NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 17. října 2018  svátek slaví : Hedvika  


 >> Seznam týmů 1. ligy
 >> Seznam týmů 2. ligy
 >> Seznam týmů 3. ligy
 >> Přestupy hráčů
 >> Seznam nováčků
 >> Seznam vedoucích

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 Neoficiální výsledky
 Neoficiální tabulky
 Historické kan. bodov.  
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Výlety
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Webkamera ZS Benešov
 Napište nám

  

  

Nováčci NHLH - sezóna 2018/2019

  Jméno    Tým   Zaregistrován 
     
  Barták Miloš     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Beran Martin     HC Sokol Pyšely    20.08.2018  
  Birner Pavel     HC Průhonice    28.08.2018  
  Burda Zdeněk     HC Olbramovice „B“    20.08.2018  
  Císař Roman     FireDeamons    28.08.2018  
  Červinka Jan     AHC Hoštice    20.08.2018  
  Dvořák Ladislav     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Hanzlík Adam     HC Semtamťuk    22.08.2018  
  Hlaváček Lukáš     HC MOOS Osečany    30.08.2018  
  Hoch Jaroslav     AHC Hoštice    20.08.2018  
  Horáček ml. Luboš     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Horáček st. Luboš     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Hříbek Vladimír     HC Strojaři Attl    29.08.2018  
  Hruša Vojtěch     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Janda Antonín     HC JM    31.08.2018  
  Jirků Aleš     HC Agave    28.08.2018  
  Kadlec Ondřej     AHC Rebels    28.08.2018  
  Kajuk Martin     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Kajuk Petr     HC jElita Struhařov    30.08.2018  
  Kareš Jindřich     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Kelter Jan     AHC Hoštice    20.08.2018  
  Košata David     HC Kabaret    30.08.2018  
  Košatka Tomáš     HC Kabaret    30.08.2018  
  Královský Pavel     AHC Hoštice    20.08.2018  
  Kubelka ml. Jaroslav     AHC Hoštice    20.08.2018  
  Kucharčík Jan     HC Sokol Pyšely    29.08.2018  
  Kudrev Filip     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Kutil Jakub     Sokol Bukovany    28.08.2018  
  Lebeda František     HC JM    31.08.2018  
  Marek Josef     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Masopust Michal     HC jElita Struhařov    30.08.2018  
  Mašek Martin     HC Semtamťuk    13.08.2018  
  Merkl Jan     AHC Rebels    28.08.2018  
  Miller Petr     AHC Rebels    28.08.2018  
  Musil Marek     HC jElita Struhařov    30.08.2018  
  Nevrlý Matěj     HC JM    31.08.2018  
  Olžbut Jan     HC jElita Struhařov    30.08.2018  
  Oudrán Stanislav     Agro Přestavlky    28.08.2018  
  Pešek Jan     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Petrů Michal     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Petrů Miroslav     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Přecechtěl Martin     HC Strojaři Attl    29.08.2018  
  Resa Vojtěch     HC Olbramovice „A“    20.08.2018  
  Smolka Petr     HC Pyšely    13.08.2018  
  Světnička Roman     AHC Hoštice    20.08.2018  
  Svoboda Miroslav     AHC Hoštice    20.08.2018  
  Sýkora Milan     HC Kabaret    30.08.2018  
  Šnajberk Pavel     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Turner David     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Tykal Ondřej     HC jElita Struhařov    12.09.2018  
  Váša Filip     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Veselý Martin     HC jElita Struhařov    31.08.2018  
  Vondráček Tomáš     HC Olbramovice „B“    20.08.2018  
  Vyhlídka Jakub     HC jElita Struhařov    30.08.2018  
  Záchenský Pavel     HC Semtamťuk    13.08.2018  
  Zdražil Vladimír     Zbytek Světa    21.08.2018  
  Zika Martin     AHC Rebels    28.08.2018  

Copyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.