NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. září 2020  svátek slaví : Oleg  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Finále skupiny D vybojováno

V pátek 06.03.2020 byly ukončeny finálové boje skupiny D, zvítězily o malý krok Votice, postačila jim k tomu plichta ve druhém zápase. Semtamťuk, ačkoli byl v roli favorita, neměl zvláště druhý zápas právě svůj nejlepší den. Čerti z Votic to dokázali zužitkovat a přestože neproměnili množinu nájezdů, uhráli remízu. Získali tím pod vedením svého gólmana vítězný post ve skupině D. A pokud zachovají naordinovanou strategii svého mága v kleci, mají patrně našlápnuto i výše. Zápas byl oboustranně vedený korektně a slušně po všech liniích. Team Votic nastřádal 6MT, naproti tomu Semtamťuk žádný!

Team Semtamťuku vyniká slušným a pohodovým amatérským hokejem, s vyrovnanou bilanci výkonu. Do finále vstupoval jako mírný favorit, avšak v této finálové sérii se jim nezadařilo, narazili na odhodlaného a zarputilého soupeře. Jejich hra sice vykazovala přímočarý tah na branku, ale obrana haprovala. Bylo ještě štěstí, že řada čertů neproměnila své sólo nájezdy, které jim byli nabídnuty.

Jedno prvenství přesto teamu Semtamťuku přinaleží, a sice získali svojí naprosto čistou hrou během obou finálových zápasu, kdy neutržili ani jedinou trestnou minutu statut „kavalírů“. Gratuluji! Tentokráte měli tedy  RO poměrně jednoduchou práci.

Oběma soupeřům i RO děkuji


  poslední aktualizace:  10.03.2020 - 08:58   - JRD -
  vytvořeno:  07.03.2020

  počet shlédnutí: 

250xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.