NHLH Benešov
  Dnes je : pátek, 24. května 2019  svátek slaví : Jana  


 Upozornění autora
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Soupisky pro zápasy play-off

Vzhledem k faktu finiše základní části NHLH a stabilizace jednotlivých kádrů pro play-off uvádím především pro vedoucí teamů jasný výklad omezující podmínky (minimální počet startů v základní části) pro možnost nastoupení do nadstavby NHLH.

Vzhledem aktu odstoupení teamu F-Mark a tím pádem pro teamy z I. ligy nerovnoměrnému odpadnutí počtu zápasů, zde se na neodehrané zapasy (kontumované) s F-Markem v navazující části bude pohlížet jako by k utkání nastoupili všichni hráči teamu soupeřů, kteří jsou uvedeni na soupisce. Neodehrané zápasy proti F-Marku nebudou započteny do statistik, ale v případě, že hráči bude chybět právě jeden nebo dva starty, kterých by bylo možné dosáhnout v zápasech proti F-Marku v posledních kolech základní části, bude start takovým hráčům v play-off umožněn. Důvodem je eliminace diskriminace při znemožněném startu z výše uvedených důvodů.

Dále upozorňuji na letošní změnu v propozicích, kdy byl uveden v život fakt snížení počtu povinně odehraných zapasů v základní části turnaje pro start v play-off, a sice z dřívějších 10 startů je sníženo na 7 a pro hráče přidané na soupisku v polovině souteže jen na 5! Důvodem je celkový nižsí počet odehraných zápasů v sezóně.

Zápisy budou jako vždy před zápasy připraveny v recepci i s platnými proškrtanými soupiskami. Pokud máte nejasnosti o startech hráčů, kontaktujte nás na nhlh@elak.cz.

Doporučení: pokud má některý team ve svém kádru borce s nevyjasněnou minulostí s výkonnostního hokeje /rozumí se nejasnost zneplatnění RP ČSLH/, doporučuji provést ve vlastním zájmu verifikaci jejich hokejové minulosti, resp. preventivně je nastavit.


  poslední aktualizace:  09.03.2018 - 12:04   - JRD a web admin -
  vytvořeno:  09.03.2018

  počet shlédnutí: 

165xCopyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.