NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 25. srpna 2019  svátek slaví : Radim  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  STOP na 6 měsíců pro Petra Picka

Hráči P. Pickovi z mužstva HC Sokol Pyšely byl uložen trest zákazu herní činnosti po dobu 6 měsíců. Trest započal 21. ledna 2019 a vyprší 21. července 2019, tzn. hráč nesmí nastoupit do konce rozehrané sezóny 2018/2019.

V čase 45:00 se P. Picek v kabině časomíry neoprávněně dožadoval vlastní rukou doplňování do zápisu o utkaní, kde hodlal vyjádřit nespokojenost s výkony RO, resp. s jejich vedením zápasu. To mu RO po právu nehodlal umožnit, v emočně vypjatém okamžiku hráč Sokolu Pyšely vystrčil RO z kabiny až na led. plochu, kde atakovaný RO upadl. Zranění neutrpěl. Hráč se bezprostředně po incidentu RO omluvil a plně doznal své sehlání.

Poznámka pro ved. teamů, hráče a zejména C:
Nikdo jiný nežli RO nemá právo činit zapisy do zapisu o utkaní. Pakliže máte někdo potřebu vyjádřit své obvykle hluboké pocity, stížnosti či pochvaly, lze tak učinit jen a pouze prostřednictvím volně psaného dokumentu. Případně lze provést zápis do formuláře zápisu o utkání skrze RO, pokud s tím bude RO souhlasit, v žádném případě to není jeho povinností. Tuto námitku, která má souvislost s konkrétním utkáním, a je podepsána je nutno doručit osobně organizačnímu výboru nebo zaslat elektronickou poštou na oficiální e-mail soutěže nhlh@elak.cz, a to první pracovní den po utkání. Nebo lze využít dnes již zaschlou cestu a poslat ji na pevnou adresu: ELAK - NHLH, Hodějovského 1707, 256 01 Benešov.


  poslední aktualizace:  24.01.2019 - 15:04   - JRD -
  vytvořeno:  24.01.2019

  počet shlédnutí: 

20042xCopyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.