NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 17. října 2018  svátek slaví : Hedvika  


 Upozornění autora
 Neoficiální výsledky
 Neoficiální tabulky
 Historické kan. bodov.  
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Výlety
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Webkamera ZS Benešov
 Napište nám

  Odstoupení mužstva F-Mark ze soutěže

Zástupce mužstva F-Mark oficiálně oznámil ukončení svého vystupování v NHLH. Důvodem je odstoupení zakladatele a kapitána, ke kterému se váže i několik dalších hráčů. Odstupuje z osobních důvodů, nikoliv hokejových. Dále byly problémem zdravotní důvody nejproduktivnějších hráčů a další hráči mají pracovní důvody. Výše uvedený kádr byl pilířem mužstva a na zbývající zápasy nejsou schopni postavit mužstvo v požadované šíři (zjednodušeně řečeno, nedají dohromady více jak 4-5 hráčů na zápas).

Vedení NHLH, s lítostí, nezbylo než odstoupení F-Marku akceptovat. Problémy s dokončením sezóny se s F-Markem táhnou již opakovaně v posledních sezónách. Ukončit působení několik kol před koncem navazující části je přece jen přijatelnějším řešením, nežli odstoupit v průběhu play-off. Výsledky ze základní části, kterou mužstvo absolvovalo kompletně, jsou ponechány. Dosažené výsledky z druhé nedohrané části byly kompletně zkontumovány, aby nedošlo k znevýhodnění některých mužstev, která ztratila s F-Markem body, na úkor těch, která by si bez boje připsala kontumační body.

Pro úplnost uvádíme, že zástupce F-Marku o svém nepokračováni v NHLH oznámil slušně a seriózně telefonicky i písemně dne 19. února 2018, den před zasedáním DK. 


  poslední aktualizace:  22.02.2018 - 14:44   - JRD a webadmin -
  vytvořeno:  22.02.2018

  počet shlédnutí: 

227xCopyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.