NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 19. prosince 2018  svátek slaví : Ester  


 >> Výsledky 1. ligy
 >> Výsledky 2. ligy
 >> Kontumace
 >> Tabulka 1. ligy
 >> Tabulka 2. ligy
 >> Neoficiální výsledky

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

       

Výsledky 1. ligy - 2018/2019

16. kolo - Skupina A
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.12.2018   21:30    HC Sokol Pyšely     HC Olbramovice „A“     -:- 
 19.12.2018   20:00    Benešov 70ers     HC Průhonice     -:- 
 18.12.2018   22:00    HC Pyšely     HC MOOS Osečany    3:5
         

15. kolo - Skupina A
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 11.12.2018   22:00    HC Průhonice     HC Pyšely    1:2
 11.12.2018   20:30    HC MOOS Osečany     HC Sokol Pyšely    3:3
         

15. kolo - Skupina B
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 16.12.2018   21:50    HC Olbramovice „B“     HC Miličín    2:4
 16.12.2018   20:20    HC Farma V. Popovice     Sokol Senohraby    8:3
         

14. kolo - Skupina A
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.12.2018   22:10    Benešov 70ers     HC MOOS Osečany    6:3
 09.12.2018   19:10    HC Olbramovice „A“     HC Průhonice    4:2
 07.12.2018   22:00    HC Sokol Pyšely     HC Pyšely    4:4
         

14. kolo - Skupina B
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.12.2018   21:30    HC Miličín     HC Farma V. Popovice    2:4
 08.12.2018   20:10    Sokol Senohraby     HC Bystřice    6:3
         

13. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 02.12.2018   20:40    HC MOOS Osečany     HC Olbramovice „A“    6:3
 02.12.2018   19:10    HC Pyšely     Benešov 70ers    2:4
 01.12.2018   21:40    HC Průhonice     HC Sokol Pyšely    3:3
 07.12.2018   20:30    HC Farma V. Popovice     HC Olbramovice „B“    7:3
 03.12.2018   20:00    HC Bystřice     HC Miličín    5:2
         

12. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 25.11.2018   20:40    Benešov 70ers     HC Sokol Pyšely    9:1
 25.11.2018   19:10    HC Olbramovice „A“     HC Pyšely    9:3
 26.11.2018   21:30    HC Miličín     Sokol Senohraby    4:8
 01.12.2018   20:10    HC Olbramovice „B“     HC Bystřice    8:5
         

11. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 19.11.2018   21:30    HC Olbramovice „B“     Benešov 70ers    7:11
 19.11.2018   20:00    HC Bystřice     HC Olbramovice „A“    2:9
 14.11.2018   20:00    HC Sokol Pyšely     HC MOOS Osečany    1:9
 13.11.2018   22:00    HC Průhonice     HC Farma V. Popovice    9:2
 13.11.2018   20:30    HC Miličín     HC Pyšely    4:3
         

10. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.11.2018   19:00    Benešov 70ers     HC Bystřice    3:7
 09.11.2018   22:00    HC MOOS Osečany     HC Olbramovice „B“    16:2
 09.11.2018   20:30    HC Olbramovice „A“     HC Průhonice    6:3
 07.11.2018   21:30    HC Pyšely     Sokol Senohraby    10:5
 07.11.2018   20:00    HC Farma V. Popovice     HC Miličín    3:8
         

9. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 04.11.2018   19:10    HC Průhonice     Benešov 70ers    0:3
 03.11.2018   18:40    HC Olbramovice „B“     HC Sokol Pyšely    1:8
 02.11.2018   22:00    HC Miličín     HC Olbramovice „A“    2:4
 02.11.2018   20:30    HC Bystřice     HC MOOS Osečany    2:13
 03.11.2018   20:10    Sokol Senohraby     HC Farma V. Popovice    3:7
         

8. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 28.10.2018   20:40    HC MOOS Osečany     HC Průhonice    5:1
 27.10.2018   21:40    HC Sokol Pyšely     HC Bystřice    5:1
 27.10.2018   20:10    HC Farma V. Popovice     HC Pyšely    3:4
 26.10.2018   22:00    Benešov 70ers     HC Miličín    14:6
 26.10.2018   20:30    HC Olbramovice „A“     Sokol Senohraby    12:2
         

7. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 22.10.2018   21:30    HC Průhonice     HC Sokol Pyšely    1:2
 21.10.2018   20:00    HC Miličín     HC MOOS Osečany    3:8
 19.10.2018   22:00    HC Pyšely     HC Olbramovice „A“    2:0
 19.10.2018   20:30    Sokol Senohraby     Benešov 70ers    6:4
 21.10.2018   21:30    HC Bystřice     HC Olbramovice „B“    4:8
         

6. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 16.10.2018   22:15    HC Sokol Pyšely     HC Miličín    4:2
 16.10.2018   20:45    HC Olbramovice „B“     HC Průhonice    5:7
 14.10.2018   19:15    HC Olbramovice „A“     HC Farma V. Popovice    7:3
 13.10.2018   21:30    HC MOOS Osečany     Sokol Senohraby    3:3
 13.10.2018   20:00    Benešov 70ers     HC Pyšely    7:5
         

5. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 10.10.2018   21:30    HC Průhonice     HC Bystřice    8:1
 08.10.2018   21:30    HC Pyšely     HC MOOS Osečany    3:9
 07.10.2018   21:30    HC Farma V. Popovice     Benešov 70ers    11:8
 07.10.2018   20:00    Sokol Senohraby     HC Sokol Pyšely    7:8
 10.10.2018   20:00    HC Miličín     HC Olbramovice „B“    6:8
         

4. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.11.2018   21:50    Benešov 70ers     HC Olbramovice „A“    6:3
 02.10.2018   20:45    HC Sokol Pyšely     HC Pyšely    2:3
 01.10.2018   20:00    HC MOOS Osečany     HC Farma V. Popovice    6:3
 30.09.2018   20:45    HC Olbramovice „B“     Sokol Senohraby    8:7
 03.10.2018   20:00    HC Bystřice     HC Miličín    3:6
         

3. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 26.09.2018   20:00    HC Miličín     HC Průhonice    0:2
 25.09.2018   20:45    HC Pyšely     HC Olbramovice „B“    6:5
 24.09.2018   21:30    HC Farma V. Popovice     HC Sokol Pyšely    4:1
 23.09.2018   21:30    HC Olbramovice „A“     HC MOOS Osečany    2:4
 25.09.2018   22:15    Sokol Senohraby     HC Bystřice    7:5
         

2. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 21.09.2018   22:15    HC Průhonice     Sokol Senohraby    6:5
 19.09.2018   20:00    HC Bystřice     HC Pyšely    6:4
 18.09.2018   20:45    HC MOOS Osečany     Benešov 70ers    5:9
 16.09.2018   20:00    HC Sokol Pyšely     HC Olbramovice „A“    2:4
 16.09.2018   21:30    HC Olbramovice „B“     HC Farma V. Popovice    5:5
         

1. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 14.09.2018   20:45    HC Pyšely     HC Průhonice    6:3
 11.09.2018   20:45    HC Olbramovice „A“     HC Olbramovice „B“    7:4
 10.09.2018   20:00    Benešov 70ers     HC Sokol Pyšely    5:7
 15.09.2018   19:00    Sokol Senohraby     HC Miličín    5:5
 12.09.2018   20:00    HC Farma V. Popovice     HC Bystřice    6:2
Copyright © 2001-2018 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.