NHLH Benešov
  Dnes je : úterý, 26. května 2020  svátek slaví : Filip  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Soupisky pro play-off 2020

V sobotu 15. února 2020 vypukly boje play-off. V recepci budou, stejně jako po celou sezónu, před každým zápasem předvyplněné formuláře o utkání s vyplněnými soupiskami pro play-off.

Mějte na paměti, že v play-off smí nastoupit pouze hráči, kteří splnili stanovená kritéria (tedy jsou na turnajové soupisce mužstva pro sezónu 2019/2020 a odehráli minimální počet utkání v základní části).

Minimální počet odehraných zápasů v základní části 7, pokud je hráč na soupisce od začátku sezóny. Pokud byl hráč připsán na soupisku až v přestupním termínu, postačí mu 5 startů. Pokud hráč v přestupní termínu změnil působiště (tedy od začátku sezóny byl na soupisce jiného mužstva a polovině přestoupil), musí samozřejmě splňovat přísnější kritérium sedmi startů v soutěži. Základní část 1. ligy, jelikož se soutěž nijak ve svém průběhu nedělila, je pro letošek jasná. Do základní části 2. ligy jsou počítány zápasy obou části (roztřiďující a navazující). Všechna mužstva měla v rozpise naplánovaných 22 utkání.

Platné soupisky pro play-off si můžete prohlédnout na stránce http://nhlh.elak.cz/soupisky.php.

POZOR:
Letošní situace je částečně znepřehledněna díky vysokému počtu dodatečných kontumací. Ze všech kontumovaných zápasů, kvůli neoprávněným startům, máme k dispozici zápisy, takže přesně víme, který hráč na zápase byl a odehrál jej. Takový start se samořejmě do min. počtu odehraných zápasů počítá. Pokud byl některému mužstvo zkontumován jeden nebo více zápasů z jiného důvodu (typicky se soupeř k utkání nesešel v dostatečném počtu a zápas byl předem po dohodě zrušen), je možné takový zápas započítat všem hráčům vítězného mužstva (5:0) jako platný start. Tyto starty však nejsou započítávány automaticky (neobjeví se v individuálních statistikách), ale jsou zohledněny při generování soupisek pro play-off.

Pokud by došlo k situaci, že na vytištěném zápise o utkání není některý hráč, který kritérie a splňuje, uveden, dopiště jej rukou. Následně při vyhodnocování bude tento fakt ověřen. Pokud by byl hráč dopsán do zápisu rukou a bylo by zpětně zjištěno, že tomu bylo učiněno neoprávněně, bude zápas dodatečně nekompromisně kontumován (a jeho vítězem budou soupeř).


  poslední aktualizace:  17.02.2020 - 16:37   - web admin -
  vytvořeno:  17.02.2020

  počet shlédnutí: 

77xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.