NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 25. srpna 2019  svátek slaví : Radim  


 Rozpis 1. ligy
 Rozpis 2. ligy
 Výsledky 1. ligy
 Výsledky 2. ligy
 Tabulka 1. ligy
 Tabulka 2. ligy

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

  

Rozpis 2. ligy

1. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 06.09.2019 (pátek)   20:20   HC Kabaret    HC jElita Struhařov  
 06.09.2019 (pátek)   21:50   Sokol Bukovany    FireDeamons  
 07.09.2019 (sobota)   18:00   HC Strojaři Attl    AHC Hoštice  
 07.09.2019 (sobota)   19:30   HC Čerti Votice    W+D Benešov  
 08.09.2019 (neděle)   18:00   Agro Přestavlky    HC Semtamťuk  

2. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 11.09.2019 (středa)   21:40   HC Agave    HC Kabaret  
 13.09.2019 (pátek)   20:20   HC jElita Struhařov    Sokol Bukovany  
 13.09.2019 (pátek)   21:50   AHC Hoštice    HC Čerti Votice  
 14.09.2019 (sobota)   18:00   W+D Benešov    Agro Přestavlky  
 14.09.2019 (sobota)   19:30   FireDeamons    HC Strojaři Attl  

3. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 18.09.2019 (středa)   20:10   Agro Přestavlky    AHC Hoštice  
 18.09.2019 (středa)   21:40   HC Semtamťuk    W+D Benešov  
 20.09.2019 (pátek)   20:20   HC Čerti Votice    FireDeamons  
 20.09.2019 (pátek)   21:50   HC Strojaři Attl    HC jElita Struhařov  
 21.09.2019 (sobota)   20:10   Sokol Bukovany    HC Agave  

4. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 24.09.2019 (úterý)   22:00   AHC Hoštice    HC Semtamťuk  
 25.09.2019 (středa)   20:10   HC Kabaret    Sokol Bukovany  
 25.09.2019 (středa)   21:40   FireDeamons    Agro Přestavlky  
 27.09.2019 (pátek)   20:20   HC Agave    HC Strojaři Attl  
 27.09.2019 (pátek)   21:50   HC jElita Struhařov    HC Čerti Votice  

5. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 01.10.2019 (úterý)   20:20   HC Semtamťuk    FireDeamons  
 01.10.2019 (úterý)   21:50   W+D Benešov    AHC Hoštice  
 02.10.2019 (středa)   20:00   HC Čerti Votice    HC Agave  
 02.10.2019 (středa)   21:30   Agro Přestavlky    HC jElita Struhařov  
 04.10.2019 (pátek)   20:10   HC Strojaři Attl    HC Kabaret  

6. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 07.10.2019 (pondělí)   20:00   FireDeamons    W+D Benešov  
 08.10.2019 (úterý)   20:20   HC jElita Struhařov    HC Semtamťuk  
 08.10.2019 (úterý)   21:50   HC Agave    Agro Přestavlky  
 09.10.2019 (středa)   20:00   HC Kabaret    HC Čerti Votice  
 09.10.2019 (středa)   21:30   Sokol Bukovany    HC Strojaři Attl  

7. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 12.10.2019 (sobota)   20:00   AHC Hoštice    FireDeamons  
 12.10.2019 (sobota)   21:30   HC Semtamťuk    HC Agave  
 13.10.2019 (neděle)   19:00   HC Čerti Votice    Sokol Bukovany  
 13.10.2019 (neděle)   20:30   Agro Přestavlky    HC Kabaret  
 16.10.2019 (středa)   20:00   W+D Benešov    HC jElita Struhařov  

8. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 20.10.2019 (neděle)   20:30   HC Kabaret    HC Semtamťuk  
 21.10.2019 (pondělí)   20:10   Sokol Bukovany    Agro Přestavlky  
 21.10.2019 (pondělí)   21:40   HC Strojaři Attl    HC Čerti Votice  
 22.10.2019 (úterý)   20:20   HC jElita Struhařov    AHC Hoštice  
 23.10.2019 (středa)   20:00   HC Agave    W+D Benešov  

9. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 27.10.2019 (neděle)   19:00   FireDeamons    HC jElita Struhařov  
 27.10.2019 (neděle)   20:30   HC Semtamťuk    Sokol Bukovany  
 28.10.2019 (pondělí)   20:00   AHC Hoštice    HC Agave  
 28.10.2019 (pondělí)   21:30   W+D Benešov    HC Kabaret  
 29.10.2019 (úterý)   20:20   Agro Přestavlky    HC Strojaři Attl  


Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.