NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 23. února 2020  svátek slaví : Svatopluk  


 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Archiv aktuality


seznam aktuálně vystavených trestů - prohlédněte si seznam hráčů, kteří mají momentálně pozastavenou činnost, včetně způsobu provinění, začátku, konci a délky trestu


Soupisky pro play-off 2020 (17.02.2020) - V sobotu 15. února 2020 vypukly boje play-off. V recepci budou, stejně jako po celou sezónu, před každým zápasem předvyplněné formuláře o utkání s vyplněnými soupiskami pro play-off. Mějte na paměti, že v play-off smí nastoupit pouze hráči, kteří splnili stanovená kritéria (tedy jsou na turnajové soupisce mužstva pro sezónu 2019/2020 a odehráli minimální počet utkání v základní části). Minimální počet odehraných zápasů v základní části 7, pokud je hráč na soupisce od začátku sezóny. Pokud byl hráč připsán na soupisku až v přestupním termínu, postačí mu 5 startů. Pokud hráč v přestupní termínu změnil působiště (tedy od začátku sezóny byl na soupisce jiného mužstva a polovině přestoupil), musí samozřejmě splňovat přísnější kritérium sedmi startů v soutěži. Základní část 1. ligy, jelikož se soutěž nijak ve svém průběhu nedělila, je pro letošek jasná. Do základní části 2. ligy jsou počítány zápasy obou části (roztřiďující a navazující). Všechna mužstva měla v rozpise naplánovaných 22 utkání. Platné soupisky pro play-off si můžete prohlédnout na stránce http://nhlh.elak.cz/soupisky.php. POZOR:
Letošní situace je částečně znepřehledněna díky vysokému počtu dodatečných kontumací. Ze všech kontumovaných zápasů, kvůli neoprávněným startům, máme k dispozici zápisy, takže přesně víme, který hráč na zápase byl a odehrál jej. Takový start se samořejmě do min. počtu odehraných zápasů počítá. Pokud byl některému mužstvo zkontumován jeden nebo více zápasů z jiného důvodu (typicky se soupeř k utkání nesešel v dostatečném počtu a zápas byl předem po dohodě zrušen), je možné takový zápas započítat všem hráčům vítězného mužstva (5:0) jako platný start. Tyto starty však nejsou započítávány automaticky (neobjeví se v individuálních statistikách), ale jsou zohledněny při generování soupisek pro play-off. Pokud by došlo k situaci, že na vytištěném zápise o utkání není některý hráč, který kritérie a splňuje, uveden, dopiště jej rukou. Následně při vyhodnocování bude tento fakt ověřen. Pokud by byl hráč dopsán do zápisu rukou a bylo by zpětně zjištěno, že tomu bylo učiněno neoprávněně, bude zápas dodatečně nekompromisně kontumován (a jeho vítězem budou soupeř). (napsal web admin)
Konečný výrok trestů ohledně neplatných startů (03.02.2020) - S koncem ledna vypršel i termín pro narovnání některých nesrovnalostí s (ne)oprávněnými starty v letošním ročníku NHLH. Čtyři hráči skrze svévedoucí splnili dodatečné podmínky a je tak možné dovršit jejich amnestii. Tři další se o nápravu buďto nepokusili, nebo nebylo možné splnit požadovaném podmínky DK a proto je jejich start po zbytek sezóny NHLH 2019/2020 zakázán (M. Holeš - Sehohraby, L. Hlaváček - MOOS  a T. Toula - Olbramovice A. V detailu zprávy si přečtěte celé odůvodnění DK. (napsal JRD)
STOPka pro hráče Senohrab a 70ers (03.02.2020) - V zápase 19. kola 1. ligy mezi mužstvy Sokol Senohraby a Benešov 70ers došlo k vzájemné potyčce, resp. úderům hlavou. Za což bylo hráči Senohrab P. Švancarovi udělen STOP na 8 utkání a hráči 70ers T. Horáčkovi STOP na 4 utkání. Hráč Senohrab v prerušené hře atakoval soupře hlavou, ten mu úder hlavou vrátil a následně došlo k šarvátce. Při incidentu nedošlo ke zranění. T. Horáčkovi trest vyprší po prvním čtvrfinálovém zápase play-off, do odvety bude již moci nastoupit. Přesný konec trestu P. Švancara se bude odvíjet až od programu Senohrab v příštím ročníku (5 zápasů trestu přenese do další sezóny).  
(napsal web admin)
Rozpis NHLH play-off 2020 (27.01.2020) - Byl zveřejněn rozpis kompletní nadstavbové části - play-off 2020. První zápasy startují 15. února 2020 a poslední finálové zápasy bude sehrány nejpozději 14. března 2020. Pokud by se všechna tři finále dohrála po dvou zápasech, soutěž bude ukončena o týden dříve, již v sobotu 7. března. Jelikož stále zbývá dohrát dost zápasů, má málokteré mužstvo dopředu jasnou svou pozici, kam bude nasazeno a kdy odehraje své zápasy. Jak se bude situace vyvíjet dle dosažených výsledků, bude rozpis aktualizován. Zatím si můžete stáhnout kompletní šablony play-off: 1. liga | 2. liga - skupina C | 2. liga - skupina D.   (napsal web admin)
Copyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.