NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. září 2020  svátek slaví : Oleg  


 Rozpis 1. ligy
 Rozpis 2. ligy
 Výsledky 1. ligy
 Výsledky 2. ligy
 Tabulka 1. ligy
 Tabulka 2. ligy

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

  

Rozpis 2. ligy

4. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 20.09.2020 (neděle)   20:40   HC Kabaret    Agro Přestavlky  
 21.09.2020 (pondělí)   21:40   AHC Rebels    Sokol Bukovany  
 22.09.2020 (úterý)   22:00   W+D Benešov    HC Čerti Votice  
 23.09.2020 (středa)   20:40   HC Agave    AHC Hoštice  
 23.09.2020 (středa)   22:10   HC jElita Struhařov    FireDeamons  

5. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 27.09.2020 (neděle)   19:10   Agro Přestavlky    AHC Rebels  
 29.09.2020 (úterý)   20:30   AHC Hoštice    HC Kabaret  
 29.09.2020 (úterý)   22:00   FireDeamons    HC Agave  
 30.09.2020 (středa)   20:40   HC Čerti Votice    HC jElita Struhařov  
 30.09.2020 (středa)   22:10   HC Semtamťuk    W+D Benešov  

6. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 03.10.2020 (sobota)   21:30   Sokol Bukovany    Agro Přestavlky  
 04.10.2020 (neděle)   19:00   HC jElita Struhařov    HC Semtamťuk  
 04.10.2020 (neděle)   20:30   HC Agave    HC Čerti Votice  
 05.10.2020 (pondělí)   20:10   AHC Rebels    AHC Hoštice  
 05.10.2020 (pondělí)   21:40   HC Kabaret    FireDeamons  

7. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 09.10.2020 (pátek)   21:50   HC Čerti Votice    HC Kabaret  
 10.10.2020 (sobota)   20:00   FireDeamons    AHC Rebels  
 10.10.2020 (sobota)   21:30   AHC Hoštice    Sokol Bukovany  
 11.10.2020 (neděle)   19:10   HC Semtamťuk    HC Agave  
 13.10.2020 (úterý)   20:30   W+D Benešov    HC jElita Struhařov  

8. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 14.10.2020 (středa)   20:40   Agro Přestavlky    AHC Hoštice  
 14.10.2020 (středa)   22:10   AHC Rebels    HC Čerti Votice  
 16.10.2020 (pátek)   20:20   Sokol Bukovany    FireDeamons  
 16.10.2020 (pátek)   21:50   HC Kabaret    HC Semtamťuk  
 19.10.2020 (pondělí)   20:10   HC Agave    W+D Benešov  

9. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 20.10.2020 (úterý)   20:30   FireDeamons    Agro Přestavlky  
 20.10.2020 (úterý)   22:00   HC Čerti Votice    Sokol Bukovany  
 21.10.2020 (středa)   20:40   HC Semtamťuk    AHC Rebels  
 23.10.2020 (pátek)   20:20   W+D Benešov    HC Kabaret  
 23.10.2020 (pátek)   21:50   HC jElita Struhařov    HC Agave  

10. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 26.10.2020 (pondělí)   20:10   Agro Přestavlky    HC Čerti Votice  
 26.10.2020 (pondělí)   21:40   AHC Hoštice    FireDeamons  
 27.10.2020 (úterý)   20:30   Sokol Bukovany    HC Semtamťuk  
 27.10.2020 (úterý)   22:00   HC Kabaret    HC jElita Struhařov  
 30.10.2020 (pátek)   20:20   AHC Rebels    W+D Benešov  

11. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 01.11.2020 (neděle)   19:10   HC Čerti Votice    AHC Hoštice  
 01.11.2020 (neděle)   20:40   HC Semtamťuk    Agro Přestavlky  
 02.11.2020 (pondělí)   20:10   HC Agave    HC Kabaret  
 03.11.2020 (úterý)   20:30   W+D Benešov    Sokol Bukovany  
 04.11.2020 (středa)   20:40   HC jElita Struhařov    AHC Rebels  


Copyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.