NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 25. srpna 2019  svátek slaví : Radim  


 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  Finále 1. ligy - MOOS Osečany vs. Benešov 70ers

Mužstvo HC MOOS Osečany postoupilo jako vítěz základní části 1. ligy do finále po dvou semifinálových výhrách (4:2 a 12:2) nad HC Pyšely. Ve finále 1. ligy se utkají s druhým týmem tabulky 1. ligy Benešov 70ers, který postoupil po jedné výhře a jedné remíze ze semifinále proti Olbramovicím A.

Vzájemné zápasy ze sezóny dopadly ve prospěch 70ers, které dvakrát vyhrály (9:5 a 6:3), jednou remizovaly (5:5) a jednou vyhrály Osečany (8:5) a to v posledním střetnutí. Stejně jako ve druhé lize však vše nasvědčuje k vyrovnané sérii. Oba celky skončily v tabulce za sebou na prvních dvou místech a dlouhodobě se jedná jednoznačně o hokejově nejsilnější mužstva. Relativně vyrovnaná vzájemná bilance ze sezóny, tradiční brankové hody ve vzájemných zápasech, i to, že se jedná o opakování loňského finále, to vše před finále nikoho nevaforizuje. vyvrcholení NHLH však bude i letos na skvělé herní úrovni.


  poslední aktualizace:  15.04.2019 - 10:11   - web admin -
  vytvořeno:  15.04.2019

  počet shlédnutí: 

70xCopyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.