NHLH Benešov
  Dnes je : pátek, 17. srpna 2018  svátek slaví : Petra  


 Rozpis 1. ligy
 Rozpis 2. ligy
 Výsledky 1. ligy
 Výsledky 2. ligy
 Tabulka 1. ligy
 Tabulka 2. ligy

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 Neoficiální výsledky
 Neoficiální tabulky
 Historické kan. bodov.  
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Výlety
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Webkamera ZS Benešov
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

  


Stáhněte si kompletní rozpisy play-off 2017/2018 ve formátu PDF:
Play-off - skupina A | Play-off - skupina B | Play-off - skupina C | Play-off - skupina D

Rozpis 1. ligy
Důležité upozornění:
Případný třetí rozhodující zápas bude sehrát pouze v případě, že se o vítězi skupiny nerozhodne ve dvou předchozích zápasech. Pokud některé mužstvo dvakrát zívtězí nebo jednou zvítězí a jednou remizuje, stává se vítězem skupiny a třetí finálové utkání se nekoná.

Rozhodující zápasy se konají v jednom ze čtyř uvedených termínů (sobota 14.04.2018 od 15:00, 17:00, 19:00 a neděle 15.04.2018 od 15:00). Termíny jsou primárně obsazeny jměnovitě jednotlivými skupinami a týmy, pokud však nebude třeba hrát všechna utkání, budou začátky zápasů vždy posunuty tak, aby se hrálo v první možný termín.

Pokud se budou hrát všechny 4 rozhodující zápasy, program bude dle rozpisu níže. Pokud se některé série rozhodnou již po dvou zápasech, bude začátek zápasu vždy posunut. Pokud některá finále (skupina B, C nebo D) budou rozhodnutá již po dvou zápasech, může se po dohodě odehrát případné 3. finále skupiny A již v sobotu v první možný volný termín.

Copyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.