NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 26. února 2020  svátek slaví : Dorota  


 >> Výsledky 1. ligy
 >> Výsledky 2. ligy
 >> Kontumace
 >> Tabulka 1. ligy
 >> Tabulka 2. ligy
 >> Neoficiální výsledky

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

       

Výsledky - kontumace 2019/2020

22. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 11.02.2020   14:00    HC Benešov 70ers     AHC Rebels    0:5 kont.
         

20. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 29.01.2020   21:50    HC MOOS Osečany     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 01.02.2020   18:00    HC Benešov 70ers     HC Olbramovice „B“    5:0 kont.
         

13. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 24.11.2019   20:40    HC Průhonice     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 19.11.2019   22:00    HC MOOS Osečany     HC Benešov 70ers    0:5 kont.
         

13. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.01.2020   21:50    FireDeamons     HC Strojaři Attl    0:5 kont.
         

12. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.11.2019   21:50    Sokol Senohraby     HC Sokol Pyšely    0:5 kont.
 12.11.2019   20:30    AHC Rebels     HC MOOS Osečany    0:5 kont.
         

12. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 17.11.2019   19:10    Agro Přestavlky     HC Strojaři Attl    5:0 kont.
         

11. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 08.11.2019   20:20    Sokol Senohraby     HC Pyšely    0:5 kont.
 06.11.2019   20:20    AHC Rebels     HC Benešov 70ers    0:5 kont.
 05.11.2019   22:00    HC Bystřice     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
         

10. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 30.10.2019   20:40    HC Olbramovice „A“     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 29.10.2019   21:50    HC MOOS Osečany     HC Olbramovice „B“    0:5 kont.
 02.11.2019   21:40    HC Miličín     AHC Rebels    5:0 kont.
 01.11.2019   20:20    HC Sokol Pyšely     HC Průhonice    5:0 kont.
         

9. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 26.10.2019   19:30    HC Bystřice     AHC Rebels    5:0 kont.
 25.10.2019   20:10    Sokol Senohraby     HC MOOS Osečany     oboustr. kont.
         

8. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.10.2019   20:00    HC MOOS Osečany     HC Farma V. Popovice    0:5 kont.
 18.10.2019   21:50    HC Benešov 70ers     Sokol Senohraby    5:0 kont.
         

7. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.10.2019   22:00    HC Průhonice     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
 11.10.2019   21:50    Sokol Senohraby     AHC Rebels     oboustr. kont.
         

7. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 12.10.2019   21:30    HC Semtamťuk     HC Agave    5:0 kont.
         

6. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 06.10.2019   18:00    HC MOOS Osečany     HC Sokol Pyšely    0:5 kont.
 05.10.2019   18:00    AHC Rebels     HC Farma V. Popovice    0:5 kont.
 04.10.2019   20:20    HC Bystřice     Sokol Senohraby    5:0 kont.
         

5. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 29.09.2019   20:40    HC Průhonice     AHC Rebels    5:0 kont.
 29.09.2019   19:10    HC Pyšely     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
         

4. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 23.09.2019   21:30    HC Miličín     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 21.09.2019   21:40    HC MOOS Osečany     HC Olbramovice „A“    5:0 kont.
         

3. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 17.09.2019   20:30    HC Farma V. Popovice     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 16.09.2019   20:00    HC MOOS Osečany     HC Miličín    0:5 kont.
 15.09.2019   18:00    HC Olbramovice „A“     HC Benešov 70ers    0:5 kont.
         

2. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.09.2019   20:30    Sokol Senohraby     HC Průhonice    0:5 kont.
 09.09.2019   21:30    AHC Rebels     HC Olbramovice „A“    0:5 kont.
 08.09.2019   19:30    HC Benešov 70ers     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
         

2. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 11.09.2019   21:40    HC Agave     HC Kabaret    0:5 kont.
         

1. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 02.09.2019   21:30    HC MOOS Osečany     AHC Rebels     oboustr. kont.
         

1. kolo - Skupina C
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.09.2019   18:00    HC Strojaři Attl     AHC Hoštice    0:5 kont.
         

1. kolo - Skupina D
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.09.2019   18:00    HC Čerti Votice     W+D Benešov    0:5 kont.
Copyright © 2001-2020 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.