NHLH Benešov
  Dnes je : pondělí, 25. března 2019  svátek slaví : Marián  


 Upozornění autora
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Rozpis na podzim 2018 a důležité termíny

V úterý byl zveřejně rozpis na podzimní část NHLH 2018. Soutěž začne v pondělí 10. září. Rozpis je nyní hotový do konce listopadu. Během této doby bude dohrána celá roztřiďující část 1. ligy a 2. lize bude chybět ke kompletní rostřiďující části jediné kolo, které bude sehráno v úvodu prosince.

Přestupní termín je stanoven na termín 12. až 25. listopadu, s tím, že posily budou moci nastoupit až do druhé poloviny základní části (přesné informace budou včas zveřejněny).

Část zápasů bude v seóně 2018/2019 započata v čase 22:15. Posun je to způsoben tím, že si vedoucí mužstev na předsezónní schůzce odhlasovali dvojitou úpravu ledu po trénincích benešovského A-týmu. Až praxe přesně ukáže o kolik se reálně úprava ledu prodlouží. V případě, že bude úprava rychlejší nebo se v průběhu sezóny tato novinka neosvědčí, je možné, že budou začátky dotčených zápasů posunuty opět o 15 minut dříve.

V ročníku 2018/2019 bude rozepsáno celkem 315 utkání v základní části (roztřiďujicí a navazující) a dalších 42 zápasů v play-off, s tím, že všechny čtyři finálové série mohou postoupit do rozhodujících třetích zápasů. Celkem budestá v sezóně sehráno na 360 zápasů. S předpokládanýn počtem 12 až 14 odehraných zápasů týdně a započítáním pevně dohodnutých vynechaných hracích dní, bude vrchol soutěže, tedy poslední kola play-off, sehrán patrně v druhé polovině dubna 2019.

Mezi vynechané termíny patří první zářijový týden, předvečer sv. Mikuláše - čerti (5. prosince 2018), období volna mezi Vánocemi a oslavou Nového roku a prodloužený velikonoční víkend. Poslední předpokládané prodloužení o týden může nastat díky novému pravidlu, kdy se rozhodující finálové zápasy budou hrány výhradně o sobotách.

Berte prosím na vědomí, že v rozpise navazující části nebude možné nijak zohlednit žádné individuální požadavky týmů, neboť bude rozpis navazující části a play-off bude vždy rozepsán bez konkrétních týmů. Jména mužstev budou doplněna až v závislosti na konečném umístění mužstev v tabulkách.

Přesnější konec souteže bude zveřejněn, jak jej jen budeme přesně znát, ale témeř jiste to nebude v tomto kalendářním roce, ani v prvních týdnech roku 2019. Konec souteže je jako vždy závislý na vývoji výkonnostních soutěží benešovských klubů všech věkových kategorií.


  poslední aktualizace:  21.08.2018 - 00:53   - web admin -
  vytvořeno:  21.08.2018

  počet shlédnutí: 

269xCopyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.