NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. září 2020  svátek slaví : Oleg  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  První finálový zápas 2. ligy

Také máme za sebou 1. finálové utkání HC kabaret vers. Strojaři Attl, které se odehrálo, pro mě v překvapivém duchu. Utkání předcházela vzájemná dohoda o přesunu termínu konání druhé zápasu. Oba teamy se bezproblémově dohodly v přátelském souznění na posunu termínu. O to více překvapivější, až zarážející je, co se dělo v čase prvního zápasu na ledě.

Favorizovaný team HC Kabaret měl dle předpokladu přesvědčit svým hokejovým výkonem, že patří o třídu výše. Postup strojařů byl spíš překvapením. Zápas začal vyrovnaně první třetinou, ale již v 8. min. se snížil hráč Kabaretu k hození hole, bylo nařízeno TS. Zato druhý díl hry se nesl ze strany domácích, tedy HC Kabaretu, ve vyloženě nesportovním duchu, borci si nastřádali 52 trestných minut převážně za osobní prohřešky a dále nebylo již utkání zdařilé, zejména co se týká čistoty hry a korektnosti vůči soupeři i vůči RO. Jejich fauly nevyplynuly ani tak ze hry, jako spíše z absence jejich kmenového náčelníka Zdendy, ani bůh je nezklidnil. Fauly pokračovaly a tím pádem i tresty, při kterých nastřádali celkem trestných 61min. Ty byly naděleny převážně za hrubé fauly (napadení, hru vys. holí, hrubost, faul do oblasti hlavy a následně i nesportovní chování, které vyvrcholilo nastřelením touše na RO). Naproti tomu team HC Strojaři Attl odolával nadměrně nečisté hře, neoplácel a obdržel toliko 14 trest. minut. V tomto nelítostném boji zápotili i RO a málem přišli k úrazu.


  poslední aktualizace:  08.03.2020 - 09:34   - JRD -
  vytvořeno:  08.03.2020

  počet shlédnutí: 

135xCopyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.