NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 25. srpna 2019  svátek slaví : Radim  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Změny v termínech finále NHLH

Z provozně technických důvodů doznala výrazných změn termínová listina finálových zápasů NHLH. Z vynucených změn nejsme v žádném případě nadšeni ani organizátoři NHLH, ani vedení ZS, ale závěrečné boje turnaje byly naplánovány v době, kdy ve vedení MSZ i vedení Města Benešov zasedali jiní vedoucí pracovníci a situace s vidinou maximální možné doby provozu ledové plochy, se změnila. Od 21. dubna budou jedinými vytěžovateli ledové plochy finalisté NHLH. I předchozí týdny jsou drženy převážně kvůli amatérské soutěži, avšak ty se nakonec jakž takž podařilo docela slušně zaplnit i ostanímí zájemci. Poslední plánovaný týden není v současnosti možné reálně nijak obsadit a ztráty z provozu ledové plochy každý den budou naskakovat do vysokých červených čísel, které zkrátka nejsou z logických důvodů v souladu s představami vedení obce.

Z tohoto důvodu jsme nuceni provést několik změn v úplném závěru soutěže. První finálové zápasy budou sehrány podle plánu, tedy 16. a 17. dubna), zatímco dvety budou namísto kromě soboty 20. dubna sehrány i v pátek 19. dubna. Oba dny vždy se začatky utkání od 20:00 a 21:30. Zde je zachována nosná myšlenka z letní schůze, že druhé finálové zápasy budou sehrány tak, aby následný den po případném trimfu nebyl pracovní a vítězové jednotlivých skupin mohli své tažení soutěží řádně a důstojně oslavit.

Třetí rozhodující zápasy jsme byli nuceni rozmístit na nejbližší všední dny. Přes původní plán není možné čekat na sobotu 27. dubna. Hrát se tedy v případě nutnosti bude od pondělí 22. dubna do čtvrtka 25. dubna (resp. do doby, kdy bude potřeba). Začátek každého takového zápasu bude 20:00. Jelikož se finále vždy hraje na lepší bodový zisk ze dvou prvních zápasů a třetí je hrán jen v případě stejného bodového zisku (tj. dvě remízy nebo po jedné výhře pro každého finalistu), nelze předurčit, kolik třetích zápasů bude zapotřebí odehrát. Může se stát, že nebude hrán ani jeden a led bude rozpuštěn hned v neděli 21.4., ale teoreticky může dojít na všechny čtyři zápasy. Ani jedna z těchto krajních variant není příliš pravděpodobná.

Každopádně případné třetí zápasy budou hrány vždy v první možný den.

Třetí zápasy jsou naplánovány:
- skupina A na pondělí 22.4.
- skupina B na středu 24.4.
- skupina C na úterý 23.4.
- skupiny D na čtvrtek 25. dubna.

Jakýkoliv výpadek předchozího finále (tedy pokud bude jakákoliv série rozhodnuta již po dvou zápasech) znamená, že se celý blok posuně vždy o den. Pokud by se např. hrál jen jediný třetí zápas, bude odehrán v pondělí 22.dubna od 20:00, bez ohledu na to, o jakou výkonnostní skupinu se jedná. 

Jsme si vědomi toho, že oproti plánům z letní schůzky došlo ke změnám, což nás velmi mrzí, ale nejsme s to s tím více udělat. Jako kompenzaci však budou postižení finalisté výrazně finančně zvýhodněni


A to následovně:
- za druhý finálový zápas skupiny C a skupiny D, který započne vždy ve 21:30, bude poskytnuta sleva ve výši 50% z účtovaného nájmu
- všechny případné třetí zápasy ve všední dny budou hrány zcela zdarma.

Velmi se omlouváme za výše uvedené změny, ale věříme, že budete mít pochopení a nezanedbatelné slevy vám budou dostatečnou kompenzací.


  poslední aktualizace:  15.04.2019 - 09:37   - web admin -
  vytvořeno:  12.03.2019

  počet shlédnutí: 

261xCopyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.