NHLH Benešov
  Dnes je : čtvrtek, 2. července 2020  svátek slaví : Patricie  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Rozpis na listopad 2019

Ve středu 2. října byla zveřejněn rozpis NHLH na měsíc listopad 2019. Tento rozpis s sebou přináší dvě drobné komplikace.

Může dojít k drobným dodatečným posunům listopadových víkendových zápasů (pokud vůbec, bude se jednat jen o několik zápasů a spíše posunem na lepší časy). 

V 2. lize je sice na druhou polovinu listopadu již rozepsáno 15 zápasů navazující části, ale konkrétní mužstva budeme moci dosadit až po vytvoření konečné tabulky rozstříďující části (tedy pravděpodobně až po 11 kolech 2. ligy).

Jelikož kvůli hernímu systému ČSLH není v současnosti znám přesný rozpis HC Benešov a nemůžeme čekat na jeho zveřejnění, může nastat, že několik víkendových listopadových zápasů bude dodatečně nepatrně posunuto (pokud to nastane, bude to patrně z pozdějších časů na časnější, takže vesměs by to měly být pozitivní změny).

Druhá komplikace spočívá ve složitosti našeho specifického herní systému, kdy bude po 11 kolech roztřiďující části rozdělena 2. liga na dvě skupiny (C a D). Prvních 15 zápasů této části je sice již nyní rozepsáno na druhou polovinu listopadu, ale místo konkrétních názvů mužstev, která budou jednotlivá utkání hrát, jsou v rozpise pouze pozice mužstev v tabulce (tak jak skončí po první - roztřiďující části 2. ligy).

Takže např. nyní víme, že zápas č. 5250 (12. kolo 2. ligy, skupina C) je naplánován na 16.11.2019 od 20:10 mezi mužstvy C1 a C6. To znamená, že se utká vítěz rozstřiďující části 2. ligy (tedy nejúspěšnější celek 2. ligy po 10 odehraných zápasech) s 6. týmem v tablulce.

I další zápasy jsou rozepsány v tomto duchu. Konkrétní názvy mužstev budou průběžně doplňovány tak, jak bude známé jejich konečné umístění po 10 odehraných kolech. Je možné, že některé nejdominatnější nebo naopak nejméně úspěšné celky budou mít svou pozici jasnou již v polovině října. Pak je doplníme co nejdříve to půjde. Z praxe však víme, že realita je přesně opačná. Tedy, že se o většině konečných umístěních rozhoduje až v posledních kolech. Často i v úplně poslendním zápase.

Mějte toto prosím na paměti. Šablona s daty a termíny je zde každopádně ke stažení.


  poslední aktualizace:  04.10.2019 - 12:09   - web admin -
  vytvořeno:  04.10.2019

  počet shlédnutí: 

272xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.