NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. září 2020  svátek slaví : Oleg  


 Rozpis 1. ligy
 Rozpis 2. ligy
 Výsledky 1. ligy
 Výsledky 2. ligy
 Tabulka 1. ligy
 Tabulka 2. ligy

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

  

Rozpis 1. ligy

2. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 02.10.2020 (pátek)   21:50   HC Olbramovice „B“    HC Průhonice  

3. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 02.10.2020 (pátek)   20:20   HC Olbramovice „A“    HC Benešov 70ers  

4. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 20.09.2020 (neděle)   19:10   Sokol Senohraby    HC Průhonice  
 21.09.2020 (pondělí)   20:10   HC Bystřice    HC Sokol Pyšely  
 22.09.2020 (úterý)   20:30   HC Olbramovice „B“    HC MOOS Osečany  

5. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 25.09.2020 (pátek)   20:20   HC Pyšely    HC Farma V. Popovice  
 25.09.2020 (pátek)   21:50   HC Průhonice    HC Benešov 70ers  
 26.09.2020 (sobota)   20:10   HC Miličín    HC Olbramovice „B“  
 26.09.2020 (sobota)   21:40   HC Sokol Pyšely    Sokol Senohraby  
 27.09.2020 (neděle)   20:40   HC MOOS Osečany    HC Bystřice  

6. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 03.10.2020 (sobota)   20:00   HC Bystřice    HC Miličín  
 06.10.2020 (úterý)   20:30   HC Benešov 70ers    HC Sokol Pyšely  
 06.10.2020 (úterý)   22:00   Sokol Senohraby    HC MOOS Osečany  
 07.10.2020 (středa)   20:40   HC Farma V. Popovice    HC Průhonice  
 07.10.2020 (středa)   22:10   HC Olbramovice „A“    HC Pyšely  

7. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 09.10.2020 (pátek)   20:20   HC Olbramovice „B“    HC Bystřice  
 11.10.2020 (neděle)   20:40   HC MOOS Osečany    HC Benešov 70ers  
 12.10.2020 (pondělí)   20:10   HC Miličín    Sokol Senohraby  
 12.10.2020 (pondělí)   21:40   HC Průhonice    HC Olbramovice „A“  
 13.10.2020 (úterý)   22:00   HC Sokol Pyšely    HC Farma V. Popovice  

8. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 17.10.2020 (sobota)   20:00   HC Pyšely    HC Průhonice  
 17.10.2020 (sobota)   21:30   HC Benešov 70ers    HC Miličín  
 18.10.2020 (neděle)   19:10   HC Farma V. Popovice    HC MOOS Osečany  
 18.10.2020 (neděle)   20:40   Sokol Senohraby    HC Olbramovice „B“  
 19.10.2020 (pondělí)   21:40   HC Olbramovice „A“    HC Sokol Pyšely  

9. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 21.10.2020 (středa)   22:10   HC Bystřice    Sokol Senohraby  
 24.10.2020 (sobota)   20:00   HC Miličín    HC Farma V. Popovice  
 24.10.2020 (sobota)   21:30   HC Olbramovice „B“    HC Benešov 70ers  
 25.10.2020 (neděle)   19:10   HC Sokol Pyšely    HC Pyšely  
 25.10.2020 (neděle)   20:40   HC MOOS Osečany    HC Olbramovice „A“  

10. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 30.10.2020 (pátek)   21:50   HC Farma V. Popovice    HC Olbramovice „B“  
 31.10.2020 (sobota)   20:00   HC Průhonice    HC Sokol Pyšely  
 31.10.2020 (sobota)   21:30   HC Benešov 70ers    HC Bystřice  
 02.11.2020 (pondělí)   21:40   HC Olbramovice „A“    HC Miličín  
 03.11.2020 (úterý)   22:00   HC Pyšely    HC MOOS Osečany  

11. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 04.11.2020 (středa)   22:10   Sokol Senohraby    HC Benešov 70ers  
 06.11.2020 (pátek)   20:20   HC Olbramovice „B“    HC Olbramovice „A“  
 06.11.2020 (pátek)   21:50   HC Miličín    HC Pyšely  
 07.11.2020 (sobota)   20:00   HC MOOS Osečany    HC Průhonice  
 07.11.2020 (sobota)   21:30   HC Bystřice    HC Farma V. Popovice  

12. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 10.11.2020 (úterý)   20:30   HC Olbramovice „B“    HC Pyšely  
 11.11.2020 (středa)   20:40   HC Bystřice    HC Olbramovice „A“  
 11.11.2020 (středa)   22:10   Sokol Senohraby    HC Farma V. Popovice  
 13.11.2020 (pátek)   20:20   HC Miličín    HC Průhonice  
 13.11.2020 (pátek)   21:50   HC MOOS Osečany    HC Sokol Pyšely  

13. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 16.11.2020 (pondělí)   21:40   HC Pyšely    HC Bystřice  
 18.11.2020 (středa)   20:40   HC Olbramovice „A“    Sokol Senohraby  
 20.11.2020 (pátek)   21:50   HC Průhonice    HC Olbramovice „B“  
 22.11.2020 (neděle)   19:10   HC Farma V. Popovice    HC Benešov 70ers  
 23.11.2020 (pondělí)   21:40   HC Sokol Pyšely    HC Miličín  

14. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 22.11.2020 (neděle)   20:40   Sokol Senohraby    HC Pyšely  
 25.11.2020 (středa)   20:40   HC Bystřice    HC Průhonice  
 27.11.2020 (pátek)   20:20   HC Benešov 70ers    HC Olbramovice „A“  
 29.11.2020 (neděle)   19:10   HC Olbramovice „B“    HC Sokol Pyšely  
 29.11.2020 (neděle)   20:40   HC Miličín    HC MOOS Osečany  

15. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 30.11.2020 (pondělí)   20:10   HC Pyšely    HC Benešov 70ers  
 01.12.2020 (úterý)   20:30   HC Průhonice    Sokol Senohraby  
 01.12.2020 (úterý)   22:00   HC Olbramovice „A“    HC Farma V. Popovice  
 02.12.2020 (středa)   20:40   HC Sokol Pyšely    HC Bystřice  
 02.12.2020 (středa)   22:10   HC MOOS Osečany    HC Olbramovice „B“  

16. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 07.12.2020 (pondělí)   21:40   HC Farma V. Popovice    HC Pyšely  
 08.12.2020 (úterý)   20:30   HC Benešov 70ers    HC Průhonice  
 08.12.2020 (úterý)   22:00   HC Bystřice    HC MOOS Osečany  
 09.12.2020 (středa)   20:40   HC Olbramovice „B“    HC Miličín  
 09.12.2020 (středa)   22:10   Sokol Senohraby    HC Sokol Pyšely  

17. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 13.12.2020 (neděle)   19:10   HC Pyšely    HC Olbramovice „A“  
 14.12.2020 (pondělí)   20:10   HC Sokol Pyšely    HC Benešov 70ers  
 14.12.2020 (pondělí)   21:40   HC Miličín    HC Bystřice  
 15.12.2020 (úterý)   20:30   HC MOOS Osečany    Sokol Senohraby  
 15.12.2020 (úterý)   22:00   HC Průhonice    HC Farma V. Popovice  

18. kolo
 Datum   Čas   Domácí   Hosté 
 18.12.2020 (pátek)   21:50   HC Bystřice    HC Olbramovice „B“  
 20.12.2020 (neděle)   19:10   Sokol Senohraby    HC Miličín  
 20.12.2020 (neděle)   20:40   HC Olbramovice „A“    HC Průhonice  
 21.12.2020 (pondělí)   20:10   HC Farma V. Popovice    HC Sokol Pyšely  
 21.12.2020 (pondělí)   21:40   HC Benešov 70ers    HC MOOS Osečany  


Copyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.