Dnes je : pondělí, 19. listopadu 2018  svátek slaví : Alžběta

Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

Drobné změny rozpis NHLH

V poslední týdnech došlo v rezervačním systému MSZ k drobné softwarové úpravě, která spočívá v rozdělní pronajímaných sportovišť na více menších časových úseků (z původních čtvrthodinek je nově každá pronajímaná hodina rozdělena na šest 10 minutových segmentů).

Důsledkem toho došlo k posunu začátků většiny říjnových listopadových utkání. Jedná se převážně o drobné kosmetické posuny o 5 nebo 10 minut, jedním nebo druhým směrem. V drtivé většině zápasů (celkem 41 utkání) byl začátek posunut na dřívější čas a jen v 7 případech se start posunen na pozdější čas (to se týká především víkendových zápasů a nikdy ne po 22. hodině). V některých případech bylo nutné posunout víkendové zápasy o větší časový úsek (tj. o několik desítek minut). Výsledkem těchto změn je lepší manévrovací prostor pro pracovníky MSZ při obsazování ledu (ale i jiných sportovišť). Pro NHLH to především znamená, že ve zbytku podzimního rozpisu nebude žádné utkání naplánováno se začátkem po 22:00. Několik utkání původně naplánovaných na 22:15 budou nově startovat ve 22:00.

Prosím všechny aktivní účastníky NHLH, aby si ověřili pozměněný rozpis a zaznamenali si případné změny začátků zápasů svého musžtva. Zde na webu jsou zobrazen aktuální rozpis. Tato informace byla zaslána i všem vedoucím mužstev na mailové adresy.

Dále důrazně apelujeme na všechny aktivní účastníky soutěže (hráče, rozhodčí, fukncionáře mužstev), aby se k zápasům dostavovali včas - tedy s dostatečným časovým předstihem, aby vždy utkání mohla začínat dle naplánovaného harmonogramu a nedocházelo tak k nežádoucím prodlužováním hracích dnů. Většinou se jedná o drobné minuty, ale pokud se několik těchto, řekněme pětiminutovek, nasčítá během jednoho večera více, může z toho v závěru dne být také 30 minutové zpodění, které není žádoucí pro nikoho ze zúčastněných.

Závěrem ještě musím konstatovat, že přidělené hrací termíny pro jednotlivé dny bohužel nejsmejako organizátoři NHLH, jakkoliv schopni ovlivnit. Stejně tak možnosti ze strany vedení MSZ jsou velmi omezené. Princip obsazování ledové plochy je v Benešově dlouhé roky stejný. Výkonností a mládežnické celky benešovského klubu si stanoví termíny pro své tréninky, turnaje a zápasy a teprve následně jsou zbylé večerní termíny přideleny pro pronájem - tedy i pro naší amatérskou soutěž. Toto je jeden ze způsobů jak Město Benešov dlouhodobě koncipuje svou podporu sportu a je to vžitá letitá praxe. Zda je to správné nebo ne, je na posouzení každého z vás, ale taková je realita. Podobně v Benešově např. funguje provoz v tělocvičnách základních škol v Dukelské a Jiráskově ulice, zde v prospěch basketbalu, resp. volejbalu a florbalu.

poslední aktualizace:  17.10.2018 - 14:28   - web admin -
  vytvořeno:  17.10.2018

počet shlédnutí:

85x

Copyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.