NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. října 2019  svátek slaví : Vendelín  


 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Archiv aktuality


seznam aktuálně vystavených trestů - prohlédněte si seznam hráčů, kteří mají momentálně pozastavenou činnost, včetně způsobu provinění, začátku, konci a délky trestu


Rozpis na listopad 2019 (04.10.2019) - Ve středu 2. října byla zveřejněn rozpis NHLH na měsíc listopad 2019. Tento rozpis s sebou přináší dvě drobné komplikace. Může dojít k drobným dodatečným posunům listopadových víkendových zápasů (pokud vůbec, bude se jednat jen o několik zápasů a spíše posunem na lepší časy).  V 2. lize je sice na druhou polovinu listopadu již rozepsáno 15 zápasů navazující části, ale konkrétní mužstva budeme moci dosadit až po vytvoření konečné tabulky rozstříďující části (tedy pravděpodobně až po 11 kolech 2. ligy). (napsal web admin)
Další drobné změny rozpisu v říjnu 2019 (17.09.2019) - Z provozních důvodů ještě došlo ke změně začátku několika říjnových zápasů, ovšem spíše kosmeticky o 10 minut. Prosíme všechny vedoucí a hráče, aby si překontrolovali, zda se jich změny týkají a vzali je na vědomí. (napsal web admin)
Drobné změny podzimního rozpisu (13.09.2019) - Z provozních důvodů byly pro soutěž NHLH posunuty začátky středečních zápasů o 30 minut. S účinností od 18. září 2019 se budou hrát večerní zápasy od 20:40, resp. 22:10. Děkujeme za pochopení. (napsal web admin)
Úprava jména turnaje 2019/2020 (06.08.2019) - Oficiální jméno turnaje bude zjednodušeno do zkratky NHLH Benešov (neregistrovaní hráči ledního hokeje) s dodatkem „Putovní pohár starosty města Benešov“. Jako NHLH byl turnaj odstartován a v průběhu let se přejmenovaval na „Pohár ředitele MZS“ a pak předloni byl turnaj překřtěn na NHLH „O pohár starosty města Benešov“. Protože se však jedná o apolitickou sportovní akci,  je zkratka NHLH dosti důstojná a nejvýstižnější. Dodatek za oficiální jméno je možný v případě významné finanční spoluúčasti na administraci apod., nutno předem projednat s technickými a adminitrativními organizátory. (napsal JRD)
STOP na 5 zápasů pro J. Wolfa (12.04.2019) - Hráči J. Wolfovi z mužstva HC Kabaret byl uložen trest zákazu herní činnosti na 5 utkání za bitku a napadení protihřáče po ukončení zápasu. Hráč i přes varovaní RO pokračoval v bitce s protihráčem a atakoval jej holí, protihráč nebyl zraněn. Trest vyprší popěti zápasech Kabaretu, což již nemůže nastat v letošní sezóně. Zbytek trestu se přenese do další sezóny. (napsal JRD)
Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.