NHLH Benešov
  Dnes je : pátek, 22. ledna 2021  svátek slaví : Slavomír  


 >> Stáhnout soupisku
      verze pro Excel
      verze PDF
 >>> Stáhnout zápis
      verze pro Excel
      verze PDF
 >> Stáhnout přihlášku
      verze pro Word
      verze PDF

verze pro Excel
 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


Download - formuláře ke stažení

Pro aktuální sezónu jsou předepsány upravené formuláře (přihláška do soutěže, turnajová soupiska a zápis o utkání). Všechny formuláře si můžete stáhnout nebo je možné je získat v kanceláři MSZ.

Používejte prosím, výhradně aktuální formuláře.
Předvyplněné formuláře zápisu o utkání budou opět vždy před zápasem připravené v recepci s předvyplněnými hráči, které pouze proškrtáte podle aktuální docházky. Budou zde i náhradní prázdné tiskopisy zápisu, ale pro jistotu je dobré mít s sebou vždy alespoň jednu prázdnou kopii.

Soupiska se samozřejmě řídí schávelnými propozicemi, včetně maximálního počtu hráčů na soupisce, střídavých startů, atd., a to vždy v nejnovějším aktuálním znění.

Pečlivě vyplňujte zápisy o utkání. Předtištěnými zápisy jsme vám velmi usnadnili předzápasovou přípravu. Stačí pouze čitelně dopsat čísla startujících hráčů a ostatní, kteří k zápasu nenastoupí proškrtat. Pokud z jakéhokoliv důvodu musí dojít k opravě zápisu, udělejte to tak, aby bylo vše srozumitelné, případně dodatečné změny dopíše (vysvětlí) RO na druhou stranu zápisu.

Pokud by došklo k situaci, že bude třeba použít ručně vyplněný zápis, na první místo vždy uvádějte brankáře a a označte jej „Br“ před jeho jménem. Na dalším pořadí hráčů nezáleží. Každy hráč musí mít uvedeno číslo dresu (s vyjíkmou brankáře), ve kterém nastoupí, čísla dresů se v žádném případě nesmějí opakovat. Rovněž je nepřípustné aby, bylo na zápasu uvedeno více hráčů bez čísla (vyjímkou je brankář plus jeden hráč do pole, v takovém případě je jeho číslo považováno za nulu). Pokud jsou v jednom zápase v dresu jednoho mužstva uvedení dva hřáči stejného příjmení (popřípadě) jména. V takovém případě je třeba hráče rozlišit (např. Novák, Novák - J. Novák, P. Novák; Jiří Novák ml. a Jiří Novák st. apod.).

Pokud nebudou následující jednoduchá pravidla dodržována, budou veškeré individuální statistiky vedeny velice komplikovaně a budou se v nich vyskytovat zbytečně nepřesnosti. Navíc se vystavujete nebezpečí dodatečných úprav výsledků nebo dokonce zpětných kontumací (např. je-li v zápisu uveden střelec s číslem, které není v zápisu).

Soupiska ke stažení:
 verze pro Excel
 verze ve formátu PDF


Zápis ke stažení:
 verze pro Excel
 verze ve formátu PDF


Přihláška do soutěže:
 verze pro Word
 verze ve formátu PDF


V prípadě problému se stažením nebo otevřením soupisky či zápisu, neváhejte a kontaktujte nás.

Copyright © 2001-2021 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.