NHLH Benešov
  Dnes je : čtvrtek, 28. května 2020  svátek slaví : Vilém  


 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Archiv aktuality


seznam aktuálně vystavených trestů - prohlédněte si seznam hráčů, kteří mají momentálně pozastavenou činnost, včetně způsobu provinění, začátku, konci a délky trestu


Posezónní schůzka NHLH 2020 zrušena (12.03.2020) - Na úterý 7. dubna byla naplánována posezónní schůzka NHLH (po právě dokončeném ročníku 2019/2020), ovšem s ohledem na nelichotivý vývoj situace v ČR a okolních státech, týkající se koronaviru, je schůze zrušena bez náhrady. S přibývajícími opatřeními na úrovní státu, ale i jednotlivých organizací, firem a společností, je velmi pradvěpodobné, že by se takové schůzka ani konat nemohla. A pokud ano, patrně by to nebylo rozumné. I kdyby se situace začala nenadále rychle zlepšovat, schůzka se konat nebude. Dá se očekávat, že zástupci týmů i organizátoři budou mít tou dobou jiné starosti a nesešli bychom se v dostatečném počtu. Ke schůzce budete vyzváni v průběhu léta a bude se konat jen jediná, tak jako bývalo do nedávna zvykem. Přejeme vám vše dobré a více než kdy jindy, hodně zdraví. (napsal web admi)
NHLH 2019/2020 je minulostí (11.03.2020) - V úterý 10. března 2020 bylodobojováno poslední finále NHLH ročníku 2019/2020 a tím byl ukončen celý ročník soutěže. Mužstvo HC Kabaret se stalo mistrem 2. ligy po dvou finálových výhrách (4:1 a 6:4). Zdatným soupeřem mu byli Strojaři Attl, kteří se do finále dostali přece jen trochu nečekaně (především s ohledem na vysokou bodovou ztrátu ze základní části na dva nejlepší celky, ale i jejich celosezónní dominanci).  Pro mužstvo HC Strojaři Attl se jednalo o derniéru v soutěži. Příští ročník se u nás neobjeví. Doufejme, že pauza bude jen dočasná. (napsal web admin)
Vítěz 1. ligy NHLH 2019/2020 (10.03.2020) - V sobotu 7. března byl odehran druhý match FINÁLE skupiny A mezi 70ers BN a HC Farma V. Popovice, zde zvítězila přesvědčivě zkušenost, 70 přehrály v obou utkání farmáře, mladé mužstvo Farmy předvedlo kvalitní hokej a v I. třetině soupeře potrapilo, pak, čert ví proč, polevili a inkasovali. Hokej to byl svižný, taktický a korektní avšak i tvrdý, přestože došlo ke zranění nikde nebyla záludnost. 70 převzaly k pomazlení zatím největší pohár v historii NHLH. Za kvalitní a inspirační výkony děkuji oběma soupeřům. (napsal JRD)
Finále skupiny D vybojováno (10.03.2020) - V pátek 6. března byly ukončeny finálové boje skupiny D, zvítězily o malý krok Votice, postačila jim k tomu plichta ve druhém zápase. Semtamťuk neměl právě nejlepší den a Čerti to využili, mají pohár vítěze D a našlápnuto výše. Zápas byl vedený korektně. (napsal JRD)
Tresty pro hráče Kabaretu (10.03.2020) - Ze zápasu HC Kabaret vers. HC Strojaři Attl vzešel trest STOP na 10 utkání pro hráče HC Kabaret - Ivana Koldcsiter. Bezprostředně po přerušení hry z důvodu faulu a vylučovaní nastřelil koutouč směrem k hráčské lavici, kde kde zasáhl RO do nohy zezadu, zásah kotouče nezpůsobil RO zranení, zápas se dohrál.  Další prohřešek zezápasu Kabaret vers. Attl, úder do oblasti hlavy a krku byl vyřešen během zápasu a uložený trestd ve hře je dostatečný a DK jej dále neřeší. (napsal JRD)
Trest pro hráče HC Pyšely (10.03.2020) - Ze zápasu HC Pyšely vers. Benešov 70ers si hráč Jan Švejnoha dodatečně odnesl trest STOP na 4 zápasy. Hráč je potrestán za hrubé výrazy, kterými počastoval RO. Trest se přenáší do další sezóny. (napsal JRD)
První finálový zápas 2. ligy (08.03.2020) -

Také máme za sebou 1. finálové utkání HC kabaret vers. Strojaři Attl, které se odehrálo, pro mě v překvapivém duchu. Utkání předcházela vzájemná dohoda o přesunu termínu konání druhé zápasu. Oba teamy se bezproblémově dohodly v přátelském souznění na posunu termínu. O to více překvapivější, až zarážející je, co se dělo v čase prvního zápasu na ledě. (napsal JRD)

Konečný výrok trestů ohledně neplatných startů (03.02.2020) - S koncem ledna vypršel i termín pro narovnání některých nesrovnalostí s (ne)oprávněnými starty v letošním ročníku NHLH. Čtyři hráči skrze svévedoucí splnili dodatečné podmínky a je tak možné dovršit jejich amnestii. Tři další se o nápravu buďto nepokusili, nebo nebylo možné splnit požadovaném podmínky DK a proto je jejich start po zbytek sezóny NHLH 2019/2020 zakázán (M. Holeš - Sehohraby, L. Hlaváček - MOOS  a T. Toula - Olbramovice A. V detailu zprávy si přečtěte celé odůvodnění DK. (napsal JRD)
STOPka pro hráče Senohrab a 70ers (03.02.2020) - V zápase 19. kola 1. ligy mezi mužstvy Sokol Senohraby a Benešov 70ers došlo k vzájemné potyčce, resp. úderům hlavou. Za což bylo hráči Senohrab P. Švancarovi udělen STOP na 8 utkání a hráči 70ers T. Horáčkovi STOP na 4 utkání. Hráč Senohrab v prerušené hře atakoval soupře hlavou, ten mu úder hlavou vrátil a následně došlo k šarvátce. Při incidentu nedošlo ke zranění. T. Horáčkovi trest vyprší po prvním čtvrfinálovém zápase play-off, takže by teoreticky mohl nastoupit do dalších zápasů play-off, ale jelikož v sezóně odehrál jen 5 utkání, nesplňuje tak nutnou podmínku pro start v nadstavbové části. Přesný konec trestu P. Švancara se bude odvíjet až od programu Senohrab v příštím ročníku (5 zápasů trestu přenese do další sezóny).   (napsal web admin)
Copyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.