NHLH Benešov
  Dnes je : čtvrtek, 28. května 2020  svátek slaví : Vilém  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Konec základní části

Ve středu 12. února 2020 se zodpověděla poslední otázka ohledně obsazení play-off. V derby Olbramovic mohl B-tým, v případě výhry, vyšoupnout Miličín z osmého místa tabulky a na poslední chvíli se kvalifikovat do play-off. To se nestalo a tak je posledním účastníkem play-off právě Miličín. Již jsou tedy známé i čtvrfinálové dvojice 1. ligy, ale favorité jednotlivých dvojic přiliš jasní nejsou. Snad kromě souboje vítěze základní části 70ers a právě Miličína, kde by cokoliv jiného než dvě výhry sedmdesátek, byly překvapením. Pikantní je zápas druhého (Olbramovice A) a sedmého, protože na sedmém místě je HC MOOS, který díky velkému odpočtu bodů v průběhu sezóny bojoval o play-off do posledního kola. Ale i u dalších dvou dvojic není úplně snadné hledat jasného favorita. V play-off může překvapit kdokoliv. Ale z těchto čtyř mužstev je však (Farma, Průhonice a 2x Pyšely) v této sezóně přece jen (i podle vybojovaných bodů v tabulce) hokejově nejvíce našlapaná Farma.

V obou skupinách 2. ligy je jasněji již delší dobu a složení čtvrtfinále jsou jasná. Ve skupině C je již jasno i o nasazením od semifinále. Posledním otazníkem je, zda ve skupině D skončí na 2. místě W+D Benešov nebo HC Semtamťuk. Ať už poslední dva zápasy skupiny dopadnou jakkoliv, nebude to mít vliv na fakt, že právě W+D a Semtaťuk se střetnou v semifinále mezi sebou. Jen si mohou prohodit, který tým bude uveden v první zápase jako domácí.

Bude obrovským překvapením, pokud by 2. ligu vyhrál někdo jiný něž Bukovany nebo Kabaret. Ve skupině D, to s ohledem na výsledky ze sezóny jen těžko bude někdo jiný něž první tři mužstva (jElita, W+D, Semtamťuk), ale rozhodnou o favority z těcho tří je prakticky nemožné.

Vše ostatní je již pevně dáno. Play-off startuje již tuto sobotu 15. února 2020.


  poslední aktualizace:  13.02.2020 - 09:09   - web admin -
  vytvořeno:  06.02.2020

  počet shlédnutí: 

118xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.