NHLH Benešov
  Dnes je : čtvrtek, 2. července 2020  svátek slaví : Patricie  


 >> Výsledky 1. ligy
 >> Výsledky 2. ligy
 >> Kontumace
 >> Tabulka 1. ligy
 >> Tabulka 2. ligy
 >> Neoficiální výsledky

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

       

Výsledky 2. ligy - 2019/2020

finále play-off - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.03.2020   20:30    HC Strojaři Attl     HC Kabaret    4:6
 02.03.2020   20:00    HC Kabaret     HC Strojaři Attl    4:1
         

finále play-off - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 06.03.2020 

 20:20 

  HC Čerti Votice √ 

  HC Semtamťuk  

 5:5

 02.03.2020   21:30    HC Semtamťuk     HC Čerti Votice    6:8
         

semifinále play-off - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 28.02.2020   21:50    HC Strojaři Attl √    Sokol Bukovany    4:0
 28.02.2020   20:20    Agro Přestavlky     HC Kabaret    5:10
 23.02.2020   20:40    HC Kabaret     Agro Přestavlky    12:1
 23.02.2020   19:10    Sokol Bukovany     HC Strojaři Attl    5:5
         

semifinále play-off - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 29.02.2020 

 21:30 

  W+D Benešov  

  HC Semtamťuk  
  > hosté postoupili po s.n. 1:2
 4:1

 29.02.2020   20:00    HC Čerti Votice √    HC jElita Struhařov    5:4
 25.02.2020   22:00    HC jElita Struhařov     HC Čerti Votice    4:4
 24.02.2020   21:30    HC Semtamťuk     W+D Benešov    5:2
         

čvrtfinále play-off - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.02.2020   21:50    AHC Hoštice     HC Strojaři Attl    3:5
 18.02.2020   22:00    FireDeamons     Agro Přestavlky    3:6
 15.02.2020   20:30    HC Strojaři Attl     AHC Hoštice    3:3
 15.02.2020   19:00    Agro Přestavlky     FireDeamons    10:3
         

čvrtfinále play-off - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 22.02.2020 

 21:40 

  HC Agave  

  HC Čerti Votice  
  > hosté postoupili po s.n. 0:3
 1:8

 18.02.2020   20:30    HC Čerti Votice     HC Agave    2:7
         

26. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 14.02.2020   20:20    HC Čerti Votice     HC Semtamťuk    2:6
 12.02.2020   21:50    HC Agave     HC jElita Struhařov    1:2
         

25. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.02.2020   21:30    HC Semtamťuk     W+D Benešov    6:8
 08.02.2020   21:40    HC jElita Struhařov     HC Čerti Votice    4:5
         

24. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 31.01.2020   20:20    HC Čerti Votice     HC Agave    7:4
 02.02.2020   19:10    W+D Benešov     HC jElita Struhařov    8:2
         

23. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.02.2020   21:50    HC Strojaři Attl     Sokol Bukovany    1:5
 07.02.2020   20:20    FireDeamons     Agro Přestavlky    1:8
 06.02.2020   21:20    HC Kabaret     AHC Hoštice    4:2
         

23. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.01.2020   20:00    HC jElita Struhařov     HC Semtamťuk    7:6
 26.01.2020   20:40    HC Agave     W+D Benešov    3:5
         

22. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 31.01.2020   21:50    Sokol Bukovany     HC Kabaret    2:1
 03.02.2020   21:30    Agro Přestavlky     HC Strojaři Attl    8:2
 01.02.2020   19:30    AHC Hoštice     FireDeamons    1:6
         

22. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 22.01.2020   21:50    HC Semtamťuk     HC Agave    6:3
 21.01.2020   22:00    W+D Benešov     HC Čerti Votice    5:3
         

21. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.01.2020   21:30    FireDeamons     Agro Přestavlky    3:5
 25.01.2020   20:00    HC Kabaret     HC Strojaři Attl    5:1
 24.01.2020   21:50    Sokol Bukovany     AHC Hoštice    4:2
         

21. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 18.01.2020   18:00    HC jElita Struhařov     HC Agave    7:2
 17.01.2020   20:20    HC Semtamťuk     HC Čerti Votice    1:8
         

20. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.01.2020   20:40    HC Strojaři Attl     Sokol Bukovany    1:6
 19.01.2020   19:10    AHC Hoštice     FireDeamons    4:3
 15.01.2020   20:20    Agro Přestavlky     HC Kabaret    1:8
         

20. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 12.01.2020   20:40    W+D Benešov     HC Semtamťuk    3:2
 12.01.2020   19:10    HC Čerti Votice     HC jElita Struhařov    2:8
         

19. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.01.2020   21:50    FireDeamons     HC Kabaret    0:16
 10.01.2020   20:20    AHC Hoštice     HC Strojaři Attl    6:9
 08.01.2020   21:50    Sokol Bukovany     Agro Přestavlky    6:2
         

19. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 08.01.2020   20:20    HC Agave     HC Čerti Votice    8:3
 07.01.2020   22:00    HC jElita Struhařov     W+D Benešov    7:4
         

18. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 22.12.2019   20:40    Agro Přestavlky     AHC Hoštice    10:3
 22.12.2019   19:10    HC Kabaret     Sokol Bukovany    7:4
 05.01.2020   20:40    HC Strojaři Attl     FireDeamons    7:1
         

18. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 03.01.2020   21:50    HC Semtamťuk     HC jElita Struhařov    4:6
 03.01.2020   20:20    W+D Benešov     HC Agave    3:2
         

17. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 16.12.2019   21:30    AHC Hoštice     HC Kabaret    2:6
 15.12.2019   20:40    HC Strojaři Attl     Agro Přestavlky    3:8
 15.12.2019   19:10    FireDeamons     Sokol Bukovany    1:9
         

17. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 20.12.2019   20:20    HC Agave     HC Semtamťuk    4:4
 14.12.2019   18:00    HC Čerti Votice     W+D Benešov    7:5
         

16. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 11.12.2019   20:20    AHC Hoštice     Sokol Bukovany    1:5
 09.12.2019   21:30    Agro Přestavlky     FireDeamons    4:4
 04.12.2019   20:20    HC Strojaři Attl     HC Kabaret    2:5
         

16. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 17.12.2019   22:00    HC Čerti Votice     HC Semtamťuk    2:3
 13.12.2019   21:50    HC Agave     HC jElita Struhařov    7:4
         

15. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 02.12.2019   20:00    HC Kabaret     Agro Přestavlky    10:0
 01.12.2019   20:40    FireDeamons     AHC Hoštice    1:3
 01.12.2019   19:10    Sokol Bukovany     HC Strojaři Attl    5:7
         

15. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.12.2019   20:30    HC Semtamťuk     W+D Benešov    3:2
 07.12.2019   19:30    HC jElita Struhařov     HC Čerti Votice    7:2
         

14. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 26.11.2019   22:00    HC Strojaři Attl     AHC Hoštice    3:5
 26.11.2019   20:30    HC Kabaret     FireDeamons    9:2
 25.11.2019   21:30    Agro Přestavlky     Sokol Bukovany    3:6
         

14. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.11.2019   21:50    HC Čerti Votice     HC Agave    5:5
 25.11.2019   20:00    W+D Benešov     HC jElita Struhařov    2:7
         

13. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 22.11.2019   20:20    AHC Hoštice     Agro Přestavlky    3:7
 20.11.2019   20:20    Sokol Bukovany     HC Kabaret    6:2
 15.01.2020   21:50    FireDeamons     HC Strojaři Attl    0:5 kont.
         

13. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 23.11.2019   20:00    HC Agave     W+D Benešov    3:2
 02.12.2019   21:30    HC jElita Struhařov     HC Semtamťuk    4:6
         

12. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 17.11.2019   19:10    Agro Přestavlky     HC Strojaři Attl    5:0 kont.
 16.11.2019   21:40    HC Kabaret     AHC Hoštice    4:2
 16.11.2019   20:10    Sokol Bukovany     FireDeamons    5:2
         

12. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 18.11.2019   21:30    W+D Benešov     HC Čerti Votice    12:2
 17.11.2019   20:40    HC Semtamťuk     HC Agave    7:1
         

11. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 11.11.2019   21:30    W+D Benešov     HC Strojaři Attl    3:9
 11.11.2019   20:00    FireDeamons     HC Kabaret    1:12
 08.11.2019   21:50    AHC Hoštice     Sokol Bukovany    3:9
 10.11.2019   20:40    HC Semtamťuk     HC Čerti Votice    2:13
 10.11.2019   19:10    HC jElita Struhařov     HC Agave    7:0
         

10. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 05.11.2019   20:30    HC Kabaret     AHC Hoštice    7:3
 04.11.2019   21:30    HC Agave     FireDeamons    3:4
 04.11.2019   20:00    HC Strojaři Attl     HC Semtamťuk    5:3
 03.11.2019   20:40    HC Čerti Votice     Agro Přestavlky    4:8
 03.11.2019   19:10    Sokol Bukovany     W+D Benešov    12:2
         

9. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 29.10.2019   20:30    Agro Přestavlky     HC Strojaři Attl    10:4
 28.10.2019   21:30    W+D Benešov     HC Kabaret    3:13
 28.10.2019   20:00    AHC Hoštice     HC Agave    5:4
 27.10.2019   20:30    HC Semtamťuk     Sokol Bukovany    3:9
 27.10.2019   19:00    FireDeamons     HC jElita Struhařov    4:3
         

8. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 22.10.2019   20:30    HC jElita Struhařov     AHC Hoštice    2:5
 21.10.2019   21:40    HC Strojaři Attl     HC Čerti Votice    11:7
 21.10.2019   20:10    Sokol Bukovany     Agro Přestavlky    4:7
 20.10.2019   20:30    HC Kabaret     HC Semtamťuk    17:6
 23.10.2019   20:40    HC Agave     W+D Benešov    4:4
         

7. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 13.10.2019   20:30    Agro Přestavlky     HC Kabaret    4:6
 13.10.2019   19:00    HC Čerti Votice     Sokol Bukovany    1:15
 12.10.2019   20:00    AHC Hoštice     FireDeamons    2:3
 16.10.2019   20:40    W+D Benešov     HC jElita Struhařov    0:5
 12.10.2019   21:30    HC Semtamťuk     HC Agave    5:0 kont.
         

6. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 09.10.2019   22:10    Sokol Bukovany     HC Strojaři Attl    10:6
 09.10.2019   20:40    HC Kabaret     HC Čerti Votice    14:1
 08.10.2019   22:00    HC Agave     Agro Přestavlky    2:11
 07.10.2019   20:00    FireDeamons     W+D Benešov    2:5
 08.10.2019   20:30    HC jElita Struhařov     HC Semtamťuk    6:2
         

5. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 02.11.2019   20:10    HC Strojaři Attl     HC Kabaret    4:17
 02.10.2019   22:10    Agro Přestavlky     HC jElita Struhařov    13:4
 01.10.2019   22:00    W+D Benešov     AHC Hoštice    1:9
 01.10.2019   20:30    HC Semtamťuk     FireDeamons    5:0
 02.10.2019   20:40    HC Čerti Votice     HC Agave    7:4
         

4. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.09.2019   20:20    HC Agave     HC Strojaři Attl    1:10
 25.09.2019   22:10    FireDeamons     Agro Přestavlky    1:7
 25.09.2019   20:40    HC Kabaret     Sokol Bukovany    2:6
 24.09.2019   22:00    AHC Hoštice     HC Semtamťuk    2:4
 27.09.2019   21:50    HC jElita Struhařov     HC Čerti Votice    5:5
         

3. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 21.09.2019   20:10    Sokol Bukovany     HC Agave    13:2
 20.09.2019   21:50    HC Strojaři Attl     HC jElita Struhařov    3:2
 20.09.2019   20:20    HC Čerti Votice     FireDeamons    4:5
 18.09.2019   20:40    Agro Přestavlky     AHC Hoštice    11:4
 18.09.2019   22:10    HC Semtamťuk     W+D Benešov    9:5
         

2. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 14.09.2019   19:30    FireDeamons     HC Strojaři Attl    4:7
 14.09.2019   18:00    W+D Benešov     Agro Přestavlky    3:3
 13.09.2019   21:50    AHC Hoštice     HC Čerti Votice    8:2
 13.09.2019   20:20    HC jElita Struhařov     Sokol Bukovany    3:4
 11.09.2019   21:40    HC Agave     HC Kabaret    0:5 kont.
         

1. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 08.09.2019   18:00    Agro Přestavlky     HC Semtamťuk    7:3
 07.09.2019   18:00    HC Strojaři Attl     AHC Hoštice    0:5 kont.
 06.09.2019   21:50    Sokol Bukovany     FireDeamons    15:4
 06.09.2019   20:20    HC Kabaret     HC jElita Struhařov    7:1
 07.09.2019   18:00    HC Čerti Votice     W+D Benešov    0:5 kont.
Copyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.