NHLH Benešov
  Dnes je : čtvrtek, 2. července 2020  svátek slaví : Patricie  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Dodatek k výroku DK ohledně černých startů

Dodatek k výroku DK NHLH týkajícího se uložení trestů pro hráče, kteří startovali s platným RP ČSLH. 

Znovu ve věci jednala DK NHLH a to v návaznosti na skutečnost, že po přívalu prvních negativních relací se všichni vedoucí postižených teamů omluvili za chybné vyhodnocení své první reakce a především korektně a sebekriticky uznali své pochybení a přijali trest. Veškerá komunikace s nimi se prakticky obešla bez jakkoliv drsných výroků, hanění NHLH či vyhrožování. Naopak z korespondence s vedením mužstev vyplývá, že mají zájem své nedůsledné jednáni ve věci rušení RP ČSLH napravit, tedy dotáhnout do konce, s touhou hrát nadále čistý amatérský hokej.

Po vyzrálé úvaze dospěla DK NHLH k rozhodnutí, že využije mimořádný nástroj podmíněné amnestie s podmínkou níže dodržených bodů

Níže jsou jasně definovány nutné podmínky, které je třeba splnit, definují a umožnují amnestii dotčených borců. Termín dodaní potřebných dokumentů je do 01.01.2020, a to v písemné podobě.

  1. Dodat potvrzení od ČSLH že jmenovaný hráč má k 31.12.2019 zrušenou svojí v RP ČSLH.
  2. Dodat potvrzení od svazu ČSLH, že jmenovaný hráč v. r. 2019 nenastoupil v žádném utkání pořádaném ČSLH, a to s autorizaci ČSLH a oddílu, kde má jmenovaný borec registraci.
  3. Dodat návrh vyrovnání za kontumace výsledku podepsaný ved. teamu soupeře, se kterým byl kontumován výsledek kvůli neoprávněnému startu svého hráče. Je  to v duchu propozic NHLH viz. bod 22-2.18 propozic NHLH. Vyrovnání proběhne přímo mezi dotčenými soupeři. 
  4. Uložené kontumace zápasu a odebrání bodů dle výroku DK NHLH  platí.

Pozn.: 
Pokud některý team hodlá z NHLH odstoupit postupujte prosím v duchu propozic NHLH viz. bod 12-6.1.

Pánové rozhodně tento vstřícný lidský krok není akt vyměknutí DK NHLH, je pouze využito výjimečného nástroje na změkčení trestu se snahou nikoho nepoškodit a zachovat amatérské pojetí NHLH, prosím pohlížejte na to touto optikou, děkuji.

 

Díky a fajn zbytek dne JRD DK NHLH


  poslední aktualizace:  06.12.2019 - 10:54   - JRD -
  vytvořeno:  06.12.2019

  počet shlédnutí: 

373xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.