NHLH Benešov
  Dnes je : pondělí, 25. března 2019  svátek slaví : Marián  


 Upozornění autora
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Podklady pro registrace a soupisky

Hráčské podklady pro nový ročník je třeba doručit nejpozději do pondělí 20. srpna buďto osobně do recepce zimního stadiónu (v zalepené obálce, aby nemohlo nic vypadnout) nebo osobně na srpnové schůzce, případně zaslat elektronicky na e-mail nhlh@elak.cz. Podklady se rozumí turnajový soupiska, která stejně jako v předchozích letech může obsahovat maximálně 30 hráčů (včetně brankářů a střídavých startů - nové pravidlo od sezóny 2018/2019), a vše potřebné pro posily. 

Podklady se rozumí řádně a kompletně vyplněná turnajová soupiska a náležitosti pro nové nebo přestupivší hráče (pasová fotografie o rozměrech 4.5x3.5cm, podpis hráče na bílem samolepícím štítku nebo papíře o velikosti max. 4.5x1cm, údaje o hráči - jméno, trvalé bydliště, rodné číslo a poplatek 100Kč za vyhotovení jedné registrace).

Stejně jako soupisku, je možné všechny podklady pro nové registrace zaslat elektronicky na e-mail nhlh@elak.cz. Tuto možnost vás využívá čím dál tím více, což je fajn. Možností zasílat nám podklady v elektronické podobě se vám snažíme admnistrativu maximálně zjednodušit a urychlit (a ušetřit mnohdy i několik cest na zimní stadion), ale podklady často přicházejí zmateně, v žalostné kvalitě (někdy až v těžko představitelné kvalitě a provedení). V tomto směru prosím trochu více soudnosti a spolupráce.

Fotografie musejí být v dostačujících rozměrech a kvalitě a v běžně podporovaném formátu (JPG, BMP, PNG, PDF...). Pokud posíláte fotografii elektronicky, je nutné zaslat i naskenovaný nebo vyfocený podpis. Vyfotit podpis nebo selfie na mobilním telefonu dnes není pro nikoho problém a takové podklady mohou být naprosto vyhovující a kvalitní, postačí minutové soustředění ;-).

Posíláte-li podklady pro více nových registrací, zasílejte je prosím hromadně (všechny podklady od jednoho týmu ideálně v jediném emailu) a pokud možno ve stejném formátu. Pokud je fotografií a podpisů více, jasně pojmenujte jednotlivé soubory s fotkou a podpisem jménem hráče. Pokud si s tím nevíte rady, požádejte nějakého mladšího či počítačově zkušenějšího spoluhráče nebo prostě dodejte podklady na papíře.

Upřímně řečeno, papírové fotografie s nalepeným podpisem zatím nic nepřekonalo a dokud budeme mít papírové registrace, asi ani nic nepřekoná. Na druhou stranu se vám opravdu snažíme s vytvářením soupisek vyjít maximálně možně vstříš, proto se prosím i vy se pokuste o to samé.

Soupisky již není nutné nechávat potvrzovat v kanceláři zimního stadionu. Uděláme to automaticky při přepisování soupisky do systému. Pokud budete dodávat soupisku v tištěné podobě, prosím o dvě totožné kopie (jedna vám bude vrácena potvrzená). Jestliže nám bude soupiska odeslána ke zpracování elektronicky, soupisku vytiskneme a jedna potvrzená kopii vám bude vrácena. 

Veškeré nové registrace a potvrzené soupisky budou před začátkem turnaje k vyzvednutí v recepci. Nadále trvá povinnost mít soupisku před prvním zápasem sezóny podepsanou od všech hráčů, kteří svým podpisem stvrzují, že jsou zdravotně způsobilí a že v turnaji startují na vlastní nebezpečí. Za splnění této podmínky odpovídá vždy vedoucí mužstva.


  poslední aktualizace:  20.07.2018 - 10:13   - web amdin -
  vytvořeno:  20.07.2018

  počet shlédnutí: 

220xCopyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.