NHLH Benešov
  Dnes je : neděle, 20. října 2019  svátek slaví : Vendelín  


 >> Výsledky 1. ligy
 >> Výsledky 2. ligy
 >> Kontumace
 >> Tabulka 1. ligy
 >> Tabulka 2. ligy
 >> Neoficiální výsledky

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

       

Výsledky 2. ligy - 2019/2020

8. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 20.10.2019   20:30    HC Kabaret     HC Semtamťuk     -:- 
         

7. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 16.10.2019   20:40    W+D Benešov     HC jElita Struhařov    0:5
 13.10.2019   20:30    Agro Přestavlky     HC Kabaret    4:6
 13.10.2019   19:00    HC Čerti Votice     Sokol Bukovany    1:15
 12.10.2019   21:30    HC Semtamťuk     HC Agave    4:10
 12.10.2019   20:00    AHC Hoštice     FireDeamons    2:3
         

6. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 09.10.2019   22:10    Sokol Bukovany     HC Strojaři Attl    10:6
 09.10.2019   20:40    HC Kabaret     HC Čerti Votice    14:1
 08.10.2019   22:00    HC Agave     Agro Přestavlky    2:11
 08.10.2019   20:30    HC jElita Struhařov     HC Semtamťuk    6:2
 07.10.2019   20:00    FireDeamons     W+D Benešov    2:5
         

5. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 02.10.2019   22:10    Agro Přestavlky     HC jElita Struhařov    13:4
 02.10.2019   20:40    HC Čerti Votice     HC Agave    7:4
 01.10.2019   22:00    W+D Benešov     AHC Hoštice    1:9
 01.10.2019   20:30    HC Semtamťuk     FireDeamons    5:0
         

4. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.09.2019   21:50    HC jElita Struhařov     HC Čerti Votice    5:5
 27.09.2019   20:20    HC Agave     HC Strojaři Attl    1:10
 25.09.2019   22:10    FireDeamons     Agro Přestavlky    1:7
 25.09.2019   20:40    HC Kabaret     Sokol Bukovany    2:6
 24.09.2019   22:00    AHC Hoštice     HC Semtamťuk    2:4
         

3. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 21.09.2019   20:10    Sokol Bukovany     HC Agave    13:2
 20.09.2019   21:50    HC Strojaři Attl     HC jElita Struhařov    3:2
 20.09.2019   20:20    HC Čerti Votice     FireDeamons    4:5
 18.09.2019   22:10    HC Semtamťuk     W+D Benešov    9:5
 18.09.2019   20:40    Agro Přestavlky     AHC Hoštice    11:4
         

2. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 14.09.2019   19:30    FireDeamons     HC Strojaři Attl    4:7
 14.09.2019   18:00    W+D Benešov     Agro Přestavlky    3:3
 13.09.2019   21:50    AHC Hoštice     HC Čerti Votice    8:2
 13.09.2019   20:20    HC jElita Struhařov     Sokol Bukovany    3:4
 11.09.2019   21:40    HC Agave     HC Kabaret    2:9
         

1. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 08.09.2019   18:00    Agro Přestavlky     HC Semtamťuk    7:3
 07.09.2019   18:00    HC Strojaři Attl     AHC Hoštice    0:5 kont.
 07.09.2019   18:00    HC Čerti Votice     W+D Benešov    0:5 kont.
 06.09.2019   21:50    Sokol Bukovany     FireDeamons    15:4
 06.09.2019   20:20    HC Kabaret     HC jElita Struhařov    7:1
Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.