NHLH Benešov
  Dnes je : pátek, 17. srpna 2018  svátek slaví : Petra  


 >> Výsledky 1. ligy
 >> Výsledky 2. ligy
 >> Kontumace
 >> Tabulka 1. ligy
 >> Tabulka 2. ligy
 >> Neoficiální výsledky

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 Neoficiální výsledky
 Neoficiální tabulky
 Historické kan. bodov.  
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Výlety
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Webkamera ZS Benešov
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

       

Výsledky 2. ligy - 2017/2018

finále play-off - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 11.04.2018   19:00    HC Sokol Pyšely √    Agro Přestavlky    9:2
 04.04.2018   19:00    Agro Přestavlky     HC Sokol Pyšely    4:7
         

finále play-off - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 12.04.2018   19:00    Kabaret Sázava √    AHC Hoštice    4:2
 05.04.2018   19:00    AHC Hoštice     Kabaret Sázava    3:6
         

semifinále play-off - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.03.2018 

 22:00 

  HC Sokol Pyšely √ 
  > domácí postoupili po s.n. 1:0
  Sokol Bukovany  

 3:6

 25.03.2018   20:00    Agro Přestavlky √    HC Strojaři Attl    6:5
 24.03.2018   21:30    Sokol Bukovany     HC Sokol Pyšely    5:7
 23.03.2018   21:30    HC Strojaři Attl     Agro Přestavlky    6:7
         

semifinále play-off - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 28.03.2018 

 22:00 

  AHC Hoštice √ 
  > domácí postoupili po s.n. 1:0
  FireDeamons  

 4:2

 26.03.2018   22:00    HC Semtamťuk     Kabaret Sázava    1:6
 21.03.2018   22:00    FireDeamons     AHC Hoštice    5:0
 20.03.2018   20:30    Kabaret Sázava     HC Semtamťuk    13:0
         

čvrtfinále play-off - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.03.2018   22:00    Agro Přestavlky √    AHC Rebels    6:6
 19.03.2018   20:30    HC JM     HC Sokol Pyšely    2:4
 17.03.2018   21:30    HC Čerti Votice     Sokol Bukovany    4:7
 14.03.2018   20:30    AHC Rebels     Agro Přestavlky    3:8
 12.03.2018   21:30    HC Sokol Pyšely     HC JM    3:3
 10.03.2018   21:30    Sokol Bukovany     HC Čerti Votice    13:1
         

čvrtfinále play-off - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 18.03.2018 

 21:30 

  HC Agave  

  AHC Hoštice  
  > hosté postoupili po s.n. 1:2
 8:2

 16.03.2018 

 20:00 

  HC Semtamťuk √ 
  > domácí postoupili po s.n. 3:1
  W+D Benešov  

 8:6

 13.03.2018   22:00    AHC Hoštice     HC Agave    5:0 kont.
 11.03.2018   21:30    W+D Benešov     HC Semtamťuk    4:2
         

27. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.03.2018   22:00    HC Strojaři Attl     AHC Rebels    1:8
 06.03.2018   20:30    Sokol Bukovany     HC JM    4:4
 04.03.2018   21:30    HC Sokol Pyšely     HC Čerti Votice    4:8
         

26. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 25.02.2018   21:30    HC Čerti Votice     HC Strojaři Attl    8:3
 02.03.2018   21:30    Agro Přestavlky     Sokol Bukovany    7:9
 02.03.2018   20:00    HC JM     HC Sokol Pyšely    0:6
         

25. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 23.02.2018   20:00    AHC Rebels     HC Čerti Votice    11:8
 20.02.2018   22:00    HC Strojaři Attl     HC JM    1:4
 20.02.2018   20:30    HC Sokol Pyšely     Agro Přestavlky    4:7
         

24. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 18.02.2018   21:30    Sokol Bukovany     HC Sokol Pyšely    1:8
 17.02.2018   20:00    Agro Přestavlky     HC Strojaři Attl    9:9
 14.02.2018   22:00    HC JM     AHC Rebels    3:9
         

23. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 12.02.2018   22:00    HC Čerti Votice     HC JM    4:0
 12.02.2018   20:30    AHC Rebels     Agro Přestavlky    2:7
 11.02.2018   21:30    HC Strojaři Attl     Sokol Bukovany    9:5
         

23. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 09.03.2018   21:30    W+D Benešov     Kabaret Sázava    1:8
 06.03.2018   22:00    AHC Hoštice     FireDeamons    2:4
 04.03.2018   20:00    HC Agave     HC Semtamťuk    5:5
         

22. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.02.2018   22:00    HC Sokol Pyšely     HC Strojaři Attl    3:1
 07.02.2018   20:30    Sokol Bukovany     AHC Rebels    10:3
 05.02.2018   20:30    Agro Přestavlky     HC Čerti Votice    8:6
         

22. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.02.2018   22:00    FireDeamons     W+D Benešov    7:2
 26.02.2018   22:00    Kabaret Sázava     HC Agave    8:2
 24.02.2018   21:30    HC Semtamťuk     AHC Hoštice    3:2
         

21. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.02.2018   21:45    HC Čerti Votice     Sokol Bukovany    7:9
 08.02.2018   22:00    HC JM     Agro Přestavlky    3:4
 04.02.2018   21:30    AHC Rebels     HC Sokol Pyšely    5:4
         

21. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 25.02.2018   10:30    Kabaret Sázava     FireDeamons    6:1
 19.02.2018   20:30    HC Agave     AHC Hoštice    4:2
 18.02.2018   20:00    W+D Benešov     HC Semtamťuk    8:3
         

20. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 29.01.2018   22:00    AHC Rebels     HC Strojaři Attl    5:1
 28.01.2018   21:30    HC Čerti Votice     HC Sokol Pyšely    5:10
 26.01.2018   20:00    HC JM     Sokol Bukovany    0:2
         

20. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 14.02.2018   20:30    AHC Hoštice     W+D Benešov    1:10
 11.02.2018   20:00    HC Semtamťuk     Kabaret Sázava    4:7
 09.02.2018   21:30    FireDeamons     HC Agave    6:0
         

19. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 23.01.2018   22:00    Sokol Bukovany     Agro Přestavlky    5:3
 22.01.2018   20:30    HC Sokol Pyšely     HC JM    2:3
 20.01.2018   21:30    HC Strojaři Attl     HC Čerti Votice    13:2
         

19. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 06.02.2018   22:00    FireDeamons     HC Semtamťuk    5:3
 06.02.2018   20:30    Kabaret Sázava     AHC Hoštice    11:1
 02.02.2018   20:00    HC Agave     W+D Benešov    7:2
         

18. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 17.01.2018   20:30    Agro Přestavlky     HC Sokol Pyšely    2:7
 15.01.2018   22:00    HC Čerti Votice     AHC Rebels    6:12
 15.01.2018   20:30    HC JM     HC Strojaři Attl    8:5
         

18. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 29.01.2018   20:30    HC Semtamťuk     HC Agave    1:8
 27.01.2018   20:00    FireDeamons     AHC Hoštice    1:7
 24.01.2018   22:00    Kabaret Sázava     W+D Benešov    5:5
         

17. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 14.01.2018   21:30    HC Sokol Pyšely     Sokol Bukovany    3:3
 12.01.2018   21:30    AHC Rebels     HC JM    3:2
 09.01.2018   22:00    HC Strojaři Attl     Agro Přestavlky    9:6
         

17. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 23.01.2018   20:30    AHC Hoštice     HC Semtamťuk    6:2
 21.01.2018   20:00    W+D Benešov     FireDeamons    3:5
 19.01.2018   21:30    HC Agave     Kabaret Sázava    4:2
         

16. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 08.01.2018   20:30    HC JM     HC Čerti Votice    12:1
 05.01.2018   20:00    Sokol Bukovany     HC Strojaři Attl    3:8
 02.01.2018   22:00    Agro Přestavlky     AHC Rebels    2:4
         

16. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 13.01.2018   20:00    AHC Hoštice     HC Agave    2:1
 10.01.2018   22:00    HC Semtamťuk     W+D Benešov    8:2
 08.01.2018   22:00    FireDeamons     Kabaret Sázava    2:6
         

15. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 20.12.2017   22:00    AHC Rebels     Sokol Bukovany    3:5
 20.12.2017   20:30    HC Čerti Votice     Agro Přestavlky    4:16
 02.01.2018   20:30    HC Strojaři Attl     HC Sokol Pyšely    3:2
         

15. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.01.2018   21:30    W+D Benešov     AHC Hoštice    0:4
 06.01.2018   20:00    Kabaret Sázava     HC Semtamťuk    8:3
 03.01.2018   20:30    HC Agave     FireDeamons    3:1
         

14. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.12.2017   22:00    Agro Přestavlky     HC JM    6:14
 17.12.2017   20:00    Sokol Bukovany     HC Čerti Votice    9:0
 15.12.2017   20:00    HC Sokol Pyšely     AHC Rebels    2:6
         

14. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.12.2017   20:30    HC Semtamťuk     FireDeamons    3:8
 17.12.2017   21:30    AHC Hoštice     Kabaret Sázava    2:6
 15.12.2017   21:30    W+D Benešov     HC Agave    4:1
         

13. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 12.12.2017   22:00    HC Agave     AHC Rebels    4:4
 12.12.2017   20:30    HC Semtamťuk     Agro Přestavlky    3:9
 10.12.2017   20:00    HC Čerti Votice     HC Strojaři Attl    7:12
 10.12.2017   16:30    AHC Hoštice     Sokol Bukovany    7:3
 08.12.2017   20:00    FireDeamons     HC JM    1:4
 11.12.2017   20:30    Kabaret Sázava     W+D Benešov    2:6
         

12. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 06.12.2017   22:00    Agro Přestavlky     HC Sokol Pyšely    3:5
 03.12.2017   21:30    Sokol Bukovany     FireDeamons    1:4
 03.12.2017   20:00    AHC Rebels     HC Semtamťuk    7:3
 02.12.2017   21:30    HC JM     Kabaret Sázava    2:0
 02.12.2017   20:00    HC Strojaři Attl     AHC Hoštice    13:1
 04.12.2017   22:00    W+D Benešov     HC Agave    1:7
         

11. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 27.11.2017   20:30    HC Sokol Pyšely     AHC Rebels    5:3
 26.11.2017   21:30    FireDeamons     HC Strojaři Attl    3:14
 26.11.2017   20:00    Kabaret Sázava     Sokol Bukovany    4:9
 25.11.2017   21:30    AHC Hoštice     HC Čerti Votice    5:4
 25.11.2017   20:00    HC Agave     HC JM    7:8
 27.11.2017   22:00    HC Semtamťuk     W+D Benešov    5:7
         

10. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 20.11.2017   22:00    HC Strojaři Attl     Kabaret Sázava    10:1
 20.11.2017   20:30    HC Čerti Votice     FireDeamons    1:4
 19.11.2017   21:30    HC JM     HC Semtamťuk    9:3
 19.11.2017   20:00    Sokol Bukovany     HC Agave    6:2
 18.11.2017   20:00    W+D Benešov     HC Sokol Pyšely    0:2
 09.12.2017   18:30    AHC Rebels     Agro Přestavlky    4:6
         

9. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 14.11.2017   22:00    Kabaret Sázava     HC Čerti Votice    2:4
 12.11.2017   21:30    HC Semtamťuk     Sokol Bukovany    4:11
 12.11.2017   20:00    HC Agave     HC Strojaři Attl    4:6
 11.11.2017   21:30    HC Sokol Pyšely     HC JM    3:3
 11.11.2017   20:00    Agro Přestavlky     W+D Benešov    8:2
 13.11.2017   22:00    FireDeamons     AHC Hoštice    3:8
         

8. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 06.11.2017   22:00    HC Čerti Votice     HC Agave    4:3
 05.11.2017   21:30    HC Strojaři Attl     HC Semtamťuk    7:5
 05.11.2017   20:00    HC JM     Agro Přestavlky    11:3
 04.11.2017   21:30    Sokol Bukovany     HC Sokol Pyšely    0:5
 04.11.2017   20:00    W+D Benešov     AHC Rebels    4:4
 07.11.2017   22:00    AHC Hoštice     Kabaret Sázava    2:7
         

7. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 31.10.2017   20:30    HC Semtamťuk     HC Čerti Votice    6:8
 30.10.2017   20:30    AHC Rebels     HC JM    4:0
 29.10.2017   20:00    Agro Přestavlky     Sokol Bukovany    3:3
 28.10.2017   20:00    HC Sokol Pyšely     HC Strojaři Attl    2:5
 03.11.2017   20:00    Kabaret Sázava     FireDeamons    7:1
 01.11.2017   20:30    HC Agave     AHC Hoštice    0:7
         

6. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 25.10.2017   22:00    HC Strojaři Attl     Agro Přestavlky    4:3
 25.10.2017   20:30    HC Čerti Votice     HC Sokol Pyšely    2:3
 24.10.2017   22:00    HC JM     W+D Benešov    1:3
 23.10.2017   22:00    Sokol Bukovany     AHC Rebels    10:3
 27.10.2017   21:30    FireDeamons     HC Agave    8:2
 27.10.2017   20:00    AHC Hoštice     HC Semtamťuk    2:4
         

5. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 20.10.2017   22:00    Agro Přestavlky     HC Čerti Votice    7:7
 20.10.2017   20:30    HC Sokol Pyšely     AHC Hoštice    1:0
 18.10.2017   22:00    AHC Rebels     HC Strojaři Attl    0:12
 17.10.2017   22:00    W+D Benešov     Sokol Bukovany    1:13
 22.10.2017   20:00    HC Semtamťuk     FireDeamons    7:6
 21.10.2017   20:00    HC Agave     Kabaret Sázava    1:1
         

4. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.10.2017   20:00    AHC Hoštice     Agro Přestavlky    1:11
 14.10.2017   20:00    HC Čerti Votice     AHC Rebels    5:3
 13.10.2017   20:00    FireDeamons     HC Sokol Pyšely    0:8
 11.10.2017   20:30    HC Strojaři Attl     W+D Benešov    6:2
 10.10.2017   20:30    Sokol Bukovany     HC JM    7:1
 16.10.2017   20:30    Kabaret Sázava     HC Semtamťuk    3:5
         

3. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 09.10.2017   22:00    Agro Přestavlky     FireDeamons    8:2
 07.10.2017   21:30    AHC Rebels     AHC Hoštice    13:4
 06.10.2017   21:30    HC Sokol Pyšely     Kabaret Sázava    6:2
 04.10.2017   22:00    W+D Benešov     HC Čerti Votice    1:2
 03.10.2017   22:00    HC JM     HC Strojaři Attl    1:11
 08.10.2017   21:30    HC Semtamťuk     HC Agave    9:3
         

2. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 30.09.2017   20:00    Kabaret Sázava     Agro Přestavlky    1:11
 26.09.2017   20:30    HC Čerti Votice     HC JM    3:3
 25.09.2017   20:30    HC Strojaři Attl     Sokol Bukovany    1:4
 02.10.2017   20:30    FireDeamons     AHC Rebels    3:3
 01.10.2017   20:00    HC Agave     HC Sokol Pyšely    0:5
 27.09.2017   20:30    AHC Hoštice     W+D Benešov    3:3
         

1. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 24.09.2017   22:00    AHC Rebels     Kabaret Sázava    11:1
 22.09.2017   21:30    HC Sokol Pyšely     HC Semtamťuk    5:4
 20.09.2017   22:00    Agro Přestavlky     HC Agave    4:3
 19.09.2017   22:00    HC JM     AHC Hoštice    2:1
 18.09.2017   22:00    Sokol Bukovany     HC Čerti Votice    15:3
 23.09.2017   21:30    W+D Benešov     FireDeamons    3:1
Copyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.