NHLH Benešov
  Dnes je : pátek, 24. května 2019  svátek slaví : Jana  


 Upozornění autora
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Odstoupení mužstva F-Mark ze soutěže

Zástupce mužstva F-Mark oficiálně oznámil ukončení svého vystupování v NHLH. Důvodem je odstoupení zakladatele a kapitána, ke kterému se váže i několik dalších hráčů. Odstupuje z osobních důvodů, nikoliv hokejových. Dále byly problémem zdravotní důvody nejproduktivnějších hráčů a další hráči mají pracovní důvody. Výše uvedený kádr byl pilířem mužstva a na zbývající zápasy nejsou schopni postavit mužstvo v požadované šíři (zjednodušeně řečeno, nedají dohromady více jak 4-5 hráčů na zápas).

Vedení NHLH, s lítostí, nezbylo než odstoupení F-Marku akceptovat. Problémy s dokončením sezóny se s F-Markem táhnou již opakovaně v posledních sezónách. Ukončit působení několik kol před koncem navazující části je přece jen přijatelnějším řešením, nežli odstoupit v průběhu play-off. Výsledky ze základní části, kterou mužstvo absolvovalo kompletně, jsou ponechány. Dosažené výsledky z druhé nedohrané části byly kompletně zkontumovány, aby nedošlo k znevýhodnění některých mužstev, která ztratila s F-Markem body, na úkor těch, která by si bez boje připsala kontumační body.

Pro úplnost uvádíme, že zástupce F-Marku o svém nepokračováni v NHLH oznámil slušně a seriózně telefonicky i písemně dne 19. února 2018, den před zasedáním DK. 


  poslední aktualizace:  22.02.2018 - 14:44   - JRD a webadmin -
  vytvořeno:  22.02.2018

  počet shlédnutí: 

227xCopyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.