NHLH Benešov
  Dnes je : pátek, 24. května 2019  svátek slaví : Jana  


 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Archiv aktuality


seznam aktuálně vystavených trestů - prohlédněte si seznam hráčů, kteří mají momentálně pozastavenou činnost, včetně způsobu provinění, začátku, konci a délky trestu


Zápis z posezónní schůzky NHLH 2019 (09.05.2019) - V pondělí 29. dubna proběhla posezónní schůzka vedoucích a organizátorů NHLH. Na schůzce byl stručně zhodnocen uplynulý ročník, ale především se probíraly možné změny propozic a herního systému. Výsledkem je celkem 6 věcných návrhů, které jsou zde ke zvážení. (napsal web admin a JRD)
Zhodnocení sezóny NHLH po finálových bojích (23.04.2019) - Vážení přátelé hokeje, a to hlavně amatérského, věřte, že letošní sezona nebyla z organizační stránky jednoduchá. Vím, že jsme vás hokejky zase nenadchnuli. Opět se během rozjeté sezony docela prudce změnilo vedení MSZ a ZS Benešov, již podruhé v krátkém časovém rozpětí. Skončily dramatické a skvělé finálové bitvy. Ještě před sebou máme v pondělí 29.4. posezónní schůzku. (napsal JRD)
Mistrem 2. ligy NHLH 2019 jsou Rebels (23.04.2019) - Mistrem 2. ligy se po dramatické sérii stalo mužstvo AHC Rebels. Ve finále se popasovaly po zásluze Kabaret Sázava a AHC Rebels, poněkud rozcentrovaně vyzněly výsledky prvních dvou zápasů, kdy v 1. vyhrál Kabaret rozdílem třídy a rozdílem jediného borce M. Sýkory, který skóroval 8x, z toho 7x bezprostředně po sobě (na tento počin neznám slengový výrok snad něco „Hasedmik“), s brankovými přeháňkami přišly i kázeňské, RO byla namarkována nejvyšší množina trestů v play-off. Druhý zápas měnil v titulku dvojciferné skóre, letec a střelec Kabaretu absentoval a na to jeho team doplatil. Za Rebels čarovala tradiční opora J. Frodl, která pro změnu absentovala v prvním zápase a vyrovnali bodový podíl. Opět bylo více faulů vyplývajících z rozhárané hry, nežli je příjemné. Třetí a rozhodný zápas se nesl v neméně bojovném duchu, kdy hru opět osvěžili obě hlavní opory, ale Rebels byli v úplném závěru sezóny o trochu lepší a zaslouženě udrapili titul vítěze 2.ligy. Skóre 5:2 je trochu zkreslené, protože předposlední branka padla při hře bez brankáře a poslední již nic neřešila. Zápas byl trochu vyhecovanější než ostatní finále. (napsal Web admin a JRD)
Mistrem NHLH 2018/2019 Benešov 70ers (22.04.2019) - Mužstvo Benešov 70ers se po roční odmlce, kdy je z nejvyššího postup vyšoupl finálový soupeř, znovu stalo mistrem NHLH a to celkově již počtvrté za posledních 5 let. Benešov ve finále zvítězil 2:1 na zápasy nad HC MOOS Osečany.  (napsal web admin)
Agave poprvé získali pohár z NHLH (21.04.2019) - Po dvou finálových výhrách HC Agave (4:1 a 4:2) nad zkušeným Semtamťukem mohl konečně nad hlavu zvednou některý z pohárů NHLH. Po zápase prokukla v dresech vítěze nefalšovaná radost a díky těmto výsledkům mužstvo slaví prozatímní největší týmový úspěch. Po překvapivě přesvědčivé výhře z prvního zápasu byli Agávisté lepším týmem i ve svém posledním soutěžním zápase v sezóně. Hráči před zápasem rozhodně nehýřili přehnaným optimismem. V zápase byla řada okamžiků, kdy byla hra vyrovnaná, ale z pohledu celého zápasu jasně diktoval tempo HC Agave. Semtamťuk, ačkoliv je na to dlouhé roky zvyklý, tentokrát v sedmi hráčích do pole na soupeře nestačil. (napsal web admin)
Farma V. Popovice šampiónem skupiny B (21.04.2019) - Mužstvo Farmy se stalo po dvou zápasech šampiónem skupiny B, kdy v malém finále dvakrát zvítězilo, vždy o dvě branky (4:2 a 8:6). Ve finále měla Farma mírně navrh, její hráči se lépe pohybovali a byli na ledě svižnější a rychlejší. Ale šikovné ruce tradičních opor Senohrab přesto dokázaly nasázet dost branek a ve druhém zápase po nechtěné skoro půhodinové pauze, zdramatizovaly jasný zápas. Utkání muselo být po jedné ze střel, která zostříštila plexisklo za brankou pod restaurací, přerušeno, dokud nebylo plexi vyměněno a ledová plocha vyčištěna. Po přerušení se jednoznačné utkání (tou dobou 3:7) na chvíli zdramatizovalo. Tři rychlé branky Senohrab během 5 minut a 27 vteřin skoro vyrovnalo skóre, ale stav 6:7 vydržel jen chvíli. Po dvou minutách Velké Popovice znovu a definitivně odskočily. Oproti loňsku se Senohraby sice o jednu příčku pohoršily (vloni finalé skupiny B vyhrály), nicméně za své celosezónní působení se opět rozhodně nemusejí stydět. O Farmě to platí dvojnásob. Vítězství může brát jako záplatu na to, že se po rozdělení ligy neudržela v horní skupině. Oba celky patří herně jednoznačně do první ligy a ve druhém zápase předvedly atraktivní útočnou hru s mnoha dalšími neproměněnými střelami. (napsal web admin)
STOP na 5 zápasů pro J. Wolfa (12.04.2019) - Hráči J. Wolfovi z mužstva HC Kabaret byl uložen trest zákazu herní činnosti na 5 utkání za bitku a napadení protihřáče po ukončení zápasu. Hráč i přes varovaní RO pokračoval v bitce s protihráčem a atakoval jej holí, protihráč nebyl zraněn. Trest vyprší popěti zápasech Kabaretu, což již nemůže nastat v letošní sezóně. Zbytek trestu se přenese do další sezóny. (napsal JRD)
STOP na 6 měsíců pro Petra Picka (24.01.2019) - Hráči P. Pickovi z mužstva HC Sokol Pyšely byl uložen trest zákazu herní činnosti po dobu 6 měsíců za strčení do rozhodčího. Trest započal 21. ledna 2019 a vyprší 21. července 2019, tzn. hráč nesmí nastoupit do konce rozehrané sezóny 2018/2019. (napsal JRD)
STOP na 9 měsíců pro D. Sosnovce (12.10.2018) - Hráči Davidovi Sosnovcovi z mužstva Benešov 70ers byl udělen trest zákazů startu v NHLH po dobu 9 měsíců. Trest vyprší 12. července 2019. Důvodem bylo úmyslné sražení RO během hry, kdy se jmenovaný hráv přesně dvě minuty před koncem utkání úmyslně a nekompromisně rozjel na RO, narazil RO v plné rychlosti a značnou silou na mantinel, následoval pád RO. RO utrpěl lehčí zranění na ruce. (napsal JRD)
Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.