NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 20. února 2019  svátek slaví : Oldřich  


 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Archiv aktuality


seznam aktuálně vystavených trestů - prohlédněte si seznam hráčů, kteří mají momentálně pozastavenou činnost, včetně způsobu provinění, začátku, konci a délky trestu


Rozpis NHLH zbytku play-off 2019 (18.02.2019) - Rozpis zbytku základní části (navazující části) NHLH by měl být zveřejněn v úterý 19. února 2019.  Kompletní rozpis play-off pak v průběhu tohto týdne. Jako každý rok je situace ztížena nejistotou okolo působení benešovského A-týmu v krajské soutěži ČSLH. Tento týden začíná play-off a mužstvo může každý týden ukončit sezónu nebo naopak postupovat dále do dalších kol. Sledujte proto naše webové stránky, kde budou případné změny zveřejňovány. (napsal web admin)
Pravidla pro střídavý start (29.01.2019) - V utkání 20. kola 1. ligy došlo k nedorozumnění ve výkladu propozic a oběma mužstvům (HC Pyšely a HC Průhonice) nebylo povoleno nasadit do hry hráče se statusem střídavého startu, s tím, že takoví hráči nesmějí hrát v navazující části. Pravidla však hovoří, že hráči s SS nesmí v žádném případě nastoupit v nadstavbové části (tj. play-off a případná baráž). V základní části, která se poslední roky skládá z rozstříďující a navazující části (po rozdělení soutěže na 4 výkonnostní skupiny), hrát smí. Druhým omezením je maximální počet odehraných zápasů těchto hráčů, který byl pro sezónu 2018/2019 stanoven na 7 zápasů.  (napsal web admin)
STOP na 6 měsíců pro Petra Picka (24.01.2019) - Hráči P. Pickovi z mužstva HC Sokol Pyšely byl uložen trest zákazu herní činnosti po dobu 6 měsíců za strčení do rozhodčího. Trest započal 21. ledna 2019 a vyprší 21. července 2019, tzn. hráč nesmí nastoupit do konce rozehrané sezóny 2018/2019. (napsal JRD)
Psaní vlastních komentářů do zápisu o utkání (24.01.2019) - Mějte prosím všichni účastníci (vedoucí mužstev, hráči, kapitání...) na paměti, že do formuláře zápisu o utkání není možné zapisovat žádné komentáře ani poznámky. Právo zápisu mají výhradně rozhodčí a zapisovatel/časoměřič. Pakliže máte někdo potřebu vyjádřit své obvykle hluboké pocity, stížnosti či pochvaly, lze tak učinit jen a pouze prostřednictvím volně psaného dokumentu. Případně lze provést zápis do formuláře zápisu o utkání skrze RO, pokud s tím bude dotyčný RO souhlasit, v žádném případě to však není jeho povinností. Tuto námitku, která má souvislost s konkrétním utkáním, a je podepsána je nutno doručit osobně organizačnímu výboru nebo zaslat elektronickou poštou na oficiální e-mail soutěže nhlh@elak.cz. (napsal JRD a web admin)
Změny ve vedení MSZ (22.01.2019) - Vážení přátelé a hlavně účastníci dlouhodobého turnaje NHLH, přináším oficiální info o významných změnách týkajících se řízení ZS BN. Jak asi všichni okresní Benešáci a i většina hokejových nadšenců dobře ví, opět proběhla v BN po volbách restrukturizace ve vedení města Benešova a potažmo i změna managementu MSZ BN tedy i ZS BN. (napsal Jarda Svoboda)
Jak postupovat při nezpůsobilé led. ploše? (10.01.2019) - Poslední hrací týden roku 2018 jsme se zástupci dvou dotčených mužstev a vedení ZS řešili problém s absolutně nevyhovující ledovou plochou. Dále je sepsán doporučený postup, jak postupovat v podobných situacích, které se snad nebudou často opakovat. Nicméně stát se to může a bohužel k problému došlo i hned v úvodu roku 2019. Proto se seznamte s tím článkem a návodem a na nevyhovující led vždy korektně a slušně upozorněte. Samozřejmě se nejedná o úmysl ze strany vedení ZS, které o tom ani nemusí vědět. Domluva a případná kompenzace je vždy o dohodě všech zúčastněných stran. (napsal JRD)
První sezónní kontumace (27.12.2018) - Zápas Sokol Senohraby - HC Olbramovice B musel být bohužel kontumován v neprospěch Olbramovic. Mužstvo hostí se nedokázalo sejít v dostatečném počtu a náhradní termín (mezi vánoční a novoroční svátky) se nepodařilo dohodnout. Jak bylo dříve opakováně avizováno. přesouvání zápasů na neurčito je dále nemožné kvůli prodlužování (již tak dlouho hrané) soutěže. (napsal web admin)
Rozpis leden-únor 2019 (19.12.2018) - ve středu 19.12.2018 byl zveřejněn rozpis na prvních šest týdnů roku 2019. Soutěž se naplno rozjede po desetidenní vánoční přestávce 2. ledna. (napsal web admin)
Překládání zápasů NHLH (17.12.2018) -

Ačkoliv se většina týmů k žádosti o přeložení zápasů uchyluje opravdu zcela výjimečně a ojediněle a ačkoliv k podobné žádosti máte patrně dobré důvody, je nadále překládání zápasů prakticky vyloučeno. Způsob jak se o přeložení přece jen můžete pokusit je popsán v tomto článku. Ale neobracejte se prosím nadále na nás jako na organizátory s žádostí o přeložení zápasů. Ač bychom rádi, nejsme schopni vám vyhovět. (napsal JRD a web admin)

Nevídaný obrat v zápase NHLH (27.11.2018) - Často zde na úvodní stránce nepopisujeme průběh nebo zajímavosti z jednotlivých zápasů NHLH. S ohledem na počet odehraných zápasů a nastřílených branek těžko vybírat ty nejpovedenější týmové nebo individuální výkony.  V sobotu 24.11.2018 se však mužstvu AGRO Přestavlky v zápase proti FireDeamons podařil vskutku husarský kousek, který opravdu není často k vidění a stojí za zmínku. Přestavlky ještě v čase 44:28 prohrávaly poměrem 1:3, pak však přestavlčtí hráči nevídaným obratem během 13 vteřin vsítili 3 branky a nakonec šokujícím způsobem zvítězili 4:3. (napsal web admin)
Oprava času zápasu Agave - Semtamťuk (16.11.2018) - Nedělní první utkání (dne 18.11.2018) mezi mužstvy HC Agave a HC Semtamťuk bylo uvedeno s chybným časem začátku. Utkání startuje v 19:10 (nikoliv v 18:10 jak zde na webu bylo do dneška uvedeno). Omlouvám se za případné komplikace. (napsal web admin)
Limit zápasů na střídavý start (14.11.2018) - Od letošní sezóny je nově v našich propozicích zakotveno pravidlo o střídavném startu, ale je poměrně přísně omezeno 3 podmínkami, kdy hráč může naskakovat do hostujícího celku jen z druhé ligy, v žádném případě nesmí nastoupit v play-off v hostujícím celku a i počet zápasů, ve kterých smí hostovat, je omezen a to na maximálně 7 zápasů za tým(y) z první ligy. V prvním ročníku není pravidlo tak hojně užíváno, jak jsem před sezónou očekával. O co méně mužstev tuto novinku využilo, o to aktivněji někteří hráči se střídavým startem nastupují. A tedy pozor, některým jedincům se maximální možný počet 7 zápasů podaří vyčerpat již okolo poloviny základní části nebo dokonce před ní. Další starty takového hráče jsou absolutně vyloučené a jejich případné nasazení do zápasů bude nekompromisně znamenat kontumaci v neprospěch mužstva, za které nastoupil, se všemi důsledky. Stejně tak není možné, aby hráč který vyčerpal sých 7 střídavých startů za některé z mužstev 1. ligy, v přestupním termínu nastoupil na střídavé starty za jiné mužstvo. Limit 7 střídavých startů se vztahuje na hráče (bez ohledu na to, zda v sezóně hostuje v jediném mužstvu, nebo během přestupního termínu změní hostující tým, takové starty se sčítají), nikoliv na mužstvo. (napsal web admin)
Rozpis navazující části (12.11.2018) - S blížící se druhou části sezóny (tj. navazující část) účastníky NHLH samozřejmě zajímá, kdy budou hrát další utkání. Nyní však ještě nejsme schopni rozpis zveřejnit. Známé jsou zatím jen 4 zápasy 1. ligy, které budou sehrány koncem listopadu. Ačkoliv chybí k dokončení první části 1. ligy již jen 6 utkání, nemá zatím ani jediné mužstvo jasnou svou pozici. Z tohoto pohledu by stejně byly rozpisy pro prosinec stále málo vypovídající.  Nicméně naší snahou je rozpisy zveřejnit co nejdříve a na co nejdelší dobu dopředu. Bohužel jsme toho schopni až získání rozpisů mládežnických kategorií od krajských svazů a benešovských výkonnostních oddílů. Termínová listina by měla být k dispozici okolo poloviny listopadu, tedy tento nebo příští týden (12.-23. listopadu 2018). Jakmile budeme mít všechny podklady k dispozici, zveřejníme v co nejkratší možné době rozpis prvních prosincových kol a následně další týdny.  Ačkoliv tento postup není ideální, nejsme schopni jej z pozice NHLH jakkoliv ovlivnit a proto vás prosíme vás o pochopení a trpělivost. Rozpis 4 známých zápasů 1. ligy ke stažení v PDF. Další zápasy 1. ligy budou naplánovány až na prosince 2018. (napsal web admin)
Přestupní termín NHLH 2018 (22.10.2018) - V NHLH každý týden naskakují další soutěžní kola a ačkoliv soutěž nedávno teprve začala, kvapem se blíží konec první části a tím pádem i přestupní termín. Jako vždy je termín stanoven do období mezi dvě první části soutěže - roztřiďující a navazující.  Pro sezónu 2018/2019 je přestupní termín stanoven na 12. až 25. listopadu. Nejpozději do 25. listopadu musí být odevzdány všechny podklady pro přestoupivší nebo nové hráče. Hráč v novém působišti smí zasáhnout do hry vždy až v druhé půlce základní části. Pro první ligu to znamená od 12. kola včetně, pro druhou ligu až od 14. kola včetně.  Mějte na paměti, že 25. listopad je nejzazším termínem pro odevzdání podkladů (foto, podpis, údaje o hráči, poplatek 100Kč), avšak pokud má nový hráč nastoupit hned v prvním kole navazující části, je třeba podklady dodat s několikadenním předstihem. Není možné např. odevzdat podklady v pátek 23. listopadu a v sobotu nastoupit - přestup nebude včas realizován. (napsal web admin)
Problém s časomírou (22.10.2018) - V současnosti je kvůli technické poruše drobná závada na časomíře, proto prosím omluvte její neúplný stav. Konkrétně se jedná o poruchu ukazatele trestů u jednoho z mužstev. Zbytek proměnných, tj. ukazatel času, skóre a trestů druhého mužstva, fungují. Omlouváme se za drobnou komplikaci a žádáme o pochopení. Na nápravě se již pracuje a v ideálním případě bude v průběhu příštích dní vše plně funkční. (napsal Michal Molnár)
Drobné změny rozpis NHLH (17.10.2018) - Kvůli nedávným změným v rezervačním systému MSZ došlo k posunu začátků většiny říjnových a listopadových utkání. Jedná se převážně o drobné kosmetické posuny o 5 nebo 10 minut. Prosím všechny aktivní účastníky NHLH, aby si ověřili pozměněný rozpis a zaznamenali si případné změny začátků zápasů svého musžtva. (napsal web admin)
Zápas Benešov 70ers - HC Olbramovice A přeložen (12.10.2018) - Zápas mezi mužstvy Benešov 70ers a HC Olbramovice A byl z původního termínu z úterý od 22:15 přeložen na čtvrtek 15. listopadu od 21:50. (napsal Ondřej Lukáč)
STOP na 9 měsíců pro D. Sosnovce (12.10.2018) - Hráči Davidovi Sosnovcovi z mužstva Benešov 70ers byl udělen trest zákazů startu v NHLH po dobu 9 měsíců. Trest vyprší 12. července 2019. Důvodem bylo úmyslné sražení RO během hry, kdy se jmenovaný hráv přesně dvě minuty před koncem utkání úmyslně a nekompromisně rozjel na RO, narazil RO v plné rychlosti a značnou silou na mantinel, následoval pád RO. RO utrpěl lehčí zranění na ruce. (napsal JRD)
Neuhrazené startovné (13.09.2018) - Ke dni 13. září 2018 některá mužstva stále neuhradila startovné za účast NHLH ve výši 1200Kč. Včasná úhrada této částky je jednou z podmínek pro zařazení do soutěže, přičemž termín pro úhradu samozřejmě dávno uplynul.  Žádáme všechny hříšníky, ať neprodleně úhradu po dohodě s paní Evou Krčilovou provedou (buďto převodem na účet nebo hotovostně. Jedná se mužstva Benešov 70ers, FireDeamons, HC JM, HC MOOS Osečany, AHC Rebels, Sokol Senohraby a Zbytek Světa. (napsal Eva Krčilová)
NHLH 2018/2019 odstartovala (11.09.2018) - NHLH v pondělí 10. září vstoupila do nového ročníku 2018/2019 dvěma zápasy. Obrovským překvapením byl hned první zápas, kdy nováček 1. ligy HC Sokol Pyšely přestřílel největšího favorita (opět) na celkové vítězství v soutěži - Benešov 70ers. Tedy mužstvo, které v minulé sezóně ve finále sice nečekaně nestačilo na MOOS Osečany, ale v předchozích dvou letech dvakrát slavilo titul a již řadu let je vždy žhavým kandidátem na titul. Druhým zápasem byly zahájeny boje i ve 2. lize. HC Attl podle papírových předpokladů přehrál W+D Benešov, mužstvo, které porážkou navázalo na velmi nepodařený minulý ročník. (napsal web admin)
Drobné změny podzimního rozpisu (30.08.2018) - Prosím všechny aktivní účastníky NHLH, aby si znovu prohlédli podzimní rozpis NHLH. Asi u deseti utkání dodatečně došlo k úpravám časů jejichzačátků. Vždy se jedná spíše o kosmetické změny - posunutí o 15 nebo 30 minut.  K výraznějším změnám došlo jen o listopadových víkendech, přičemž ve dvou z nich musely být přehozeny hrací dny (z neděle na sobotu, konkrétně neděle 4. listopadu a 11. listopadu). Jedná o zápasy Agave - Hoštice (původně neděle 4. listopadu, nově sobota 3. listopadu od 15:15) a zápasu JM - Bukovany (původně neděle 11. listopadu, nově sobota 10. listopadu od 14:00). Některé další zápasy během těchto dní mají posunuté časy. Velmi se omlouváme se případné komplikace, ale úpravy byly nutné kvůli kolizi našich zápasů s jinými nájemníky (krasobruslení, mládež). Jelikož se jedná o změny zápasů hraných za více něž 2 a půl měsíce, nepředpokládám, že bychom Vám tím způsobili vážnější komplikace.  Ve zbytku soutěže již k podobným nepříjemnostem doufám nedojde a víkendové zápasy budou ve většině případů rozepisovány s časy po 16. hodině.  (napsal web admin)
Nejdůležitější změny pravidel LH 2018/2019 (30.08.2018) - Prohlédněte si změny pravidel ledního hokeje, která s okamžitou účinností vstupují v platnost již od sezóny 2018/2019. Kompletní seznam změn ve formátu PDF. (napsal Pravoslav Novák)
Rozpis na podzim 2018 a důležité termíny (21.08.2018) - V úterý byl zveřejně rozpis na podzimní část NHLH 2018. Soutěž začne v pondělí 10. září. Rozpis je nyní hotový do konce listopadu. Během této doby bude dohrána celá roztřiďující část 1. ligy a 2. lize bude chybět ke kompletní rostřiďující části jediné kolo, které bude sehráno v úvodu prosince. Přestupní termín je stanoven na termín 12. až 25. listopadu. (napsal web admin)
Zápis ze zahajovací schůzky NHLH 2018/2019 (08.08.2018) - Zahajovací schůze NHLH konaná v úterý 07. srpna nepřinesla nic převratného. Vše podstatné bylo tentokrát odhlasováno na posezónnní schůzce v dubnu. Několik důležitých informací si však účastníci vyslechli. Jedná se především o termín zahájení soutěže, který bude patrně 10. září 2018 (nebo poblíž tomuto datu) a víkendovým termínům po celou sezónu. Dále si můžete mj. prohlédnout složení jednotlivých lig. (napsal JRD a web admin)
Formuláře ke stažení (02.08.2018) - Stáhněte si aktuální formuláře pro blížícíc se sezónu NHLH 2018/2019: Turnajová soupiska | Přihláška do soutěže | Zápis o utkání Pro letošek jsou novinkou střídavé starty z druhé ligy do první ligy, takové hráče na soupisce zajejich jménem označte jako SS - informace o střídavých startech.
Soupisku již není třeba nechávat potvrzovat v kanceláři MSZ, bude potvrzeno po zpracování a potvrzená kopie bude ponechána v recepci ZS před prvním zápasem. Předvyplněné formuláře budou opět vždy před zápasem v recepci, kde budou i náhradní prázdné, ale pro jistotu je dobré mít s sebou vždy alespoň jeden náhradní prázdný tiskopis. (napsal web admin)
Předsezónní schůzka NHLH 2018/2019 (20.07.2018) - V úterý 7. srpna se od 17:00 koná tradiční předsezónní zahajovací schůzka NHLH pro ročník 2018/2019. Místo konání je salónek restaurace na zimním stadionu. Letos se na schůzce již nebude řešit nic převratného, návrhy na změny hracího systému a významné změny propozic byly probírány a odhlasovány již na schůzce dva týdny po dohraném finále. Srpnová schůzka tak bude více informativní, ale přesto důležitá. Pokud se nikdo z vašeho mužstva nemůže dostavit, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět. (napsal web admin)
Podklady pro registrace a soupisky (20.07.2018) - Hráčské podklady pro nový ročník je třeba doručit nejpozději do pondělí 20. srpna buďto osobně do recepce zimního stadiónu (v zalepené obálce, aby nemohlo nic vypadnout) nebo osobně na srpnové schůzce, případně zaslat elektronicky na e-mail nhlh@elak.cz. Podklady se rozumí turnajový soupiska, která stejně jako v předchozích letech může obsahovat maximálně 30 hráčů (včetně brankářů a střídavých startů - nové pravidlo od sezóny 2018/2019), a vše potřebné pro posily (noví hráči či přestupy).  (napsal web amdin)
Střídavé starty hráčů v poli (20.07.2018) - Od sezóny 2018/2019 budou nově umožněny střídavé starty hráčů v poli. Ale pozor, toto pravidlo má řadu omezení, které si nastudujte. Střídavé starty brankářů a start níhradních brankářů zůstávají beze změn. (napsal web admin)
Zápis z posezónní schůzky NHLH (29.05.2018) - Ve čtvrtek 26. dubna se konala schůzka vedoucích mužstev NHLH a organizátorů soutěže. Nově, s cílem umožnit větší prostor k diskuzi v dostatečném předstihu před začátkem soutěže a s možností přednést své nebo naopak vstřebávat cizí dojmy ještě pod vlivem čerstvě dohraného play-off, se konala netradičně již dva týdny po vyvrcholení finálových bojů. Lehké obavy, zda bude o schůzku v tomto termínu vůbec zájem, byly brzy rozptýleny. Nakonec se sešlo 18 zástupců mužstev z 24 možných. Přítomni jsme samozřejmě byli jako organizátoři i my, Jaroslav a Tomáš Svobodovi, za vedení MSZ dorazil ředitel pan Petr Kotouč a pan Michal Molnár, jenž má ledovou plochu na starosti. Za rozhodčí dorazil jejich „předák“ Pravoslav Novák a mezi zástupci týmů byl přítomen i Radovan Noga, který je rovněž aktivním a vytěžovaným rozhodčím.  Z disciplinární komise byli přítomni kromě předsedy J. Svobody ještě David Poustka, Zdeněk Forejt a David Kureš. Zastoupení bylo tak více než důstojné. Přečtěte si kompletní zápis ze schůze... (napsal web admin)
Hokejový tréninkový kemp na Floridě (23.04.2018) - Vážení hokejoví nadšenci, máte možnost se zúčastnit hokejového tréninkového kempu v profesionálním stylu na Floridě. Kemp je pro amatérské hráče, v termínu červenec 2018. Omezená kapacita pro hráče (12 útočníků, 8 obránců, 4 brankáři) pod vedením profesionálních trenérů, hráčů a úspěšných evropských podnikatelů. Můžete si vyzkoušet trénovat a zahrát zápas jako pravý profesionál a jako bonus k tomu si užít krásného floridského počasí.  Zájemci se mohou registrovat na: www.isoline.eu/hockey. Leták ke stažení v PDF. (napsal Jiří Mička)
HC MOOS Osečany vítězem NHLH 2017/2018 (13.04.2018) - Mužstvo HC MOOS Osečany se senzačně stalo mistrem NHLH pro sezónu 2017/2018, když ve finále v obou zápasech porazilo (4:2 a 6:2) dvojnásobného obhájce titulu a jasného favorita na třetí vítězství v řadě - Benešov 70ers. (napsal web admin)
Kabaret Sázava vítězem skupiny D (13.04.2018) - Mužstvo Kabaret Sázava díky dvou výhrám (6:3 a 4:2) v malém finále 2. ligy dosáhlo svého nejlepšího výsledku za dobu svého působení v NHLH a stalo se tak vítězem skupiny D. Poražený finalista z Hoštic, který do play-off nevstupoval jako velký favorit, postupováním až do finále vylepšil své umístění ze základní části. Kabaret lze označit za překvapivého vítěze skupiny D, jelikož v rozstřiďvující části sezóny skončili jeho hráči na předposledním místě celé soutěže. Ale skvělýmí výkony v navazující části (z 10 zápasů 8x zvítězili) se posunuli do čela tabulky skupiny a své postavení pak potvrdili spanilou jízdou v play-off, kde neztratili jediný bod. Celkově zakončili sezónu devíti výhrami v řadě. Oběma finalistům gratulujeme k velmi pěknému zakončení sezóny. (napsal web admin)
HC Sokol Pyšely vítězem 2. ligy (11.04.2018) - Mužstvo HC Sokol Pyšely se stalo po dvou jasných výhrách ve finále proti AGRO Přestavlky vítězem 2. ligy pro sezónu 2017/2108. Ve finále se utkaly 3. resp. 5. mužstvo tabulky po základní části (bodové rozdíly však byly v čele tabulky minimální). Pro Pyšely se jedná o splnění jejich cíle, ke kterému směřovaly mnoho posledních měsíců a ke kterému se upnuly - tedy zvítězit ve 2. lize. Poražený finalista musí být velmi spokojen s celkovým skvělým konečným umístěním ve 2. lize. (napsal web admin)
Senohraby po roce opět zvítězily ve skupině B (10.04.2018) - Mužstvo Sokol Senohraby po roce opět zvítězilo v malém finále 1. ligy a stalo se vítězem skupiny B. Senohrabští stejně jako vloni dvakrát střelecky uděřili a vysoko přehráli HC Miličín (11:5 a 11:4). Miličín přes dvě jasné porážky zanechal ve finále sympatický dojem. Oběma účastníkům finále gratulujeme za vynikající celosezónní výkony. (napsal web admin)
Schůzka organizátorů a vedoucích NHLH (03.04.2018) - Letošní schůzka organizátorů, zástupců MSZ a vedoucích mužstev mezi koncem jedné a začátkem druhé sezóny NHLH bude poprvé pořádána nikoliv koncem letních prázdnin, ale cca dva týdny po skončení finále NHLH 2018. Termín schůzky byl stanoven na čtvrtek 26. dubna 2018 se začátkem v 18:00 v salónku restaurace na zimním stadionu. Cílem schůzky je mj. získat vyjádření mužstev o svém působení v soutěži pro sezónu 2018/2019 a samozřejmě projednávání případných návrhů na změny propozic s důrazem na herní systém turnaje, kdybychom rádi stabilizovali složení jednotlivých výkonnostních skupin. (napsal web admin)
Zápas Zbytek Světa - Průhonice přeložen na 18.3. (14.03.2018) - První čtvrfinále skupiny B mezi mužstvy Zbytek Světa - HC Průhonice byl přeložen na 18. března 2018 od 18:00. (napsal Michal Molnár)
Platné soupisky pro play-off NHLH 2018 (09.03.2018) - Prohlédněte si soupisky mužstev pro play-off NHLH 2018, kde jsou zobrazeni pouze hráči, kteří splnili kritéria (tj. minimální počet odehraných zápasů) pro start v nadstavbové části.  Otevřít soupisky mužstev pro play-off NHLH 2018 (napsal web admin)
Soupisky pro zápasy play-off (09.03.2018) - Základní část NHLH je u konce a blíží se play-off. Pozor na vaše soupisky v nadstavbové části. Mějte na paměti, že jsou zde limity (tj. minimální počet 7 resp. 5 odehraných zápasů hráčů v sezóně) pro start v závěrečné části turnaje. Navíc letošní situaci trochu zkomplikovalo odstoupení mužstva F-Mark z konce soutěže. Zápisy budou jako vždy před zápasy připraveny v recepci i s platnými proškrtanými soupiskami. Pokud máte nejasnosti o startech hráčů, kontaktujte nás na nhlh@elak.cz. (napsal JRD a web admin)
Rozpis finále NHLH (09.03.2018) - V pátek 9. března byl zveřejněn rozpis finálových sérií NHLH. Rozpis dvou prvních zápasů je vždy pevně dán. Pro případné třetí rozhodující zápasy jsou vypsány čtyři termíny, které jsou přiřazeny jednotlivým skupinám, ale v závislosti na vývoji všech finále jsou plovoucí. Princip je ten, že vždy se bude hrát nejdřívějším možném termínu a tak, aby byly zápasy odehrány bez mezer za sebou.  (napsal web admin)
Změny propozic pro ročník 2018/2019 (01.03.2018) - S problematikou neoprávněně startujících hráčů úzce souvisí úpravy propozic a herního systému obecně. Je letitou praxí, že všechny úpravy propozic a herního systému prochází více či méně plamennou diskuzí mezi vedoucími mužstev a organizátory a vše je vždy třeba odhlasovat. Nejen situace ohledně „černých startů“ bude v nadcházejících dnech hýbat NHLH.  (napsal web admin)
Jak do budoucna bojovat s černými starty? (01.03.2018) - Koncem navazující části NHLH došlo k nepříjemné situaci ohledně startu „černého hráče“ v NHLH a jeho odahelní. Jak předejít problémům do budoucna? A jak vyčistit naší soutěž? Není to tak složité, jak se může zdát, ale je třeba součinnosti všech (nebo alespoň co největší části) zúčastněných. Apelujeme na vás jako na vedoucí mužstev, ale i řadové hráče, abyste si přečetli tento článek a chovali se podle jeho instrukcí.  (napsal web admin)
Zápas Olbramovice A - Benešov 70ers odložen (28.02.2018) - Dnešní (28. února) zápas od 20:30 HC Olbramovice „A“ - Benešov 70ers se nekoná.  (napsal web admin)
Rozhodnutí DK ve věci odvolání HC Pyšely (22.02.2018) - V pondělí 19. února 2018 došlo k odvolacímu jednání DK kvůli udělenému trestu pro hráče P. Husáka z HC Pyšely. Původní trest byl po dlouhém jednání potvrzen v plné výši. Na povrch bohužel vyplynula nepříjemná informace a o neoprávněném startu tohoto hráče v NHLH vůbec. To má za následek zpětné kontumování celkem 10 zápasů a odebrání 15 bodů mužstvu z tabulky skupiny A. Přečtěte si kompletní zápis z jednání a vyjádření předsedy DK. (napsal JRD)
Odstoupení mužstva F-Mark ze soutěže (22.02.2018) - Mužstva F-Mark oficiálně ukončilo svého vystupování v NHLH. Výsledky ze základní části, kterou mužstvo absolvovalo kompletně, jsou ponechány. Dosažené výsledky z druhé nedohrané části byly kompletně zkontumovány.  (napsal JRD a webadmin)
Zápas HC Farma - Olbramovice A přesunut na 25.02. (21.02.2018) - Utkání 1. ligy (skupiny A) mezi mužstvy HC Farma Velké Popovice a HC Olbramovice A bylo přesunuto na termín 25. února 2018 od 20:00. (napsal Michal Molnár)
10x STOP pro P. Husáka z HC Pyšely (13.02.2018) - Hráči Petrovi Husákovi (HC Pyšely) byl udělen trest pozastavení činnosti na 10 soutěžních utkání za nadávky, velmi hrubé výrazy, nevybíravé a hrubé vyhrožování RO a následný fyzický atak RO. Potrestaný hráč se dále se pokusil neoprávněně startovat, ačkoliv měl vystavenu automatickou stopku za TH. Trest započal v 19. kole (3. února 2018) a vyprší po odehrání zbytku základní části a dalších 5 soutežních zápasů mužstva HC Pyšely. K tomu může za jistých okolností dojít přesně s koncem probíhající sezóny, pokud Pyšely odehrají v play-off maximální možný počet všech 6 zápasů, nebo v kombinaci nadstavbové letošní části a začátku příští sezóny. Navíc mužstvo HC Pyšely nepredložilo před utkáním RP ani dodatečně RP nebyl odevzdán. Hráč P. Husák nemá odbrán RP, z tohoto důvodu je nutné zameřit na jeho případné starty zvýšenou pozornost! (napsal JRD)
5x STOP pro Z. Hájka ze Senohrab (13.02.2018) - Hráči Zdeňkovi Hájkovi (Sokol Senohraby) byl udělen trest pozastavení činnosti na 5 soutěžních utkání. Důvodem byl úmyslný zásah zezadu do genitálií, přičemž zásah nezpůsobil žádné zranění. Trest započal zápasem Zbytku Světa (30.01.2018) a vyprší 23. kolem (7. března 2018). Hráč smí opět nastoupit od nadstavbové části. (napsal JRD)
Zápas Zbytek Světa - Bystřice přesunut na 4. února (31.01.2018) - Utkání 1. ligy (skupiny B) mezi mužstvy HC Zbytek Světa a HC Bystřice bylo přesunuto na termín 4. února 2018 od 18:00. (napsal Michal Molnár)
Utkání HC Průhonice - HC Miličín bylo přeloženo (29.01.2018) - Utkání 1. ligy (skupiny B) mezi mužstvy HC Průhonice a HC Miličín bylo přeloženo na termín 11. února 2018 od 16:30. (napsal Michal Molnár)
Páteční zápas (12.01.2018) od 20:00 odpadá (12.01.2018) - Zápas z 12.01.2018 od 20:00 mezi mužstvy Benešov 70ers a F-Mark odpadá. Druhé utkání Rebels - HC JM bude sehráno v původním naplánovaném termínu, tj. od 21:30. Utkání se narychlo bohužel nepodařilo přesunout na lepší čas, jelikož hráči jednoho z mužstev již počítají s pozdějším termínem a mužstvo by se nesešlo v dostatečném počtu. (napsal web admin)
Trest pro hráče J. Jonáše z Olbramovic (11.01.2018) - Hráči Josefu Jonášovi z mužstva HC Olbramovice „A“ byl udělen trest v podobě pozastavení činnosti na 4 zápasy. Trest vyprší 9. února 2018 zápasem proti F-Mark. V 20. kole v zápase proti HC MOOS Osečany bude potrestaný opět moci nastoupit. Důvodem trestu bylo nedustojné a uražlivé chování vůči rozhodčímu, kdy jej během zápasu hrubě urážel, v čemž vytrvale  pokračoval i po uložení první osobního trestu (OT) a následně i OK, kdy se ještě navíc odhodlal RO polít. (napsal web admin)
Drobná úprava rozpisu v únoru 2018 (20.12.2017) - Kvůli požadavkům na obsazení ledové plochy ze strany HC Benešov došlo k několika málo změnám v rozpise NHLH. Týká se to jen minima zápasů v závěru ledna a v únoru. Ověřte si prosím, zda se náhodou nejedná o zápasy vašeho mužstva. Jelikož se to týká zápasů až za dlouhou dobu, spíše tuto informaci uvádíme jen pro jistotu, kdyby si některý z pilných aktérů např. již zapsal celý rozpis svého mužstva. (napsal Michal Molnár)
Kompletní rozpis navazující části NHLH 2017/2018 (13.12.2017) - Ve středu 13.12.2017 byl zveřejněn kompletní rozpis navazující části NHLH 2017/2018. Muselo se počkat na doplnění posledních týmů na základě posledního hracího dne první části sezóny, kdy rozhodly poslední dva výsledky 2. ligy o konečných umístěních včech účastníků 2. ligy NHLH. Rozpis 1. liga byl kompletně o den dříve. (napsal web admin)
Registrace k vyzvednutí (13.12.2017) - Od středy 13.12.2017 jsou v recepci ZS k vyzvednutí registrace nových posil týmů NHLH v rámci přestupního termínu. Registrace jsou v obálkách se jménem příslušných mužstev. (napsal web admin)
Rozpisy NHLH a případné změny (07.12.2017) - S blížící se druhou části NHLH a vánočními svátky a koncem roku mohou nastat situace, kdy pro mužstva bude komplikovanější se sejít k zápasům v dostatečném počtu. Je třeba si uvědomit, že překládádní zápasů nebo odkládání zápasů na neurčito je velmi komplikované, často nemožné. Jak tedy postupovat? (napsal web admin)
Změna termínu zápasu Bystřice - Pyšely (04.12.2017) - Zápas mezi mužstvy HC Bystřice - HC Pyšely byl přesunut na temrín 10.12.2017 se startem v 18:00 (na místo původního termín 09.12.2017 od 21:30). (napsal Michal Molnár)
INFO NHLH 12/2017 (02.12.2017) - Uběhlý úsek NHLH si dovoluji hodnotit kladně, rozpisy termínů proběhly bez závad a dodatečných změn, co je zvláště potěšujícím faktem je průběh zápasů bez hrubých faulů, doposud nebyla vystavena žádná stopka. Nezaznamenali jsme žádné protesty ani kritické připomínky. Podařilo vyjednat zdokonalení služeb v restauraci ZS a zájemci a večerní posezení a občerstvení (včetně např. večeře) neváhejte a kontaktujte vedoucího pana Šindeláře na telefon 737 372 276 nebo e-mailu ks13@email.cz a dohodněte se na případném posezení po zápase. Pro zvýšení komfortu organizace zvažujeme společně se správou MSZ BNH možnost zviditelnění se každého jednoho teamu formou digitální presentace na info monitoru, který je již umístěn v koridoru hráčského vstupu.  (napsal JRD)
Rozpis NHLH pro zbytek sezóny 2017/2018 (30.11.2017) - Ve čtvrtek 30.11.2017 byla zveřejněna kompletní šablona NHLH pro zbytek sezóny 2017/2018. V současnosti se jedná pouze o šablonu bez obazení mužastev do konkrétních můžstev. Ačkoliv zbývá už jen jedno resp. dvě kola do konce první, rozstřiďující, části sezóny, nejsou jistá finální umístění v tabulce z této části. Až na základě konečných tabulek obou ligy budou týmy rostříděny do skupny (A-B-C-D) a nasazeny do rozpisu druhé části sezony. Jak budou zápasy dohrávány a výsledky průběžně dopňovány, budou známá konečná umístění a budou i postupně aktualizovány zde rozpisy na webu. Stejný princip bude uplatňován pro zápasy play-off. Rozpis play-off v PDF: Skupina A | Skupina B | Skupina C | Skupina D (napsal web admin)
Přestupní termín NHLH 2017/2018 (27.11.2017) - Pozor, přestupní termín pro aktuální sezónu 2017/2018 již bzry končí. Nejzasší termín je 30. listopadu 2017. Termín je jako vždy stanoven do poloviny základní části, tj. do období kdy končí rostřiďující část (12.12.2017) a začíná navazující (13.12.2017). Nové posily budou moci nastoupit od 14. kola včetně. První rozstřiďující část 1. ligy, která má méně účastníků, bude sice ukončena 11. kolem, ale další zápasy budou startovat právě 14. kolem (proto samozřejmě nikdo z posil nepřijde o možnost naskočit do všech utkání navazující části).  (napsal web admin)
Kontumace utkání (16.11.2017) - Zápas HC Olbramovice B - HC Miličín, který je naplánovaný na pátek 17.11. od 20:00 bude zkontumován v neprospěch Olbramovic.   (napsal web admin)
STOP pro Z. Šafránka na 4 zápasy (20.09.2017) - Hráči Z. Šafránkovi z mužstva HC Průhonice byl udělen trest pozastavení herní činnosti na 4 zápasy za kopnutí protihráče. Jelikož k prohřešku došlo v posledním zápase minulé sezóny, trest se v plné výši přenáší do sezóny 2017/2018. Trest vyprší zápasem ve 4. kole proti HC Farma Velké Popovice. Od 5. kola hráč může opět nastoupit. (napsal web admin)
Veřejné tréninky (04.09.2017) - Od 7. září 2017 se budou každý čtvrtek konat od 21:45 do 23:00 veřejné hokejové tréninky na ZS Benešov. Termíny jsou zatím domluveny pouze na září. Případní zájemci volejte na 721 26 22 26. (napsal Petr Picek)
Zápis ze zahajovací schůzky NHLH 2017/2018 (25.08.2017) - 24.08.2017 v 17:00h. proběhla na ZS BN zahajovací schůzka účastníků NHLH 2017/18. Přečtěte si stručný zápis z jejíhpo průběhu. (napsal JRD)
Rozdělení mužstev do lig a herní systém (25.08.2017) - Soutěž bude v nadcházejícím ročníku 2017/2018 fungovat stejným herním systémem, tedy dvě ligy (1. liga a 2. liga), kdy nejprve mužstva z každé ligy sehrají jednokolově systémem každý s každým mezi sebou, tím se uzavře první (tzv. rozstřiďující) část sezóny. Následně se v obou ligách rozdělí tabulka dle dosaženého průběžného umístění na dvě části (v 1. lize na skupinu A a B, ve druhé lize na skupinu C a D). Mužstva odehrají dvoukolově každý s každým v rámcí svých skupin. Následuje play-off. (napsal web admin)
Účastníci NHLH pro sezónu 2017/2018 (16.08.2017) - Pro sezónu 2017/2018 se již pomalu ale jistě naplňuje startovní pole. Z loňských 28 účastníků odpadly 2 „pražské“ celky - Huroni Vršovice a tradiční kandidát na titul SSC Říčany. O jejich neúčastni se však vědělo dlouho dopředu. Ostatních 26 mužstev z předchozí sezóny svou účast potvrdilo. Žádný nový účastník zájem zatím neprojevil. (napsal web admin)
Důležité informace k NHLH 2017/2018 (15.08.2017) - Začátek sezóny 2017/2018 se nezadržitelně blíží. Zde jsou ty nejdůležitější termíny a informace. Sezóna začne prvními zápasy v pondělí 18.9.2017. Zahajovací schůzka, kde budou nejpozději podepsány smlouvy, se koná 24.08.2017 v 17:00 v restauraci na zimním stadioně. Kdo se schůzky nemůže zúčastnit, doručte podepsanou smlouvu do té doby. Uzavírka dodání soupisek a pokladů pro nové registrace je 31.08.2017 (doručte buďto do kanceláře na zimní stadioně, osobně na schůzce, elektronicky nebo po dohodě se mnou). (napsal web admin)
Hodnocení právě ukončeného ročníku NHLH (08.08.2017) - Vážení, zde se dopouštím zhodnocení právě ukončeného ročníku NHLH a varuji - nebude to prijemné čtení! Tak tedy zhoštuji se celkového hodnocení a průběhu právě ukončeného ročníku NHLH 2016-17, nejraději bych tak neučinil, ale nebylo by to fér. Inu zde rovnou přiznávám, že málo co se povedlo jak jsem chtěl a jak to bylo před zahajením avizováno. Moc slibů a málo počinů se dařilo naplnit, a to jak po strance organizační tak i z pohledu přístupu některých teamů. (napsal Jaroslav a Tomáš Svobodovi)
Dokumenty ke stažení (04.08.2017) - Propozice NHLH 2017/2018 ke stažení (PDF)
Soupiska NHLH 2017/2018 ke stažení (Excel)
Smlouva č. xx/2017 o pronájmu led. plochy na ZS BN (Word | PDF )
Prázdný formulář zápisu o utkání NHLH 2017/2018 (PDF) (napsal web admin)
Dohoda mezi organizátory a vedením MSZ uzavřena (02.08.2017) - Vážení účastníci a zájemci o start v dlouhodobém benešovském turnaji amatérského hokeje NHLH, dnes vás všechny oslovuji s oznámením, že došlo k uzavření smlouvy mezi námi, J. a T. Svobodovými co by pořadateli NHLH a Městskými sportovními zařízení Benešov, s.r.o., zastoupeným ředitelem Petrem Kotoučem (dále jen ZS BN), o pokračovaní turnaje v amatérském hokeji. Soutěž bude tedy pokračovat v podobném formátu jako v uplynulých letech. V nejbližších dnech vám bude zaslána přihláška do turnaje smlouva. Od každého vedoucího budeme vyžadovat závazné stanovisko a působení svého mužstva v nadcházející sezóně. První utkání bude sehráno patrně 18. září 2017. (napsal Jarda Svoboda)
Dohoda mezi organizátory a vedením MSZ se blíží (02.08.2017) - Po řadě jednání jsme se (letití organizátoři NHLH a vedení MSZ) velmi přiblížili dohodě o organizování dalšího ročníku NHLH. K definitivně chybí jen podepsat smlouvu o spoluprací, k čemuž by mělo dojít v úterý 1. srpna večer. Následně budete detailněji informování, bude spuštěn tradiční web NHLH a zveřejněny propozice. Soutěž by měla začít 15. září 2017. (napsal Jarda Svoboda)
3. finálový zápas Benešov 70ers vs. SSC Říčany (25.04.2017) - Po sobotním značně vypjatém a vysilujícím utkání nastal čas rozřešení v Po ve 20:15h. Vzhledem k minulému zápasu, kdy byla až přehnaně snesena kritika na hlavy RO byl povolan vedením NHLH po souhlasu obou teamu „cizí“ RO z Černošic, který spolecně s naším nezkušenějším sudím zápas odřidili. Již před uvodním buli byla patrná na obou stranách změna, resp. absence některých hráčů, zejména říčanským chyběl díky zranění ze soboty významný shuter. (napsal Jaroslav Svoboda)
3. finálový zápas Sokol Bukovany vs. Zbytek Světa (25.04.2017) - I tento match začínal trochu později nežli bylo naplánováno a hlavně nežli by bylo hodno rozhodného finálového zápasu. Toto poslední porovnání sil s ohledem na minulý zápas již o něco méně, ale přece favorizovalo team Bukovan, ačkoli to na předzápasové náladě nebylo vidět. Mírné vystřizlivění bylo nasnadě a tvrdě nastalo v 9min. kdy se ujal černý kůn II. ligy v černých dresech vedení. (napsal Jaroslav Svoboda)
Play-off 2017 (25.04.2017) - V neděli 2. dubna naostro ostartují čtvrfinálové série a celé play-off NHLH 2017. Čtvrfinále se týká celkem 20 mužstev. Volno mají vítězové 4 skupin, kteří se přímo kvalifikovali do semifinále. Elitní skupinu A bohužel svou chabou docházkou výrazně ovlivnily dva celky - F-MARK a FARMA V. Popovice, které po řadě překlážek a kontumací vyhodnotily, že se v play-off nebudou schopni sejít a do play-off tak nenastoupí. Oba celky jsou tak automaticky odsunuti na poslední pozice ve skupině (tj. 6. a 7. místo). Play-off skupiny A tak muselo být nepatrně upraveno. Jeho formát je takový, že mužstva na 4. a 5. místě sehrají  čtvrfinálové předkolo a jeho vítěz doplní 3 nejlepší celky NHLH po 25 kolech v semifinále. Formát play-off je stejný jako v posledních ročnících. Tedy každá série je hrána na dva zápasy, postupuje to mužstvo, které v nich získá více bodů (2 výhry nebo 1 výhra + 1 remíza). Pokud oba týmy získají stejně (každý vyhraje jeden zápas nebo dvě remízy), o postupu rozhodují samostatné nájezdy. Skóre zápasů nehraje žádnou roli (např. výhra 9:2 je stejně cenná ja 1:0). Zápasy se hrají na tři třetiny. V případě remízy po základní hrací době se neprodlužuje (výjimkou je případný třetí finálový zápas).  Zápasy o třetí místo se nehrají. Novinkou je formát finále. Vítězem je to mužstvo, které ze dvou zápasů získá více bodů. Pokud dva zápasy nerozhodnou, bude sehrát rozhodující třetí zápas. Pokud ten skončí remízou po základní hrací době, o mistrovi rozhodnou nájezdy. V play-off smí nastoupit pouze hráči, kteří odehráli v základních části (tedy 25 kolech) alespoň 10 soutěžních utkání. Pokud nastoupí hráč s nižším odehraným počtem zápasů, zápas bude zpětně kontumován se všemi následky. Rozhodné jsou oficiální statistiky a hráči, kteří mají povolen start budou uvedeni na předtištěných formulářích zápisů o utkání. Výjimku mohou tvořit hráči, kteří nesplnili počet startů kvůli kontumacím soupeře. Pokud má hráč např. oderaných 9 zápasů, avšak soupeř se k jednomu zápasu nedostavil, může být tento zápas započítán jako chybějící desátý. O takovou výjimku je však třeba zažádat, takové starty nejsou v systém započítány automaticky. (napsal web admin)
Je dobojováno (25.04.2017) - Byly dohrány poslední zápasy sezóny 2016/2017. V hokejově velmi zajímavých a výživných zápasech nejprve od 20:25 nastoupil Benešov 70ers a dokonal obrat finálové série, když v rozhodujícím zápase zvítězil 7:4 a stal se mistrem NHLH pro sezónu 2016/2017. Přibližně 2 hodiny poté se překvapivě z podobného úspěchu, však ve 2. lize, radoval Zbytek Světa, který dvakrát za sebou překvapivě přehrál vítěže základní části a po výhře 6:4 se raduje premiérové titulu. (napsal web admin)
Náklady na rozhodující třetí finále (24.04.2017) - Ve dvou případech ze 4 finálových sérií dojde na rozhodující třetí zápas, což sebou obnáší mj. i navýšení nákladů na sezónu pro každý zúčastněný tým. Náklady na poslední zápasy sezóny si mužstva mezi sebe rozdělí rovným dílem, to konkrétně znamená, že každý z finalistů uhradí jednoho rozhodčího (250Kč) a polovinu poplatku pro časomíru (tedy 75Kč ze 150Kč) a i pronájem ledové plochy bude rozúčtován mezi obě mužstva rovným dílem. (napsal web admin)
Finále skupiny D - Sokol Pyšely vs. Semtamťuk (24.04.2017) - V neděli 23.04.2017 od cca 17:45 začala poslední finálový odveta, tentokrát skupiny D. Stejně jako ve skupině B se utkaly dva nejúspěšnější celky své skupiny po základní části - HC SOKOL PYŠELY a HC Semtamťuk. (napsal web admin)
Finále skupiny B - Sokol Senohraby vs. Bystřice (24.04.2017) - V neděli 23.04.2017 od 16:00 nastoupily dva nejlepší celky skupiny B - Sokol Senohraby a HC Bystřice k druhému finále. Po výsledkově jasném prvním zápase, ve kterém Senohraby zvítězily vysoko 7:1 se dal čekat další útoční zápas. (napsal web admin)
Finálová série Bukovany - Zbytek Světa (23.04.2017) - V prvním zapase potvrdil svoji mírnou favorizaci team S. Bukovany když zvytezi 4:2. Druhý zapas měl být rozhodný, alespoň takto to vyzařovalo z postojů některých borcu Bukovan, kteří sledovali finalový boj skuiny I.A a vyzařovalo z nich sebevědomí vítězů. (napsal Jaroslav Svoboda)
Finále 1. ligy - Benešov 70ers vers. SSC Říčany (23.04.2017) - Zápas Benešov 70ers vers. SSC Říčany V sobotu byl sehran druhý finalový match 70ers vers. SSC ricany, po prvním finálovém boji byl jasně favorizován team Říčan, o tom svědčil i jednoznačný výsledek 1. finále v jejich prospěch 7:2. Benešovské sedmdesátky k 1. zápasu nastoupily jaksi zredukované, pouze s torzem svého teamu a byly jasně rozstříleny playery SSC.
(napsal Jaroslav Svoboda)
Stop na 5 zápasů pro D. Svobodu (Benešov 70ers) (09.03.2017) - Hráč Daniel Svoboda z mužstva Benešov 70ers má pozastavenou činnost na 5 zápasů za napadení protihráče. Trest započal 18. kolem proti HC FARMA a vyprší 15.02.2017 zápasem proti SSC Říčany. V dalším zápase, tj. 24. kole hráč může opět nastoupit. (napsal JRD)
Další zápasy již není možné přesouvat (27.02.2017) - V posledních týdnech se bohužel velmi množí žádosti o přeložení zápasů a dokonce kontumace na „poslední chvíli“, kdy několik hodin před zápasem volají vedoucí s prosbou o přeložení nebo s informací, že k zápasu nedorazí a ten bude muset být kontumován. Ve snaze vyhovět požadavkům jednotlivých týmů jsme udělali maximum, ale bohužel se tyto případy stále více opakují a překročily únosnou míru. Nadále již nemůžeme podobným požadavkům vyhovovat. Celková organizace turnaje se tak komplikuje, především s důrazem na rozhodčí (kterých je dlouhodobě nedostatek), kteří z logických důvodů kvůli jedinému utkání nechtějí absolvovat cestu na zimní stadión. V probíhajícím ročníku jsme udělali řadu vstřícných kroků, aby se podobným situacím předešlo, tj. vypuštění některých neoblíbených termínů (Mikuláš, vánoční a jarní prázdniny), prodloužení sezóny a zveřejňování rozpisu s co největším možným časovým předstihem (i na několik měsíců dopředu), ale výsledek je bohužel spíše opačný. Jedinou akceptovatelnou výjimkou je, když mužstvo, které potřebuje zápas přeložit, dohodne nový termín se soupeřem a zajistí si rozhodčí, navíc zápas bude odehrán v termínu který by jinak nebyl využit (v žádném případě nelze již překládat na další měsíc na neurčito). Stejně tak jsou vyloučeny jakékoliv překládky pro dubnové play-off. (napsal web admin)
Zápas ATTL - Olbramovice B zrušen (18.02.2017) - Sobotní zápas od 17:30 HC ATTL 2011 - HC Olbramovice B se ruší a bude kontumován v neprospěch ATTL. (napsal Web admin)
Zápas HC FARMA - HC Pyšely zrušen (14.02.2017) - Úterní zápas od 20:00 HC FARMA - HC Pyšely se ruší. Mužstvo domácích se k utkání nesejde v dostatečném počtu a jelikož nebude schopno zápas sehrát ani v náhradních termínech, zápas je kontumován ve prospěch HC Pyšely poměrem 0:5. Druhé utkání F-MARK - HC Olbramovice A naplánované na 21:30 zůstává, protože se obě mužstva narychlo již nejsou schopna sejít v dřívějším termínu. (napsal web admin)
Rozpis do konce základní části (13.02.2017) - V pondělí 13.02.2017 byl zveřejněn rozpis do konce základní části, která bude dohrána poslední den v březnu. V dubnu odstartují vyřazovací boje. Není již proto možné žádná utkání přesouvat na neurčito. V případě vážných důvodů a se souhlasem soupeře (bez souhlasu soupeře přesun zápas nepřipadá v úvahu) je možné zápas odehrát avšak do konce března v některém z volných termínů - tj. neobsazené termíny jarních prázdnin (zatím vždy dva hrací časy 5., 6. a 7. března a víkendové dny 11. a 12. března, dále středa 8.3. a pátek 10.3. vždy od 22:00), případně můžete využít ponechaných rezervních termínů (sobota 17.3. od 21:45, sobota 25.3. od 22:00, středa 29.3. od 22:00 a pátek 31.3. od 22:00). (napsal web admin)
Utkání Týnec STARS - HC ATTL zrušeno (26.01.2017) - Utkání HC Týnec STARS - HC ATTL 2011, které bylo původně naplánováno na sobotu 28. ledna od 20:00 je zrušeno. HC ATTL se nesejde v dostatečném počtu a jelikož mužstvo nemůže sehrát zápas ani během jarních prázdnin, zápas bude pravděpodobně muset být kontumováno. (napsal Web admin)
Podmínečný trest v NHLH (17.01.2017) - Podmínečný trest v NHLH Benešov není zcela novým nástrojem. V minulosti byl již užit, ale pro osvežení uvádím výklad „Podmíněného trestu“. (napsal JRD)
Trest pro hráče M. Švarce (Bystřice) (17.01.2017) - V zápase Sokol Senohraby - HC Bystřice došlo k indcidentu, kdy hráč M. Švarc po bitce kopl hráče domácích do zad, když ležel na ledě. Trest byl DK stanoven na 4 utkání STOP a další 2 utkání podmíněně. Nepodmíněná část trestu hráči vyprší 6. února 2017, v následném zápase 12. února proti HC ATTL 2011 již bude potrestaný hráč moci nastoupit. Podmíněná část je platná do konce sezóny. (napsal JRD)
Stop stav - překládání zápasů NHLH (13.01.2017) - Po novém roce se opět objevují žádosti o přeložení zápasů. Většinou k tomu mužstva mají dobré důvody, ale s ubíhajícími koly je to bohužel stále větší problém. Proto budeme muset, ač neradi, překládky na neurčito omezit, resp. zcela jim zamezit. Jak již bylo psáno dříve, jako organizátoři, bychom samozřejmě rádi vyhověli všem žádostem, ale není to možné. Proto při podobných situacích postupujte jak je popsáno ve článku. Při přeložení zápasu bude třeba po domluvě se soupeřem najít jiný termín a to např. volné okénko v rozpise (neplánované zrušení jiného pronájmu), brzký nebo pozdní volný víkendový termín nebo termín benešovských jarních prázdnin 6. března až 12. března, kdy nebudou primárně rozepsány žádné zápasy NHLH, ale bude k dispozici dost termínu pro zápasy přeložené. (napsal web admin)
Hráči JM uložen trest na 3 zápasy (23.12.2016) - Hráči J. Vlachovi z mužstva HC JM byl uložen trest na 3 zápasy za urážky a hrubé chování vůči rozhodčímu. Trest vyprší po 18. kole, takže hráč může opět nastoupit 30. ledna 2017. (napsal JRD)
Výsledek hlasování vedoucích (21.12.2016) - Dne 20.12.2016 vypršel čas na odpovědi na dvě otázky ohledně úprav propozic NHLH. A to, zda bude vždy během druhé přestávky prováděna úprava ledu a zda bude zachováno složení disciplinární komise. V obou případech se vedoucí mužstev vyslovili jasně proti návhrhům. (napsal JRD)
Utkání FARMA V. Popovice - MOOS se 20.12. ruší (20.12.2016) - Utkání HC FARMA Velké Popovice - HC MOOS Osečany naplánované na 20.12.2016 od 20:00 je zrušena. Druhé následné utkání Benešov 70ers - HC Olbramovice A zůstává v původním termínu. (napsal Web admin)
Zápas Týnec STARS - F-MARK je kontumován (16.12.2016) - Zápas HC Týnec STARS - F-MARK (měl být sehrát v pátek 16.12.2016 od 20:30), čili jeden z posledních zápasů první části sezóny je zrušen a kontumován ve prospěch F-MARKu. Týnečtí se bohužel k zápasu nesejdou v dostatečném počtu pro hru. Jelikož je bezpodmínečně nutné zápas odehrát dnes nebo do konce víkendu, nezbývá jiná možnost. Navazující utkání AHC REBELS - AHC Hoštice na žádost zúčastněných zůstává v původním termínu od 22:00. (napsal web admin)
Rozpis navazující části na víkend 17.-18. prosince (16.12.2016) - Finální sobotní rozpis, resp. dva zývající zápasy, které zatím nemají jasné složení, budou bohužel určeny až dle pátečního výsledku zápasu AHC Hoštice - AHC REBELS. Pokud REBELS zvítězí, umístí se na třetím místě 2. ligy a nastoupí druhý den (v sobotu 17.12.) proti AGRO Přestavlky od 21:30 a Zbytek Světa nastoupí v nedělí 18.12. od 20:45 proti HC JM. Jakýkoliv jiný výsledek, tedy prohra REBELS nebo remíza znamená, že 17.12. od 21:30 nastoupí proti Přestavlkům Zbytek Světa, zatímco REBELS odehrají svůj zápas v neděli 18.12. od 20:45 proti HC JM. Ostatní zápasy na prosinec jsou již jasné. Rozlosování na leden,již s konkrétními mužstvy bude zvěřejněné nejpodějiv průhěhu příštího týdne. Pokud REBELS zvítězí, umístí se na třetím místě 2. ligy a nastoupí druhý den (v sobotu 17.12.) proti AGRO Přestavlky od 21:30 a Zbytek Světa nastoupí v nedělí 18.12. od 20:45 proti HC JM. Jakýkoliv jiný výsledek, tedy prohra REBELS nebo remíza znamená, že 17.12. od 21:30 nastoupí proti Přestavlkům Zbytek Světa, zatímco REBELS odehrají svůj zápas v neděli 18.12. od 20:45 proti HC JM. Ostatní zápasy na prosinec jsou již jasné. Rozlosování na leden,již s konkrétními mužstvy bude zvěřejněné nejpodějiv průhěhu příštího týdne. (napsal web admin)
Hlasování o dvou změnách propozic (12.12.2016) - Máme za sebou téměř polovinu ročníku 2016-17 s novým managmentem ZS BN. Se snahou zase trochu vylepšit NHLH předkládám dvě témata k zamyšlení a vyzýváme vedoucí mužstev, aby prostým sdělením názoru ANO/NE (ze svého e-mailu, který je uveden jako oficiální komunikační na přihlášce klubu do soutěžě) nejpozději do 20. prosince 2016 vyjádřili názor svého mužstva k oběma otázkám. Jedná se o složení disciplinární komise a o suchou úpravu ledové plochy mezi 2. a 3. třetinou každého zápasu. (napsal Jarda Svoboda (DK NHLH))
Podklady pro nové hráče (28.11.2016) - Aktuálně je možné dodávat poklady pro nové posily nebo přestupivší hráče. Jako vždy je třeba dodat pasovou fotografii (případně fotografii v odpovídající kvalitě v elektronické podobě), podpis hráče na samostatný štítek (na šířku fotografie, tj. max. 3,5cm a max. 2cm na výšku), celé jméno hráče, rodné číslo adresu a poplatek 100Kč za jednu registraci. Konec přestupního termínu je 12. prosince, poté již nebudou žádné změny umožněny. Mějte na paměti, že je maximální počet hráčů na soupisce 30 včetně brankářů. Veškeré podklady předávejte na recepci ZS v zalepené obálce a popsané názvem mužstva. Nové posily budou moci v nových mužstvech zasáhnout od druhé (navazující) části, tedy přibližně od 17.12.2017). Hráči, kteří přestoupí zároveň mohou hrát ve svých původních mužstvech až do 13. kola včetně. (napsal web admin)
Změna termínů zápasů (16.11.2016) - Zápas 4017 mezi mužstvy F-MARK - HC Miličín bude sehrán v náhradním termínu 26.11.2016 od 22:00. Zápas 4029 Benešov 70ers - HC Pyšely je z původního termínu 19.11.2016 přeložen na náhradní termín, který bude upřesněn. (napsal web admin)
Zápas AHC Hoštice - AHC REBELS 16.12.2016 (02.11.2016) - Zápas AHC Hoštice - AHC REBELS bude sehrán 16.12.2016 od 22:00. (napsal web admin)
Zápas HC PYŠELY - HC Bystřice se přesouvá na 20:15 (31.10.2016) - Díky zrušení dnešního prvního zápasu se druhý zápas HC PYŠELY - HC Bystřice po souhlasu obou soupeřů přesouvána dřívější start od 20:15. (napsal web admin)
Zápas KABARET SÁZAVA - AHC Hoštice přeložen (26.10.2016) - Zápas KABARET SÁZAVA - AHC Hoštice byl přeložen z původního termínu 25. října přeložen na 19. listopadu od 12:00. (napsal Pavel Vršecký)
Přestupní termín NHLH 2016/2017 (12.10.2016) - Oficiální přestupní termín NHLH, ve kterém je možné doplnit nebo pozměnit soupisku či jako hráč přestoupit do jiného mužstva, je v aktuální sezóně stanoven na termín od 28. listopadu do 11. prosince. V této době je možné dodat veškeré podklady pro hráčské změny. Mějte na paměti, že maximální možný počet 30 hráčů na soupisce se ani po přestupním termínu nemění. (napsal web admin)
Prohazování a odkládání zápasů NHLH (12.10.2016) - Upozorňuji případné žadatele o přeložení zápasů nebo jejich odložení na neurčito, že již prakticky není možné zápasy při sebevětší snaze přesouvat. Z naší strany se v žádném případě nejedná o neochotu, ale rozpis je nyní již hotový až do poloviny prosince, dokdy musí být sehrány všechny zápasy základní části NHLH, a v rozpise již nejsou žádné volné termíny (s výjimkou neplánovaně odpadnuvších ledů nebo brzkých víkendových rán). V případě, že by měl přesto některý tým touhu zápas přeložit, je možné se souhlasem soupeře využít právě jen několika málo volných nezajímavých a nepopulárních časových oken (viz obsazenost ledové plochy na webu MSZ nebo dotaz na administrativu MSZ) nebo se dohodnout s dalšími mužstvy na prohození zápasů. Pokud nám vedoucí všech případných dotčených mužstev potvrdí, že s prohozením termínu souhlasí, samozřejmě jej rádi schválíme. (napsal web admin)
Zápas Průhonice - Týnec přeložen na prosinec (11.10.2016) - Zápas mezi mužstvy HC Průhonice a HC Týnec STARS, který byl původně naplánovaný na sobotu 29.10.2016 od 20:00, je přesunut na prosinec. Zažátek následujícího zápasu HC Semtamťuk - KABARET SÁZAVA se posouvá z původních 21:30 právě na 20:00. (napsal web admin)
Potvrzení trestu pro A. Diviše (10.10.2016) - Po přihlédnutí ke všem okolnostem byl trest pozastavení sportovní činnosti v délce 6 zápasů potvrzen a hráč A. Diviš může nastoupit k jakémukoliv dalšímu utkání až odehraje mužstvo Průhonic 6 soutěžních zápasů bez jeho osobní učasti na hřišti. (napsal Jaroslav Svoboda)
Uložen trest na 6 zápasů pro brankáře Průhonic (04.10.2016) - V zápase HC Průhonice - HC Miličín došlo k napadení, kdy brankář domácích A. Diviše oběma rukavicemi atakoval soupeře a opakovaně jej udeřil do hlavy a těla. Za tento zákrok mu byl DK udělen trest na 6 zápasů. Trest vyprší po 8. kole. (napsal JRD)
Nedělní zápas Týnec STARS - FARMA V. Pop. přeložen (29.09.2016) - Zápas 2. ligy mezi mužstvy HC Týnec STARSFARMA Velké Popovice, který byl původně naplánován na neděli 2. října od 17:30 je přesunut na listopad.  (napsal web admin)
Nedělní zápas FireDeamons - SOKOL Pyšely odložen (27.09.2016) - Zápas 2. ligy mezi mužstvy FireDeamons - HC SOKOL PYŠELY, který byl původně naplánován na neděli 2. října od 16:00 je přesunut na listopad.  (napsal web admin)
Uložen trest na 7 zápasů brankáři Senohrab (22.09.2016) - V zápase HC Týnec STARS - Sokol Senohraby došlo po pěstním souboji dvou soupeřů vyjel brankář M. Kučaba ze svého brankoviště a udeřil hráče soupeře vyrážečkou do hlavy. Za tento zákrok mu byl DK udělen trest na 7 zápasů. Trest vyprší po 9. kole. (napsal JRD)
Pondělí zápasy z 12. září jsou zrušeny (16.09.2016) - Dvě utkání NHLH naplánovaná na pondělí 12. září jsou z technických důvodů zrušeny a přesunuty na neurčito. Děkujeme za pochopení. (napsal Eva Krčilová)
Pondělní zápasy z 12. září jsou zrušeny (12.09.2016) - Dvě utkání NHLH naplánovaná na pondělí 12. září jsou z technických důvodů zrušeny a přesunuty na neurčito. Děkujeme za pochopení. (napsal Eva Krčilová)
Zápis ze zahajovací schůzky NHLH 2016/2017 (16.08.2016) - 11.08.2016 proběhla na ZS BN zahajovací schůzka účastníků NHLH 2016/2017. K žádným převratným novinkám letos zasedání nevedlo a tak je patrně největší změnou navýšení počtu účastníků na 28 mužstev. (napsal JRD)
Změna termínu zahajovací schůzky (22.07.2016) - POZOR: termín zahajovací schůzky NHLH se mění z 28.7. na 11.8.2016. Čas (17:00) zůstává i místo (na zimním stadionu) zůstávají.  Upozorňuji, že termíny pro dodání podkladů pro registrace a soupisky se z logických důvodů (začátek souteže v již září) nemůže nijak výrazně posunout. Takže všechny podklady dodejte nejpozději do čtvrtka 25.8.2016, tedy 2 týdny po zahajovací schůzce. (napsal Eva Krčilová)
Pozvánka na zahajovací schůzku NHLH (17.06.2016) - Během letošního roku proběhla řada významých změn ve vedení Města i MSZ, proto bude obzvláště důležité a přínostné zúčastnit se předsezónní zahojovací schůzky, která se bude na ZS konat dne 28. července 2016 od 17:00. Zde budou probrány novinky ve vedení a jako vždy proběhne diskuze a hlasování a případných změnách propozic. (napsal Jarda Svoboda (DK NHLH))
Vyjádření F-MARKu k odstoupení z finále NHLH (09.03.2016) - Vzhledem k „vyostřené“ situaci ohledně dění ve finálové sérii 1. ligy mezi mužstvy F-MARK a Benešov 70ers nám dotčené mužstvo zaslalo své vyjádření k celé situaci. Přečtěte si doslovné vyjádření M. Dvořáčka. (napsal Michal Dvořáček)
Uvedení na pravou míru (09.03.2016) - V semifinálovém zápase 1. ligy mezi mužstvy F-MARK a Sokol Senhoraby došlo k indicentu po atakování brankáře. Na webu bylo chybně uvedeno, že byl atakován brankář Senohrab hráčem F-MARKu, přičemž byl průběh opačný. Tedy hráč Senohrab atakoval brankáře F-MARKu a následně došlo k úderu hlavou faulujícího hráče Senohrab, za což mu byl disciplinární komisí udělen stop na 3 zápasy. Nyní vše uvádíme vše na pravou míru a za napřesnost se velmi omlouváme. (napsal web admin)
Vítězem 2. ligy HC Olbramovice B (07.03.2016) - Mužstvo HC Olbramovice „B“ se stalo po až příliš jasném finálovém průběhu vítězem skupiny C a celé 2. ligy. (napsal web admin)
Vítězem skupiny D Čerti Votice (07.03.2016) - Posledním z úspešných účastníků NHLH pro právě uzavřenou sezónu jsou Čerti Votice. Ve dvou finálových zápasech zvítězili nad Hošticemi a stali se tak mistry skupiny D. (napsal web admin)
Kontroverzním mistrem NHLH 2016 Benešov 70ers (04.03.2016) - Mužstvo Benešov 70ers se stává ve své první sezóně mistrem skupiny A a tím i celé NHLH pro rok 2016. Finálový soupeř F-MARK, vítěz základní části a favorit finále, se za velmi podivných okolností omluvil z druhého i třetího finále a tím pádem dvakrát kontumačně prohrál. První zápas F-MARK sice jasně ovládl poměrem 9:2, avšak problémy s gólmanem (absence kmenového gólmana a nemožnost, neschopnost či neochota sehnat si jiného brankáře na záskok) zapřičinily nepěkný konec jinak další skvělé sezóny. (napsal web admin)
HC Olbramovice „A“ mistrem skupiny B (04.03.2016) - Mužstvo HC Olbramovice „A“ se stalo po dvou finálových výhrách v poměru 3:0 a 5:1 mistrem skupiny B a celkově obsadilo v 1. lize osmé místo. Ve finále, kde se utkaly první s druým týmem základní části skupiny, zdolalo právě vítěze základní části HC Průhonice. (napsal web admin)
Odstoupení F-MARKu z finále (03.03.2016) - Večer ve středu 2. března mohl být teoreticky znám první vítěz některého ze 4 play-off NHLH a to hned skupiny A. Jednalo by se tedy o celkového mistra NHLH pro tuto sezónu. Vítěz základní části, který jasně vyhrál první finále se však k zápase nedostavi, když se dopředu omluvil. Zde cituji: 
Žádáme o zrušení dnešního zápasu z důvodu pobytu našeho brankáře mimo ČR. V minulém zápase nám soupeř hostujícího brankáře odsouhlasil a toto své rozhodnutí při a po zápase rozporoval.“ Ohroženo je i třetí utkání, které je naplánováno na sobotu 5. března. (napsal admin)
Trest pro P. Švancaru ze Senohrab (19.02.2016) - V prvním semifinálovém utkání mezi mužstvy F-Mark a SOKOL Senohraby byl hráči hostí P. Švancarovi odebrán RP. V přerušené hře, které předcházelo seknutí tohoto hráče do brankáře soupeře, následně udeřil P. Švancar soupeře hlavou. Úder nebyl veden silou. Ke zranění nedošlo.  Byl tak uložen dodatečný trest za vyloučení do konce hry ve výše uvedeném utkání. Za tento prohřešek proti pravidlům následuje automatické zastavení činnosti na jedno utkání plus DK uděluje dodatečný trest na další 2 utkaní. Odůvodnění: Hráč reagoval během hry při signalizaci faulu nepřiměřeně a jasně aktivním pohybem hlavou zasáhl hlavu soupeře. Zákrok však nebyl veden agresivním způsobem, s úmyslem protihráče zranit nebo jej vyřadit ze hry, jednalo se však o vrcholně nesportovní gesto, které při vynaložení větší síly mohlo vyvolat vážnější zranění. V případě postupu Senohrab do fináke skupiny A vyprší třízápasový trest po druhém finálovém zápase. Pokud senohraby do finále nepostoupí, vyprší trest po odehraných zápase mužstva v základní části příštího ročníku. (napsal Jarda Svoboda (DK NHLH))
Neoprávněné starty hráčů Hoštic a KABARETu (15.02.2016) - V první čtvrfinálovém zápase mezi mužstvy Hoštice a KABARET Sázava nastoupili na každé straně neoprávnění hráči, tj. hráči, kteří nesplnili podmínku o min. počtu startů v základní části. Za normálních okolností by měl být zápas kontumován, ale jelikož došlo v tomto zápase k neoprávněným startům na obou stranách, budou pouze odečteny jejich vstřelené branky a upravený výsledek ponechán. Důrazně upozorňuji všechny mužstva, že v podobných případech budou zápasy zpětně nemilosrdně kontumovány a to i za cenu, že kontumace bude mít dodatečně vliv na postupujícího.  (napsal web admin)
Informace ke startu play-off (01.02.2016) - Po sehrání posledních zápasů základních částí, které letos byly premiérově netypicky rozděleny do dvou celků (rozstříďující a navazující část), byla určena konečná pořadí všech týmů. Raritou nového hracího systému je fakt, že všechny celky postupují automaticky do play-off. Ty nejúspěšnější jsou nasazeny přímo do semifinále, ostatní se dle svého umístění v tabulce poperou o postup o kolo dříve, ve čtvrtfinále. Tak, jak se stalo pravidlem v několika mnoha posledních sezónách, není pevně určený pavouk dopředu, ale dvojice se určují vždy až na základě všech postupivších. A to tak, že tabulkově nejvýše umístěný celek hraje vždy proti tabulkově nejníže umístěnému, atd.. Pozor, i finále bude poprvé hráno upraveným stylem, kdy se vítězem stane mužstvo, které ve dvou finálových zápasech získá více bodů (tj. dvě výhry nebo jednu výhru a jednu remízu). Pokud bude po dvou zápasech bodový zisk obou finalistů stejný (dvě remízy nebo každé mužstvo jedna výhra bez ohledu na skóre), rozhodne třetí utkání. Pokud nerozhodne ani to, následujeme 5 minutové prodloužení a případně samostatné nájezdy (viz bod propozic 5.14.). Další novinkou je absence zápasů o udržení a baráž. Neatraktivní souboje o třetí místa byly vypuštěny již dříve. Pohyb mezi první a druhou ligou obstarají pouze vítěž play-off skupiny C, který automaticky postoupí do 1. ligy na úkor nejhůře umístěného poraženého čtvrfinality skupiny B, který tak sestoupí do 2. ligy. Pravidlo o minimálním počtu odehraných utkání je stejné jako vloni, tzn. ze základní části musí každý hráč, který je na soupisce od začátku sezóny, nastoupit minimálně k 10 zápasů (ten kdo byl dopsán až v přestupním termínu musí odehrát min. 7 zápasům). Letos se sčítají starty v obou částech (tzn. skupiny A a C odehrály 24 zápasů, skupiny B a D 22 zápasů). (napsal web admin)
Prohozeny dva zápasy 1. ligy (27.01.2016) - Z důvodu organizačních změn se mění termíny zápasů č. 3898 (na 08.02.2016 od 20:30) a zápasu č. 3899 (na 07.02.2016 od 20:30). (napsal Eva Krčilová)
Nepřesnost v rozpise na únor (18.01.2016) - Ve zveřejněném rozpise (šabloně) nadstavbové části NHLH 2016 došlo k chybě, když je první finálový zápas skupiny D rozepsán na 28.2.2016 od 20:30, přičemž druhé z odvetných semifinálových zápasů téže skupiny je hráno tentýž den o 3 hodiny dříve. Zde se samozřejmě jedná o chybu, která vznikla při přepisu rozpisu na web. V původním rozpise, který je vždy zasílán vedoucím a rozhodčím bylo vše správně.  (napsal web admin)
Šablona play-off NHLH 2016 (11.01.2016) - V pátek 8.1.2016 byla zveřejněna kompletní šablona pro nadstavbovou část NHLH 2015/2016. Stáhněte si kompletní šablonu se všemi termíny (až do konce soutěže). Jakmile budou dohrány poslední zápasy základní části (a následně dohrávány zápasy nadstavby), budou průběžně doplňována konkrétní mužstva. Vzhledem k odlišnému hernímu systému letos nastoupí všichni účastníci NHLH do play-off. Zápasy play-off ani baráže se nekonají. Šablona nadstavbové části NHLH 2015/2016 ke stažení. (napsal web admin)
Výrok DK k udělenému TH (11.01.2016) - V utkání z prosince 2015 mezi AGAVE a Hošticemi došlo po šarvátce k vniknutí jednoho z hráčů domácích na lavicí soupeřů. Rozhodčí udělili trest ve hře (TH). Popis a fakta incidentu byly čerpány z vyloženě zmatečně vedeného zápisu a na vyžádaní vysvětlení a zpřesnění popisu doposud nikdo z RO ani vedení RO nereflektoval. Hráč AGAVE P. Tkáčik může nadále pokračovat ve hře bez dalšího trestu. (napsal JRD)
Popis utkání MOOS Osečany - Miličín (08.01.2016) - Utkání ze samotného závěru kalendářního roku 2015 mezi mužstvy HC MOOS Osečany a HC Miličín přineslo jednoznačný výsledek a mnoho gólů, ale dle stručné popisu průběhu utkání na zadní straně zápisu se navíc muselo jednat o jeden z vrcholů sezóny. Krom vynikající podívané na ledě se vytáhl i autor onoho popisu, se kterým se s vámi všemi musím podělit. Cituji: „Krásné bojovné utkání. Bojovnost připomínala boj gladiátorů v Římě. Panny na schodech brečely radostí, když viděly upocená těla svých oblíbenců, kteří sváděli nadpozemské boje o kotouč. Na vše dohlíželi 2 rozhodčí se svými mocnými píšťalkámi, ve kterých se skrývala moc nad životem a smrtí.“ Do celého roku 2016 Vám přejeme hodně takových zažítků na ledě i mimo něj. (napsal web admin)
Oboustranná kontumace Osečany - Senohraby (21.12.2015) - Dne 15.12.2015 nebyl sehrán zápas č. 3704 mezi mužstvy HC MOOS Osečany a Sokol Senohraby. Na zápas se nedostavili delegovaní RO a mužstva po vzájemné dohodě utkaní neshrála s tím, že si dohodl fiktivní výsledek 2:2. Tento postup byl nesprávný, pokud se nedostaví delegovaní RO, ustanoví mužstvo domácích RO laiky, či se odehraje utkání bez RO. V tomto případě byl dokonce přítomen RO ve funkci časoměřice.  To, že mužstva  vůbec nesehrála zapas a dohodla si plichtu je nepřípustné, nelze takto postupovat neboť by jakýkoli výsledek zkresloval tabulky i os. statistiky za fakticky neexistujicíci góly.  Výsledek tohoto nesehraného zápasu je technicky řešen oboustrannou kontumací se skóre 0:5 pro obě mužstva bez bodové zisku. V případě nedostavení se RO je povinnost vždy utkání odehrát kupříkladu i formou „přítelského utkání bez RO“ a uvést to do zápisu. (napsal JRD DK NHLH)
Jak postupovat při nedostavení se rozhodčích (21.12.2015) - V minulém týdnu se delegovaní rozhodčí nedostavili ke dvěma večerním utkání. Jedná se o politováníhodné počínání, nicméně pravidla (na všech úrovních včetně soutěží ČSLH) na tuto situaci pamatují (v propozicích NHLH se jedná o bod 1.4). Zatímco první utkání bylo sehráno s rozhodčími laiky, tak jak je stanoveno v propozicích, druhý zápas se po dohodě mužstev nekonal, což bohužel není přípustné a utkání bude na základě rozhodnutí DK dodatečně kontumováno. Citace pravidla: Zápasy řídí dva delegovaní rozhodčí LH, plus delegovaný časoměřič. Delegaci RO provádí pověřený pracovník STK NHLH nebo rozhodčí. V případě nedostavení se delegovaných RO nebo časoměřiče je povinností domácího mužstva určit do těchto funkcí laiky, ti pak jsou uvedeni v zápise o utkání a podpisem obou kapitánů bude udělen souhlas s jejich delegováním. Takto určení náhradníci nabývají všech práv řádných činovníků. Pokud není k dispozici časoměřič, utkání může být sehráno bez časomíry na 3x 20 minut hrubého času. Tato skutečnost je zaznamenána do zápisu o utkání. (napsal web admin)
Zrušeny všechny mikulášské zápasy (01.12.2015) - V sobotu 5.12.2015 se ruší všechny zápasy a bude odehrány v lednu 2016. Jedná se o zápasy HC ARYKA x FireDeamons, W+D Benešov x HC JM, AGRO Přestavlky x HC Olbramovice B a F-MARK x HC Farma. (napsal Eva Krčilová)
Zápas výběr NHLH vs. HC LEV Benešov (16.11.2015) - Dne 29.12.2015 mezi vánočními svátky bude na benešovském stadióně sehrán zápas mezi výběrem NHLH a HC LEV Benešov, který hraje krajský hokejová přebor. Zápas se bude konat podruhé v historii, opět po roce.  (napsal David Kureš)
Rozpis pro navazující část NHLH (07.11.2015) - V pátek byla dohrána první část NHLH 2. ligy. Rozpis na listopad a nasazení mužstev ve skupinách C a D je tak kompletní. Pozor, první zápasy navazující části 2. ligy budou sehrány hned v neděli. 1. liga bude dohrána v sobotu a budou průběžně doplňovány výsledky a rozpis na pondělí. Rozpis aktuálně zveřejněný na webu je závazný. (napsal web admin)
Nové registrace k vyzvednutí (04.11.2015) - Od středy 4.11.2015 jsou na zimní stadióně u ledařů k vyzvednutí nové registrace pro nováčky a přestupivší hráče v letošním přestupním termínu. Pozor, nové posily mohou nastoupit až od 13. kola včetně (tj. od navazující části A-B-C-D). (napsal web admin)
Šablona navazující části NHLH (02.10.2015) - Navazující část NHLH je od letošní sezóny novinkou, která má krom zpestření soutěžě za následek i nepříjemnou komplikaci. Mužstva budou po 13 kolech rostřiďujících částí na základě dosažených výsledků rozdělena do 4 výkonnostínch skupin. Jelikož roztřiďující část skončí až začátkem listopadu, tak nyní není možně rozepsat zápasy včetně jmen konkrétních mužstev. Šablona na první část navazující části je zveřejněna s více než měsíčním předstihem, ale zápasy mají vyplněná pouze data a časy, jména soupeřů jsou jen obecná a konkrétně budou doplňována až jak bude jasné jejich konečné umístění. Je pravděpodobné, že několik mužstev bude znát své konečné umístění několi málo kol před koncem, ale o většině mužstev se rozhodne až na základě výsledků z 13. kola. Rozpis je závazný pro všechna mužstva, která si musí svou pozici a nasazení ohlídat. Příklad: Pokud by byl rozlosován zápas B6-B4, znamená to, že proti sobě nastoupí 6. mužstvo a 4. mužstvo skupiny B před zahájením navazující části (tj. poslední a 11. tým 1. ligy po první části sezóny). Pokud by byl rozlosován zápas C3-C5, utkají se 3. a 5. tým druhé ligy po první část sezóny, atd... Šablona navazujíc části na listopad:
1. liga - skupina A | 1. liga - skupina B | 2. liga - skupina C | 2. liga - skupina D   (napsal web admin)
Přestupní termín NHLH 2015 (02.10.2015) - Přestupní termín pro sezónu 2015/2016 je stanoven na přelom října a listopadu. Podklady (foto, data o hřáči a 100Kč) je třeba doručit na zimní stadión nejpozději do neděle 01. listopadu 2015. Na později dodané podklady nebude brán zřetel. Důležité upozornění: mužstvo může mít i po přestupním termínu maximálně 30 hráčů na soupisce (včetně brankářů). Všichni hráči musí v základní části odehrán minimální počet utkání, aby mohli nastupovat v nadstavbě. Pro hráče, kteří jsou na soupisce od začátku sezóny se jedná o 10 zápasů, pro posily přidané na soupisku přidané v přestupním termínu se jedná o 7 startů. (napsal web admin)
Rozdělení mužstev NHLH do lig a konečné umístění (08.09.2015) - Na základě dosažených výsledků ze sezóny 2014/2015 byla všechna přihlášená mužstva rozdělena do dvou výkonnostních skupin (1. a 2. ligy). Prvním kritériem byly dosažené výsledky ze celé sezóny (viz. podrobná tabulka po rozkliknutí pod článkem), přednostně z play-off, u mužstev která v play-off postupně vypadávala nebo se do nadstavbové části nekvalifikovala bylo rozhodující konečné umístění v základní části. O mužstvech na přelomu lig (1./2. a 2./3.) rozhodovaly výsledky play-out a baráže. Rozdělení mužstev do 1. a 2. ligy:
 1. liga
 SSC Říčany
 Olbram. „A“
 Bystřice
 Miličín
 ULBRICH
 F-MARK
 Senohraby
 Týnec STARS
 Průhonice
 Osečany
 Farma
 Pyšely
 ATTL 2011
 
 2. liga
 JM
 ARYKA
 Kabaret
 AGAVE
 AHC Hoštice
 Přestavlky
 Čerti Votice
 W+D Benešov
 Zbytek Světa
 Semtamťuk
 Olbram. „B“
 FireDeamons
 ELAK
(napsal web admin)
Stopka pro hráče ELAKu na 2 zápasy (08.09.2015) - Popis uvedený v zápase o utkání 3763 ze dne 05.09.2015 mezi mužstvy ELAK vs. Kabaret Sázava, vedený rozhodčími Bendou a Ružičkou, hovoří takto: V čase 41:08 byl hráči domácích P. Novákovi udělen MT za „nafilmovaný pád“. Po udělení trestu slovně hráč napadl vulgárně RO, za což mu byl udělen OT na 10 minut a poté začal tento hráč najíždět a dohánět RO na ledě s úmyslem napadení RO. Odebrán RP. Vzhledem k celkově nevhodnému vedení zápasu ze strany RO, kde bylo uděleno celkem 69 trest. minut a průběh zápasu byl popsán slovy „Vše OK“ a okolnostem na led. ploše při inkriminovaném přestupku, byl uložen pro Pavla Nováka trest 2 následné zápasy STOP. (napsal Jaroslav Svoboda)
Zápas HC Miličín - HC Farma přeložen (03.09.2015) - Zápas HC Miličín - HC Farma se překládá z termínu 5.9.2015 14:30 na nový termín 12.9.2015 od 15:00 po vzájemné dohodě obou týmů. (napsal Eva Krčilová)
Zápas Zbytek Světa - HC Semtamťuk přeložen na říje (02.09.2015) - Zápas Zbytek Světa - HC Semtamťuk (původní termín 19.9.2015 od 14:00) se ruší a je přeložen na říjen. (napsal Eva Krčilová)
Obhájce titulu se přejmenoval (21.08.2015) - Dlouholetý účastník a aktuálně obhájce titulu NHLH se pro letošní sezónu přejmenoval. Z předchozího zažitého ULBRICHu na Benešov 70ers. Název v sobě obsahuje anglickou zkratku ve sportu poměrně často používanou, která lze volně přeložit jako hráči narozeni v sedmdesátých letech. Mužstvo pod názvem ULBRICH figurovalo od roku 2003 a i dříve působilo pod různými názvy (AGA, Quo). (napsal web admin)
Info o prvotním jednání se zástupci města Benešov (04.08.2015) - V návaznosti na zahajovací schůzku NHLH a iniciativu pana Petra Picka, který dodržel své slovo a ujal se vyjednávaní s odpovednými zastupci zřizovatele ZS BN, níže uvádíme v pár bodech dosavadní závěry a docílený příslib zlepšení v organizaci hracích časů. (napsal Jaroslav Svoboda)
Zápis ze zahajovací schůze NHLH 2015/2016 (04.08.2015) - Ve čtvrtek 30.07.2015 proběhla na ZS v Benešově BN zahajovací schůzka zástupců NHLH 2015/2016. Byly kompletně projednány propozice, s důrazem na herní systém, který doznal značných změn. Po několika názorových kotrmelcích o ne/účasti týmů pro nadcházející sezónu, nakonec do soutěže odstartuje 27 mužstev. Ostatní pravidla jsou de facto bez změn. (napsal Jaroslav Svoboda)
Soupisky NHLH 2015/2016 (30.07.2015) - Jako každý rok je v období mezi zahajovací schůzkou a termínem krátce před začátkem soutěže nutné dodat veškeré podklady týkající se startu soutěže. Tj. přihlášku do soutěže je třeba dodat nejpozději do 30.7.2015, soupisky a veškeré hráčské podklady (ať už nové hráče nebo přestupy) dodejte nejpozději do pátku 21. srpna 2015. Na později dodané podklady nebude brán zřetel a takoví hráči budou považováni za černé hráče se všemi důsledky. Pro nové registarce je třeba dodat pasovou fotografii (rozměry 3,5x4,5cm), podpis na samolepícím bílém štítku (rozměry max. 2x3,5cm), údaje o hráči (jméno, bydliště, rodné číslo) a registrační poplatek 100Kč. Všichni hráči musí splňovat podmínky pro start v soutěži. Maximální počet hráčů na soupisce je 30, včetně brankářů. V naší soutěži již neplatí, že s přestupem musí souhlasit vedení mužstva, vždy je toto rozhodnutí jen na hráči samotném, ale každý hráč v poli smí hrát pouze za jeno mužstvo NHLH. Výjimku tvoří brankáři, kdy může jeden brankář chytat za jedno mužstvo v každé lize NHLH. Změny na soupiskách je možné realizovat pouze v přestupním termínu, který je vždy s předstihem stanoven dle rozvrhu soutěže, na její matematickou polovinu (tj. v polovině odehrných kol základní části). Tento termín zpravidla vychází na listopad-prosinec, ale vždy záleží na aktulním rozlosování. (napsal web admin)
Zahajovací schůzka NHLH 2015/2016 (10.07.2015) - Zveme Vás na tradiční schůzku vedoucích družstev nebo jejich kompetentních zástupců k účasti na rozlosování turnaje neregistrovaných hráčů v turnaji o putovní pohár ředitele MSZ Benešov hraného v novém ročníku 2015 – 2016. Součástí rozlosování bude projednání propozic soutěže a budou podány informace o pořádání nového ročníku. Schůzka se uskuteční ve čtvrtek dne 30.7.2015 v salonku restaurace na zimním stadionu v Benešově se začátkem v 17:00hod. Děkujeme všem za zaslanou přihlášku, účast a hlavně dochvilnost k začátku ohlášeného jednání. (napsal Ing. Pavel Khek)
Přihláška do NHLH 2015/2016 (03.07.2015) - Pro rozlosování nového ročníku turnaje neregistrovaných hráčů „O putovní pohár ředitele MSZ Benešov“, žádáme vedoucí mužstev o podání závazné přihlášky se zaplacením startovného ve výši 1 500,-Kč (složením v hotovosti v pokladně na správě MSZ Benešov, Hráského 1913, 256 01 Benešov nebo složením na účet v ČSOB Benešov č.ú. : 1187954/0300) a to nejpozději do 30.7.2015.  Děkujeme za dochvilnost splnění požadovaného termínu na podání přihlášky pro hladký průběh rozlosování. S pozdravem „Sportu zdar a lednímu hokeji zvlášť“.
(napsal Ing. Pavel Khek)
Návrh nového hrací systému pro sezónu 2015/2016 (22.06.2015) - Mužstvo HC ATTL 2011 podalo komplexní návrh na změnu hracího systému pro příští sezónu. Jeho autorem je brankář Lukáš Janata. Základní princip je podobný těm, které se v posledních sezónách postupně zkoušely v praxi, ale obsahuje úpravy počtu týmů ve skupinách, jejich další dělení a některá další specifika. Mockrát děkujeme za detialní návrh, takto nějak by měl návrh vypadat - ne házet anonymní výkřiky, že stávající systém je na nic a je třeba jej změnit. Stáhněte si celý text návrh a vedoucí týmů prosím o jeho nastudování, aby se mohl systém na předsezónní schůzce věcně prodiskutovat. Hrací systém NHLH 2015/2016 - návrh mužstva HC ATTL 2011. (napsal Lukáš Janata)
Baráže dohrány (31.03.2015) - Dlouhodobý amatérský hokejový turnaj NHLH byl pro sezónu 2014/2015 definitivně uzavřen. Tečku za „ledovou“ sezónou udělala správa zimního stadionu v neděli 29. března 2015, když definitnvně vypnula technologii chlazení. V posledních víkendových zápasech baráže nejprve zvítězili hráči mistrovského AGRO Přestavlky zkušenější prvoligový Miličín. (napsal web admin)
Zhodnocení NHLH 2014/2015 očima ředitele turnaje (27.03.2015) - Ředitel NHLH a MSZ Benešov zhodnotil turnaje neregistrovaných hráčů hrající o putovní pohár. (napsal Ing. Pavel Khek)
HC ATTL 2011 mistrem 2. ligy NHLH 2014/2015 (25.03.2015) - HC ATTL 2011 se stal velmi překvapivě mistrem 2. ligy NHLH pro ročník 2014/2015. V průběhu sezónu takto skvělému výsledku nic nenapovídalo. Do nadstavby šel z posledního postupového šestého místa a jen 2 body od play-out. Mistrovští hráči měli na úvod play-off trochu štěstí, když první utkání v na ledě prohráli, ale Průhonicím musel být zápas zkontumován kvůli neoprávněnému startu jednoho z hráčů. V odvetě pak Průhonice znovu zvítězily, ale nájezdy ovládl ATTL. V druhém kole ATTL nejprve zaskočil druholigového suveréna letošní (i několika posledních sezón) ze Senohrab. Odvetu však znovuu prohrál a opět se z postupu radoval po nájezdech. Ve finále, ke se mj. utkaly dva nejníže postavené celky po základní části (pátý HC Týnec STARS a šestý ATTL), opět došlo na samostatné nájezdy a opět byli úspěšnější hráči HC ATTL. Vytvořili tak noví rekordm když ve všect třech seriích rozhodovaly samostatné nájezdy. Zaslouženě se mohou rok pyšnit titulem mistra 2. ligy NHLH. (napsal web admin)
AGRO Přestavlky mistrem 3. ligy (24.03.2015) - AGRO Přestavlky, které dělily jen lepší vzájemné zápasy od nepostupu do play-off, si ve vyřazovací části postupně vyšláply na Čerty, následně na suveréna základní části W+D a ve finále po vyrovnané sérii (rozhodovaly až samostatné nájezdy) přestřílely 2. tým základní části Zbytek Světa. Zaslouženě se tak stávají mistry 3. ligy NHLH pro sezónu 2014/2015. (napsal web admin)
ULBRICH obhájil titul v 1. lize a je mistrem NHLH (24.03.2015) - ULBRICH po roce opět zvítězil a po sérii kdy každé mužstvo jednou zvítězilo a rozhodly až samostatné nájezdy obhájil titul NHLH z předchozího ročníku. (napsal web admin)
Semifinále play-off (10.03.2015) - Play-off 2014/2015 nabírá na obrátkách. Aktuálně chybí poslední zápas k dohrání čtvrfinálových sérií, který bude dohrán dnes. Hned zítra 11.03.2015 začínají semifinálové zápasy. Pro většinu mužstev je již postup do semifinále úspěchem, ovšem minimálně vítězové základních částí a obhájci loňských titulů budou chtít mířit ještě výš. Jak to všechno dopadne? (napsal web admin)
Čtvrtfinálový zápas Průhonice - ATTL kontumován (07.03.2015) - První čtvrfinálový zápas 2. ligy mezi mužstvy Průhonice a HC ATTL 2011, který normální hrací době skončil jasnou výhrou domácích Průhonic, musel být dodatečně zkontumován v jejich neprospěch. Důvodem je neoprávněný start hráče Průhonic - J. Doležálka, který nesplnil nutnou podmínku pro start v nadstabové části, když v základní části namísto potřebných 7 utkání, odehrál pouze utkání 2. V odvetě mají Průhonice stále šanci postoupil. V případě jejich regulérní výhry budou rozhodovat samostatné nájezdy. Vzniklá situace nás velmi mrzí, ale pravidla jsou jasně dána. Toto konkrténí pravidlo bylo před koncem základní části opakovaně na webu zdůrazňováno a každé mužstvo (a každý hráč) má možnost na webu zkontrolovat počet odehraných zápasů u jednotlivých hráčů. Plné znění pravidla, včetně sakcí při jeho porušení, naleznete v propozicích pod bodem 2.23. (napsal web admin)
Složení nadstavbové části je kompletní (02.03.2015) - Po víkendu, kdy byla odehrána kromě jediného odloženého utkání 3. ligy všechna zbylá, jsou již jasné všechny dvojice pro čtvrfinále play-off i boje o záchranu. Posledním malý otazníkem je, zda třetiligové Maršovice zakončí sezónu na 9. a nebo 10. místě. Jelikož 3. liga nemá na programu boje o udržení ani o umístění, jedná se z celkového pohledu NHLH o kosmetickou úpravu, která však i tak bude známa 2.3.2015 večer, čímž zakončíme kolotoč 370 zápasů základních částí. Celkem 18 mužstev se zapojí do play-off, přičemž první zápasy jsou na programu již 4.3.2015. Vždy dva nejúspěšnější celky základní části se zapojí do play-off až v semifinále. Semifinále budou a programu zhruba o 10 dní později než čtvrfinále. (napsal web admin)
Důležitá upozornění před nadstavbovou částí (25.02.2015) - Před začátkem nadstavbové části mějte prosím na paměti dvě důležité informace. Od sezóny 2014/2015 je pro hráče v poli snížen minimální počet odehraných zápasů v základní části pro možnost startu v nadstavbové části na 7. Tento limit bude striktně dodržován. Pokud v nadstavbě za mužstvo nastoupí hráč, který podmínku nesplňuje(výjimku tvoří kontumované zápasy - viz. propozice bod 2.23), zápas bude nemilosrdně kontumován v neprospěch jeho mužstva se všemi náležitostmi. Počty odehraných utkání je možné zkontrolovat v individuálních statistikách. Po skončení základní části budou navíc vygenerovány nové soupisky pro nadstvabu a hráči s nižším počtem startů na ni nebudou vůbec figurovat. Brankářů se toto ustanovené propozic netýká. Druhá důležitá informace se týká nasazování týmů do nadstavby. Stejně jako v několika posledních letech je uplatňován systém, kdy jsou dvojice play-off tvořeny tak, aby proti sobě hrál vždy tabulkově nejvýše a nejníže postavený tým. (napsal web admin)
Kompletní šablona pro nadstavbovou část 2014/2015 (25.02.2015) - Ve středu 25.02.2015 byla zveřejněna kompletní šablona pro nadstavbovou část NHLH 2014/2015. Zatím si můžete stáhnout kompletní šablon se všemi termíny (až do konce soutěže). Jakmile budou dohrány poslední zápasy základní části (a následně dohrávány zápasy nadstavby), budou průběžně doplňována konrétní mužstva. Šablona nadstavbové části NHLH 2014/2015 ke stažení. (napsal web admin)
Mužstvo F-MARK odstoupilo ze soutěže (25.02.2015) - Mužstvo F-MARK, které ještě mohlo usilovat o přímý postup do semifinále těsně před koncem základní části odstoupilo na vlastní žádost ze soutěže. Příčinou je příliš nízký počet hráčů, kteří by mohli zasáhnout do bojů v závěru souteže. F-MARK je tak vyřazen z tabulky 1. ligy a všechna mužstva za ní, se automaticky posouvají o příčku výše. (napsal web admin)
Vítězové základních částí NHLH 2014/2015 (25.02.2015) - Ačkoliv v sezóně 2014/2015 do úplného dohrání základních částí NHLH přece jen ještě pár utkání zbývá, řada mužstev už se kvalifikovala do play-off, případně ke své nelibosti do play-out. S předstihem jsou rovněž jasní všichni tři vítězové základních částí - SSC Říčany, Sokol Senohraby, W+D Benešov. (napsal web admin)
Přání brzkého vyzdravení a návratu Radka Nogy (17.02.2015) -

Realizační team NHLH jakož i kolektiv RO NHLH takto vyslovuje skromnou podporu Radkovi v jeho nelehkém období rekonvalescence po vážném zranění .

Radku přeji pevnou vůli, hodně síly a více štěstí k návratu na modrou. Za NHLH, JRD. (napsal JRD)

Limit pro start hráčů v nadstavbové části NHLH (17.02.2015) - Pozor, v aktuální sezóne 2014/2015 došlo ke změně v limitu minimálního počtu odehraných zápasu pro start v nadstavbové části, zde je snížen minimální počet zápasů, ke kterým musí hráč nastoupit na 7 zápasů. V případě, že mužstvo nemůže odehrát zápas kvůli nezapříčiněné kontumaci (např. když se soupeř nedostaví v dostatečném počtu k utkání nebo se nedostaví vůbec), je zápas započítán jako odehraný všem hráčům uvedeným na zápise (v případě, že naplánovaný zápas není kvůli soupeři odehrán a je zrušen až na místě), resp. všem hráčům na soupisce (pokud je zápas zrušen v předstihu plánovaně). Pokud se pravidlo o nezapříčiněné kontumaci týká vašeho mužstva a zápasy nebyly hráčům připsány, neváhejte nás kontaktovat. (napsal JRD)
Rozpis NHLH na únor 2015 (27.01.2015) - Ve úterý 27.01.2015 byl zveřejněn kompletní rozpis NHLH na měsíc únor 2015. (napsal web admin)
Stopka pro hráče Říčan na 12 zápasů (27.01.2015) - V utkání ULBRICH - SSC Říčany (ze dne 18.01.2015), které skončilo výsledkem 3:3, byl v čase 44:49 udělen trest hráči Říčan - Z. Jindrovi za úmyslný úder holí s nápřahem do hlavy protihráče. Tento závažný faul nastal v herní situaci, přesilovce Říčan, předcházel mu signalizovaný trest za krosček. Faul byl veden značnou silou s úmyslem zranit protihráče. Vzhledem k zvláště zavažnému faulu s charakterem intenzivního útoku holí na hlavu protihráče a zjevné snaze tímto zákrokem úmyslně ublížit byl uložen provinivšímu se hráci trest na 12 utkání. V případě, že by v následné sezoně hráč zopakoval obdobný faul s úmyslem zranit, bude suspendován na celou nadcházející sezónu. Za STK NHLH JRD
(napsal JRD)
pozvánka na utkání (10.12.2014) - Pozvánka na přátelské utkání HC LEV Benešov x výběr hráčů NHLH. (napsal Eva Krčilová)
Dvě prosincová utkání si prohodila termíny (28.11.2014) - Dvě prosincová utkání NHLH si prohodila termíny utkání. Nově se hraje zápas Zbytek Světa - AHC Hoštice 29.12.2014 od 20:00 a HC Miličín - HC Semtamťuk bude namísto původního termínu sehrán 17.12.2014 od 21:30. (napsal web admin)
Poděkování rozhodčímu Zrnovi (18.11.2014) - Realizační team NHLH jakož i kolektiv RO NHLH tímto děkují panu RO Pavlu Zrnovi za odřízení značné množiny zápasů v dlouhodobé soutěži NHLH. Pan Pavel Zrno z vlastní vůle na podzim 2014 sám ukončil aktivní činnost RO NHLH. Za STK NHLH přeji Pavle hodně štěstí pro celý Tvůj život, JRD. (napsal JRD)
Přestupní termín 2014 (18.11.2014) - Právě probíhá jediný přestupní termín pro rozehranou sezónu. Veškeré podklady je třeba doručit nejpozději do 30.11.2014. Po tomto termínu nebude možné doplnění soupisky ani přestupy. (napsal web admin)
Přestupní termín 2014/2015 (28.10.2014) - Přestupní termín pro sezónu 2014/2015 je stanoven na na termín mezi 17.11. a 30.11.2014. Na později dodané podklady nebude  bránn zřetet. Pro registraci nového hráče (nebo přestp hráče do jiného mužstva) platí tradiční podmínky a požadavky (1x foto, podpis na štítek, udáje o hráči a poplatek 100Kč  za jednu registraci). (napsal web admin)
Přeložený zápas (22.09.2014) - V sobotu 27.9.2014  se od 18:30 hod odehraje zápas č.3279  HC ATTL 2011 x HC Sokol Maršovice. Původní zápas č.3225 Sokol Bukovany x HC Farma Vel.Popovice se překládá na říjen. (napsal Eva Krčilová)
Vyjádření DK NHLH k žádosti o prominutí trestu (04.09.2014) - Mužstvo Sokol Senohraby požádalo během trvajícího trestu o prominutí jeho zbytku. Žádost byla zamítnuta. Přečtěte si více informací... (napsal Jarda Svoboda)
Přeložení zápasů 1. ligy (02.09.2014) - Zápas č.3213 Osečany - Miličín se překládá na říjen. Zápas 3215 Popovice - F-Mark je posunut od 20:00 hod. (napsal Eva Krčilová)
Sezóna startuje ostrými zápasy již v neděli 31.8. (18.08.2014) - Do začátku dalšího ročníku NHLH zbývá už jen pár dní. První zápasy prolínací části mezi týmy 2. a 3. ligy se odehrají již v neděli 31.08.2014. Pak se hned naplno rozeběhne kolotoč utkání. Vzhledem k netypickému hernímu systému a faktu, že jsou letos mužstva rozdělena do výkonostních skupin velmi nerovnoměrně (9-8-11),je třeba brát na vědomí, že především 1. liga (ale ne jen ta) bude mít v některých částech sezóny výrazně delší prodlevy mezi jednotlivými zápasy. To je způsobeno např. tím, že zatímco první část soutěže v prolínací části (mezi 2. a 3. ligou) čítá 11 kol, v první lize je k sehrání pouze 8 kol. Start 1. ligy bude z tohoto důvodu nepatrně úmyslně posunut. Žádáme všechny účastníky soutěže o trpělivost a schovívavost. Vedoucími odhlasovaný model i přes opakované důrazné varování, že bude docházet k delším pauzám mezi zápasy, (s jasnou většinou v poměru 13:6) nám jinou šanci nedává. (napsal web admin)
Definitivní počet mužstev pro NHLH 2014/2015 (13.08.2014) - Po dohodě s vedoucím Struhařova bylo s definitivní platnostní rozhodnuto, že nadcházející sezónu NHLH 2014/2015 odehraje 28 mužstev. V 1. lize nastoupí devět mužtev, z nichž každé odehraje 24 utkání v základní části, ve 2. liga nastoupí 8 mužstev, z nichž každé odehraje 27 uktání, ve 3. lize nastoupí 11 mužstev, z nichž každé odehraje 28 utkání. Na předsezónní schůzce byla vedoucím Struhařova vyjádřena obava z dostatku hráčů. Ta se bohužel během týdne potvrdila a hráči se nedokáží v dostatečném počtu domluvit, proto ještě před zahájením sezóny musíme s lítostí Stuhařov ze soutěže vyškrtnout. Je nám to líto, ale včasné rozhodnutí v dostatečném předstihu je rozhodně lepší než odstupování nebo dokonce vylučování mužstva v průběhu rozehrané sezóny. Ve hře ještě zůstávalo možné zapojení nového pražského celku. Pro sezónu 2014/2015 se tento nováček nakonec nepřihlásil. (napsal web admin)
Shrnutí předsezónní schůzky Jaroslavem Svobodou (12.08.2014) - Přečtěte si co nejdůležitějšího se projednalo a událo na předsezónní schůzce zástupců týmu před ročníkem NHLH 2014/2015. Stručný zápis z pojednání shrnul za organizační pracovníky člen disciplinární komise - Jaroslav Svoboda. (napsal JRD)
Další ročník NHLH 2014/2015 bude ve třech ligách (06.08.2014) - Na předsezónní schůzce NHLH pro nadcházející ročník 2014/2015 bylo po téměř třech hodinách rozhodnuto o všem důležitém. Hrací systém zůstává oproti tomu loňskému nezměněn do té míry, kdy se bude lišit v počtu mužstev jedlitlivých výkonnostních skupin. První a třetí liga bude čítat po devíti mužstvech, třetí ligu si zahraje mužstev jedenáct. Sezóna startuje prvními zápasy v sobotu 30.08.2014. (napsal web admin)
Předsezónní schůzka NHLH (28.07.2014) - Zveme Vás na tradiční schůzku vedoucích družstev nebo jejich kompetentních zástupců k účasti na rozlosování turnaje neregistrovaných hráčů v turnaji o putovní pohár ředitele MSZ Benešov hraného v novém ročníku 2014/2015. Součástí rozlosování bude projednání propozic soutěže a budou podány informace o pořádání nového ročníku. Schůzka se uskuteční ve středu dne 6.8.2014 v salonku restaurace na zimním stadionu v Benešově se začátkem v 15:00 hod. (napsal web admin)
Soupisky NHLH 2014/2015 (16.07.2014) - S blížícím se začátkem soutěže je třeba sestavit soupisku. Pokud nedojde ke změnám pravidel na předsezónní schůzce, může soupiska obsahovat maximálně 30 hráčů včetně brankářů. Změny v soupiskách (přestupy, vyškrtnutí nebo zařazení hráče) jsou možné pouze v jediném přestupním termínu, přibližně v polovině soutěže. U stávajících hráčů, kteří disponují platným odpovídajícím registračním průkazem, stačí hráče zapsat na soupisku. Hráči pak svým podpisem stvrzují, že splnili předpoklady pro start v soutěži. Noví nebo přestupivší hráči musí dodat pasovou fotografii (rozměry 3,5x4,5cm), svůj podpis na samolepícím papírovém štítku (rozměry 3,5x2cm), své jméno, adresu, rodné číslo a poplatek 100Kč za hráče. Nikdo z hráčů nesmí být registrován na ČSLH. Uzavírka soupisek a konečný termín pro dodání potřebných podkladů je pondělí 18.08.2014. Od nynejška mají vedoucí na shromáždění dat téměř 5 týdnů! Důrazně upozorňuji: na podklady dodané po tomto termínu nebude brán zřetel. Soupiska ke stažení: MS Excel - (*.XLS) | Adobe Reader (*.PDF) (napsal web admin)
Přihláška do NHLH 2014/2015 a zahajovací schůze (16.07.2014) - Ačkoliv je letní prázdniny teprve překročily první čtvrtinu, tak přípravy pro nadcházející se sezónu úspěšné hokejové soutěže NHLH - 2014/2015 se rozběhly. Zkušení vedoucí i úplní nováčci mají čas do konce července pro vyplnění a odeslání závazné přihlášky do soutěže. Na začátkem srpna pak bude tradičně stanoven termín předsezónní zahajovací schůzky, na kterém se provede rozlocování mužstev a řeší se propozice a úpravy pravidel. Dodnes jsme nepřijali jediný návrh na změnu propozic, neváhejte proto a pokud mátě nějaký nápad nebo požadavek na změnu, zašlete je písemnou formou na náš mail, ať můžeme návrhy rozeslat ostatním účastníkům. Přihláška ke stažení: MS Word - (*.DOC) | Adobe Reader (*.PDF) (napsal web admin)
Palubovka místo ledové plochy (24.04.2014) - Palubovka ZSVedení zimního stadionu rozhodlo o využití kryté zimní plochy i mimo hlavní ledovou sezónu. Na hrací plochu byla položena palubka a futsálové branky. Hřiště je tak od dubna využitelné pro širokou veřejnost za poplatek 200Kč na hodinu. Využijte této možnosti a přijďte si zasportovat i za nepřísnivého počasí nebo při obsazené venkovních travnatých ploch. (napsal web admin)
REBELS jako noví šampióni ovládli 2. ligu (30.03.2014) - I druhá liga má svého mistra. Po zásluze se jím stali přespolní hráči AHC REBELS. Po těsném vítězství v základní části, kdy se vtěsnalo 5 mužstev do rozdílu pouhých 3 bodů, ovládli i play-off. Nevedli si tak suveréně jako vítěz první ligy, ale bilance 3 výher, 1 porážky a jednoho vyhraného penaltového rozstřelu byla přesvědčivá. Mistři 2. ligy NHLH 2013/2014 - REBELSV základní části zaznamenali 6 porážek, ale je nutno podotknout, že všechny porážky si mužstvo připsalo v prolínací soutěži s první ligou, zatímco v prolínací části s třetí ligou neztratili jediný bod. Z tohoto ohledu nemůže být pohár v lepších rukou. Druhá liga byla velmi vyrovnaná, včetně play-off bojů. FARMA Velké Popovice byla ve finále více než důstojným soupeřem, ale REBELS byli zkrátka vždy střelecky úspěšnější (výhry 4:2 a 4:3). (napsal web admin)
Zhodnocení 22. hokejového turnaje NHLH (30.03.2014) - Dne 23. března 2014 byl zakončen posledními zápasy nadstavbové části dlouhodobý hokejový turnaj neregistrovaných hráčů, který hrálo 31 týmů z blízkého regionu. V tomto ročníku bylo sehráno 453 mistrovských utkání ve třech samostatných skupinách. Hry se zúčastnilo rekordních 695 hráčů. (napsal Ing. Pavel Khek)
ULBRICH vítězem NHLH pro sezónu 2013/2014 (25.03.2014) - Před sezónu posílené mužstvo ULBRICH se (tak trochu podle předsezónních očekávání) stalo vítězem 1. ligy pro sezónu 2013/2014 a tím pádem absolutním vítězem benešovské NHLH. Mistři 1. ligy NHLH 2013/2014 - ULBRICHPo jasném ovládnutí základní části, kdy ULBRICH ztratil pouze 3 body za jedinou porážku (2:4 s F-MARKem, v 5. kole) a jedinou remízu (7:7 s MOOS, v 2. kole, kdy navíc mužstvu chyběla část nejproduktivnějších hráčů). Od 6. kola ULBRICH zvítězil 26x v řadě a z tohoto pohledu nemůže být pohár v lepších rukou. HC Pyšely však byly velmi vyrovnaným a důstojným soupeřem a jejich druhé místo je rovněž zasloužené. (napsal web admin)
HC JM překvapivým mistrem 3. ligy (24.03.2014) - Mužstvo HC JM se stalo překvapivým vítězem 3. ligy NHLH pro sezónu 2013/2014. Mistři 3. ligy NHLH 2013/2014 - HC JMVítězové úctyhodně načasovali formu na ten pravý moment sezóny. Z jejich pohledu v nevyrovnané sezóně, která byla jak na houpačce, však prokázali dostatek sil a elánu a naprosto zaslouženě se stali mistry, když vyřadili v semifinále vítěze základní části W+D a ve finále druhého překvapivého finalistu AGRO Přestavlky. Ve finále se tak utkali papírpově dva nejslabší účastníci play-off. Mužstvu HC JM grautulujeme. (napsal web admin)
Tsunami Cup 2014 (13.03.2014) - Prodlužte si sezónu a přihlašte se amatérský turnaj na konec března do Nymburka.
Prohlédněte si kompletní informace. (napsal web admin)
Semifinálový zápas Pyšely - F-MARK kontumován (13.03.2014) - Druhé mužstvo 1. ligy po základní části - F-MARK, nenastoupí k nedělní odvětě semifinále. Mužstvo HC Pyšely po první jasné vysoké výhře a druhé kontumaci postupuje do finále.  (napsal Eva Krčilová)
Stopka pro hráče REBELS (11.03.2014) -  

Hráči J. Balíkovi z mužstva AHC REBELS byla pozastavena soutěžní činnost na 5 zápasů za vražení na mantinel s následkem zranění (dokonce zásahu rychlé záchranné služby). Hráči byl uložen mírnější trest, jelikož zákrok rozhodně nebyl veden snahou soupeře zranit. Závažnost zranění vyplynula ze snahy protihráče proklouznout podél mantinelu s vyrazně skloněnou hlavou. Faulující a potrestaný hráč je však vždy zodpovedný za své jednání. Dotyčnému trest vyprší na záčátku příští sezóny.   (napsal web admin)

Výjimka pro start hráče v nadstavbové části (03.03.2014) - Mužstvo HC Pyšely podalo oficiální žádost o povolení startu hráče O. Mošny v nadstavbové části, ačkoliv neodehrál minimální potřebný počet 10 utkání. Žádosti bylo vyhověno a hráč O. Mošna smí legálně nastoupit do bojů v nadstavbové části. (napsal web admin)
Play-off NHLH 2013/2014 (26.02.2014) - K dokončení základních částí NHLH pro sezónu 2013/2014 zbývá aktuálně dohrát poslední dva zápasy 2. ligy. První a třetí liga jsou již kompletně dohrané a nasazení do play-off je definitivní. Druhá liga bude dohrána ve středu 26.2. ve 22:30. Jakmile budou známy výsledky, bude aktualizován i rozpis 2. ligy. V nadstavbové části budou, jako každý rok, rozpisy průběžně aktulizovány. (napsal web admin)
Rozpis nadstavbové části NHLH 2013/2014 (23.02.2014) - Stáhněte si kompletní šablonu nadstavbové části NHLH pro sezónu 2013/2014. Šablona bude průběžně doplňována o jména mužstev tak, jak budou dohrávány zápasy. (napsal web admin)
Disciplinární komise vynesla dva tresty (20.02.2014) - Disciplinární komise musela tento týden řešti dva prohřešky. V obou případech byly odebrány RP a hráčům pozastavena činnost. P. Švancar (Senohraby) má pozastavenou činnost na 10 zápasů za naražení prothráče na zezadu na mantinel se zraněním. Jeho trest je započat 28. kolem a skončím v příští sezóně. Druhým hříšníkem je V. Kuchár (Olbramovice B), kterému byla pozastavena činnost na 5 zápasů za hrubé urážky rozhodčího. Jeho trest započne prvním zápasem nadstavbové části a vyprší buďto v play-off (v případě, že Olbramovice B postoupí minimálně do finále) nebo na začátku příští sezóny. (napsal web admin)
Odečtení zápasů Alexandry (20.02.2014) - Jelikož mužstvo HC Alexandra Čerčany odstoupilo v průběhu poslední třetiny základní části souteže z 1. ligy, byly dodatečně anulovány všechny dosažené výsledky a osobní statistiky z odvetných zápasů 1. ligy NHLH. Důvodem je zachování férovosti a stejných podmínek pro všechny mužstva. (napsal web admin)
Zápas Rebels - FARMA přeložen na 24.02.2014 (11.02.2014) - Zápas AHC Rebels - HC FARMA Velké Popovice je přeložen z původního termínu 19.02.2014 na 24.02.2014 od 21:30. (napsal Eva Krčilová)
Začátek zápasu Průhonice - Kabaret Sázava posunut (11.02.2014) - Začátek zápasu Průhonice - Kabaret Sázava posunut ze dne 19.02.2014 je posunut na dřívější termín o 90 minut, tj. od 19:30. (napsal Eva Krčilová)
Změny v únorovém rozpise (28.01.2014) - V nedávno vydaném rozpise na únor 2014 muselo dojít z různých důvodů (především odstoupení a následné vrácení se mužstva AHC Hoštice ze/do souteže, stejně tak odstoupení mužstva HC Alexandra) k několika změnám. Proto prosím dejte pozor na termíny svých utkání. Pokud k nezbytným změnám dojde, jsou všichni vedoucí týmů upozorněni e-mail a na webu se vždy snažíme mít termíny co nejříve aktuální. (napsal web admin)
Rozpis na únor 2014 (24.01.2014) - V pátek 24.01.2014 byl zveřejněn rozpis na měsíc únor 2014. Rozpis 1. ligy | Rozpis 2. ligy | Rozpis 3. ligy (napsal web admin)
Změny v termínech 3 utkání (23.01.2014) - Zápas mezi mužstvy Alexandra - MOOS Osečany je zkontumován ve prospěch Osečan. Na jeho původní termín 25.01.2014 se začátkem ve 20:30 je posunut zápas SSC Říčany - Olbramovice A. Zápas Průhonice - ATTL se překládá na únor. Na jeho původní termín 31.01.2014 od 20:30 se posouvá v prosinci odložený zápas KABARET Sázava - Farma Kozel. (napsal Eva Krčilová)
Stopka pro hráče Rebels Semanca (20.01.2014) - Disciplinární komise schválila po projednání pětizápasový STOP jako trest pro hráče Radima Semanca (AHC Rebels) za opakované úrážky rozhodčího. Trest byl započat 23. kolem a vyprší 27. kolem. (napsal web admin)
Zápasy ze dne 17.01.2014 přesunuty na únor (08.01.2014) - Dvě utkání původně naplánovaná na 17.01.2014 jsou z provozních důvodů zrušeny a přesunuty na únor. Jedná se o zápas KABARET Sázava - HC FARMA Kozel a W+D Benešov - AGRO Přestavlky. (napsal Eva Krčilová)
Zápas FireDeamons - W+D Benešov přesunut (07.01.2014) - Začátek zápasu FireDeamons - W+D Benešov posunut na 21:00 (08.01.2014). (napsal Eva Krčilová)
Utkání Bystřice - KABARET Sázava přesunuto (07.01.2014) - Utkání HC Bystřice - KABARET Sázava přesunuto na 22.01.2014 od 21:00. (napsal Eva Krčilová)
Posunutí začátků několika zápasů (04.01.2014) - Celkem šesti zápasům byl posut jejich začátek. Jedná se o zápasy ze dne 13.01.2014, 20.01.2014 a 27.01.2014. (napsal Eva Krčilová)
Zápas Olbramovice A - F-MARK přesunut na 2.1.2014 (25.12.2013) - Zápas první ligy (č. 3031) mezi mužstvy HC Olbramovice A a F-MARK se odehraje dne 2.1.2014 od 21:30 (místo původního termínu 5.1.2014 od 11:00). (napsal Eva Krčilová)
Zápas Semtamťuk - BESA přeložen na leden 2014 (16.12.2013) - Zápas č. 2977 mezi mužstvy HC Semtamťuk a BESA (původně ze dne 29.12.) je přeložen na leden 2014. (napsal Eva Krčilová)
Změny začátků utkání (12.12.2013) - Začátky některých zápasů byly posunuty. Jedná se o zápas č. 2967 hraný dne 21.12.2013 mezi mužstvy BESA a DZS Struhařov, je posunut na 20:30. Dále č. 2948 ze dne 14.12.2013 mezi MOOS Osečany - ATTL 2011, začátek 19:00 a zápas č. 2952 ze dne 14.12.2013 mezi mužstvy Alexandra Čerčany - Kabaret, začátek 17:30. (napsal Eva Krčilová)
Zápas F-MARK - HC Farma Velké Popovice zrušen (12.12.2013) -  Zápas č. 2951 mezi mužstvy F-MARK a HC Farma Velké Popovice byl po dohodě týmů zrušen. (napsal Eva Krčilová)
Zápas Senohraby - Bukovany je přeložen leden 2014 (12.12.2013) - Zápas č. 2974 ze dne 29.12.2013 od 16:00 mezi mužstvy Sokol Senohraby a Sokol Bukovany je přeložen na leden 2014. (napsal Eva Krčiová)
Zápas Olbramovice B - Hoštice přeložen na leden (10.12.2013) - Zápas HC Olbramovice B - AHC Hoštice je přesunut z původního termínu 9.12.2013 na leden 2014. (napsal Eva Krčilová)
Zápas ATTL - BESA přesunut na 23.12.2013 (10.12.2013) - Zápas HC ATTL - BESA je z organizačních důvodů přesunut z původního termínu 14.12.2013 na 23.12.2013 od 21:30. (napsal Eva Krčilová)
Zápas Olbramovice ,,B" - AHC Hoštice odložen (06.12.2013) -  Zápas 3. ligy č. 2996 mezi mužstvy HC Olbramovice ,,B" a AHC Hoštice je z původního termínu (9.12.2013 od 22:00) zrušen a přeložen na náhradní termín v lednu 2014. (napsal Eva Krčilová)
Zápas Olbramovice B - Hoštice přeložen na prosinec (20.11.2013) - Zápas 3. ligy č. 2996 meziu mužstvy HC Olbramovice B a AHC Hoštice je přesunut na prosinec 2013. (napsal Pavel Vršecký)
Přestupní termín 2013/2014 (26.10.2013) - Přestupní termín pro aktuální sezónu 2013/2014 je letos stanoven na čtrnáct dní v rozmezí 25.11.2013 až 8.12.2013. Po tomto termínu nebudou žádné další změny umožněny. Pro registraci nového hráče nebo pro přestup je třeba na zimní stadion ve výše uvedeném termínu nutné dodat pasovou fotografii (rozměry 3,5 x 4,5cm), štítek s podpisem (na šířku fofografie 3,5cm), jméno, rodné číslo a adresu hráče a poplatek 100Kč za registraci. Hráč musí být doplněn na soupisku, která však nesmí přesáhnout 30 hráčů. Všichni hráči včetně nových posil, kteří chtějí nastoupit v nadstavbové části NHLH (play-off, play-out, baráž), musí rovněž splnit podmínku min. počtu odehraných zápasů v základní části - to 10 startů. (napsal web admin)
Start neoprávněných brankářů (13.10.2013) - V reakci na zápas z minulého týdne, kdy došlo v průběhu jednoho ze zápasů NHLH ke konfrontaci brankáře a v duchu pravidel byl zápas následně kontumován, radím všem vedoucím mužstvům, aby v případě, že do jejich branky musí zaskočit brankář neuvedený na soupisce, nahlásil tuto událost rozhodčím a soupeři před zápasem. Soupeř nemusí souhlasit, ovšem věřte, že v 99% (možná ještě ve více) zápasů souhlasit bude. O takové konfrontaci si můžeme myslet cokoliv, ale dle pravidel pochybilo mužstvo s cizím brankářem, nikoliv soupeř, který využil svého práva na konfrontaci. (napsal web admin)
Otevřené hokejové tréninky ve Velkých Popovicích (16.09.2013) - Zveme vás na otevřené hokejové tréninky ve Velkých Popovicích. Jsou určeny pro všechny amatérské úrovně hokejistů od 15 let, začátečníky i již zkušené, neregistrované i registrované hráče. Tréninků se může
zúčastnit každý, kdo má rád hokej a chce se něco naučit, nebo se udržet ve formě. Konají se vždy v sobotu od 10:45 do 12:00 ve dnech mezi 7.9.2013 - 29.3.2014. Detailní informace ke stažení. (napsal Libor Andrlík)
Cenové zvýhodnění pro účastníky NHLH 2013/2014 (13.09.2013) - Hlavní pořadatel turnaje neregistrovaných hráčů, tedy MSZ Benešov s velkou radostí oznamuje všem ůčastníkům turnaje ,že s platností od 1.10.2013 bude účtovat sníženou cenu pronájmu ledové plochy v rozehraném turnaji ve výši místo 2600 Kč/hod pouze 2300 Kč/hod. (napsal Pavel Khek)
Zápas Alexandra - MOOS přeložen na 19.09.2013 (13.09.2013) -
Po vzájemné dohodě bude zápas mezi HC Alexandra Čerčany a HC MOOS Osečany, plánovaný na 18.9.2013 od 21:00 přeložen na čtvrtek, 19.9.2013 od 21:30 a trénink pana Říhy proběhne ve středu 18.9.2013 od 21:00.
(napsal web admin)
Zápas F-MARK vs. BESA přeložen (06.09.2013) - Zápas 1. ligy č. 2746 mezi mužstvy F-MARK a BESA byl přeložen na čtvrtek 12.09.2013 se začátkem ve 21:30. (napsal Pavel Vršecký)
Prohození dvou zápasů (04.09.2013) - Dva zápasy prolínací části 2. a 3. ligy z konce září byly prohozeny. Zápas č. 2830 (FARMA - Maršovice) bude odehrán 30. září od 20:30 a zápas č. 2831 (SEMTAMŤUK - Hoštice) bude odehrán 29. září od 19:30. (napsal Eva Krčilová)
Rozpis na první soutežní měsíc - září 2013/2014 (26.08.2013) - Ve středu 21.08.2013 byl zveřejněn rozpis na první soutěžní zápas - na září 2013/2014. Rozpis 1. ligy | Rozpis prolínací části 2. a 3. ligy (napsal web admin)
Poslední dny pro podklady na nové registrace (13.08.2013) - UPOZORNĚNÍ pro všechny vedoucí: na doručení podkladů pro nové hráče a přestupy máte již jen pár dní. V pondělí 19.08.2013 (včetně) je zaručeně poslední termín. Na pozdější podklady nebude brán zřetel a takovým hráčům nebude umožněn start v první polovině soutěže. (napsal web admin)
Info ze zahajovací schůzky NHLH 2013/2014 (13.08.2013) -  31.07.2013 proběhla na ZS BN zahajovací schůzka účastníků NHLH 2013/14. Žádné významné změny propozic schváleny nebyly. Herní systém zůstává takřka kompletně jako v sezóně 2012/2013. Kompletné informace si přečtěte. (napsal JRD)
Nová sezóna 2013/2014 pomalu startuje (16.07.2013) - Vážení sportovní přátelé, ačkoliv letní prázdniny nejsou ani v polovině a léto je v plném proudu, nastal již čas na přípravu dalšího ročníku benešovské dlouhodobé amatérské soutěžě NHLH 2013/2014. Zahajovací schůzka, kde je účast zástupců všech týmů velmi žádoucí, se koná ve středu 31. července od 14:00 v salónku restaurace zimního stadionu. Nyní je před zájemci o účast v turnaji, kromě aktivní přítomnosti na schůzce, několik důležitých úkolů... (napsal Tomáš Svoboda)
Zahajovací schůzka NHLH pro sezónu 2013/2014 (16.07.2013) - Zveme Vás na tradiční schůzku vedoucích družstev nebo jejich kompetentních zástupců a k účasti na rozlosování turnaje neregistrovaných hráčů v turnaji o putovní pohár ředitele MSZ Benešov hraného v novém ročníku 2013/2014. Součástí rozlosování bude projednání propozic soutěže a budou podány informace o pořádání nového ročníku. Schůzka se uskuteční ve středu dne 31.7.2013 v salonku restaurace na zimním stadionu v Benešově se začátkem ve 14:00 hod. Předem děkujeme všem za zaslanou přihlášku, účast a hlavně dochvilnost k začátku ohlášeného jednání. (napsal Eva Krčilová)
Vítězem 1. ligy NHLH pro sezónu 2012/2013 F-MARK (25.04.2013) - Několikaletá stálice souteže, která poslední roky každou sezónu atakuje ty nejvyšší příčky, se stala po velkém boji po samostatných nájezdech mistrem NHLH pro sezónu 2012/2013. Gratulujeme mužstvu F-MARK. (napsal web admin)
Prémiové odměny (24.04.2013) - Vzhledem k faktu počtu odehraných utkání a v historii NHLH k jedné z nejslušnějších sezón z pohledu zákeřných a nebezpečných faulů, se rozhodlo vedení NHLH udělit každému účastníkovi finálových bojů z rukou ředitele turnaje volný voucher na nájem led. plochy pro odehrání prvního zápasu nadcházející sezóny. Magickou obálku s prémií obdrží kapitáni finalistů vždy po odehrání druhého finálového zápasu. (napsal JRD)
Hodnocení finále II. ligy Týnec vers. Bystřice (24.04.2013) -  Hodnocení fínále II. ligy očima člena organizačního výboru - Jaroslava Svobody (napsal JRD)
Hodnocení finále III. ligy KOZEL vers. AGAVE (24.04.2013) - Hodnocení fínále III. ligy očima člena organizačního výboru - Jaroslava Svobody (napsal JRD)
Baráž o 2. ligu zrušena (23.04.2013) -  Dle vzájemné dohody týmů Jamajka a HC FARMA KOZEL se ruší zbylé dva barážové zápasy ve prospěch HC FARMA KOZEL, který si bude moci vybrat svou ligovou příslušnost pro příští sezónu. (napsal Eva Krčilová)
Vítězem 3. ligy nováček soutěže HC FARMA KOZEL (22.04.2013) - Nováček souteže mužstvo HC FARMA KOZEL se stalo po dvou finálových vítězstvích zaslouženým mistrem 3. ligy NHLH. (napsal web admin)
Druhé kolo play-out 3. ligy se ruší (18.04.2013) - Po vzájemné dohodě obou týmů (HC JM a FireDeamons) se ruší zbylé dva zápasy druhého kola play-out 2. ligy. (napsal Eva Krčilová)
Omezující podmínka stratu hráčů v nadstavbě (17.04.2013) - Dle platných propozic (bod 2.23) pro soutěžní sezónu 2012/2013 mohou v nadstavbové části NHLH nastoupil do pole pouze ti hráči, kteří odehráli v zakladní části minimálně 10 zápasů! V opačném případě se jedná o start černého hráče se všemi důslekdy. Toto pravidlo se týká zápasů play-off, play-out a baráže bez výjimky (nízký počet hřáčů ani souhlas soupeře nejsou omluvou! (napsal web admin)
Změna termínu finále 2. ligy (16.04.2013) - Druhý finálový zápas 2. ligy je přesunut z původního termínu 24.04.2013 od 19:00 na 23.04.2013 od 20:00. (napsal Pavel Khek)
Šablona nadstavbové části NHLH 2013 (29.03.2013) - Kompletní šablona nadstavbové části NHLH 2012/2013 (play-off, play-out a baráž) je ke stažení ve formátu PDF. Do šablony budou průběžně doplňovány konkrétní mužstva podle aktuálního vývoje závěru základních částí a pak podle průběhu nadstavby. Kompletní šablona pro nadstavbovou část NHLH 2012/2013 ve formátu PDF. (napsal web admin)
Odstoupení ELAK z nadstavbové části NHLH 2012/2013 (21.03.2013) -

Mužstvo ELAK odstupuje z nadstavbové části NHLH pro sezónu 2012/2013 (tj. z play-out 1. ligy). Důvodem je nedostatečný kádr hráčů.

Zápasy se neodehrají a v souladu s rozpisem a herním pavoukem 1. ligy soupeři ELAKu vždy vyhrají kontumačně poměrem 5:0 a automaticky se budou počítat za vítěze dané série. (napsal JRD)

Zápas Říčany - F-MARK je přeložen (06.03.2013) - Zápas 1. ligy mezi mužstvy SSC Říčany a F-MARK je po dohodě mužstev přeložen na 17.03.2013 od 20:30. (napsal Eva Krčilová)
Zápas Čerti Votice - W+D Benešov se překládá (26.02.2013) - Zápas 3. ligy č. 2653 mezi mužstvy HC Čerti Votice a W+D Benešov se překládá ze 4.3.2013 na 
26.3.2013 od 19:00.
(napsal Eva Krčilová)
Rozpis pro březen 2013 (25.02.2013) - V pondělí 25.02.2013 byl přidán rozpis NHLH na měsíc březen 2013. V rozpise jsou aktualizovány všechny změny provedené po prvovním vydání). (napsal web admin)
Pravidlo omezující start hráčů v nadstavbové části (15.02.2013) - Pro probíhající sezónu 2012/2013 bylo schváleno nové pravidlo omezující start hráčů v nadstavbové části. V play-off, play-out a baráži mohou nastoupit jen hráči, kteří nastoupí v základní části minimálně 10 soutěžních utkání. Toto omezení se týká i posil, které byly doplněny na soupisku v přestupním termínu. Výjimku tvoří brankáři, u kterých není žádné omezení spočívající v počtu odchytaných zápasů. (napsal web admin)
Změny začátků u 4 utkání z druhé poloviny února (11.02.2013) - V druhé polovině února došlo ke změně začátků celkem 4 utkání. Jedná se o 2 zápasy ze dne 16.2.2013 (zápas č. 2386 mezi ASH Sázava - HC Pyšely s novým začátkem v 19:30, č. 2387 mezi HC Miličín - Olbramovice ve 21:00) a 2 zápasy ze dne 23.02.2013 (č. 2555 mezi Jamajka - HC ATTL v 19:30 a č. 2654 mezi AGRO Přestavlky - Farma Kozel ve 21:00). (napsal Eva Krčilová)
6 utkání z února přeloženo na březen (11.02.2013) - Celkem 6 utkání z druhé poloviny února bylo přeloženo na březen.
Jedná se o 3 utkání ze dne 16.2.2013  (zápas č. 2552 mezi mužstvy Kabaret Sázava - DZS Struhařov, č. 2553 mezi HC Maršovice - HC Průhonice a č. 2554 mezi Jamajka - Rebels) a 3 utkání z 23.2.2013 (č. 2650 mezi HC JM - FireDeamons, č. 2652 mezi Agave - Zbytek Světa a č. 2653 mezi Čerti Votice - W+D Benešov). Přesné termíny budou zveřejněny s novým rozpisem. (napsal Eva Krčilová)
Tři utkání z 9. února jsou přesunuty na neurčito (04.02.2013) - Tři utkání NHLH ze dne 9.2.2013 se začátky zápasů v rozmezí mezi 16:00 a 19:00 byla přeložena na neurčito z důvodu změny hracího termínu mužstva HC Benešov. (napsal Pavel Vršecký)
Zápas MOOS Osečany - Jamajka přeložen na 12.2.2013 (04.02.2013) - Zápas č. 2365 mezi mužstvy MOOS Osečany vs. Jamajka je přeložen na 12.2.2013 se startem ve 20:00. (napsal Eva Krčilová)
Zápas ULBRICH - Semtamťuk přesunut na 12. února (30.01.2013) - Zápas č. 2369 mezi mužstvy ULBRICH - HC Semtamťuk je přeložen na 12.2.2013 od 21:30 hod. (napsal Eva Krčilová)
Zápas mezi Zbytkem Světa a Čerty Votice (30.01.2013) - Zápas č. 2647 mezi mužstvy Zbytek Světa - Čerti Votice ze dne 17.2. bude odehrán v náhradním termínu v březnu. (napsal Eva Krčilová)
Rozpis NHLH na únor 2013 (28.01.2013) - V pátek 25.01.2013 byl zveřejněn kompletní rozpis zápasů NHLH pro měsíc únor 2013. Rozpis nemá vyplněnou delegaci rozhodčích. Ta bude doplněna začítkem příštího týdne. Následně se rozpis objeví v klasické podobě. (napsal web admin)
Rozpis na únor 2013 (28.01.2013) - V pondělí 28.01.2013 byl zveřejněn kompletní rozpis NHLH na měsíc únor (včetně delegace rozhodčích). (napsal web admin)
Udělené dvou disciplinárních trestů (18.01.2013) - Disciplinární komise udělila další dva tresty. 3 zápasy pro K. Křížka z Bukovan a 5 zápasů pro J. Hanzla ze Senohrab. (napsal JRD)
Zápas Jamajka - Pyšely přeložen na únor (17.01.2013) - Zápas č. 2355 mezi mužstvy Jamajka (2. liga) a HC Pyšely (1. liga) je přeložen na únor. Přesný termín bud zveřejněn společně s celým rozpisem na měsíc únor. (napsal Pavel Vršecký)
Potvrzení trestu pro hráče J. Požárka MOOS Osečany (02.01.2013) - Hráči J. Požárkovi z HC MOOS Osečany byl po zasednutí disciplinární komise potvrzen dříve udělený trest na 10 zápasů za opakované zvláště hruhé, sprosté a hanlivé urážky RO. (napsal JRD)
Trest pro hráče J. Smolíka na 12 zápasů (28.12.2012) - Hráči J. Smolíkovi z mužstva KABARET Sázava byl udělen trest v podobě stopky na 12 zápasů za úmyslný pokus o zranění protihráče ze zápasu ULBRICH vs. KABARET Sázava. (napsal JRD)
Dodatek a poučení RO a zástupcům týmů (21.12.2012) - Vážení vzhledem ke včerejšímu jednání DK NHLH kdy se řešil přestupek mající charakter hrubých urážek RO došlo mylnému pochopení, resp. k nerelevatní obhajobě zúčastněných RO ve smyslu, že nemají povinnost nechat si podepsat zapis o utkání od ved. můžstva pod svým popisem události jenž měla za následek potrestání teamů. V článku je vše popsáno. (napsal JRD)
Konec přestupního termínu (21.12.2012) - Na dnešní den (21.12.2012) připadá kromě konce světa i konec přestupního termínu 2013. Kdo nedodá podklady k novým registracím během dneška, nebude mu umožněno nové hráče zařadit do mužstva. Vyhotovené registrace budou k vyzvednutí od soboty 22.12.2012 u ledařů na zimním stadióně. (napsal web admin)
Rozpis na leden 2013 (20.12.2012) - Ve čtvrtek 20.12.2012 byl přidán rozpis na první měsíc roku 2013 - leden. (napsal web admin)
Zápas Zbytek Světa - FireDeamons přeložen na únor (20.12.2012) - Zápas 3. ligy mezi mužstvy Zbytek Světa a FireDeamons je přeložen na únor 2013. (napsal Pavel Vršecký)
Zápas FireDeamons - W+D přeložen na 06.01.2013 (20.12.2012) - Zápas 3. ligy mezi mužstvy FireDeamons a W+D Benešov je přeložen z původního termínu na 6. ledna 2013 od 09:30. (napsal Pavel Vršecký)
První registrace k vyzvednutí (14.12.2012) - Registrace, jejichž podklady byly doručeny do čtvrtka, budou od pátku večer k vyzvednutí na ZS v Benešově u ledařů. (napsal web admin)
Trest na 3 zápasy pro L. Filipa ze Struhařova (10.12.2012) - Hráči L. Filipovi z DZS Struhařov byl udělen trest na 3 zápasy za nedůstojný zákrok proti pravidlům kdy při šarvátce v brankovišti kopl protihráče do kotníku. Trest vyprší 17. kolem. (napsal JRD)
Zápas mezi HC Týnec STARS a ASH Sázava odložen (04.12.2012) - Zápas mezi mužstvy HC Týnec STARS a ASH Sázava je z prosincového termínu odložen na leden 2013. (napsal Eva Krčilová)
Přesunutí zápasu Maršovice - Miličín (28.11.2012) - Zápas prolínací části 1.-2. ligy mezi mužstvy HC Sokol Maršovice a HC Miličín je z původního termínu 28.11.2012 od 22:00 přesunut na neurčito. (napsal Pavel Vršecký)
Přesunutí dvou utkání 3. ligy (28.11.2012) - Začátek utkání třetí ligy ze dne 1.12.2012 (č. 2607) mezi mužstvy Zbytek Světa a HC AGAVE byl posunut o 90 minut na 19:30. Zápas č.2608 (rovněž třetí ligy) mezi mužstvy W+D Benešov a HC Čerti Votice byl přesunit na 21.12.2012 od 22:00. (napsal web admin)
Rozpis na prosinec 2012 (26.11.2012) - V pondělí 26. lsitopadu byl zveřejněn rozpis NHLH na poslední měsíc roku 2012 - prosinec. Prolínací část 1.-2. liga | 3. liga (napsal web admin)
Přestupní termín 2012/2013 (26.11.2012) - Čtrnáctidenní přestupní termín pro sezónu 2012/2013 je letos stanoven na dny od pátku 7.12.2012 do pátku 21.12.2012. Na podklady dodané po 21. prosinci nebude brán zřetel a takoví hráči budou považování za černochy. S dřívejším odevzdáním podkladů není problém. Veškeré podklady (pasovou fotografii o rozměrech 4,5cm x 3,5cm, samostatný štítek s podpisem o rozměrech max. 3,5cm x 1,5cm, jméno hráče, adresu a r.č.) předejte v obálce (případně jinak zalepené či zapečetěné) pracovníkům ZS (ve všední dny buďto do kanceláře ZS během úředních hodin nebo kdykoliv během dne ledařům). Pozor, každé mužstvo může mít na soupisce pouze 30 hráčů (včetně brankářů). Registrace, k jejichž výrobě budou podklady doručeny na ZS v Benešově do 13. prosince, budou k vyzvednutí u ledařů nejpozději v pondělí 17.12.2012 ráno. Ostatní registrace budou k vyzvednutí v sobotu 22.12.2012. (napsal web admin)
Otevřeného mistrovství ČR a Slovenska amatérů (13.11.2012) - Pozvánka na Otevřeného mistrovství ČR a Slovenska amatérů, harmonogram turnajů pro rok 2013 je již připraven, tak se podívejte na www.sportsevents.cz, vyberte si turnaj na kterém chcete příští rok bojovat o Mistra ČR a Slovenska a přihlašte se. (napsal Viktor Lukáš)
Trest pro hráče HC MOOS Osečany (12.11.2012) - Hráči J. Požárkovi z HC MOOS Osečany byl udělen STOP na 10 utkání za opakující se mimořádně hrubé a vulgární výrazy na adresu RO. Trest byl zahájen 10. kole. (napsal JRD)
Rozpis na listopad 2012 (25.10.2012) - Ve čtvrtek 25. října byl zveřejněn rozpis NHLH na listopad 2012. 1. liga | 2. liga | 3. liga   (napsal web admin)
Trest pro hráče HC FARMA KOZEL (25.10.2012) - Hráči mužstva HC FARMA KOZEL byl udělen STOP na 8 utkání za za opakované, hruhé, sprosté a hanlivé urážky včetně vyhrožovaní RO. Trest byl zahájen 8. kolem. (napsal Pavel Khek)
Zápas mezi mužstvy Pyšely a F-MARK posunut (16.10.2012) - Zápas první ligy č. 2228 mezi mužstvy HC Pyšely a F-MARK je přesunut na 30.10.2012 od 21:30. (napsal Pavel Vršecký)
Zápas Maršovice - FireDeamons přeložen na 24.října (08.10.2012) - Zápas č. 2491 HC Maršovice vs. FireDeamons z původního termínu 13.10.2012 se po vzájemné dohodě obou mužstev přesouvá na 24.10.2012 od 22:00. (napsal Eva Krčilová)
5x STOP pro nováčka soutěže (03.10.2012) - V zápase mezi mužstvy HC ATTL 2011 a HC AGAVE byl za velmi hrubé komentáře vůči rozhodčímu odebrán registrační průkaz. Herní činnost hráče byla pozastavena na 5 soutěžních zápasů (tj. do 21.10.2012 do zápasu proti Zbytku Světa včetně). Hráč smí opět nastoupit 28.10.2012 v zápase proti Olbramovicím B. (napsal JRD)
POZOR! Změny termínů víkendových zápasů (28.09.2012) - Celkem 6 víkendových zápasů (sobota 29.09. a neděle 30.09.) má změněný termín nebo posunutý začátek. Čtyři zápasy jsou hrány v sobotu: č. 2467 (Čerti vs. ATTL), č. 2470 (Semtamťuk vs. Hoštice), č. 2471 (Senohraby vs. FireDeamons), č. 2472 (REBELS vs. Olbramovice B).
Dva zápasy v neděli: č. 2473 (Maršovice vs. Zbytek Světa) a č. 2474 (Bystřice vs. W+D). Zkontrolujte si prosím začátky těchto zápasů. (napsal Eva Krčilová)
Rozpis na říjen 2012 (24.09.2012) - V pondělí 24. září byl zveřejněn rozpis NHLH na říjen 2012. 1. liga | prolínací část 2. a 3. liga (napsal web admin)
Posunuté začáteky pátečních zápasů (19.09.2012) - Z provozních důvodů jsou posunuty začátky obou pátečních zápasu (mezi mužstvy AHC REBELS a W+D Benešov a HC Olbramovice "A" a HC MOOS Osečany) ze dne 21.9.2012 o půl hodiny později oproti rozpisu (tj. na 20:30, resp. 22:00). (napsal Eva Krčilová)
Kde a kdy vyzvednout nové registrace? (03.09.2012) - Nové registrace pro nadcházející sezónu budou, jako každý rok, připraveny před prvním zápasem daného týmu. Všechna mužstva, která hrají své první zápasy hned během prvního víkendu, si mohou RP vyzvednout od soboty dopoledne u ledařů v místnosti pro výdej klíčů. Ostatní týmy si RP budou moci vyzvednout nejpozději od úterý večer (až do svého prvního zápasu). V případě jakýchkoliv problémů, nás neváhejte kontaktovat. (napsal web admin)
Rozpis pro září 2012 (24.08.2012) - V pátek 24. srpna byl zveřejněn rozpis NHLH pro první hrací měsíc. 1. liga | prolínací část 2. a 3. liga (napsal web admin)
Soupisky uzavřeny (22.08.2012) - Pondělí 20. srpna bylo nejzazším termínem k dodání podkladů pro nové nebo přestupující hráče. Bohužel i letos, stejně jako každý rok, se našlo několik hříšníků, kteří nedodali podklady ani do středy. Vedoucí, kteří tak neučinili a kteří se s vedením NHLH (a to ze závažných důvodů) nedohodli dopředu na pozdějším dodání, budou muset s posilami počkat až na přestupní termín. Takovým hráčům nebude zásadně umožněn start v první polovině utkání. (napsal web admin)
Pozvánka na otevřené tréninky ve Velkých Popovicíc (08.08.2012) - Otevřené hokejové tréninky na zimním stadionu ve Velkých Popovicích jsou určeny pro všechny hokejisty od 15 let, začátečníky i zkušené. Tréninků se může zúčastnit každý kdo má hokej rád, chce se udržet v kondici nebo se něco přiučit. Leták s pozvánkou a informacemi. (napsal Libor Andrlík)
Stručné shrnutí předsezónní schůzky (26.07.2012) - Ve čtvrtek 26. července 2012 proběhla předsezónní schůzka vedoucích týmů NHLH. Letošní průběh schůzky byl velmi klidný a rychlý. Do soutěže vstoupí 32 mužstev (4 nové + BAJKEŘI odstoupili), které byly rozděleny do 3 skupin (11-11-10). Soutěž se po dvouleté pauze vrátí k modelu, kdy budou týmy hrát uvnitř své skupiny mezi sebou a navíc si zahrají vždy s týmy ze sousední skupiny. Odhlasovalo se přidání 50Kč zapisovatelům. Ti si tak za jeden zápas přijdou na 150Kč. Poslední významná novinka se týká možnosti startu hráčů v nadstavbové části. Aby bylo hráči umožněno nastoupit do play-off nebo play-out, musí v základní části nastoupit alespoň k 10 soutěžním utkáním, na což budou dohlížet zapisovatelé a kapitáni mužstev (budou v zápisech vyškrtávat hráče, kteří k zápasu nenastoupí). (napsal web admin)
Soupiska a registrace pro sezónu 2012/2013 (12.07.2012) - Pro nadcházející sezónu 2012/2013 si prosím stáhněte výhradně platnou turnajovou soupisku. Uzavírka pro veškeré podklady týkající se hráčů a soupisek (podklady pro nové hráče, přestupy, změny adres, doručení fotografií, podpisů, atd.) je pondělí 20. srpna včetně. Místo dodání kancelář zimního stadiónu v Benešově. Důrazně upozorňujeme, že vzhledem k více bež pětitýdennímu předstihu, se kterým je tato informace vydána (navíc bude zopakována na zahajovací schůzce a termín je každoročně podobný) na další podklady nebude brán v žádném případě zřetel!!! (napsal web admin)
Pozvání na rozlosování turnaje (10.07.2012) -   Zveme Vás na tradiční schůzku vedoucích družstev ve čtvrtek dne 26.7.2012 v salonku restaurace na zimním stadionu v Benešově se začátkem ve 14:00 hod.   (napsal Ing. Pavel Khek)
Hodnocení NHLH 2011/2012 očima ředitele (23.04.2012) - Přečtěte si stručné hodnocení skončeného ročníku 2011/2012 a poděkování jeho účastníků přímo od ředilele ZS v Benešově a ředitele dlouhodobého turnaje NHLH. (napsal Ing. Pavel Khek)
ELAK po dvou letech opět mistrem 1. ligy (25.03.2012) - Mužstvo ELAK, které v základní části skončilo na 7. místě, se stalo překvapivým vítězem 1. ligy. Ve finále nejprve přestříleli F-MARK vysoko 9:5, do odvety soupeř po předchozí omluvě nenastoupil. (napsal web admin)
HC Týnec STARS poprvé vítězem 2. ligy (25.03.2012) - Mužstvo HC Týnec STARS dovršilo své dlouholeté velmi úspěšné tažení 2. ligou. Po bronzovém umístění před 3 lety dvakrát za sebou postoupilo do finalé, kde však vždy našlo přemožitele. Letos se týnečtí konečně dočkali a po dvou výhrách nad Struhařovem mohou konečně slavit nejvyšší metu v 2. lize. (napsal web admin)
Přesunutí zápasu F-MARK vs. Miličín (06.03.2012) - Zápasu play-off 1. ligy číslo 2151 (původně naplánovaný na 10.03.2012 - 21:30) mezi mužstvy F-MARK a HC Miličín byl přesunut na nový termín 8.3.2012 - 21:00. (napsal Pavel Vršecký)
Poháry pro nejúspěšnější týmy a hráče (26.02.2012) - S blížícími se konci základních části NHLH a zápasy o tituly v obou ligách si prohlédněte poháry, o které se letos hraje. Poháry pro sezónu 2011/2012 | Putovní pohár vítěze 1. ligy NHLH | Putovní pohár detail | Hráčská ocenění (napsal web admin)
Upřímnou soustrast všem příbuzným a kamarádům... (22.02.2012) - Dne 16.2.2012 zemřel ve věku 20 let po krátké těžké nemoci sportovec tělem i duší, hráč AGRO Přestavlky, 2. hráč v kanadském bodování 2. ligy, skvělý kluk HONZA ŽÍŽALA.   Poslední hokejový zápas odehrál ještě v plné pohodě 28.ledna 2012 proti DZS Struhařov a dokonce tam vstřelil 1 branku. Nikdo netušil, že ho vidíme naposledy,zlá nemoc ukončila tak rychle jeho život... Čest jeho památce.   (napsal Jiří Řehák)
Zápas mezi W+D - Struhařovem je přeložen na březen (21.02.2012) - Zápas, který byl původně naplánován na sobotu 25.02.2012 od 09:00 mezi mužstvy W+D Benešov a DZS Struhařov je z organizačních důvodů přeložen na březen. (napsal web admin)
Nedělní zápas (19.02.2012 od 16:00) zrušen (16.02.2012) - Nedělní zápas 2. ligy NHLH (19.02.2012 od 16:00) mezi mužstvy AGRO Přestavlky a HC Semtamťuk je kvůli tragické události uvnitř týmu AGRO Přestavlky přeložen. Nový termín bude zveřejněn. (napsal web admin)
Prohození dvou zápasů (01.02.2012) - Po vzájemné dohodě všech zúčastněných týmů došlo k prohození dvou zápasů. Zápas č. 2110 mezi týmy DZS Struhařov a KABARET Sázava se sehraje 4. února 2012 od 19.30 a zápas č. 2111 mezi týmy Bystřice a Semtamťku 3. února 2012 od 21.00. (napsal web admin)
Rozpis na únor 2012 (29.01.2012) - V neděli 29. ledna byl zveřejněn rozpis na druhý měsíc roku 2012 - únor. (napsal web admin)
Přeložení zápasu AGAVE - Hoštice (24.01.2012) - Zápas druhé ligy mezi týmy HC AGAVE a AHC Hoštice (číslo 2100) ze dne 20.1.2012 bude sehrán v náhradním termínu v únoru 2012. (napsal Pavel Vršecký)
1x STOP pro J. Eichlera (19.01.2012) - Dne 18.01.2012 proběhlo projednání přestupku, za který byl odebrán rozhodčím RP. DK řešila udělení TH hráči ELAK teamu za úder loktem na hlavu protihráče. Zákrok se odehrál v rámci herní situace a tvrdého osobního souboje u mantinelu, bez zranění a bez jakéholi další šarvátky. Faul byl RO posouzen jako nebezpečny a hráč J. Eichler si vykoledoval 1x STOP. Hráč může znovu nastoupit v utkání 23. kola. (napsal JRD)
Změna termínů dvou únorových utkání (10.01.2012) - Zápas č. 2103 2. ligy mezi mužstvy SOKOL Senohraby a FireDeamons byl z původního termínu 23.1.2012 - 21:00 přeložen na nový termín 28.1.2012 - 20:30.

Zápas č. 1916 1. ligy  mezi mužstvy AHS Sázava a MOOS Osečany byl z původního termínu 28.1.2012 - 20:30 přeložen na nový termín 23.1.2012 - 21:00. (napsal Pavel Vršecký)
Prohození zápasů (06.01.2012) - Z organizačních důvodů byl zápas číslo 1924 v termínu 31.01.2011 od 19:30 mezi týmy HC Olbramovice "A" a ASH Sázava přeložen na únor, na jeho termín byl dodatečně zařazen zápas číslo 2109 mezi týmy HC Jamajka a AGRO Přestavlky. (napsal Eva Krčilová)
Přestupní termín pro sezónu 2011/2012 (26.10.2011) - V termínu od 21.11.2011 do 30.11.2011 je přestupní termín pro probíhající sezónu 2011/2012. (napsal web admin)
Rozpis na listopad 2012 (26.10.2011) - Bylo provedeno a zveřejněno rozlosování třetího hracího měsíce sezóny 2011/2012 - listopad. (napsal web admin)
Doporučení pro rozhodčí při konfrontacích (11.10.2011) - Několik rad pro rozhodčí i další účastníky utkání, jak postupovat při konfrontacích. (napsal JRD)
Doporučení pro mužstva jak se vyhnout konfrontaci (11.10.2011) - Před zápasem může dojít k situaci, kdy je nutné, aby nastoupil hráč, který není registrovaný v daném mužstvu (téměř výhradně by se takový postup měl týkat pouze brankářů). Zde je stručný návod jak postupovat, aniž by byl takový akt přestupkem proti pravidlům. (napsal JRD)
Konfrontace Zbytek Světa - KABARET Sázava (11.10.2011) - Po řádné konfrontaci běhěm první přestávky ze strany mužstva Zbytek Světa nebyl nikdo ze soupeřů shledán jako černý hráč, proto dosažený výsledek zápasu (výhra KABERATu Sázava poměrem 2:1) platí. (napsal JRD)
Kontumace zápasu HC Sokol Maršovice - HC Průhonice (11.10.2011) - Zápas byl zkontumován ve prospěch HC Sokol Maršovice v poměru 5:0 se všemi důsledky z důvodu neoprávněného startu hráče hostí. (napsal JRD)
Hrací termíny pro NHLH 2011/2012 (01.10.2011) - Během prvního hrací měsíce byla ve velmi svižném templu odehrána téměř čtvrtina celé soutěže, rozdělené do dvou lig. Díky této porci bude pro další měsíce možné tempo zmírnit a týmy by měly za normálních okolností absolvovat vždy 4 nebo maximálně 5 utkání v jednom kalendářním měsíci. (napsal web admin)
Černý den českého ale i světového hokeje!!! (12.09.2011) - Karel Rachůnek, Josef Vašíček a Jan Marek R.I.P (napsal web admin)
Odložení 2 zápasů na neurčito (02.09.2011) - Dvě utkání druhé ligy (č. 1967 a 1973) mezi týmy AGRO Přestavlky a SOKOL Senohraby, resp. HC Olbramovice B a AGRO Přestavlky) jsou z měsíce září přeloženy na neurčito. (napsal web admin)
Informace pro vedoucí týmů (23.08.2011) - V pondělí 22.08.2011 skončila oficiální uzávěrka pro dodání soupisek a podkladů pro nové registrace. Po urgencích se skutečně nakonec podařilo všem týmům odevzdat soupisky, za což jim děkujeme. Bohužel už nebyli všichni vedoucí tak úspěšní v odevzdávání podkladů (především foto a poplatku 100kč). Znovu vás upozorňuji, že ti co doteď nedodali fotky, musejí počkat do přestupního termínu v polovině soutěže. (napsal web admin)
SSC Říčany 29. účastníkem NHLH 2011/2012 (15.08.2011) - Den po zahajovací schůzce NHLH před sezónou 2011/2012 projevilo další mužstvo zájem o účast v soutěži. Vzhledem k tomu, že ještě nebylo provedeno rozlosování zápasů a mužstvo navíc nijak výrazně nepozmění chod soutěže ani její hrací systém, bylo mužstvo po dohodě s ředitelem turnaje přijato. Jedná se o tým s názvem SSC Říčany. Vzhledem k původu týmu dojde k další zajímavé konfrontace s mimobenešovskými. Po vzájemné dohodě byl tým zařazen do 1. ligy, čimž se stal jejím 15. členem a 29. členem souteže celkově. (napsal web admin)
Soupisky pro sezónu 2011/2012 (15.08.2011) - Důrazně upozorňuji, že uzávěrka pro odevzdání soupisek a podkladů pro nové registrace se blíží. Vše je nutné odevzdat nejpozději do 22. srpna 2011. Na podklady po tomto datu nebude brán v žádném případě zřetel! Další důlžitou změnou je omezení maximálního počtu hráčů na soupisce a to - 30 hráčů. (napsal web admin)
NHLH se pomalu rozjíždí (15.08.2011) - V úterý 15.srpna 2011 se pomalu roztáčí soukolí NHLH pro sezónu 2011/2012. Ačkoliv ostré soutěžní zápasy budou na programu tradičně od 1. září, o 2 týdny dříve se uskuteční první oficiální akce NHLH. Jedná se o uvítací led vedoucích a zástupců týmů NHLH. Led je „bafuňářům” ředitelem MSZ bezplatně věnován jako poděkování za jejich administrativní práci v jednotlivých klubech, bez které by soutěž nemohla tak úspěšně existovat. (napsal wed admin)
Info ze zahajovací schůzky NHLH 2011/2012 (12.08.2011) - Kompletní informace ze zahajovací schůzky vedoucích týmů před sezónou 2011/2012. Propozice doznaly několika významnějších změn. (napsal JRD)
Termín pro dodání soupisek a podkladů pro registra (12.08.2011) - Nejzazší termín pro odevzdání řádně vyplněných soupisek a veškerých podkladů pro nové registrace je 22. srpna 2011. (napsal web admin)
Přihlášení do soutěže NHLH 2011/2012 (20.07.2011) - Pro rozlosování nového ročníku NHLH žádáme vedoucí mužstev o podání závazí příhlášky se zaplacením startovného ve výši 1500Kč nejpozději do 31.7.2011. (napsal Ing. Pavel Khek)
Odstoupení mužstva ŽRALOCI ze soutěže (20.07.2011) - Druholigové mužstvo ŽRALOCI po opakovaných úvahách o odstoupení ze soutěže v jejím průběhu zaujalo konečné stanovisko a od soboty 16.10.2010 (včetně) s definitivné platností odstoupilo ze soutěže. (napsal web admin)
Pozvání na rozlosování turnaje (20.07.2011) - Jako každý rok, i před letošní sezónou 2011/2012 proběhna zahajovací schůzka, na které se budou projednávat pravidla a veškerá aganda nutná pro start další sezóny. Schůzka proběhne ve středu 3. srpna 2011 od 14:00 v salónku restaurace na ZS v Benešově. (napsal Ing. Pavel Khek)
Vítězem baráže HC LEVÁCI (14.03.2011) - Poslední duel sezóny NHLH 2010/2011 ovládli LEVÁCI. Po vítězství v play-off 2. ligy v obou zápasech baráže porazili nejslabšího účastníka 1. ligy HC Týnec STARS. Pro příští sezónu si LEVÁCI budou moci vybrat, ve které lize budou od září 2011 bojovat. (napsal web admin)
Kompletní šablona pro nadstavbovou část 2010/2011 (13.03.2011) - V pondělí 24. ledna byl zveřejněn rozpis na měsíc únor. Kromě zbylý zápasů základních částí byla zveřejněna kompletní šablona pro nadstavbovou část NHLH (play-off, play-out, baráž). (napsal web admin)
Rozpis nadstavbové části (13.03.2011) - Po odehrání většiny zbylých utkání posledního hrací kola základní části NHLH byly definitivně určeny dvojice pro osmifinále a play-out. Nyní je zveřejněn kompletní rozpis nadstavbové části pro první kolo play-off a play-out. Rozpisy dalších kol budou průběžně zveřejňovány tak, jak bude možné dle dosažených výsledků. (napsal web admin)
Finále NHLH 1. ligy F-MARK vers. Bukovany (13.03.2011) - Vítězem letošního ročníku NHLH se stal team F-MARK, když zřetelně a s převahou jasně prošel základní části soutěže, play-off a s drtivě zvítězil ve finále. Oba finálové zápasy byly jasně taktovány favoritem. F-MARK výrazně předčil soupeře ve všech herních činnostech což se poměrně logicky odráží ve skóre. V neposlední řadě tento team vynikal i korektní a čistou hrou. (napsal JRD)
Vítězem 2. ligy NHLH LEVÁCI (09.03.2011) - Vítězem 2. ligy NHLH pro sezónu 2010/2011 se stalo mužstvo HC LEVÁCI. Ve finále po vyrovnaných a srdnatých bojích LEVÁCI dvakrát přehráli vítěze základní části SOKOL Senohraby. (napsal web admin)
Zápas Maršovice - REBELS kontumován (08.02.2011) - Řešila se oboustranná konfrontace kdy na straně HC STARS Týnec byl kontrolovaný hráč uznám RO „v pořádku“ a pokračoval ve hře, avšak na straně HC Maršovice hráč označený jako D29 dle výroku RO neodpovídal předloženým dokladům, „nebyl si podoben jak na OP tak na RP“, tento hráč byl RO vykázán do šatny a nepokračoval ve hře.

Na žádost DK doplnil RO Dvořák zápis takto: „ hráč D29 předložil os. doklady, které nebyly evidentně jeho, neodpovídala podoba ani data“. Dále dle výroku RO v mužstvu domácích startovali i další „černí hráči“ avšak po této pozitivní konfrontaci nebyli dále řešeni.

Z výše uvedeného titulu DK provedla kontumaci výsledku v neprospěch teamu HC Maršovice se všemi důsledky a výsledkem 0:5, body se přiznávají HC Týnec STARS. (napsal JRD)
Amatérský hokejová turnaj v Č. Lípě (25.01.2011) - Dne 1.5.2011 by se měl v České Lípě konat amatérský hokejový turnaj. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte pana J. Berana. (napsal J. Beran)
Pětizápasová STOPka pro hráče HC MOOS Osečany (19.01.2011) - Hráč MOOS Osečany, J. Požárek, sprostě častoval a urážel RO, a byl odměněn trestem 25min. za nesportovní chování včetně odebrání RP. Následně mu byla DK HNHLH zastavena činnost na 5 následných utkání (tj. do zápasu 24. kola včetně). (napsal JRD)
Dalš oboustranná kontumace (Maršovice - REBELS) (19.01.2011) - V zápase rovnšž došlo k oboustranné konfrontaci s obdobným výsledkem jako v předchozíj případě - oba týmy nasadili neoprávněně startující hráče a zápas byl dodatečně oboustranně zkontumován (napsal JRD)
Oboustranná kontumace F-MARK - HC MOOS Osečany (19.01.2011) - V zápase F-MARK - HC MOOS Osečany došlo k oboustranné konfrontaci se špatným výsledkem pro obě mužstva. Zápas byl dodatečně zkontumován v neprospěch obou. (napsal JRD)
Zápas výběrů NHLH a Sedlčan odložen na neurčito (29.11.2010) - Tímto sděluji, že v rámci srovnávacího odvetného zápasu se sedlčanskou ligou opět sešlo. Sedlčanským byl námi nabídnut termín 15.12.2010, tj. So od 16:00hod. Avšak ředitelem turnaje v Sedlčanech byl odmítnut. Bohužel je to obdobná situace jako loni na jaře kdy byl termín rovněž odmítnut. Důvodem je průběh sedlčanské soutěže a tím zúžený výběr hráčů Sedlčan. Zde připomínám, že my jsme v Sedlčanech startovali přestože se v BN hrály zapasy I.ligy NHLH. Tak další pokus odvetu bude posazen do začátku roku 2011 a uvidíme. (napsal JRD)
Druhý disciplinární trest v sezóně 2010/2011 (26.11.2010) - V zápase 15. kola 1. ligy došlo k opakovaným urážkám rozhodčího hráčem M. Holcnerem, za což mu byl udělen STOP na 5 zápasů. Hráč může opět zasáhnout do hry v 20. kole. (napsal web admin)
Zápas ULBRICH-BAJKEŘI přeložen na 9.11.2010 (02.11.2010) - Prvoligový zápas mezi mužstvy ULBRICH a BAJKEŘI byl přeložen na 9.11.2010 od 21:00. (napsal web admin)
Rozpis na listopad 2010 (22.10.2010) - V pátek 22. října 2010 byl přídán rozpis NHLH na měsíc listopad 2010. (napsal web admin)
Přestupní termín pro sezónu 2010/2011 (22.10.2010) - Přestupní termín pro sezónu 2010/2011 byl stanoven na období mezi 13. a 14. hracím kolem. Zaregistrovat nové hráče, doplnit soupisky nebo změnit působiště je možné v období nejpozději do 14.11.2010. Později dodané podklady nebudou v žádném případě akceptovány. (napsal web admin)
Přestupní termín NHLH 2009/2010 (22.10.2010) - Přestupní termín pro sezónu 2009/2010 byl stanoven na období mezi 13. a 14. hracím kolem. Zaregistrovat nové hráče, doplnit soupisky nebo změnit působiště je možné v období nejpozději do 14.11.2010. Později dodané podklady nebudou v žádném případě akceptovány. (napsal web admin)
Poslední tři říjnové zápasy ŽRALOKŮ zřušeny (15.10.2010) - Kvůli odstoupení ŽRALOKŮ z rozběhnuté soutěže se ruší jejich poslední tři říjnové zápasy. Týká se to zápasů ze soboty 16.10.2010 proti HC Olbramovice B, další soboty  23.10.2010 proti HC LEVÁCI středy 27.10.2010 proti KABARETu Sázava. (napsal web admin)
Podmínečné snížení trestu hráče HC Týnec STARS (15.10.2010) - Jako druhý bod prvního zasedání DK v sezóně 2010/2011 byla řešena řádně předložená žádost a omluva mužstva HC Týnec STARS týkající se trestu hráče Špinettiho Jana, který v minulé sezoně dostal trest 18 měsíců STOP. (napsal JRD)
DK NHLH -info zápis z prvního jednání (15.10.2010) - Řešil se první vážnější prohřešek, který se odehrál během utkání KABARET Sázava vers. HC Semtamťuk, kdy došlo ze strany hráče domácích Jana Doubka  k nesportovnímu chování, protestování proti výroku RO a následnému ataku RO. Rozhodčí v zápase odměnil původce nejprve 10min. osobním trestem a následně trestem ve hře (25min.). DK navíc ohodnotila výkon hráče Kabaretu Sázava pana Doubka Jana zákazem startu na následujících 8 utkání. (napsal JRD)
Rozpis pro říjen 2010 (24.09.2010) - V pátek 24.08.2010 byl zveřejněn kompletní rozpis obou lig pro druhý hrací měsíc - říjen 2010. Rozpis 1. ligy | rozpis 2. ligy. (napsal web admin)
Nové zámky v šatnách (01.09.2010) -  
Pro zvýšení bezpečnosti v  šatnách na ZS byly vyměněny stávající vložky za vložky bezp. třídy 3. Při ztrátě klíče od šatny bude hrazena cena vložky ve výši 600,- Kč. Prosíme i nadále zamykat šatny dle smlouvy o pronájmu ledové plochy, III. Zvláštní ujednání, bod 8.
  (napsal Pavel Vršecký)
Nové webové stránky HC Alexandra Čerčany (17.08.2010) - Po AHC REBELS je tu další tým NHLH s vlastními upravenými webovými stránkami. A to HC Alexandra Čerčany. (napsal web admin)
Nové webové stránky AHC REBELS (06.08.2010) - Mužstvo AHC REBELS, které se po rozdělené NHLH do dvou lig představí v sezóně 2010/2011 v první lize, má nové webové stránky. (napsal web admin)
Info servis ze zahajovací schůzky 2010/2011 (05.08.2010) -

Dne 04.08.2010 ve 14:00 hodin proběhla zahajovací schůzka účastníků NHLH 2010/2011. Za účastí 19 zastoupených týmů došlo k velmi podstatným změnám v propozicích. Pečlivě si pročtěte podrobný zápis ze schůzky. (napsal JRD)

Zpráva všem aktérům zahajovací schůzky (03.08.2010) - Vážení, zítra se koná zahajovací schůze dalšího ročníků NHLH 2010-11, a to v salonku ZS BN ve 14hodin. (napsal JRD)
Návrh na změnu hracího systému NHLH (03.08.2010) - Vedoucí mužstva Zbytek Světa zaslal komplexně zpracovaný návrh na úpravu hracího systému. Důraz je kladen na zachování 3 lig, zrušení prolínacích částí a úpravy nadstavbové části. Detailní text je k nahlédnutí po rozkliknutí této zprávy. (napsal Jan Konůpka)
Termín pro dodání soupisek a podkladů (03.08.2010) - Závazný termín pro dodání kompletních soupisek a podkladů pro registrační průkazy (dokladová fotografie, šítek s podpisem, adresa a rodné číslo a poplatek 100kč za registraci) je pátek 20. sprna 2010. Na později dodané podklady nebude v žádném případě brán zřetel. (napsal web admin)
Zápis z jednání DK (26.07.2010) - Dne 07.01.2010 v 13:00 hod. se sešla DK a proběhlo pojednání a vynesení trestů ve věci napadení RO Martina Štětiny hráči HC STARS Týnec v utkání č.1168 hrané dne 13.12.2010. Za mimořádně závažné prohřešky byly vyneseny vysoké tresty. (napsal JRD)
Pozvánka na zahajovací schůzku (26.07.2010) - Ve středu 4.8.2010 se od 14:00 v salonku restaurace na zimním stadionu koná tradiční předsezónní schůzka zástupců jednotlivých týmů NHLH. Hlavními body programu jsou rozlosování soutěže a projednání propozic. (napsal Ing. Pavel Khek)
HOCKEY SPORT SHOP CUP (04.05.2010) - HOCKEY SPORT SHOP CUP na zimním stadionu Kobra v Praze - Bráníku.
Sobota 15.5. - turnaj B je určen pro amatérské týmy, kvalita týmů zhruba 4. až 8. skupina Pražské ligy ledního hokeje. Neděle, 16.5. - turnaj A je určen pro týmy, hrajícíů zhruba na úrovni okresního a krajského přeboru a 1. až 4. skupiny Pražské ligy ledního hokeje. Přihlášky na oba turnaje zašlete prosím nejpozději do 25.4.
(napsal Martin Zdeněk)
Turnaj NHLH 2009/2010 skončil (31.03.2010) - Turnaj neregistrovaných hráčů ledního hokeje hraný na zimním stadionu v Benešově (NHLH). Pohled na skončený soutěžní ročník 2009/2010 očima ředitele MSZ Benešov Ing. Pavla Kheka. (napsal Ing. Pavel Khek)
Hodnocení NHLH 2009/2010 (30.03.2010) - Hodnocení nadstavbové části NHLH a celého ročníku 2009/2010 očima člena DK Jaroslava Svobody. (napsal JRD)
NHLH 2009/2010 je minulostí (29.03.2010) - V neděli 28. března s posledním hvizdem za posledním barážovým zápasem skončila další sezóna NHLH - 2009/2010. Okamžitě po zápase bylo vypnuto chlazení na ZS a na příští soutěžní zápasy si budeme muset počkat až do září 2010. (napsal web admin)
Oba vítězové baráží jsou známí (29.03.2010) - V posledních zápasech soutěžní sezóny se rozhodlo o vítězích prolínacích baráží. V obou případech potvrdili role vítězové play-off a dokázali přehrát poslední týmy vyšších soutěží. LEVÁCI si poradili se ŽRALOKY a KABARET SÁZAVA podle předpokladů s dlouholetým účastníkem 1. ligy Olbramovice A. (napsal web admin)
KABARET podle očekávání vítězem 2. ligy (23.03.2010) - Suverén základní celého ročníku 2. ligy KABARET SÁZAVA ve finále převálcoval druhý nejlepší celek základní část - HC Týnec STARS. Ve finále, které v součtu obou zápasů skončilo poměrem 23:8. KABARET se v baráži utká s HC Olbramovice "A", se kterými v prolínací části sezóny odehrál jedno remízové utkání (3:3), a po posledních výsledcích je favoritem druholigový tým. (napsal web admin)
Mistrem NHLH opět ELAK (21.03.2010) - Po roce se z titulu NHLH opět radují hráči ELAKu. Ve finále se střetli z vítězem základní části a překvapením celého ročníku 1. ligy - HC MOOS Osečany. ELAK ovládl 1. ligu po dvou výhrách. (napsal web admin)
Vítězem 3. ligy HC LEVÁCI (21.03.2010) - Vítězem 3. ligy NHLH pro sezónu 2009/2010 je nečekaně tým HC LEVÁCI. V naprosto vyrovnané sérii (3:2 a 2:3) musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých zvítězili Leváci poměrem 1:0. S druhým místem se musejí spokojit favorité ze Senohrab. (napsal web admin)
Čtvrfinálové dvojice pro play-off (26.02.2010) - Po posledním zápasu základní části 1. ligy jsou určeny čvrtfinálové dvojice pro vyřazovací boje. O konkrétním obsazení 3. ligy je jasno již delší dobu. V 2. lize jsou známí účastníci, avšak konkrétní dvojice budou stanoveny až po dokončení posledního hracího kola. (napsal web admin)
Rozpis nadstavbové části 2009/2010 (15.02.2010) - S nezadržitelně blížícím se koncem základních částí NHLH si můžete stáhnout kompletní šablonu nadstavbové části NHLH 2009/2010. Konrétní mužstva do konkrétních zápasů budou doplňovány tak, jak budou postupně jasná jejich konečné umístění v jednotlivých ligách. Termíny všech utkání play-off i baráží budou zveřejněna koncem února.
Stáhnout ROZPIS NADSTAVBY 2009/2010. (napsal web admin)
Zápis ze třetího jednání disciplinární komise (12.02.2010) - Dne 11.02.2010 se ve 14:00 hod. sešla DK a proběhlo projednání odebraných RP, tentokráte za méně závažné přestupky V. Madžikieviče, J. Půlpána a J. Lukšana. (napsal JRD)
Zápis z jednání disciplinárí komise leden 2010 (28.01.2010) -

Dne 28.01.2010 ve 14:00 se sešla DK a proběhlo pojednání a vynesení ve věci konfrontace hráčů HC Maršovice a podaní protestu proti neoprávněnému staru hráče HC Semtamťuku. (napsal JRD)

Rozpis na únor 2010 (26.01.2010) - Ve úterý 26. ledna 2010 byl zveřejněn rozpis na měsíc únor. (napsal web admin)
Nejčastější důvody vyloučení (12.01.2010) - Ze zajímavosti byl proveden rozbor nejčastějších důvodů vyloučení v NHLH. Z šetření vyplynulo, že polovina všech vyloučení je za podražení, hákování nebo sekání. (napsal web admin)
Zápis z přátelského utkání NHLH - Sedlčany (21.12.2009) - Kompletní zápis o utkání z přátelského střetnutí výběrů Sedlačanského pohárů a NHLH Benešov. (napsal web admin)
Zápas Benešov vers. Sedlčany (20.12.2009) - Přesně podle plánu byl včera odehrán přátelský zápas výběrů amaterských lig NHLH Benešv a Poháru Sedlčany. Pořadatelé ze Sedlčan toto utkání také nazývají ZÁPAD (Sedlčany) - VÝCHOD (Benešov), dle geografické polohy hostitelských stadionů, ať je již název jakýkoli faktem zůstává, že zvítězil poměrem 12:5 přesvědčivě lepší team Sedlčan. (napsal JRD)
Předvánoční utkání v Sedlčanech (17.12.2009) - Předvánoční utkání v Sedlčanech je díky vzájemné spolupráci vedení obou turnajů a zejména vstřícnosti organizátorů ze Sedlčan již hotovou věcí. Tento přátelský, resp. spíše poznávací zápas se odehraje sice v soutěživé atmosféře, ale rozhodně nelze očekávat drsný mistrák. Začínáme v sobotu 17 hod. dne 19.12.2009 na ZS Sedlčany. Naše nominace je již rámcově sestavena a není postavena vyloženě na „hvězdách NHLH“ v teamu budou zastoupeny téměř shodně všechny tři výkonnostní ligy (napsal JRD)
Vánoční dárek (16.12.2009) - Ve spolupráci s panem Martinem Zdeňkem, jednatelem HOCKEY SPORT SHOPu v Benešově na ZS bude každý jeden team NHLH „obdarován“ sadou slevových kartiček, které opravňují držitele kartičky k nákupu hokejového artiklu právě v tomto shopu, a to se slevou 10% z pultových cen shopu. (napsal JRD)
Pozor na zloděje!!! (03.12.2009) - Prosím dbejte zvýšenou pozornost svým osobním věcem na ZS. Ve středu 2.12.2009 na ZS v Benešově bohužel došlo ke kráděži osobních věcí (platební karty atd.) z jedné šatny. Neberte si raději na zimní stadión nic navíc (kromě řidičského a občanského průkuzu, případně menší hotovosti). (napsal TS)
Přátelák s výběrem Sedlčan (03.12.2009) - Přátelák s výběrem Sedlčan – místo konání ZS Sedlčany dne 19.12.2009 od 16:30hod. Zápas bude hrán 3x 20min čistého času + 30min. rozbruslení. Soupiska 15+3 hráči s platnou RP NHLH Benešov. (napsal JRD)
Zbylé registrace z přestupního termínu (30.11.2009) - Registrace, k nímž byly dodány podklady čtvrtka 26.11.2009 do pondělí 30.11.2009, budou od úterý 1.12.2009 k vyzvednutí na ZS u ledařů. (napsal TS)
Nový formuláře ZÁPISU o utkání (30.11.2009) - Od 1.12.2009 používejte výhradně nové formuláře zápisu o utkání, do kterých byly doplněny kolonky pro hodnocení výkonu rozhodčích. (napsal TS)
Dodatky k propozicím NHLH (30.11.2009) - V návaznosti na právě ukončenou, elektronicky provedenou anketu vstupují v platnost nové dodatky propozic NHLH 2009/2010, a to od 01.12.2009. Upravený bod 1 - průběh konfrontací a bod 4 - rozhodčí.  Body 2 a 3 střídání při zak. uvolnění nevstoupí v platnost, nadále bude střídání probíhat dle letošní úpravy pravidel LH ČSLH. (napsal JRD)
DK-NHLH info zápis z 3. jednání (27.11.2009) - Dne 26.11.2009 ve 14:00 se sešla DK a proběhlo další projednání závažných přestupků, resp. odvolání se proti trestu. (napsal JRD)
Část registrací k vyzvednutí (27.11.2009) - Registrace, jejichž podklady byly doručeny do kanceláře na ZS do středečního dne (25.11.), budou od soboty (28.11.) k vyzvednutí na ZS u ledařů. Ostatní registrace budou k vyzvednutí od pátku (4.12.). (napsal web admin)
Exhibiční zápas NHLH Benešov vers. Pohár Sedlčany (12.11.2009) - Předkládám vám k zamyšlení jednu novinku a sice na sehrání specialního zápasu výběru NHLH vers. výběr Poháru Sedlčany. Předpokládaný termín konání 19.12.2009 odpoledne na ZS v Sedlčanech. (napsal JRD)
STK NHLH - zápis z projednání trestu (02.11.2009) -

STK  řešila řádně podaný protest proti startu Radima Studničky za HC OLBRAMOVICE A s tím výsledkem, že ještě neuplynula čekací doba od startu v soutěžích ČSLH, která je uvedena v propozicích NHLH 2009. Olbramovicímím byla obě vyhraná utkání zkontumována. (napsal JRD)

DK-NHLH - INFO ZAPIS Z JEDNÁNÍ 2 (03.10.2009) - Dne 01.10.2009 ve 14:00 hod. se bohužel opět sešla DK a proběhlo další pojednání a řešení závažného překročení pravidel NHLH. Řešil se závažný a hrubý přestupek, který se odehrál během utkání Maršovic s Přestavlky. Za tento přestupek byl hráči P. Drábkovi (Maršovice) udělen trest pozastavení činnosti na 6 měsíců. Druhým bodem projednávání byl způsob vedení konfrontace ze zápasu HC Semtamťuk - HC AGAVE. (napsal JRD)
První disciplinární tresty v sezóně 2009/2010 (03.10.2009) - Dne 10.09.2009 se sešla DK a proběhlo první pojednání a řešení závažného překročení pravidel NHLH a pravidel LH s následkem zranění jednoho z aktérů. Výsledkem jsou STOPky na 10 měsíců pro J. Skácela (Semtamťuk) a 12 měsíců pro O. Sosnovce (LEVÁCI). (napsal JRD)
Nové registrace k vyzvednutí (31.08.2009) - Veškeré nové registrace (přestupivších i nových hráčů) budou k vyzvednutí na ZS u ledařů od 1. září 2009. V případě nejasností nás kontaktujte na nhlh@elak.cz. (napsal web admin)
Rozpis na měsíc září 2010 (27.08.2009) - Ve čtvrtek 27. srpna byl přidán kompletní rozpis NHLH na první soutěžní měsíc źáří 2009.

Rozpis 1. ligy | rozpis 2.-3. ligy (napsal web admin)
Změny v pravidlech ledního hokej (27.08.2009) - Na výročním Kongresu Mezinárodní federace ledního hokeje v roce 2009 členové přijali
návrh uplatnit tři nová pravidla s účinností od 1. července 2009. Změny se týkají: střídání při zakázaném uvolnění, vypuštění pomyslných čar vhazování a trestu v ofenzivní části hřiště. (napsal web admin)
Info servis - start 2009/2010 (11.08.2009) - Dne 06.09.2009 ve 14:00 hodin proběhla zahajovací a pracovní schůzka účastníků NHLH 2009-10. Prohlédněte si zápis z jejího průběhu. (napsal JRD)
Uzavírka podkladů pro registrace (11.08.2009) - Uzavírka pro dodání podkladů pro nové registrace byla stanovena na 21. srpna 2009. Důrazně upozorňuji všechny vedoucí mužstev, že tento termín je 100% závazný a na později dodané podklady nebude brán zřetel. (napsal web admin)
Přihlášky pro sezóny 2009/2010 (15.07.2009) - Uzavírka přihlášek do letošního ročníku NHLH 2009/2010 je 31.7.2009. (napsal Ing. Pavel Khek)
Vítěz 1. ligy NHLH (16.03.2009) - Vítězem 1. ligy se pro letošní sezónu stal ELAK. V hokejově velmi kvalitní sérii zvítězil po samostatných nájezdech nad černým koněm soutěže ULBRICHEM.

PROHLÉDNOUT GALERII ELAK - ULBRICH (napsal web admin)
Vítěz 3. ligy (16.03.2009) - Vítězem 3. ligy se stal po dvou výhrách KABARET Sázava. Leváci ačkoliv byli důstojným soupeřem byli vždy o něco pozadu.

PROHLÉDNOUT GALERII KABARET - LEVÁCI (napsal web admin)
Vítěz 2. ligy NHLH - 2009 (12.03.2009) - Ve čtvrtek 12. března se rozhodlo o prvním vítězi NHLH. Po základní části HC Alexandra Čerčany ovládla i finále play-off a po dvou vítězstvích nad AHC Rebels se stala šampiónem 2. ligy pro rok 2009. (napsal web admin)
Fotografie NHLH od AHC Rebels (11.03.2009) - Mužstvo AHC Rebels nám poskytlo fotografie z jejich zápasů. Velmi rádi je zveřejňujeme. Pokud mají i další týmy své fotografie k dispozici, určitě neváhejte a zašlete je na naší adresu nebo zašlete odkaz ke stažení.

PROHLÉDNOUT GALERIE AHC REBELS (napsal web admin)
Posledním finalistou ELAK (11.03.2009) - Posledním týmem, který postoupil do finále NHLH je prvoligový ELAK. Po prvním zápase kdy remizoval s HC Olbramovice “A„ jasně dominoval v odvetném zápase. O vítězi první ligy se rozhodne v neděli 15. března. (napsal web admin)
Finalisté NHLH 2009 (07.03.2009) - Do finále první ligy postoupil po samostaných nájezdech ULBRICH na úkor favorita Bukovan. Ve druhé lize naopak roli favorita potvrdila Alexandra. Druhým finalistou je opět překvapení AHC Rebels. Obě mužstva postoupila po samostatných nájezdech. Ve třetí lize se utkají její dva suveréni KABARA Sázava a HC LEVÁCI. (napsal web admin)
Sada pohárů pro účastníky NHLH (06.03.2009) - V letošní sezóně bude rozdáno celkem 20 poháru do všech tří lig. Hlavními trofejemi jsou poháry pro vítěze play-off jednotlivých lig. Dále se rozdává řada menších oceněních za individuální výkony. Prohlédněte si sadu pohárů. (napsal web admin)
Play-off 2009 (06.03.2009) - Boje v play-off jsou v plném proudu. Z celkem 36 vyřazovacích bojů je již 24 odehárno. Třetí liga má již dokonce známé obsazení finále. V něm se střetnou podle očekávání dva velcí favorité KABARET Sázava a HC LEVÁCI . Druhá a třetí liga nemá o finalistech zatím jasno, ale v obou soutěžích byly hned na úvod zaznamenány velice překvapivé výsledky. (napsal web admin)
Vítězové základních částí (06.02.2009) - Po mimořádné vyrovnané základní části NHLH jsou známi všichni vítězové základních částí jednotlivých lig. První ligu ovládl SOKOL Bukovany, druhou ligu asi trochu překvapivě Alexandra Čerčany a třetí ligu KABARET Sázava. (napsal web admin)
Pozvánka na otevřené místrovství ČR amatérů (30.01.2009) - Prostudujte si nabídku o účasti týmů v otevřeném mistroství ČR v ledním hokeji amatérů. Více informací je ke stažení v dokumentu Propozice. (napsal web admin)
Rozpis pro měsíc únor 2009 (26.01.2009) - V pondělí 26. ledna byl přidán kompletní rozpis pro měsíc únor 2009.

rozpis 1. ligy | rozpis 2. ligy | rozpis 3. ligy. (napsal web admin)
Šablona pro play-off 2009 (26.01.2009) - Šablona první části play-off 2009 pro měsíc únor. Zbytek play-off bude rozlosován na březen. (napsal web admin)
Přesunut zápas AHC Rebels - ASH Sázava (26.01.2009) - Zápas č. 761 mezi mužstvy AHC Rebels - ASH Sázava byl z původního termínu 8.12. přesunut na neděli 7.12. od 21:30. (napsal web admin)
STOP pro Romana Janovského z Průhonic (10.01.2009) - Hráči Romanu Janovksému byl udělen první trest v roce 2009. Nehraje si 8 týdnů. Podrobnosti budou doplněny. (napsal web admin)
Pozastavení aktualizace statistik (08.12.2008) - Z důvodu měsíční nepřítomnosti web administrátora bude výrazně omezena aktualizace stránek v období od 15. prosince 2008 do 18. ledna 2009. Rozpis, výsledky a tabulky budou nadále pravidelně aktualizovány, ovšem individuální statistiky z tohoto období budou doplněny až na přelomu měsíců ledna a února 2009. Děkuji za pochopení. (napsal web admin)
Autobutik vzal zpět své odstoupení z NHLH (08.12.2008) - Třetiligový Autobutik nejprve oznámil oznámil, že po odehrání dvou třetin souteže z rozehraného ročníku odstoupí. V prosinci vzal své rozhodnutí zpět a opět se naplno zapojil do běhu NHLH. Vynechané zápasy budou dodatečně zařazeny do budoucího programu. (napsal web admin)
Prohození zápasů HC AGAVE (12.11.2008) - Po vzájemné dohodě zúčastněných mužstev došlo k výměně zápasů 3. ligy. Zápas HC VYQET - HC AGAVE bude sehrán v pondělí 24. listopadu od 20.30 a zápas HC AGAVE - DZS Struhařov bude sehrán v sobotu 15. listopadu od 22:00. (napsal web admin)
Poděkování (23.10.2008) - Organ. výbor NHLH vyjadřuje velké poděkování mužstvu HC Olbramovice a druhému rozhodčímu, především pak kapitánovi mužstva Z. Bláhovi, brankáři P. Hynkovi, J. Benáčanovi i dalším hráčům duchapřítomné jednání v záchraně zdraví našeho kolegy rozhodčího Pavla Zrna. Tito muži byli ve správný čas na správném místě a významnou měrou se zasloužili o to, že zdraví našeho kolegy nebylo poškozeno. (napsal Ing. Pavel Khek)
Přestupní termín NHLH pro sezónu 2008/2009 (17.10.2008) - Přestupní termín pro aktuální sezónu 2008/2009 byl stanoven na pracovní týden od pondělí 3. listopadu do pátku 10. listopadu. Podklady však mohou být již nyní doručovány na ZS v Benešově. Nově zaregistrovaní hráči budou moci nastoupit od 15. kola včetně. Na podklady dodané po 10. listopadu nebude brán zřetel a takovým hráčům bude umožněno nastoupit až v příští sezóně. (napsal web admin)
Vyplňování zápisů o utkání (13.10.2008) - Prosím všechny vedoucí týmů o pečlivé vyplňování zápisů o utkání. Především vyškrtávání hráčů, kteří v zápasech nenastupují (týká se předtištěných zápisů nebo vlepovaných štítků). Žádám týmy, které mají předtištěné zápisy i se sestavou, o vyškrtávání hráčů, kteří k zápasům nenastupují. Drtivá většina týmů zápisy vyplňuje vzorně, ale stále se objevují zápisy, které neodpovídají skutečnosti. (napsal web admin)
Historické kanadské bodování (04.10.2008) - V sobotu 4. října byla aktualizována tabulka historického kanadského bodování NHLH. Byly doplněny statistiky za kompletní loňskou sezónu a započítány i aktuální letošní statistiky. Od nynějška bude historické kanadské bodování aktualizováno společně s každým odehraným a zpracovaným zápasem.

Historické kanadské bodování (napsal web admin)
První STOPky v sezóně 2008/2009 (25.09.2008) - V první polovině měsíce září byly sebrány dva registrační průkazy. V obou případech se jednalo o „mírnější“ prohřešky v podobě slovního napadení rozhodčího. Avšak ani tato konání proti pravidlům nezůstala nepotrestána. V. Horálkovi (Olbramovice „A“) byl udělen STOP na 10 zápasů (do 14. kola včetně) a L. Herdovi (Semtamťuk) 5 zápasů STOP (do 11. kola včetně). (napsal web admin)
Nové registrace k vyzvednutí (29.08.2008) - Od pátečního (29. srpna) odpoledne jsou veškeré nové registrace, ke kterým nám byly dodány potřebné podklady, k vyzvednutí u ledařů. Před svým prvním zápasem si je můžete proti podpisu odebrat. (napsal web admin)
NHLH - INFO SERVIS - ROZLOSOVANI 2008 (20.08.2008) - Dne 20.08.2008 oficiálně oznámil zástupce vedoucího teamu GOLGATE, že odstupují z letošního turnaje NHLH 2008-9. (napsal Jarda Svoboda)
NHLH - INFO SERVIS - START 2008 (11.08.2008) - Dne 07.08.2008 ve 14:00 hodin proběhla zahajovací a pracovní schůzka účastníků NHLH 2008-9. Podrobný článek o průběhu schůze očima člena STK NHLH (J. Svobody) čtěte ZDE. (napsal Jarda Svoboda)
Hrací systém zůstává stejný jako v minulé sezóně (07.08.2008) - Na schůzce vedoucích týmů byl potvrzen hrací systém pro nadcházející sezónu 2008/2009. Ten zůstává nezměněn. Oproti loňsku ubyly dva týmy. Příslušnost týmů k jednotlivým soutěžím si prohlédněte v tomto článku. (napsal web admin)
NHLH byla uzavřena pro cizince (07.08.2008) - Nejvýznamější změnou propozic bylo odhlasování uzavření soutěže pro veškeré cizince. Cizinci, kteří byli zaregistrováni do sezóny 2007/2008 mohou nadále hrát bez omezení. Zákaz vstupuje v platnost již v této sezóně 2008/2009. Návrh byl podán vedoucím jednoho z týmů a získal jasnou nadpoloviční většinu. (napsal web admin)
Nové formuláře pro zápisy (06.08.2008) - Před novou sezónou 2008/2009 byl upraven formulář pro zápis o utkání. V zápasech výhradně používejte tento nový zápis, který je zde ke stažení. (napsal web admin)
Nabídka přátelských zápasů (16.07.2008) - Na oficiální mail NHLH Benešov jsme obdrželi nabídku na sehrání přátelských zápasů s týmy z obdobné brněnské soutěže. Po rozkliknutí se zobrazí nezměněný text celého dopisu. Zájemci neváhejte a kontaktujte naše souputníky v Jihomoravskéhm kraji (kontakty jsou v textu dopisu). (napsal Mik.1@seznam.cz)
Uzavírka závazných přihlášek do soutěže (30.06.2008) - Uzavírka závazných přihlášek do soutěže NHLH Benešov je 31. července. Na přihlášky po tomto datu nebude moci brán zřetel.

Stáhnout přihlášku (napsal web admin)
Zahajovací schůzka vedoucích týmů NHLH. (30.06.2008) - Zahajovací schůzka vedoucích týmů NHLH před nadcházejících sezónou 2008/2009 se bude konat na zimním stadiónu v Benešově v prvním srpnovém týdnu. (napsal web admin)
Ceny ledu pro sezónu 2008/2009 (30.06.2008) - Ceny ledu se oproti loňské sezóně zvednou o 100 kč za hodinu. (napsal web admin)
Podklady pro registrace (30.06.2008) - Podklady pro registrace nových hráčů a registrace přestupujících hráčů dodejde včetně všech potřebných podkladů (1 pasová fotografie, podpis na bílém samolepícím štítku o šířce 3,5cm, jméno, adresu a rodné číslo hráče, název nového týmu a poplatek 100 Kč) do 20. srpna 2008. (napsal web admin)
Statistky z play-off a baráže (29.03.2008) - V pátek 28. března byla dokončena kompletní aktualizace individuální statistik a elektronických zápisů o utkání ze zápas nadstavbové části (play-off a baráž). (napsal TS)
Bronzové týmy NHLH (25.03.2008) - Letošní ročník NHLH je definitivně za námi. V posledních zápasech se rozhodlo o bronzových účastnících všech tří soutěží. V první lize se na konečném třetím místě umístil ELAK (v sérii proti COLGATE). V druhé lize třetí skočili Rebels (proti Miličínu) a ve třetí lize AGRO Přestavlky (proti Sport Baru). (napsal TS)
Vítězem baráže o 1. ligu Bystřice (25.03.2008) - V baráži o první ligu si oba soupeři připsali po jedné výhře. Rozhodovalo se na samostatné nájezdy. Bystřice v nich zdolala Alexandru zajistila si tak právo volby ligy, ve které chce odehrát příští soutěžní ročník. (napsal TS)
ULBRICH vítězem 1. ligy (24.03.2008) - ULBRICH dotáhl svou překvapivou jízdu letošním play-off do vítězného konce. Po dvou finálových výhrách proti Bukovanům získal titul pro nejlepší tým 1. ligy i celého dlouhodobého turnaje NHLH. S ULBRICHem se letos na nejvyšší posty rozhodně nepočítalo. V semifinále však dokonale zaskočil jasného favorita COLGATE. Druhý favorit na titul ELAK šokoval vyřazením v druhém semifinále se Sokolem (napsal TS)
Bystřice vítězem 2. ligy (24.03.2008) - Žadný jiný tým nebyl v sezóně 2007/2008 tolik favorizován jako Bystřice. Její hráči to potvrdili vynikajícím startem do sezóny a nad očekávání dobrými výkony proti týmům z 1. ligy. Sezónu nakonec bez vážnějších problémů zakončili ziskem druholigového titulu. (napsal TS)
Maršovice vítězem 3. ligy (24.03.2008) - TJ SOKOL Maršovice se stal vítězem 3. ligy. Tým, na který by si před začátkem soutěže asi nikdo nevsadil, v průběhu sezóny doplnil svou soupisku několika mladými hokejisty a v závěru souteže celkem přesvedčivě dominoval. Své tažení korunoval celkovým vítězstvím v 3. lize a vyhranou baráží proti poslednímu celku 2. ligy - Struhařovu. (napsal TS)
Tresty v NHLH (14.03.2008) - Tresty a odebrané RP za „verbální výměny názorů s RO“ a následně zaslané stížnosti na verdikt RO, kterých je v závěru sezony nebývalé množství, jsou až do projednání DK pozastaveny. Tresty, které ve hře uložil RO formou odebraných RP nebudou prozatím uloženy a dořeší se následně. Tresty uložené za hrubé fauly budou projednány a uloženy s okamžitou platností. (napsal Jaroslav Svoboda)
STOP pro hráče J. Bramboru z AGRO Přestavlky (14.03.2008) - Čtvrtfinálové zápasy play-off přinesly první i vyloučení nadstavbové části. Hráči AGRO Přestavlky J. Bramborovi byl v prvním čtvrtfinálovém zápase proti LEVÁKŮM udělena STOPka na 6 zápasů. Trest se vztahuju na zápasy play-off. Pokud trest nevyprší v aktuální sezóně, bude automaticky přenesen do sezóny příští. (napsal TS)
Zbývající postupující do SF 2. ligy (14.03.2008) - Posledními postupující čtvrfinalisty (tentokrát z 2 ligy) se stali oba papíroví favorité HC MIličín, který vyřadil překvapení 2. ligy ŽRALOKY (po zápasech 4:1 a 2:0), a HC Rebels, kteří vyřadili Zbytek Světa (7:5 as 5:1). (napsal TS)
Postupující do SF 1. ligy (11.03.2008) - Již jsou známi i oba postupující čtvrfinalisté 1. ligy. Sokol Bukovany dokázal postoupit přes nepříjemnou ASH Sázavu (po zápasech 3:2 a 2:2). Z druhé dvojice byl úspěšnější ULBRICH a pro nevyzpytatelné Olbramovice sezóna skončila (po zápasech 3:3 a 4:2). Konkrétní výsledky budou doplněny ve středu. (napsal TS)
První postupující týmy z 3. ligy (11.03.2008) - Prvními týmy, které si na v letošním play-off zajistily účast v semifinále jsou učástníci 3. ligy. Mužstvo TJ Sokol Maršovice postoupilo přes Marilu Votice po remíze 2:2 a jednoznačné výhře 7:1 v odvetě. O postupujícím z dvojice AGRO Přestavlky - HC LEVÁCI musely po zápasech 5:4 a 0:4 rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých 2:0 zvítězily Přestavlky a překvapivě vyřarily favorita. (napsal TS)
Konečné individuální statistiky ze základní části (10.03.2008) - V pondělí 10. března 2008 byly definitivně uzavřeny veškeré individuální statistiky základní části NHLH pro sezónu 2007/2008. Absolutní vítězem se stal D. Svoboda (ELAK) se 102 body. Druhou ligu ovládl J. Skácel (Semtamťuk) s 65 body a třetí ligu L. Cvrček (LEVÁCI) s 64 body. Mezi brankáři si podle statistik již tradičně nejlépe vedl P. Tolar (ASH) s průměrem 2.00 obdržené branky na zápas. (napsal TS)
Fotografie poničené střechy ZS v Benešově (04.03.2008) - V pátek se mj. i nad Středními Čechami a Benešovem prohnala vichřice Emma. Přímo se dotkla i benešovského zimního stadionu a naší hokejové soutěže. Můžete si prohlédnout několik fotografií z poničené střechy. (napsal TS)
Dočasně změněn vstup na zimní stadion (03.03.2008) - Z důvodu havarijního stavu krytiny zimního stadionu je dočasně zastaven vstup z východní strany zimního stadionu (vstup k šatnám) proto dočasně používejte vstup veřejnosti (západní strana za pekárnou). Děkujeme za pochopení. (napsal TS)
Rozpis na březen 2008 (26.02.2008) - V úterý 26. února byl zvěřejněn kompletní rozpis NHLH pro poslední hrací měsíc březen 2008 je - Liga A | Liga B | Liga C. (napsal web admin)
Účastníci play-off 2008 1. ligy (26.02.2008) - Nejjasněji je v předstihu před play-off v 1. lize. Šestice postupujících od play-off je známá (ELAK, COLGATE, ULBRICH, Bukovany, ASH Sázava a Olbramovice A). Ještě může dojít k prohození poziz mezi 3.-5.- místem. Úplnou jistotu nemá ani první ELAK, ale vítězství po základní části by již přijít neměl. Do baráže postoupií poslední Alexandra. (napsal TS)
Účastníci play-off 2008 2. ligy (26.02.2008) - Ve 2. lize má jasné vítězství po základní části podzimní suverén z Bystřice. Semtamťuk a Miličín se ještě poperou o druhé místo zajišťující přímý postup do semifinále. Rebels jistě obsadí 4. příčku. Další dva celky (Zbytek Světa a Žraloci) mají jasnou účast ve čtvrtfinále. Jen se rozhodne o pořadí na 5. a 6. místě. Žraloci si zajistili play-off výbornými výsledky v závěrečné třetině soutěže. (napsal TS)
Účastníci play-off 2008 3. ligy (26.02.2008) - Narozdíl od dvou vyšších lig ve 3. lize je ohledně obsazení play-off stále mnoho otazníků. První tři celky sice mají již zajištěnou samotnou účast, ale zdaleka není rozhodnu z jakých pozic. Senohraby, Leváci i Maršovice ještě budou bojovat o přímý postup do semifinále. Dalších pět celků (včetně 8. Kabaretu) se stále může může, ale zdaleka nemusí, kvalifikovat na zbylá místa. (napsal TS)
Sníženy tresty pro hráče Senohrab (26.02.2008) - Hráčům Senohrab J. Švancarovi a J. Hanzlovi byly zmírněny dříve uložené tresty. Počínaje dnem 26.02.2008 jsou podmíněně prominuty. Při jejich dalším případném přestupku podobného charakteru budou automaticky uloženy dvojnásobné tresty. (napsal TS)
STOPky po hráče W+D Benešov (26.02.2008) - Hračům W+D Benešov J. Pejšovi byl uložen STOP na 21 dnů za hrubé výroky na adresu RO. Dalšímu hráči W+D Benešov Z. Koflákovi byl uložen STOP na 14 dnů za urážlivé výroky na adresu RO. Oba tresty byly započaty 11.02.2008. (napsal TS)
Zasedání disciplinární komise (26.02.2008) - Dne 11. února 2008 zasedala disciplinární komise prohřežky hráčů W+D Benešov a žádosti hráčů Senohrab o snížení jejich trestů. (napsal Jaroslav Svoboda)
Technický výpadek serveru (29.01.2008) - V období od 30. ledna do 1. února dojde až k 24hodinovému výpadku serveru z technických důvodů. Výpadek se pokusíme minimalizovat. Děkujeme za pochopení. (napsal web admin)
Dvě stopky pro hráče Senohrab (18.01.2008) - Hráči Senohrab Josef Švancar a Jiří Hanzl mají pozastavenou herní činnost na dva měsíce (do 13. března 2008 včetně) za hrubé urážky rozhodčího ze zápasu Sokol Senohraby - Sokol Maršovice. (napsal TS)
Přesunutí zápasu Zbytek Světa - ŽRALOCI (11.01.2008) - Zápas 2. ligy mezi mužstvy Zbytek Světa - ŽRALOCI byl přesunut na středu 23. ledna od 19:00. (napsal web admin)
Přeložení zápas MOOS - COLGATE (10.01.2008) - Zápas 1. ligy mezi mužstvy HC MOOS Osečany a COLGATE byl ze soboty 12. ledna přeložen na úterý 15. ledna. Začátek utkání je 22:00. (napsal web admin)
Tabulky prolínacích částí NHLH (05.01.2008) - Prohlédněte si samostatnou tabulku prolínacích částí NHLH. Kromě tabulek jednotlivých lig si nyní můžete prohlédnout tabulku týmů jen z prolínací části 1. a 2. ligy nebo prolínací části 2. a 3. ligy. (napsal web admin)
Dodatečně přidané lednové zápasy (04.01.2008) - Vzhledem k opožděnému upřesnění hracích termínů A-mužstva Benešov hrající II. NHL došlo k uvolnění blokovaných termínů, na které připadnou dodatečné lednové zápasy našeho turnaje. Uvedený rozpis je pro rozepsané zápasy závazný. Jedná se o týmy KABARET, Olbramovice B, MOOS, COLGATE, ASH, Bukovany, ULBRICH a Průhonice. Děkujeme za pochopení. (napsal Organizační výbor)
Kompletní statistky za sezónu 2006/2007 (02.01.2008) - S menším (několikaměsíčním) zpožděním byly vyhodnoceny individuální statistiky za uplynulou sezónu 2006/2007.

Kanadské bodování: 1. liga, 2. liga
Brankáři: 1. liga, 2. liga (napsal web admin)
Přestávka v aktualizaci stránek (25.12.2007) - Stránky NHLH pravděpodobně nebudou v období od 26.12.2007 do 02.01.2008 vůbec aktualizovány (týká se oficiálních výsledků, případných změn rozpisů a statistik; netýká se neoficiálních výsledků, které doplňují návštěvníci stránek). Děkujeme za pochopení. (napsal web admin)
STOPka pro D. Kadlece na 1 měsíc (21.12.2007) - Třetím potrestaným hráčem sezóny 2007/2008 je D. Kadlec z týmu HC Průhonice. V zápase z 13.12.2007 mu byl udělen stop na 1 měsíc za podkopnutí protihráče při již singnalizovaném vyloučení. Trest vyprší 13. ledna 2008 (včetně tohoto dne). (napsal TS)
Změny termínů některých zápasů (17.12.2007) - V měsíci prosinci dojde k několika změnám v rozpisech utkání. Jedná se o zápasy č. 322 (Praváci - Senohraby), 325 (Marila - Obramovice B), 255 (Bukovany - Semtamťuk, odloženo na leden) a 226 (Miličín - Olbramovice A). Prohlédněte si prosím, nové termíny. (napsal TS)
Stopka pro O. Lukáče z ULBRICHU na 4 měsíce (28.11.2007) - Druhým potrestaným hráčem sezóny 2007/2008 je O. Lukáč z týmu ULBRICH. V zápase z 23.11.2007 mu byl udělen stop na 4 měsíce za kopnutí protihráče po předchozí vzájemné šarvátce. Trest vyprší nejdříve 24. března 2008. Pokud bude sezóny ukončena dříve, trest bude přenesen do sezóny příští. (napsal TS)
Docházka týmů NHLH k zápasům (12.11.2007) - Jak jsou na tom jednotlivé týmy NHLH s docházkou k zápasům? V tabulce si můžete prohlédnout kolik hráčů do pole z jednotlivých týmů se v průměru dostavuje k zápasům. Nejslabší docházku má po zhruba třetině základní části Alexandra Čerčany (8,5 hráče do pole na zápas). Nejvzornější sestavou se mohou pochlubit Maršovice a ELAK (rovných 14 resp. 14,6). (napsal TS)
Přestupní termín pro sezónu 2007/2008 (07.11.2007) - Přestupní termín NHLH pro probíhající sezónu 2007/2008 je stanoven na první dva prosincové týdny. Veškeré podklady pro přestupy nebo registrace nových hráčů dodejte, prosím, v dostatečném dostihu do kanceláře na zimním stadionu. Potřebné náležitosti jsou: pasová fotka, štítek s podpisem, údaje o hráči (jméno, r.č., adresa) a poplatek 100kč za kus. (napsal web admin)
Výpadek serveru (03.10.2007) - Velmi se omlouváme všem návštěvníkům stránek za pondělní výpadek (3. října) prezentace. (napsal web admin)
Stopka pro P. Doležala z FireDeamons na 5 měsíců (27.09.2007) - Prvním potrestaným hráčem sezóny 2007/2008 je P. Doležal z FireDeamons. V zápase z 9.9.2007 mu byl udělen stop na 5 měsíců za vyhrožování rozhodčímu fyzickou likvidací. Trest vyprší 9. února. (napsal TS)
Přeložení zápasu Olbramovice B - Struhařov (11.09.2007) - Zápas mezi „Olbramovicemi B“ a Struhařovem byl již dříve přeložen (z neděle 23. září od 23:00). Nový termín je 1. října od od 20:30. (napsal web admin)
Registrační průkazy k vyzvednutí (30.08.2007) - Zástupci týmů si mohou od soboty 1. září vyzvednou nově vystavené registrační průkazy pro sezónu 2007/2008. Registrace budou předány proti podpisu. V případě chyb nebo nedostatků nás prosím kontaktujte na adrese nhlh@elak.cz. (napsal web admin)
Vedení brankářských statistik (27.08.2007) - Na návrh jednoho z aktivních gólmanů NHLH bude od letošní sezóny zavedena drobná změna. V zápisech o utkání budou rozhodčí označovat góly do prázdné branky (při hře bez brankáře). Takovou branku označí nápisem vlevo vedle času vstřelení. V zájmu každého brankáře je, aby si takové označení po zápase sám ověřil. Pokud gól nebude označen, bude započten v brankářův neprospěch. (napsal TS)
Rozdělení NHLH do tří skupin (14.08.2007) - Pro letošní sezónu 2007/2008 byl opět odhlasován model se 3 skupinami. Obsazení jednotlivých skupin bylo rozděleno podle dosažených výsledkům v minulé sezóně. Prohlédněte si kompletní složení skupin. (napsal TS)
Nový ročník NHLH 2007/2008 startuje (10.08.2007) - V sobotu 1. září od 20:30 bude zápasem mezi Sokolem Bukovany a HC Průhonice zahájen další ročník dlouhodobého turnaje NHLH. (napsal TS)
Rozpis na září 2007 (10.08.2007) - Kompletní rozpis NHLH pro první hrací měsíc nové sezóny - tj. pro září 2007.
Liga A | Prolínací Liga BC (napsal TS)
Ledová plocha v Benešově (06.08.2007) - Od pondělí 6. srpna je v Benešově v provozu ledová plocha pro sezónou 2007/2008. (napsal TS)
NHLH - INFO SERVIS – START 2007 (29.07.2007) - Dne 26.07.2007 ve 14:00 hodin proběhla zahajovací a pracovní schůzka účastníků NHLH 2007-2008. Kompletní zápis ze zahajovací schůzky si přečtěte v tomto článku. (napsal JRD)
Informace pro nové týmy NHLH (29.07.2007) - Týmy, které se doposud NHLH neúčastnily, a měly by zájem rozšířit naší startovní listinu, kontaktuje ředitele soužetě. (napsal TS)
Přihláška do soutěže (11.07.2007) - S blížícím se začátkem soutěže je třeba mít na paměti řádné vyplnění závazné přihlášky do soutěže a zaplacení startovného. Obojí nejpozději do termínu rozlosování příštího ročníku 2007/20 (napsal TS)
HC Olbramovice „A“ Vitězem 1. ligy (17.05.2007) - Rozhodující zápas byl povetšinou vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Vynikající výkony podali oba golmani. Olbramovice se ujaly vedení v 1. třetine kdy během 6 minut stanovily skóre 3:1. V závěru přidaly ještě jednu branku. Nutno pochválit oba soupeře za vysoké nasazeni a důraznou hru. Po loňském zklamání si Olbramovice zaslouženě odnesly pohár pro vítěze. (napsal JRD, TS)
ŽRALOCI Zvěstov vítězi 2. ligy (17.05.2007) - ŽRALOCI Zvěstov se po dvou přesvedčivých výhrách ve finále 2. ligy se stali, trochu překvapivými, vítězi soutěže. Ve finále dvakrát přehráli dalšího překvapivého finalistu AHC Rebels. Papíroví favorité v letošní sézoně zklamali. Největší měrou se na výhrách podílel T. Šťastný, který sám vstřelil 5 branek a na další 2 připravil svým spoluhráčům. (napsal TS)
ŽRALOCI prvním finalistou NHLH 2007 (19.03.2007) - ŽRALOCI Zvěstov se stali po vydařané odvetě prvním finalistou NHLH. V semifinále 2. ligy v odvetě porazili vítěze základní části z Bystřice výsledkem 2:0. V rozhodujících samostatných nájezdech zvítězili po pouhých třech nájezdech rovněž 2:0. (napsal TS)
1. finálový zápas vyhráli ŽRALOCI Zvěstov (19.03.2007) - V prvním finálovém zápase 2. ligy zvítězili přesvědčivým rozdílem ŽRALOCI Zvěstov nad AHC Rebels. Výsledek zápasu - 7:3. (napsal TS)
ŽRALOCI zvítězili i v baráži o 1. ligu (12.03.2007) - ŽRALOCI dokázali po vítězném tažení v play-off 2. ligy zvítězit i v barážové sérii o 1. ligu. Proti Struhařovu sice prohráli v prvním utkání 5:7, ale odvetu zvládli lépe a vrátili soupeři porážku poměrem 4:2. Rozhodly až samostatné nájezdy. Po pěti sériích a za stavu 1:1 došlo dokonce na náhlou smrt. V osmé sérii vstřelili ŽRALOCI branku, ne kterou už Struhařov nenašel odpověd. (napsal TS)
Vyhodnocení individuálních statistik odsunuto (07.03.2007) - Kvůli stále přetrvávajícím problemům s programovým vybavením na vyhodnocování statistik a zápasů, budou v letošní sezóně vítězové jednotlivých statistických soutěží netradičně vyhlášeni se zpožděním. Po skončení finálových sérií vedení soutěže vždy předá pouze týmové trofeje. Ceny pro jedince budou předány pravděpodobně až na předsezónní schůzce vedoucích mužstev. Děkujeme za pochopení. (napsal TS)
Kompletní rozpis semifinále NHLH 2007 (27.02.2007) - V pondělí 26. února byla dohrána všechna zbylá čtvrtfinálová utkání. V jedné ze sérií došlo na samostatné nájezdy (mezi mužstvy AHC Rebels a Zbytek Světa, kdy Rebels zvítězili 2:0). Prohlédněte si rozpis prvních zápasů semifinále obou soutěží. Odvety jsou naplánovány na začátek března. (napsal TS)
První semifinalista NHLH 2007 (23.02.2007) - Prvním semifinalistou se překvapivě stali hráči HC Agave, když dvakrát dokázali porazit druhý tým základní části W+D Benešov (2:1 a 2:0). Druhý nejlepší útok soutěže vstřelením jediné branky ve 120 minutách naprosto vyhořel a Agave. (napsal TS)
Rozpis play-off (18.02.2007) - Kompletní rozpis play-off 2007 s (ve formátu PDF) (napsal TS)
Hrací systém v play-off (15.02.2007) - Každá série play-off je hrána na dva zápasy. Postupuje mužstvo, které v těchto dvou zápasech získá více bodů (tzn. dvě výhry nebo jedna výhra + jedna remíza). Pokud každý tým vyhraje jeden zápas nebo oba zápasy skončí nerozhodně, neprodleně po skončení druhého zápasu dojde k rozhodujícímu penaltovému rozstřelu. (napsal TS)
Rozhodující kritéria při určování konečného pořadí (15.02.2007) - V pondělí 19. února startuje NHLH play-off 2007. Pro určení konečného pořadí v tabulce jsou rozhodující kritéria:
1) počet bodů, 2) lepší vzájemný zápas (nejprve body, následně skóre), 3) nejpříznivější rozdíl ve skóre, 4) nejvyššíi rozdíl vstřelených branek, 5) los. (napsal TS)
Zápasy play-off (15.02.2007) - 13. února se rozhodlo o kompletním složení čtvrfinále 2. ligy letošního play-off. Zápasy dvou nejúspěšnějších celků jsou na programu v pondělí 19. února, odvety pak v pátek 23. února. První Bystřice zahajuje své utkání ve 20:30 proti osmému M-Interieru následována druhým W+D Benešov (vs. Agave). Zbylé týmy vstupují do play-off 20. února | rozpis play-off 2. ligy. (napsal TS)
Rozpis pro měsíc únor (26.01.2007) - V pátek 26. ledna byl zveřejněn kompletní rozpis zbylých utkání základní částí obou soutěží (měsíc únor).

rozpis 1. ligy | rozpis 2. ligy (napsal TS)
Připravujeme rozpis play-off (26.01.2007) - Vzhledem k blížícímu se konci základní části již připravujeme rozpis play-off obou soutěží. V nejbližších dnech bude zveřejny termíny zbývajích kol zíákladní části a rozpis play-off. (napsal TS)
Vrcholí boje o play-off (23.01.2007) - Několik málo kol před koncem základní části vrcholí boje o účast v play-off. V obou ligách má teoretickou šanci na postup mezi nejlepší osmičku shodně ještě 12 celků. Při přihlédnutí k síle jednotlivých mužstev a jejich aktuáljí formě však má reálné vyhlídky devítka nejlepších z první ligy. (napsal TS)
Aktualizace tabulek (10.12.2006) - Ve čtvrtek 28. prosince byly zaktualizovány tabulky obou soutěží. Započítány byly zápasy do 27. prosince (včetně). (napsal web admin)
Kanadské bodování po polovině soutěže (29.11.2006) - Po polovině soutěže byly zveřejněny individiuální stastistiky obou lig. První lize jasně vévodí Libor Studnička (Colgate) se 46 body (27 gólů + 19 asistencí). V druhé lize díky vyšší počtu vtřelených branek vede T. Štastný (Žraloci) s 25 body (18 g. + 7 a.).
Kanadské bodování 1. ligy | kanadské bodování 2. ligy (napsal web admin)
HC MK Studio odstoupil z první ligy (23.11.2006) - Mužstvo HC MK STUDIO hrající pro aktuální sezónu 2006/2007 první ligu odstoupilo v polovině soutěže z dlouhodobého turnaje NHLH. Mužstvo ve 14ti zápasech vybojovalo 4 body za dvě vyhýry s celkovým skórem 43:95. Body dosažené v zápasech s tímto soupeřem z první poloviny soutěže zůstávají započítány. (napsal TS)
Čísla utkání na zápisech (04.11.2006) - Znovu žádám všechny vedoucí domácích týmů nebo členy týmů, kteří připravují zápasy o utkání, ať do záhlaví každého zápisu uvádějí číslo zápasu (viz. rozpis o utkání). Děkuji za pochopení. (napsal TS)
Přestupní termín NHLH 2006 (01.11.2006) - Jako každoročně mají všechny mužstva v polovině sezóny možnost doplnění soupisky o nové hráče nebo již zaregistrovaní hráči mohou změnít své působiště. Letos je přestupnímu termínu vyhrazen termí od 13.11.2006 do 20.11.2006. (napsal TS)
Aktualizováno historické kanadského bodování (23.10.2006) - S většim zpožděním byla konečně aktualizována tabulka historického kanadského bodování. Tabulka čítá již 1176 hráčů celkem za 9 sezón NHLH. Stále neohroženě vévodí Jaroslav Krosnář (AGRO Přestavlky) s 439 body. Na druhém místě, a zároveň nejvýšše postavený hráč 1. ligy, je Felix Moždžeň (ULBRICH) s 379 body. (napsal TS)
Pozastavení činnosti hráči FireDeamons (18.10.2006) - V zápase 8. kola 2. ligy mezi týmy FireDeamons - Marila Votice (utkání skončilo výhrou domácích 5:1) došlo k hrubému faulu hráče domácich P. Doležela, který po přerušení narazil protihráče zezadu na hrazení a byl mul za to udělen TH. Disciplinární komise následně vyměřila STOP na 6 utkání (tj. do 15. kola včetně). (napsal TS)
Zápas TJ Sokol Maršovice - W+D Benešov zrušen (29.09.2006) - Zápas druhé ligy mezi týmy TJ Sokol Maršovice - W+D Benešov, který měl být sehrán v sobotu 30. září od 14:30 je zrušen. (napsal TS)
Upřesnění pravidla s časomírou (27.09.2006) - V zápase mezi ASH Sázavou a COLGATE došlo k situaci, kdy hráč COLGATu vstřelil dvě vteřiny po vypršení hrací doby branku na 5:4. Rozhodčí, vtaženi do hry, včas neukončili zápas písknutím. Podle platných propozic NHLH (viz. bod 2.15.), kdy se za jedinou oficiální časomíru bere elektronická, nemůže být taková branka v žádném případě uznána. (napsal TS)
Výsledky prvního kola 2. ligy (26.09.2006) - V úterý večer byly přidány výsledky a zápisy zápasů prvního kola 2. ligy. (napsal TS)
Tip pro návštěvníky stránek (15.09.2006) - V pravé horní části stránky se vždy nalézá rozpis utkání NHLH pro nejbližší dny. Při najetí kurzoru myši na některý z těchto zápasů zobrazíte plný název mužstev a čas utkání. Pokud si tedy chcete zjistit pouze rozpis na aktuální den nebo dva nejbližší následující dny, nemusíte již klikat na stránku s rozpisem. (napsal web admin)
Zápisy o utkání (13.09.2006) - Prosím všechny vedoucí či kapitány týmů o pečlivější vyplňování zápisů o utkání. Mějte na zřeteli, že je třeba v každém zápase viditelně označit brankáře (buď jej zapsat do příslušné kolonky nebo kolonku označit písmenem B)tak, aby bylo zřejmé který brankář nastoupil. Dále prosím vyplňujte pozorně čísla dresů. (napsal web admin)
Kompletní výsledky 2. kola 1. ligy (13.09.2006) - Ve středu večer byly přidány kompletní výsledky a elektronické zápisy 2. kola 1. ligy. (napsal TS)
První pozastavení činnosti v NHLH (11.09.2006) - Již ve druhém kole musela zasedat disciplinární komise. Po excesu Vratislava Klingera, kdy jmenovaný již po odpískání konce utkání úmyslně nastřelil puk na rozhodčího, v zápase HC MK Studio - ELAK byl vyměřen první STOP na 10 utkání (tj. do 11. kola včetně) (napsal TS)
Výsledky prvního kola 1. ligy (05.09.2006) - V prvním kole 1. ligy padlo úctyhodných 78 branek (což je průměrně více než 10 branek na zápas). Navrátivší se COLGATE si otevřel v zápase proti Miličínu střelnici, když soupeře deklasoval málovídaným poměrem 19:2, čímž mj. zaznamenal g&oa (napsal TS)
DRESY A CISLA (04.09.2006) - Z pohledu technického organizátora si dovolím předložit jednu lehčí rukověd jak pro hráče NHLH, tak pro rozhodčí NHLH.   Upřesnění se týká výkladu pravidla hráčů v dresech a vyplynulo z mé osobní zkušenosti, a to hned při prvním zápase letošní sezony. Je nasnadě, že se může stát, a minulosti se také stávalo, že nastoupí hráč v dresu odlišné barvy či bez čísla, což je v rozporu s pravidly LH. A s (napsal JRD STK NHLH - info)
Začátek nové sezóny 2006/2007 (31.08.2006) - Nová sezóna NHLH 2006/2007 začíná již za pár hodin. V pátek ve 20:30 ji vzájemným zápasem zahájí týmy ELAK a HC MK Studio. Veškeré nové registrační přůkazy, kterých je úctyhodných 84, budou připraveny k vyzvednutí právě před prvním zápasem sezóny (tj. 01. září 2006 cca od 20:00). (napsal TS)
Kompletní soupisky pro sezónu 2006/2007 (25.08.2006) - K 21. srpnu byly odevzdány soupisky i od čtyř zbývajících hříšníků. K nahlédnutí jsou tak již komplení soupisky všech 30 účastníků soutěže. (napsal TS)
Zajímavosti ze soupisek týmů NHLH 2006/2007 (24.08.2006) - Pro letošní sezónu je na soupiskách 30 týmů zapsáno zatím 641 hráčů s platnými registracemi. Nejužší kádr má obhájce titulu Sokol Bukovany (na soupisce zapsáno pouze 16 hráčů - navíc bez jediného nováčka nebo přestupu). Nejpočetnější soupiskou naopak disponuje Kabaret Sázava (29 hráčů. Nejmladším týmem soutěže jsou FireDeamons, nejstarší Sokol Bukovany. (napsal TS)
DOPLŇKY PRAVIDEL LH 2006 (21.08.2006) - Doplňky pravidel LH 2006 (napsal STK NHLH JRD)
Změna internetové adresy NHLH Benešov (12.08.2006) - Od letošní sezóny bude mít adresa dlouhodobého turnaje NHLH Benešov novou podobu. Od nynějška se přihlašujte na adrease nhlh.elak.cz. (napsal web admin)
V sezóně 2006/2007 nás čeká 450 zápasů (11.08.2006) - Pro kompletní program letošní sezóny je naplánováno přesně 450 soutěžních zápasů. Oproti loňské sezóně je to o 52 zápasů více. Rozpis obou soutěží bude zveřejněn v nejbližším možném termínu. Jako vždy musí být přizpůsobem výkonostním soutěžím. Nejúspěšnější celek loňské sezóny a obhájce prvoligového titulu SOKOL Bukovany sehraje první zápas proti Bajkerům. (napsal TS)
Registrace (08.08.2006) - UPOZORNĚNÍ NA DOPLNĚNÍ SOUPISEK A RP (napsal JRD STK NHLH)
NHLH - INFO SERVIS – START 2007 (07.08.2006) - Ve čtvrtek 20. července se konala předsezónní schůzka vedoucích týmů a direktoriátu turnaje. Na programu bylo definitivné složení soutěže, úpravy propozic a sdělení dalších důležitých informací týkajících se NHLH. Kompletní zápis schůzky. (napsal Jarda Svoboda)
Ledová plocha v Benešově v provozu (07.08.2006) - Od soboty 5. srpna je v provozu ledová plocha zimního stadionu v Benešově. (napsal TS)
Propozice pro sezónu 2006/2007 (07.08.2006) - Propozice i letos doznaly několika významných a několik menších změn. Nezapomeňte si je proto pečlivě prostudovat. (napsal TS)
Brankářské statistiky nadstavbové části (07.08.2006) - Brankářské statistiky všech tří lig z nadstavbové části 2005/2006. (napsal TS)
Kanadské bodování nadstavbové části (07.08.2006) - Kanadské bodování všech tří soutěží z nadstavbových části NHLH 2005/2006. (napsal TS)
Návrhy na zlepšení internetových stránek (07.08.2006) - Prosíme návštěvníky stránek ať neváhají s jakýmikoliv, ať už rozsáhlými náměty nebo jen drobnými, připomínkami k našim stránkám a kontaktují nás. Veškeré podněty zasílejte buď přímo na adresu nhlh@elak.cz.
Nebo využijte našeho formuláře. (napsal web admin)
Vítězové základních částí (07.08.2006) - Vítězem základní části 1. ligy je po vítězství nad ULBRICHem v přímém souboji o první místo tým HC Olbramovice "A". Stejně tak rozhodl o vítězi základní části 2. ligy přímý souboj dvou vedoucích celků. Lépe z něj nakonec vyšel HC Alexandra Čerčany, když porazil HC Semtamťuk. Vítězem třetí ligy se stal ještě před nedohraným odloženým utkání tým M-Interier. (napsal TS)
Vítězové barážových utkání (07.08.2006) - Kromě vyřazovacích bojů byly letos naplánovány i dvě prolínací baráže, kdy bude mít vítěz právo volby soutěže, které se zúčastní v dalším ročníku. Obě dvojice byly velice vyrovnané a v obou shodně rozhodovaly až samostatné nájezdy. (napsal TS)
Semtamťuk vítězem 2. ligy (07.08.2006) - Po velice vyrovnaném finále se vítězem 2. ligy stalo mužstvo HC Semtamťuk. Ve finále nejprve přehrálo DZS Struhařov 3:1. V odvetě pak měli struhařovští navrch a zvítězili celkem bez problémů 4:1. (napsal TS)
Bukovany vítězem 1. ligy (07.08.2006) - V prvním utkání dokázaly Bukovany zvítězit poměrem 3:1. V druhém se dal očekávat nápor ULBRICHu a vyrovnaná hra, možná i rozhodující samostatné nájezdy. Namísto jakéhokoliv zdramatizování byla k vidění jednostranná exhibice pod taktovkou Bukovan. (napsal TS)
Přestavlky vítězem 3. ligy (07.08.2006) - Po přesvedčivém výkonu vybojovali hráči AGRO Přestavlky titul ve 3. lize. Třetí tým základní části nebyl před začátkem play-off největším favoritem, ale v jeho průběhu pokořil mj. i vítěze základní části. (napsal TS)
Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.