Dodatek k výroku DK ohledně černých startů (06.12.2019) - Znovu ve věci jednala DK NHLH a to v navaznosti na skutečnost,  že po přívalu prvních negativních relaci se všicni vedouci postižených teamů omluvili za chybne vyhodnoceni sve první  reakce a predevším korektne a sebekriticky uznali své pochybeni a přijali trest. Veskera komunikace s nimi se prakticky obešla bez jakoli drsných výroků, haněni NHLH či vyhrozovaní. Naopak s koresponece s vedenim muzstev vyplyva, že mají zajem sve nedůsledne jednáni ve věci ruseni RP CSLH napravit, tedy dotahnout do konce s touhou hrát nadale cistý amatersky hokej. Po vyzrale uvaze dospela DK NHLH k rozhodnutí, že využije mimořádný nastroj podmíněné amnestie s podmínkou níže dodrzených bodů:  (napsal JRD)
Úprava ledu mezi třetinami (04.12.2019) - S ohledem na občasné výtky směrem ke kvalitě ledové plochy připomínáme, že je od aktuální sezóny 2019/2020 v platnosti nový bod propozic (bod 1.4):
Nově lze v druhém utkání dne požádat o úpravu ledové plochy mezi druhou a třetí třetinou. Úprava je podmíněna souhlasem obou soupeřů. Zde je nutno požadovanou úpravu ohlásit před zahájením utkaní v recepci ZS BN. (napsal Ondřej Lukáč)
Neoprávněné starty hráčů NHLH (01.12.2019) - Disciplinární komise bohužel měla k řešení nepříjemnou situaci týkající neoprávněných startů 7 hráčů, jenž nedodrželi základní pravidlo a nastupovali vědomě v NHLH s platnou registrací v ČSLH. Jedná se o závažný problém, který rok co řešíme a tak budeme činit nadále se zvýšenou intenzitou. Níže je uveden výčet hráčů, kteří v rozporu s propozicemi startovali v zápasech NHLH. K dispozici máme u těchto borců podrobný výčet výsledku i kan. bodů k 30.11.2019:
  1. Holeš M. - Senohraby
  2. Jirků A. - HC Agave
  3. Herma V. - HC MOOS Osečany
  4. Hlaváček L. - HC MOOS Osečany
  5. Pudil Z. - HC MOOS Osečany
  6. Toula T. – HC Olbramovice A
  7. Frodl J. – AHC Rebels
(napsal JRD)
Kontumace zápasu HC MOOS Osečany - Benešov 70ers (01.12.2019) - V zápase HC MOOS Osečany - Benešov 70ers sehraného 27.11.2019 byl v čase 26:28 přerušen zápas z důvodu vážnějšího zranění hráče HC MOOS Osečany. Po incidentu mužstvo HC MOOS Osečany odmítlo dohrát utkání s odůvodněním obav o své zdraví. Na vyžádání DK ved. teamu podali vysvětlení, která se lišila v náhledu zda ke zranění došlo následkem faulu. Ze zápisu o utkání, a s dovysvětlením RO, vyplývá, že se o faul nejednalo, zranění nebylo způsobeno úmyslně a vyplynulo ze hry.  To, že sebou hra hokeje přináší v rámci pravidel LH jistou dávku tvrdosti nelze trestat. Výrok DK NHLH zní: HC MOOS Osečany je potrestán za odmítnutí dokončit utkání kontumačním výsledkem 0:5 se všemi důsledky. (napsal JRD)
Překládání zápasů NHLH 2019/2020 není možné (22.11.2019) - Prosím všechny činovníky mužstev, aby vzali na vědomí, že nadále je takřka vyloučeno překládání jakýchkoliv zápasů NHLH.  Přes náš do nekonečna opakovaný letitý apal, aby po nás nebylo nic takového vyžadováno, se v každém ročníku setkáme s řadou podobých žádostí. V aktuální sezóně jsme ze závažných důvodů několikrát takovou výjimku poskytli (nebál bych se napsat, že s krajní nevolí), nadále to však skutečně nebude možné. (napsal web admin)
Rozpis celé základní části NHLH 2019/2020 (22.11.2019) - V pátek 22. listopadu byl zveřejněn kompletní rozpis až do konce základní části NHLH obou lig. Základní část by ta měla skončit 12. února. Následovat budou boje v play-off. Soutěž bude ukončena finálovými boji v první polovině března. V prosinci bude opět rozpis zápasů NHLH méně početný. Soutěž bude tradičně přerušena po dobu vánočních a novoročních oslav (od 23.12.2019 do 2.1.2020 se nebude hrát). Kvůli havarijnímu stavu kotlů a nutné opravě navíc bude zápasová výluka v části prvního prosincového týdne. (napsal web admin)
Automatické STOPky (22.10.2019) - Pro tuto sezónu byla na předsezónní schůzi vedoucích odhlasována podstatná změna pravidel, kdy bude hráčům - recidivistům (s uloženými opakovanými vyššími tresty) automaticky pozastavena činnost. Tomuto pravidlu je věnovám bod 2.12 v propozicích. Doposud se vyšší tresty (OT na 10 minut, OK na 20 minut, TH a DT) zápasům NHLH v probíhající sezóně vyhýbaly, avšak v polovině října byly v jednom utkání uděleny hned dva. Na jedné straně obdržel hráč OT na 10 minut za nesportovní chování, na druhé straně dokonce TH (za který se počítá 25 trestných minut) za kopnutí hráče. (napsal web admin)
Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.