NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 20. června 2018  svátek slaví : Květa  


 >> Stáhnout soupisku
      verze pro Excel
      verze PDF
 >>> Stáhnout zápis
      verze pro Excel
      verze PDF
 >> Stáhnout přihlášku
      verze pro Word
      verze PDF

verze pro Excel
 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 Neoficiální výsledky
 Neoficiální tabulky
 Historické kan. bodov.  
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Výlety
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Soupisky pro PLAY-OFF
 Webkamera ZS Benešov
 Napište nám

  


Download - formuláře ke stažení

Pro aktuální sezónu jsou předepsány upravené formuláře (zápis o utkání a soupiska). Oba formuláře si můžete stáhnout nebo možné je získat od ředitele turnaje.

Používejte prosím, výhradně aktuální formuláře.

Je nutné dodržovat několik zásad. Na soupisce, která se vyplní před začátkem sezóny a dále se může změnit pouze v polovině soutěže v přestupním termínu, který je vždy s předstihem pevně stanoven, u všechy hráčů vyplňte rodná čísla, jména, adresu a připojte vlastnoruční podpisy. Dále uveďte zda zda se jedná o hráče do pole nebo brankáře (popř. obojí).

Pečlivě vyplňujte zápisy o utkání. Na první místo (první řádek v kolonkých pro hráče) musí být vždy uveden brankář. Pokud z jakéhokoliv důvodu není brankář uveden na prvním místě, označte jej zřetelně značkou „Br“ před jeho jménem. Na dalším pořadí hráčů nezáleží. Každy hráč musí mít uvedeno číslo dresu (s vyjíkmou brankáře), ve kterém nastoupí, čísla dresů se v žádném případě nesmějí opakovat. Rovněž je nepřípustné aby, bylo na zápasu uvedeno více hráčů bez čísla (vyjímkou je brankář plus jeden hráč do pole, v takovém případě je jeho číslo považováno za nulu). Dávejte pozor, aby nebyli v jednom zápase uvedení dva hřáči stejného příjmení (popřípadě) jména. V takovém případě je třeba hráče rozlišit (např. Novák, Novák - J. Novák, P. Novák; Jiří Novák ml. a Jiří Novák st. apod.).

Pokud nebudou následující jednoduchá pravidla dodržována, budou veškeré individuální statistiky vedeny velice komplikovaně a budou se v nich vyskytovat zbytečně nepřesnosti. Navíc se vystavujete nebezpečí dodatečných úprav výsledků nebo dokonce zpětných kontumací (např. je-li v zápisu uveden střelec s číslem, které není v zápisu).

Soupiska ke stažení:
 verze pro Excel
 verze ve formátu PDF


Zápis ke stažení :
 verze pro Excel
 verze ve formátu PDF


Přihláška do soutěže :
 verze pro Word
 verze ve formátu PDF


V prípadě problému se stažením nebo otevřením soupisky či zápisu, neváhejte a kontaktujte nás.

Copyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.