NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 17. října 2018  svátek slaví : Hedvika  


 Upozornění autora
 Neoficiální výsledky
 Neoficiální tabulky
 Historické kan. bodov.  
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Výlety
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Webkamera ZS Benešov
 Napište nám

  Soupisky pro zápasy play-off

Vzhledem k faktu finiše základní části NHLH a stabilizace jednotlivých kádrů pro play-off uvádím především pro vedoucí teamů jasný výklad omezující podmínky (minimální počet startů v základní části) pro možnost nastoupení do nadstavby NHLH.

Vzhledem aktu odstoupení teamu F-Mark a tím pádem pro teamy z I. ligy nerovnoměrnému odpadnutí počtu zápasů, zde se na neodehrané zapasy (kontumované) s F-Markem v navazující části bude pohlížet jako by k utkání nastoupili všichni hráči teamu soupeřů, kteří jsou uvedeni na soupisce. Neodehrané zápasy proti F-Marku nebudou započteny do statistik, ale v případě, že hráči bude chybět právě jeden nebo dva starty, kterých by bylo možné dosáhnout v zápasech proti F-Marku v posledních kolech základní části, bude start takovým hráčům v play-off umožněn. Důvodem je eliminace diskriminace při znemožněném startu z výše uvedených důvodů.

Dále upozorňuji na letošní změnu v propozicích, kdy byl uveden v život fakt snížení počtu povinně odehraných zapasů v základní části turnaje pro start v play-off, a sice z dřívějších 10 startů je sníženo na 7 a pro hráče přidané na soupisku v polovině souteže jen na 5! Důvodem je celkový nižsí počet odehraných zápasů v sezóně.

Zápisy budou jako vždy před zápasy připraveny v recepci i s platnými proškrtanými soupiskami. Pokud máte nejasnosti o startech hráčů, kontaktujte nás na nhlh@elak.cz.

Doporučení: pokud má některý team ve svém kádru borce s nevyjasněnou minulostí s výkonnostního hokeje /rozumí se nejasnost zneplatnění RP ČSLH/, doporučuji provést ve vlastním zájmu verifikaci jejich hokejové minulosti, resp. preventivně je nastavit.


  poslední aktualizace:  09.03.2018 - 12:04   - JRD a web admin -
  vytvořeno:  09.03.2018

  počet shlédnutí: 

165xCopyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.