Výsledky 1. ligy - 2019/2020

finále play-off
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 07.03.2020   19:00   HC Farma V. Popovice   HC Benešov 70ers   3:9
 03.03.2020   20:30   HC Benešov 70ers   HC Farma V. Popovice   7:3

semifinále play-off
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 25.02.2020   20:30   HC Olbramovice „A“   HC Farma V. Popovice   5:7
 24.02.2020   20:00   HC Benešov 70ers   HC Pyšely   12:5
 01.03.2020   20:40   HC Farma V. Popovice   HC Olbramovice „A“   2:10
 01.03.2020   19:10   HC Pyšely   HC Benešov 70ers   2:11

čvrtfinále play-off
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 22.02.2020   20:10   HC Pyšely   HC Průhonice   3:2
 21.02.2020   21:50   HC Sokol Pyšely   HC Farma V. Popovice   0:4
 21.02.2020   20:20   HC Miličín   HC Benešov 70ers   4:8
 19.02.2020   20:20   HC MOOS Osečany   HC Olbramovice „A“   2:5
 17.02.2020   21:30   HC Průhonice   HC Pyšely   1:3
 17.02.2020   20:00   HC Farma V. Popovice   HC Sokol Pyšely   5:3
 16.02.2020   20:40   HC Olbramovice „A“   HC MOOS Osečany   6:3
 16.02.2020   19:10   HC Benešov 70ers   HC Miličín   19:4

22 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 12.02.2020   20:20   HC Olbramovice „A“   HC Olbramovice „B“   10:3
 11.02.2020   22:00   HC Miličín   HC Průhonice   2:6
 11.02.2020   14:00   HC Benešov 70ers   AHC Rebels   0:5 kont.
 10.02.2020   20:00   HC Sokol Pyšely   HC Farma V. Popovice   3:10
 09.02.2020   21:10   HC MOOS Osečany   HC Bystřice   11:3
 08.02.2020   20:10   HC Pyšely   Sokol Senohraby   6:3

21 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 05.02.2020   21:50   HC Olbramovice „B“   HC MOOS Osečany   4:11
 05.02.2020   20:20   HC Bystřice   HC Benešov 70ers   2:7
 04.02.2020   22:00   AHC Rebels   HC Miličín   7:7
 04.02.2020   20:30   Sokol Senohraby   HC Olbramovice „A“   1:14
 03.02.2020   20:00   HC Farma V. Popovice   HC Pyšely   6:2
 02.02.2020   20:40   HC Průhonice   HC Sokol Pyšely   7:0

20 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 29.01.2020   21:50   HC MOOS Osečany   Sokol Senohraby   5:0 kont.
 29.01.2020   20:20   AHC Rebels   HC Bystřice   3:6
 28.01.2020   22:00   HC Olbramovice „A“   HC Farma V. Popovice   5:3
 28.01.2020   20:30   HC Miličín   HC Sokol Pyšely   3:2
 26.01.2020   19:10   HC Pyšely   HC Průhonice   3:4
 01.02.2020   18:00   HC Benešov 70ers   HC Olbramovice „B“   5:0 kont.

19 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 25.01.2020   21:30   Sokol Senohraby   HC Benešov 70ers   4:14
 24.01.2020   20:20   HC Olbramovice „B“   AHC Rebels   5:8
 22.01.2020   20:20   HC Farma V. Popovice   HC MOOS Osečany   1:2
 21.01.2020   20:30   HC Bystřice   HC Miličín   2:5
 20.01.2020   21:30   HC Sokol Pyšely   HC Pyšely   2:6
 20.01.2020   20:00   HC Průhonice   HC Olbramovice „A“   2:8

18 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 18.01.2020   19:30   HC Benešov 70ers   HC Farma V. Popovice   6:8
 17.01.2020   21:50   AHC Rebels   Sokol Senohraby   6:16
 14.01.2020   22:00   HC MOOS Osečany   HC Průhonice   6:3
 14.01.2020   20:30   HC Miličín   HC Pyšely   5:7
 13.01.2020   21:30   HC Bystřice   HC Olbramovice „B“   4:11
 13.01.2020   20:00   HC Olbramovice „A“   HC Sokol Pyšely   8:2

17 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 07.01.2020   20:30   HC Farma V. Popovice   AHC Rebels   11:3
 06.01.2020   21:30   HC Průhonice   HC Benešov 70ers   1:6
 06.01.2020   20:00   HC Olbramovice „B“   HC Miličín   5:2
 05.01.2020   19:10   HC Pyšely   HC Olbramovice „A“   1:12
 04.01.2020   19:30   HC Sokol Pyšely   HC MOOS Osečany   1:6
 04.01.2020   18:00   Sokol Senohraby   HC Bystřice   10:3

16 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 21.12.2019   21:40   HC Miličín   HC Olbramovice „A“   3:4
 21.12.2019   20:10   HC Olbramovice „B“   Sokol Senohraby   9:7
 20.12.2019   21:50   HC Bystřice   HC Farma V. Popovice   1:11
 18.12.2019   21:50   AHC Rebels   HC Průhonice   1:10
 18.12.2019   20:20   HC MOOS Osečany   HC Pyšely   4:5
 17.12.2019   20:30   HC Benešov 70ers   HC Sokol Pyšely   13:2

15 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 27.12.2019   20:10   Sokol Senohraby   HC Miličín   1:5
 16.12.2019   20:00   HC Farma V. Popovice   HC Olbramovice „B“   9:3
 13.12.2019   20:20   HC Olbramovice „A“   HC MOOS Osečany   5:2
 09.12.2019   20:00   HC Sokol Pyšely   AHC Rebels   1:5
 08.12.2019   20:40   HC Průhonice   HC Bystřice   5:1
 08.12.2019   19:10   HC Pyšely   HC Benešov 70ers   2:6

14 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 30.11.2019   21:40   AHC Rebels   HC Pyšely   1:9
 30.11.2019   20:10   HC Olbramovice „B“   HC Průhonice   3:12
 29.11.2019   21:50   HC Benešov 70ers   HC Olbramovice „A“   7:7
 29.11.2019   20:20   HC Miličín   HC MOOS Osečany   3:6
 27.11.2019   20:20   HC Bystřice   HC Sokol Pyšely   0:2
 10.12.2019   22:00   Sokol Senohraby   HC Farma V. Popovice   3:3

13 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 24.11.2019   20:40   HC Průhonice   Sokol Senohraby   5:0 kont.
 24.11.2019   19:10   HC Farma V. Popovice   HC Miličín   5:1
 23.11.2019   21:30   HC Sokol Pyšely   HC Olbramovice „B“   8:6
 19.11.2019   22:00   HC MOOS Osečany   HC Benešov 70ers   0:5 kont.
 19.11.2019   20:30   HC Olbramovice „A“   AHC Rebels   9:7
 18.11.2019   20:00   HC Pyšely   HC Bystřice   8:6

12 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 15.11.2019   21:50   Sokol Senohraby   HC Sokol Pyšely   0:5 kont.
 15.11.2019   20:20   HC Miličín   HC Benešov 70ers   3:6
 13.11.2019   21:50   HC Olbramovice „B“   HC Pyšely   7:5
 13.11.2019   20:20   HC Farma V. Popovice   HC Průhonice   1:4
 12.11.2019   22:00   HC Bystřice   HC Olbramovice „A“   5:12
 12.11.2019   20:30   AHC Rebels   HC MOOS Osečany   0:5 kont.

11 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 09.11.2019   21:40   HC Farma V. Popovice   HC Sokol Pyšely   2:1
 09.11.2019   20:10   HC Průhonice   HC Miličín   3:2
 08.11.2019   20:20   Sokol Senohraby   HC Pyšely   0:5 kont.
 06.11.2019   21:50   HC Olbramovice „B“   HC Olbramovice „A“   3:8
 06.11.2019   20:20   AHC Rebels   HC Benešov 70ers   0:5 kont.
 05.11.2019   22:00   HC Bystřice   HC MOOS Osečany   5:0 kont.

10 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 30.10.2019   22:10   HC Pyšely   HC Farma V. Popovice   4:6
 30.10.2019   20:40   HC Olbramovice „A“   Sokol Senohraby   5:0 kont.
 29.10.2019   21:50   HC MOOS Osečany   HC Olbramovice „B“   0:5 kont.
 02.11.2019   21:40   HC Miličín   AHC Rebels   5:0 kont.
 01.11.2019   21:50   HC Benešov 70ers   HC Bystřice   6:4
 01.11.2019   20:20   HC Sokol Pyšely   HC Průhonice   5:0 kont.

9 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 26.10.2019   19:30   HC Bystřice   AHC Rebels   5:0 kont.
 26.10.2019   18:00   HC Farma V. Popovice   HC Olbramovice „A“   3:7
 25.10.2019   21:40   HC Průhonice   HC Pyšely   1:2
 25.10.2019   20:10   Sokol Senohraby   HC MOOS Osečany   5:5
 23.10.2019   22:10   HC Olbramovice „B“   HC Benešov 70ers   5:7
 22.10.2019   22:00   HC Sokol Pyšely   HC Miličín   4:0

8 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 20.10.2019   19:00   HC Olbramovice „A“   HC Průhonice   4:2
 19.10.2019   21:30   HC Miličín   HC Bystřice   7:3
 19.10.2019   20:00   HC MOOS Osečany   HC Farma V. Popovice   0:5 kont.
 18.10.2019   21:50   HC Benešov 70ers   Sokol Senohraby   5:0 kont.
 18.10.2019   20:20   AHC Rebels   HC Olbramovice „B“   4:12
 16.10.2019   22:10   HC Pyšely   HC Sokol Pyšely   3:5

7 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 15.10.2019   22:00   HC Průhonice   HC MOOS Osečany   5:0 kont.
 15.10.2019   20:30   HC Pyšely   HC Miličín   5:4
 14.10.2019   21:30   HC Farma V. Popovice   HC Benešov 70ers   3:10
 14.10.2019   20:00   HC Sokol Pyšely   HC Olbramovice „A“   2:11
 11.10.2019   21:50   Sokol Senohraby   AHC Rebels   5:5
 11.10.2019   20:20   HC Olbramovice „B“   HC Bystřice   2:4

6 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 07.10.2019   21:30   HC Olbramovice „A“   HC Pyšely   5:1
 06.10.2019   19:30   HC Benešov 70ers   HC Průhonice   5:2
 06.10.2019   18:00   HC MOOS Osečany   HC Sokol Pyšely   0:5 kont.
 05.10.2019   19:30   HC Miličín   HC Olbramovice „B“   6:5
 05.10.2019   18:00   AHC Rebels   HC Farma V. Popovice   0:5 kont.
 04.10.2019   20:20   HC Bystřice   Sokol Senohraby   5:0 kont.

5 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 30.09.2019   21:40   HC Sokol Pyšely   HC Benešov 70ers   2:6
 30.09.2019   20:10   HC Olbramovice „A“   HC Miličín   16:2
 29.09.2019   20:40   HC Průhonice   AHC Rebels   5:0 kont.
 29.09.2019   19:10   HC Pyšely   HC MOOS Osečany   5:0 kont.
 28.09.2019   19:30   Sokol Senohraby   HC Olbramovice „B“   6:6
 28.09.2019   18:00   HC Farma V. Popovice   HC Bystřice   7:2

4 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 24.09.2019   20:30   HC Olbramovice „B“   HC Farma V. Popovice   4:5
 23.09.2019   21:30   HC Miličín   Sokol Senohraby   5:0 kont.
 23.09.2019   20:00   HC Bystřice   HC Průhonice   3:4
 22.09.2019   19:30   AHC Rebels   HC Sokol Pyšely   1:7
 22.09.2019   18:00   HC Benešov 70ers   HC Pyšely   13:3
 21.09.2019   21:40   HC MOOS Osečany   HC Olbramovice „A“   5:0 kont.

3 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 17.09.2019   22:00   HC Sokol Pyšely   HC Bystřice   5:0
 17.09.2019   20:30   HC Farma V. Popovice   Sokol Senohraby   5:0 kont.
 16.09.2019   21:30   HC Průhonice   HC Olbramovice „B“   5:2
 16.09.2019   20:00   HC MOOS Osečany   HC Miličín   0:5 kont.
 15.09.2019   19:30   HC Pyšely   AHC Rebels   8:4
 15.09.2019   18:00   HC Olbramovice „A“   HC Benešov 70ers   0:5 kont.

2 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 11.09.2019   20:10   HC Olbramovice „B“   HC Sokol Pyšely   2:4
 10.09.2019   22:00   HC Miličín   HC Farma V. Popovice   3:7
 10.09.2019   20:30   Sokol Senohraby   HC Průhonice   0:5 kont.
 09.09.2019   21:30   AHC Rebels   HC Olbramovice „A“   0:5 kont.
 09.09.2019   20:00   HC Bystřice   HC Pyšely   6:8
 08.09.2019   19:30   HC Benešov 70ers   HC MOOS Osečany   5:0 kont.

1 .kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
 07.12.2019   18:00   HC Sokol Pyšely   Sokol Senohraby   4:8
 04.09.2019   21:40   HC Průhonice   HC Farma V. Popovice   3:8
 03.09.2019   22:00   HC Pyšely   HC Olbramovice „B“   2:4
 03.09.2019   20:30   HC Olbramovice „A“   HC Bystřice   10:1
 02.09.2019   21:30   HC MOOS Osečany   AHC Rebels   5:5
 02.09.2019   20:00   HC Benešov 70ers   HC Miličín   9:4