NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. října 2019  svátek slaví : Vendelín  


 Rozpis 1. ligy
 Rozpis 2. ligy
 Výsledky 1. ligy
 Výsledky 2. ligy
 Tabulka 1. ligy
 Tabulka 2. ligy

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

  

Stáhněte si šablonu navazující části 2. ligy - listopad 2019

Rozpis 1. ligy

8. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 20.10.2019 (neděle)   19:00   HC Olbramovice „A“    HC Průhonice  

9. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 22.10.2019 (úterý)   22:00   HC Sokol Pyšely    HC Miličín  
 23.10.2019 (středa)   22:10   HC Olbramovice „B“    HC Benešov 70ers  
 25.10.2019 (pátek)   20:10   Sokol Senohraby    HC MOOS Osečany  
 25.10.2019 (pátek)   21:40   HC Průhonice    HC Pyšely  
 26.10.2019 (sobota)   18:00   HC Farma V. Popovice    HC Olbramovice „A“  
 26.10.2019 (sobota)   19:30   HC Bystřice    AHC Rebels  

10. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 29.10.2019 (úterý)   21:50   HC MOOS Osečany    HC Olbramovice „B“  
 30.10.2019 (středa)   20:40   HC Olbramovice „A“    Sokol Senohraby  
 30.10.2019 (středa)   22:10   HC Pyšely    HC Farma V. Popovice  
 01.11.2019 (pátek)   20:20   HC Sokol Pyšely    HC Průhonice  
 01.11.2019 (pátek)   21:50   HC Benešov 70ers    HC Bystřice  
 02.11.2019 (sobota)   21:40   HC Miličín    AHC Rebels  

11. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 05.11.2019 (úterý)   22:00   HC Bystřice    HC MOOS Osečany  
 06.11.2019 (středa)   20:40   AHC Rebels    HC Benešov 70ers  
 06.11.2019 (středa)   22:10   HC Olbramovice „B“    HC Olbramovice „A“  
 08.11.2019 (pátek)   20:20   Sokol Senohraby    HC Pyšely  
 09.11.2019 (sobota)   20:10   HC Průhonice    HC Miličín  
 09.11.2019 (sobota)   21:40   HC Farma V. Popovice    HC Sokol Pyšely  

12. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 12.11.2019 (úterý)   20:30   AHC Rebels    HC MOOS Osečany  
 12.11.2019 (úterý)   22:00   HC Bystřice    HC Olbramovice „A“  
 13.11.2019 (středa)   20:40   HC Farma V. Popovice    HC Průhonice  
 13.11.2019 (středa)   22:10   HC Olbramovice „B“    HC Pyšely  
 15.11.2019 (pátek)   20:20   HC Miličín    HC Benešov 70ers  
 15.11.2019 (pátek)   21:50   Sokol Senohraby    HC Sokol Pyšely  

13. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 18.11.2019 (pondělí)   20:00   HC Pyšely    HC Bystřice  
 19.11.2019 (úterý)   20:30   HC Olbramovice „A“    AHC Rebels  
 19.11.2019 (úterý)   22:00   HC MOOS Osečany    HC Benešov 70ers  
 23.11.2019 (sobota)   21:30   HC Sokol Pyšely    HC Olbramovice „B“  
 24.11.2019 (neděle)   19:10   HC Farma V. Popovice    HC Miličín  
 24.11.2019 (neděle)   20:40   HC Průhonice    Sokol Senohraby  

14. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 27.11.2019 (středa)   20:40   HC Bystřice    HC Sokol Pyšely  
 29.11.2019 (pátek)   20:20   HC Miličín    HC MOOS Osečany  
 29.11.2019 (pátek)   21:50   HC Benešov 70ers    HC Olbramovice „A“  
 30.11.2019 (sobota)   20:10   HC Olbramovice „B“    HC Průhonice  
 30.11.2019 (sobota)   21:40   AHC Rebels    HC Pyšely  


Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.