NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. září 2020  svátek slaví : Oleg  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Vítěz 1. ligy NHLH 2019/2020

V sobotu 07.03.2020  byl večer odehrán druhý a poslední finálový match skupiny A. Byl to vrchol NHLH amatérské ligy mezi teamy 70ers BN a HC Farma V. Popovice. V obou těchto zápasech přesvědčivě zvítězila letitá zkušenost z finálových bojů, která byla na straně 70ers. Se zjevnou převahou přehrály v obou utkáních farmáře, ačkoli mladé mužstvo Farmy předvedlo kvalitní a rychlý hokej. V I. třetině druhého zápasu drželi s matadory krok a soupeře potrápili. Pak, čert ví proč, polevili a inkasovali. V závěru hry již neměli prostor pro skorování. Výsledky jsou přesvědčivé, 9:3 a 7:3, v prospěch 70ers. Hokej to každopádně byl hodný finále amatérské ligy. Byl oboustranně veden svižně, takticky vyzrále i tvrdě, avšak korektně. Bohužel došlo ke zranění borce farmářů, rozhodně se nejednalo o záludnost, nýbrž to měl na svědomí faul ze hry. Oproti loňskému finále, to bylo poklidné poměření sil, radost pohledět.

Vyloučení bylo na obou stranách za běžné přestupky vyplývající ze hry v poměru 6:5 MT. Veškerá hra se obešla bez zbytečných emocí a komentářů, což bylo nemalou měrou zásluhou jak ved. teamů, tak hlavně RO.

Po zápase 70ers převzaly k pomazlení zatím největší pohár v historii NHLH a odebraly se na oslavu.

Za kvalitní a inspirativní výkony děkuji oběma soupeřům.

Neméně poděkování patří RO řídící tento zápas, nepřipustili zbytečně diskuse a jejich výroky seděli, pánové Jiří a Pravoši, díky i vám, jen tak dále. I Kuri zapisoval až se z něj kouřilo.


  poslední aktualizace:  10.03.2020 - 09:03   - JRD -
  vytvořeno:  07.03.2020

  počet shlédnutí: 

258xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.