do : 

    obsahuje text : 

   
      
 Kniha nářků
Autor : STK NHLH JRD

 

20-12-23    letos posledni info o pokracovani turnaje NHLH v turbuletni době C-19     / zatahuje se/

Tak dnes letos naposled nazdar přátelé hokejky v pokročilé době C-19(20),

Událostmi uplynulého týdne je to již patrně a definitivně potvrzeno, do konce roku 2020 restart NHLH nenastane!  Bohužel jsme prošli podivnými fázemi všemožných nařízení, omezení a restrikcí ministerstvem zdravotnictví obvykle neštastně zformulovaných, vládou posvěcených a s blekotavými výhradami opozice v podstatě akceptovanými.  Nejnověji se vyznamenal systém PES, /spíše PESkvil/, který byl záhy po přijetí týmiž subjekty rozcupován. Ukázalo se naplno, že se jako právo vskutku jen chtěl tvářit, a přitom nebyl právem, nýbrž dystopickým paraprávem. Je zřejmé, že to není již ani vážně míněný pokus o závazný dokument, dokonce ani orientační mapa, jak dojemně tvrdila vláda a snažil se nám ho vnutit nečerstvější, resortní ministr.  Definice orientační mapa, podle které jsme měli dorazit k cíli padla, především protože na každé křižovatce fouká vítr od jinud  a směrovky se točí jako vrtule obnovitelných zdrojů.

Již zítra se některým z nás nejspíše zjeví Ježíšek a už za pár dní se uzavřou vrátka za rokem 2020.  Naše oblíbená vrátka na střídačce jsme tentokrát je zabouchli v září nuceně sami a neradi s nadějí, že každý nasledující měsíc se budou otvírat. Diky C-19 se tak nestalo. Ted nezbývá nežli doufat,  že nový rok přinese časy klidnější a radostnější. Ale než k tomu dojde, podívejme se alespoň krátce na shrnutí děni v NHLH. 

V prumeru se odehrálo na mužstvo 5 utkaní, což je smutně málo ale i tak vedeme tabulku a trochu se obavam, že při nepriznivém vyvoji C-19 a nouz. stavů resp. restrikci uvalených na amaterský sport může to být tabulka určující konečné pořadí.   Tabulky v obou ligách jsou dost zkreslené různým vypouštením zapasů apod. Jo team co neměl dobrý nastup z kraje sezony to prokaučoval a ocita se na nepatřicném místě. Tak jako tak pokud nebude možnost NHLH dohrát budou obe tabulky budou výchozi pro nadchazející rocnik NHLH.  Poháry, metaly a ruzna vyznamenaní nebudou udelovana není prakticky za co.

Zde je prolink na obe tabulky:  http://nhlh.elak.cz/tabulka.php?liga=1 http://nhlh.elak.cz/tabulka.php?liga=2    

I sám Karel Čapek by se podivil, kdyby věděl, že jeho výrok „Je to tak: čím horší neřád, tím víc se má k světu.“ byl rovněž těžce nadčasový. A poněvač lze jen težko predikovat jaké podmínky nám nastoli vláda, které byla opět povolena uzda a nouzový stav platí s přesahem až do 22.01.2021. A to netušíme  jak to bude s vysněnou vakcinací, testovacim režimem apod.,  lze jen doufat, že nás nečeká další blamáž či ještě větší chaos.

NHLH prostě nadále stojí na brzdě a šlajfuje jak to jen jde.

A bohužel zase na to všechno doplatí  zejména chlapi. Zádný sportík, žádná hospitace, žádní kámoši a ženy si vesele dál vaří, perou, žehlí, uklízí a peskují ratolesti.

I Karel Čapek by se divil, kdyby tušil, že jeho výrok „Je to tak: čím horší neřád, tím víc se má k světu.“, který použil ve své sbírce humorných fejetonů „Zahradníkův rok“, můžeme dnes – po více než 90 letech – použít i v jiném kontextu než při líčení strastí všech zahradníků.

A protože zanedlouho odjiždím do sumavských hvozdů hledat zamrzlé jezero s chasníky na bruslích  a také stopy ve snehu, ty bežecké, je  to  pro letošní rok poslední porce informací z dění a vedení NHLH.

 Těšit se na setkání s vámi všemi spoluhráči, protihráči i rozhodčími  budu až v roce příštím, do kterého Vám přeji pevné zdraví, pořádnou porci optimismu a nezbytnou kapku štěstí. Užijte si v klidu radosti i starosti vánočních  svátků a silvestrovké veselice, na viděnou na modré přátelé, již snad bez C-19!


Pozn. Omlouvám se za letošní nevydařenou NHLH sezonu, ale snažili jsme v intencích možného docílit pokračování turnaje, nešlo to. A pokud se ještě necítíte informačním chaosem znaveni ctete více v příloze. Možná se pak dokažet vcítit se do role nás organizatorů amatérských sportovních klání vnímajících  rozkazy a nařízení, které nám vydavají  naše zvolené elity, a které musíme ctít. Ctete prosím v příloze ci na ww.nhlh.cz.

Dekuji za pochopení, a pevnou vůli v období C-21      Jarda Svoboda STK NHLH

23.12.2020 - 13:41  
Autor : JRD STK NHLH

 

20-12-10 další návazné info o pokracovani turnaje NHLH v turbuletni době C-1  NEvyjasnuje se  (jak jsme se mylne domnívali)   letošní rok můžeme patrně skřečovat,  snad nikoli však začátek dalšího/

Tak opět nazdar přátelé hokejky v ještě pokročilejší a ještě  zmatenejší době C-19(20),

Stále platí, že již dokonce nesnáším nepodložené předpovedi, předtuchy a různá opatření  zvolených. Vyměnili plukovníka, nastoupil machr Blatný a zmatené restrikce a zcela pomateny PES NEfugují dále, jedeme ve starých kolejích. To, že se nedohodne naše vláda téměr na ničem je skličujici, to že lidu predkladaji nesmylsné výroky a podivná omezení je však zdrcující.

Asi 4,5 dne jsme "rozvolnovali" (dál to slovo nenávidim) a skoro jsme se mohli tešit na sport. vyžití. Sport v rouškach asi naštěstí padl, jakési testy doufam také .  Ale zároven lze vytušit, že letos si s pukem na zimaku ani neškrtněme.  Hrat hokej se bude pánove nejspíše na rybniku, kdo z nás to pamatuje může se zaradovat, má komparativní výhodu,  a tak snad jen ten mráz aby nastoupil.  Mohu to doporučit, sejdeme se v nedefinovaném,  omezeném množství, rozhodíme neomezeně hole a jdeme na to. Je to fajn zážitek, něco o tom vím.

Ale s NHLH to do konce 2020 asi ještě nedopadne, Nepokračujeme, čekáme  na ustup C-19!

Sice jsme odbrzdili,  ale zase to zašlápneme. Ted již málokdo ví co vlastne vice selhalo, specialisti na všech urovních, semafor ci PES…?

Na chvilu nas pustili do provozoven na kratke pivní hospitace, aby to včera zase utáhli. Čert vi co si má občan počít?

Znovu to čím dál tím více vypada na mimořádně zkrácený systém NHLH, snad nekdy navažeme na rozehrane 1. kolo, to aby šla sestavit tabulka. Pak dle dispozic led. plochy MZS BN přeskočíme do patrně výrazně nestandardniho Play-oof režimu, nebo dohrajem jen uvodni kolo a uvidíme.

 Jakmile nám bude zpřístupněn rozpis využitelnosti led. plochy pro NHLH zpracujeme dohravaci systém a  zavazný rozpis hracich dnu a casu.

Zatím, avšak o něco méně nepředpokladam, že nastane tolik obavana až katasftrofická situace nepovoleni  organizovaného, amaterského sportu.

DULEZITE:

  1. Prestupy, doplnení soupisek - přes veškeré překážky a obstrukce upozornuji a připomínam, že i tak platí prestupní termín uvedený v propozicích NHLH, a to beze zmen.
  2. Dále vzhledem k  restrikčním opatřeních razantne snižujeme udělené tresty osobní STOPky  /zakazane starty v utkaních/, a to jen na 30% původne, nominálne uložených zakazu startu. (duvody jsou predpoladam zřejmé:-)
  3. Počet povinně odehraných utkání pro start v Play-off,  tato podmínka se ruší, nastoupit lze i s "novacky", a to bez předchozích stratů.

Znovu  prosím hokejové nadšence, dále bez hokejek v ruce o prijmutí této situace až sportovní katastrofy s neutuchající dávkou pokory, nikdo z nas a možná ani na planetě nadále nevi co je schopen C-19 ještě natropit.   Proto nadale chrante sebe i bližní a k tomu využívejte prosím vlastní rozum !

Sledujte prosím také nadále stranky NHLH,  budeme se snažit aktualne vás informovat.

 Dekuji za pochopení, a pevnou vůli v období C-19(20)     Jarda Svoboda STK NHLH


 

10.12.2020 - 19:50  
Autor : zdeny

Ahoj,nedáte někdo dohromady tým na sobotu na tréninkový zápas, Říčany?

08.12.2020 - 09:48  
Autor : JRD STK NHLH

 

20-11-30 další návazné info o pokracovani turnaje NHLH v turbuletni době C-19, zda se, že se jakž takš  vyjasnuje ale termín restartu není znám!/

Opět nazdar přátelé hokejky v ještě pokročilejší době C-19(20),

Stále nemám rád nepodložené předpovedi natož předtuchy různých potentátů. Sice nam vyměnili plukovníka, nastoupil machr z oboru ale nemám z něj  přijemný pocit. Vypadá to, že se naše vladni elita ještě stále není schopná shodnout. Sice vynalezli PES ale málokdo z nich i z nás vlastně vi co barevna tabukla představuje, či co  vlastně má řešit, natož abychom tušili kde vlastne berou dat a podklady.

Sice to vypada, že se "rozvolnuje" (no to slovo nemám rád). Ale sportovat v rouškách … dokonce hrat hokej je vyložená hovadina a funus hokeje.  Naštesti si to mysli i zvláštní zmocněnec p. Hnilička, nejspíše s tím však nic nenaděla. Jen doufám, že nejaká pomazaná hlava nevymyslí povinné testy pro amaterský sport, to by byla komedie.

Ale podle všeho NHLH spadá do sportu amatersky organizovaného, musí nás byt v poli více nežli 10 a hrajeme v hale, a to jsou ty limity.

A tak  NHLH ještě nepokračuje, setrváváme pod dohledem PSA v nucenému přerušení souteže!

Sice jsme to již odbrzdili, rychlost kontaminace populace klesá, ale vypada to, že najedeme do dalšího roku bez ledu, navzdory tomu, že se rozjedou hospody, takže snad nebudou sportovci místo zdraveho pohybu konzumovat nezdravý alkohol. Varuji před tím, ale zajit si hokejovými přáteli na pivo a probrat strategii do dalších bojů doporučuji.

Každopádně to nyní vypada na mimořádně zkrácený systém NHLH s tím, že navažeme na rozehrane 1. kolo aby šla sestavit tabulka. Pak dle dispozic led. plochy MZS BN přeskočíme do patrně nestandardniho Play-oof režimu.

 Jakmile nám bude zpřístupněn rozpis využitelnosti led. plochy pro NHLH zpracujeme dohravaci systém a  zavazný rozpis hracich dnu a casu.

Zatím nepředpokladam, že nastane tolik obavana až katasftrofická situace nepovoleni  organizovaného, amaterského sportu.

 Opět prosím hokejoví pánove bez hokejek v ruce o prijmutí této zmírnující se katastrofy s další dávkou pokory, nikdo z nas a možná ani na planetě nevi co je schopen C-19 ještě zákeřně způsobit. Proto nadale chrante sebe i bližní!

Sledujte nadale stranky NHLH budeme se snažit aktualne vás informovat.

 Dekuji za pochopení, a pevnou vůli v období C-19(20)     Jarda Svoboda STK NHLH

30.11.2020 - 19:39  
Autor : JRD STK NHLH

 

20-10-10 navazné info o pokracovani turnaje NHLH v turbuletni době C-19 /bohužel se nevyjasnuje/

Tak nazdar přátelé hokejky v pokročilé době C-19(20),

Jak jsme uvaděl minule nemám přiliš rád nepodložené předpovedi ani předtuchy, ale můj realně pojatý predpoklad se bouhužel vyplnil a restrikce nam plukovník priostřil,a to patrně oprávneně.

NHLH nepokračuje a je v nucenému přerušení souteže nadále.

Nouzový stav trvá a nejspíše bude prodloužen. Nastalo dokonce i drsnější omezeni pohybu. Takže sportovat se dá skoro vyzhradně jen individualně což hokeji nesvedci. /Ani v Dobříši to nepůjde./

Cca před 15dny jsme šláply na brzdy a ted jsme ve smyku a nevíme kam nás šoupne. Jsou sice různí borci napříč všemi i vědeckými obory, kteří si myslí, že to tuší co se bude dít ale těm nelze veřit, stejne jako naší vladě, ikdyž se snaží a  alespoň v rámci komunikativnosti se polepšila. Sami ministři netuší co dál.

Každopádně je hokej at již profi či, výkonnostní dost poterfen a amatersky je dle mého soudu do konce roku sestřelen. Opět se musíme podřídi  dále nepokračovat v NHLH, zuby skřípat můžeme.

Ttrochu me však zarazilo, že vrámci různých amatérských souteží, hobby klubů apod. začínalo docházet k pseudo- registracim do CSLH za ucelem okukuleni C-19 zákazu hobby amatérských souteží, samosebou to bylo kratkozrake jak jsem již avizoval.  Doufám, že se k tomu nikdo z hráčů NHLH neuchýlil, pokud ano vystavil si dám stopku a zazije čekačku na další statr v NHLH.

Nejsem príznivec soucasne vlády ani p. plukovníka ale považuji za nutné a lecky až rozumné její nařízení ctít, stejne nic jiného není na paškale..

Lze vytušit,  že pro nás hráče hokeje natož organizátory NHLH je toto neurčité  nutné stopnutí  max. neprijemné musíme se naucit s tím žít a  pracovat. Takže my makame na dalším scénaři dokončení NHLH a níže trochu nastíním možnou vizi.

1.  Jelikož lze důvodne očekávat pozastaveni min. do 01.01.2021 a to je optimisticky scénař, je tedy na snade, že soutež NHLH nedokončíme v plném rozsahu. Proto bude pokrácena.

2.  Jakmile bude znám alepon predbežný  datum uvolnení rozjedeme restart NHLH, před tímto termínem musíme dostat nový a  zavazný rozpis hracich dnu a casu pro NHLH od MSZ BN.

3.  Takže dost to ještě může zamíchat  harmonogram A teamu BN, mládeže apod. prostě využití led. plochy ze strany ZS BN. Manageri ZS nam musí přidelit využitelný led. Pak na tyto podmínky napasujeme nouzový hraci model  a termíny.

4.  Každopádne navažeme na rozehrane 1. kolo a kontinualně budeme pokracovat v jeho posloupném dohrávaní, rozumej první části NHLH, ta může být zaroven i finalní. (kdo vypustil uvodní kola má co dohánět)

5.  Ve výše  uvedených intencích  upravíme propozice tak aby se turnaj dohral ve zkracené podobe avšak seriozně s vyhodnocemím pořadí. To všem zašleme jen co to bude jasné.

6.  kdyby přece jenom nastala tolik obavana až katasftrofická situace dalším totálním stopem "normálního života" dojde  k "náhlé covid smrti NHLH", tedy tohoto ročníku, budeme bez vítezů. To by byl vážně  funus letošního turnaje NHLH,  poprvé v historii nebude vítěze, tedy krome C-19. Vztahuje se na to ten poslední bod z minulého infa,   tzv. vyšší moc viz. "Plukovnik"

Prosím pánove, momentalně již bez hokejky v ruce o prijmutí této katastrofy s další dávkou pokory, nikdo z nas nevi co je schopen ten previt natropit, proto chrante sebe i bližní!

Sledujte nadale stranky NHLH budeme se snažit aktualne vás informovat.

 Dekuji za pochopení, a pevnou vůli v období C-1(20)     Jarda Svoboda STK NHLH

21.10.2020 - 16:55  
Autor : a je to tady

Jak uvádí web Seznam Zprávy, uzavřít by se od pátku měla všechna vnitřní sportoviště, včetně fitness center či bazénů. Zároveň by se měly na dva týdny ukončit veškeré sportovní akce, nejen amatérské, ale i profesionální.

08.10.2020 - 12:04  
Autor : šéfkuchař

Tak to radši uvařit vejce na hniličku ...

07.10.2020 - 19:41  
Autor : Anýz

Pravej cas, se zaregistrovat, pod Hnilicku.

07.10.2020 - 19:39  
Autor : Ludva

Takže rozdejte poháry za první místa,jelikož se soutěž už nedohraje a budeme rádi pokud se vůbec sejdem na ledě příští rok.

 

a tímto gratuluji k prvnímu místu II.ligy mužstvo FireDeamonds a taktéž vítězi I.ligy Mužstvo Olbramovice A  !!!

07.10.2020 - 17:12  
Autor : Prý mula

Pánové, zapomeňte na 14 dní nebo měsíc. Ten šílenec to svým totalitním přístupem zase uvede do temna klidně do vánoc. 

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kdyz-nebudou-cesi-dodrzovat-opatreni-pritvrdime-varuje-prymula-40338246

Stačí plácnout nějaký dalši vymyšlený číslo a může cokoliv.  Zimáky naštěstí zůstávaji otevřené pro ty "registrované" a ne všichni provozovatelé si z toho hned sedli na zadek, takže zatím potrénujeme jinde:-)  

05.10.2020 - 13:33  
Autor : Váca 46 HCP
E-mail : sportbezhranic@seznam.cz

Takže je to jasné, máme STOP :

Sport bez diváků

Sportovní utkání se budou konat bez diváků. Na stadiony budou smět sportovci, realizační týmy, personál zabezpečující utkání a média do počtu 130 lidí. V případě zájmové činnosti, kdy se sejdou například lidé po práci a chtějí si zahrát fotbal, je jejich počet omezen maximálně na 20.

05.10.2020 - 09:17  
Autor : to by jeden blil

Utkání fotbalové a hokejové ligy tak mají být od příštího týdne zcela bez diváků. Nadále mohou pokračovat i amatérské soutěže, které řídí FAČR. Jejich zachování je podle asociace důležité i z pohledu zachování zdravého životního stylu a základní zdravotní prevence sportovně aktivních občanů. 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sport-covid-19-koronavirus-nouzovy-stav-opatreni-ministerstvo-zdravotnictvi.A201002_085651_domaci_ajez

my jsme ku... taky sportovne aktivni

05.10.2020 - 08:33  
Autor : Cigi

Hm, tak podle jakehosi rychlozakona z kvetna, muze policie dat az "desitku" vsem porusujicim, tzn.predpokladam vsem zucastnenym, pripadne to poslat do spravnyho rizeni. Pokud nema nekdo kamose v Bene policii, tak to holt asi neklapne a bude pauzicka, takze hezky vanoce vsem a bohatyho Jeziska😉

03.10.2020 - 10:33  
Autor : nekvalitní bruslař-amatér

Mno problém asi bude,že MSZ Benešov se bude "bát" velké pokuty a tak se otočí zády k nám a hrát se nebude...?!Nevím pouze můj názor,taky bych pro hrát dál

03.10.2020 - 08:11  
Autor : Váca 46 HCP
E-mail : sportbezhranic@seznam.cz

Ahoj. Jsem pro, aby se hrálo. Ale vše je zakleto ve formulaci "akce pořádané sportovním svazem".

V pondělí dopo zajdu do Bene na OHS, abych znal jejich pohled na výklad problematiky, popř. získal písemné stanovisko.

Další věcí je ochota, resp. odvaha MSZ a organizátorů NHLH nechat nás hrát. Hráče nikdo sankcionovat nebude, ale je ano.

 

03.10.2020 - 07:55  
Autor : Cigi

Tak jinak. Co hrozí za nerespektování nařízení? Sankce jsem nikde nenašel. Jakýkoliv kopyta z okresních a jiných přeborů hrát můžou, jen proto, že jsou pod svazem, tudíž z toho plynou nějaký příspěvky atd. že? Do kina může 500 lidí, kteří můžou žrát popcorn bez roušky a rozestupů, to stejný hospody, do fitka můžeš neomezeně a x dalších nesmyslů....fakt si sedneme na prdel a budeme jen nadávat v hospodě nebo ukážeme prostředníček a půjdeme na led?

02.10.2020 - 09:13  
Autor : Lukas J.
E-mail : lukas.janata@volny.cz

Tak to je pomerne spolehlivej zdroj☹.

01.10.2020 - 23:12  
Autor : A

https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/

01.10.2020 - 22:12  
Autor : Lukas J.
E-mail : lukas.janata@volny.cz

to A: a zdroj?

Ja cetl "profesionalni a organizovany sport na vsech urovnich bude fungovat i za nouzoveho stavu". To bylo na idnes.

Tak nevim☹

 

01.10.2020 - 22:10  
Autor : A

2. sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště; stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy,

01.10.2020 - 21:03  
Autor : Lukas J.
E-mail : lukas.janata@volny.cz

Čau vsichni.

Mozna se pletu, ale neni v tom narizeni psano, ze "registrovane" souteze mohou pokracovat bez divaku. A v NHLH prece vsichni registrovani jsme.

Tak borci, kdo ma pravni vzdelani at na tom zamaka😉.

Mejte se.

01.10.2020 - 19:52  
Autor : Cigi (Firedeamons)

Fakt nenajdeme cestu, jak hrát dál? Chápu, že nejsme pod svazem, ale technicky v tom co, děláme není rozdíl - jen nás hraje míň a lidi na nás stejně nechodí:-) 

https://www.idnes.cz/sport/ostatni/vlada-opatreni-sport-bez-divaku-covid-koronavirus.A200930_160008_sporty_jic

01.10.2020 - 11:50  
Autor : Cigi (Firedeamons)

Ahoj, jen pro jistotu si chci potvrdit - hrajeme dál i od pondělí v nouzovém stavu? 

01.10.2020 - 08:33  
Autor : zdeny

Ahoj,pokud by byla možnost hrát za nějaký tým 2 ligy,tak se rád přidám. Obrana,díky Zdeny 

20.09.2020 - 23:14  
Autor : RE: dotaz k mužstvu Struhařov

Vše je v pořádku. Hráči kteří v obou dosavadních zápasech nastoupili, nebyli s nakaženým fotbalistou v nedávné době v kontaktu. Vedoucí Struhařov 

11.09.2020 - 08:44  
starší příspěvky :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109