NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 12. srpna 2020  svátek slaví : Klára  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Důležité termíny

Zahajovací schůzka se bude konat v úterý 6. srpna 2019 od 17:00, pravděpodobně opět v restauraci na zimní stadioně.

Již nyní prosím pracujte na konzolidaci hráčských kádrů doplnění soupisek o nové nebo přestupivší hráče. Nyní na to máte opravdu hodně času, za měsíc to již bude jen tak tak a za dva měsíce bude na cokoliv podobného pozdě. Veškeré podklady pro novou sezónu bude třeba doručit s dostatečným předstihem před jejím začátkem. 

Závaznou přihlášku doručte elektronicky na mail nhlh@elak.cz nejpozději do dne konání schůzky, avšak čím dříve to uděláte, tím lépe. Stejně tak nejpozději 6. srpna 2019 v době a místě konání schůzky je třeba podepsat smlouvu. I zde platí, čím dříve učiníte, tím lépe pro všechny zúčastněné.

Soupisky a podklady pro nové registrace (foto, podpis a údaje o hráči - jméno, bydlište a r.č.) odevzdejte nejpozději do neděle 18. srpna. Na pozdější dodání nebudeme moci brát zřetel. Řešte tyto nutné „otravné” formality včas, ideálně nyní. Předejdete tak problémům, případně budete mít dostatek času nastalé komplikace řešit - však to znáte sami!


  poslední aktualizace:  28.06.2019 - 13:58   - web admin -
  vytvořeno:  28.06.2019

  počet shlédnutí: 

159xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.