NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 25. srpna 2019  svátek slaví : Radim  


 Rozpis 1. ligy
 Rozpis 2. ligy
 Výsledky 1. ligy
 Výsledky 2. ligy
 Tabulka 1. ligy
 Tabulka 2. ligy

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

  

Rozpis 1. ligy

1. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 02.09.2019 (pondělí)   20:00   HC Benešov 70ers    HC Miličín  
 02.09.2019 (pondělí)   21:30   HC MOOS Osečany    AHC Rebels  
 03.09.2019 (úterý)   20:30   HC Olbramovice „A“    HC Bystřice  
 03.09.2019 (úterý)   22:00   HC Pyšely    HC Olbramovice „B“  
 04.09.2019 (středa)   20:10   HC Sokol Pyšely    Sokol Senohraby  
 04.09.2019 (středa)   21:40   HC Průhonice    HC Farma V. Popovice  

2. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 08.09.2019 (neděle)   19:30   HC Benešov 70ers    HC MOOS Osečany  
 09.09.2019 (pondělí)   20:00   HC Bystřice    HC Pyšely  
 09.09.2019 (pondělí)   21:30   AHC Rebels    HC Olbramovice „A“  
 10.09.2019 (úterý)   20:30   Sokol Senohraby    HC Průhonice  
 10.09.2019 (úterý)   22:00   HC Miličín    HC Farma V. Popovice  
 11.09.2019 (středa)   20:10   HC Olbramovice „B“    HC Sokol Pyšely  

3. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 15.09.2019 (neděle)   18:00   HC Olbramovice „A“    HC Benešov 70ers  
 15.09.2019 (neděle)   19:30   HC Pyšely    AHC Rebels  
 16.09.2019 (pondělí)   20:00   HC MOOS Osečany    HC Miličín  
 16.09.2019 (pondělí)   21:30   HC Průhonice    HC Olbramovice „B“  
 17.09.2019 (úterý)   20:30   HC Farma V. Popovice    Sokol Senohraby  
 17.09.2019 (úterý)   22:00   HC Sokol Pyšely    HC Bystřice  

4. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 21.09.2019 (sobota)   21:40   HC MOOS Osečany    HC Olbramovice „A“  
 22.09.2019 (neděle)   18:00   HC Benešov 70ers    HC Pyšely  
 22.09.2019 (neděle)   19:30   AHC Rebels    HC Sokol Pyšely  
 23.09.2019 (pondělí)   20:00   HC Bystřice    HC Průhonice  
 23.09.2019 (pondělí)   21:30   HC Miličín    Sokol Senohraby  
 24.09.2019 (úterý)   20:30   HC Olbramovice „B“    HC Farma V. Popovice  

5. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 28.09.2019 (sobota)   18:00   HC Farma V. Popovice    HC Bystřice  
 28.09.2019 (sobota)   19:30   Sokol Senohraby    HC Olbramovice „B“  
 29.09.2019 (neděle)   19:10   HC Pyšely    HC MOOS Osečany  
 29.09.2019 (neděle)   20:40   HC Průhonice    AHC Rebels  
 30.09.2019 (pondělí)   20:10   HC Olbramovice „A“    HC Miličín  
 30.09.2019 (pondělí)   21:30   HC Sokol Pyšely    HC Benešov 70ers  

6. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 04.10.2019 (pátek)   21:40   HC Bystřice    Sokol Senohraby  
 05.10.2019 (sobota)   18:00   AHC Rebels    HC Farma V. Popovice  
 05.10.2019 (sobota)   19:30   HC Miličín    HC Olbramovice „B“  
 06.10.2019 (neděle)   18:00   HC MOOS Osečany    HC Sokol Pyšely  
 06.10.2019 (neděle)   19:30   HC Benešov 70ers    HC Průhonice  
 07.10.2019 (pondělí)   21:30   HC Olbramovice „A“    HC Pyšely  

7. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 11.10.2019 (pátek)   20:10   HC Olbramovice „B“    HC Bystřice  
 11.10.2019 (pátek)   21:40   Sokol Senohraby    AHC Rebels  
 14.10.2019 (pondělí)   20:00   HC Sokol Pyšely    HC Olbramovice „A“  
 14.10.2019 (pondělí)   21:30   HC Farma V. Popovice    HC Benešov 70ers  
 15.10.2019 (úterý)   20:20   HC Pyšely    HC Miličín  
 15.10.2019 (úterý)   21:50   HC Průhonice    HC MOOS Osečany  
 16.10.2019 (středa)   21:30   HC Pyšely    HC Sokol Pyšely  
 18.10.2019 (pátek)   20:10   AHC Rebels    HC Olbramovice „B“  
 18.10.2019 (pátek)   21:40   HC Benešov 70ers    Sokol Senohraby  
 19.10.2019 (sobota)   20:00   HC MOOS Osečany    HC Farma V. Popovice  
 19.10.2019 (sobota)   21:30   HC Miličín    HC Bystřice  
 20.10.2019 (neděle)   19:00   HC Olbramovice „A“    HC Průhonice  

8. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 22.10.2019 (úterý)   21:50   HC Sokol Pyšely    HC Miličín  
 23.10.2019 (středa)   21:30   HC Olbramovice „B“    HC Benešov 70ers  
 25.10.2019 (pátek)   20:10   Sokol Senohraby    HC MOOS Osečany  
 25.10.2019 (pátek)   21:40   HC Průhonice    HC Pyšely  
 26.10.2019 (sobota)   18:00   HC Farma V. Popovice    HC Olbramovice „A“  
 26.10.2019 (sobota)   19:30   HC Bystřice    AHC Rebels  

10. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 29.10.2019 (úterý)   21:50   HC MOOS Osečany    HC Olbramovice „B“  
 30.10.2019 (středa)   20:00   HC Olbramovice „A“    Sokol Senohraby  
 30.10.2019 (středa)   21:30   HC Benešov 70ers    HC Bystřice  
 01.11.2019 (pátek)   20:10   HC Sokol Pyšely    HC Průhonice  
 01.11.2019 (pátek)   21:40   HC Pyšely    HC Farma V. Popovice  


Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.