NHLH Benešov
  Dnes je : středa, 11. prosince 2019  svátek slaví : Dana  


 >> Výsledky 1. ligy
 >> Výsledky 2. ligy
 >> Kontumace
 >> Tabulka 1. ligy
 >> Tabulka 2. ligy
 >> Neoficiální výsledky

 NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 Upozornění autora
 GDPR
 Přestupy hráčů
 Nováčci
 Zimní stadión
 Kniha nářků
 Rozhodčí
 Aktuální tresty
 Download
 Soupisky týmů
 Napište nám

  


upravit pro tisk  upravit pro tisk 

       

Výsledky 1. ligy - 2019/2020

15. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 09.12.2019   20:00    HC Sokol Pyšely     AHC Rebels    1:5
 08.12.2019   20:40    HC Průhonice     HC Bystřice    5:1
 08.12.2019   19:10    HC Pyšely     HC Benešov 70ers    2:6
         

14. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 30.11.2019   21:40    AHC Rebels     HC Pyšely    1:9
 30.11.2019   20:10    HC Olbramovice „B“     HC Průhonice    3:12
 29.11.2019   21:50    HC Benešov 70ers     HC Olbramovice „A“    7:7
 29.11.2019   20:20    HC Miličín     HC MOOS Osečany    3:6
 27.11.2019   20:20    HC Bystřice     HC Sokol Pyšely    0:2
 10.12.2019   22:00    Sokol Senohraby     HC Farma V. Popovice    3:3
         

13. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 24.11.2019   20:40    HC Průhonice     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 24.11.2019   19:10    HC Farma V. Popovice     HC Miličín    5:1
 23.11.2019   21:30    HC Sokol Pyšely     HC Olbramovice „B“    8:6
 19.11.2019   22:00    HC MOOS Osečany     HC Benešov 70ers    0:5 kont.
 19.11.2019   20:30    HC Olbramovice „A“     AHC Rebels    9:7
 18.11.2019   20:00    HC Pyšely     HC Bystřice    8:6
         

12. kolo - Skupina
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.11.2019   21:50    Sokol Senohraby     HC Sokol Pyšely    0:5 kont.
 15.11.2019   20:20    HC Miličín     HC Benešov 70ers    3:6
 13.11.2019   21:50    HC Olbramovice „B“     HC Pyšely    7:5
 13.11.2019   20:20    HC Farma V. Popovice     HC Průhonice    1:4
 12.11.2019   22:00    HC Bystřice     HC Olbramovice „A“    5:12
 12.11.2019   20:30    AHC Rebels     HC MOOS Osečany    0:5 kont.
         

11. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 09.11.2019   21:40    HC Farma V. Popovice     HC Sokol Pyšely    2:1
 09.11.2019   20:10    HC Průhonice     HC Miličín    3:2
 08.11.2019   20:20    Sokol Senohraby     HC Pyšely    0:5 kont.
 06.11.2019   21:50    HC Olbramovice „B“     HC Olbramovice „A“    3:8
 06.11.2019   20:20    AHC Rebels     HC Benešov 70ers    0:5 kont.
 05.11.2019   22:00    HC Bystřice     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
         

10. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 30.10.2019   22:10    HC Pyšely     HC Farma V. Popovice    4:6
 30.10.2019   20:40    HC Olbramovice „A“     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 29.10.2019   21:50    HC MOOS Osečany     HC Olbramovice „B“    0:5 kont.
 02.11.2019   21:40    HC Miličín     AHC Rebels    5:0 kont.
 01.11.2019   21:50    HC Benešov 70ers     HC Bystřice    6:4
 01.11.2019   20:20    HC Sokol Pyšely     HC Průhonice    5:0 kont.
         

9. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 26.10.2019   19:30    HC Bystřice     AHC Rebels    5:0 kont.
 26.10.2019   18:00    HC Farma V. Popovice     HC Olbramovice „A“    3:7
 25.10.2019   21:40    HC Průhonice     HC Pyšely    1:2
 25.10.2019   20:10    Sokol Senohraby     HC MOOS Osečany     oboustr. kont.
 23.10.2019   22:10    HC Olbramovice „B“     HC Benešov 70ers    5:7
 22.10.2019   22:00    HC Sokol Pyšely     HC Miličín    4:0
         

8. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 20.10.2019   19:00    HC Olbramovice „A“     HC Průhonice    4:2
 19.10.2019   21:30    HC Miličín     HC Bystřice    7:3
 19.10.2019   20:00    HC MOOS Osečany     HC Farma V. Popovice    0:5 kont.
 18.10.2019   21:50    HC Benešov 70ers     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 18.10.2019   20:20    AHC Rebels     HC Olbramovice „B“    4:12
 16.10.2019   22:10    HC Pyšely     HC Sokol Pyšely    3:5
         

7. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 15.10.2019   22:00    HC Průhonice     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
 15.10.2019   20:30    HC Pyšely     HC Miličín    5:4
 14.10.2019   21:30    HC Farma V. Popovice     HC Benešov 70ers    3:10
 14.10.2019   20:00    HC Sokol Pyšely     HC Olbramovice „A“    2:11
 11.10.2019   21:50    Sokol Senohraby     AHC Rebels     oboustr. kont.
 11.10.2019   20:20    HC Olbramovice „B“     HC Bystřice    2:4
         

6. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.10.2019   21:30    HC Olbramovice „A“     HC Pyšely    5:1
 06.10.2019   19:30    HC Benešov 70ers     HC Průhonice    5:2
 06.10.2019   18:00    HC MOOS Osečany     HC Sokol Pyšely    0:5 kont.
 05.10.2019   19:30    HC Miličín     HC Olbramovice „B“    6:5
 05.10.2019   18:00    AHC Rebels     HC Farma V. Popovice    0:5 kont.
 04.10.2019   20:20    HC Bystřice     Sokol Senohraby    5:0 kont.
         

5. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 30.09.2019   21:40    HC Sokol Pyšely     HC Benešov 70ers    2:6
 30.09.2019   20:10    HC Olbramovice „A“     HC Miličín    16:2
 29.09.2019   20:40    HC Průhonice     AHC Rebels    5:0 kont.
 29.09.2019   19:10    HC Pyšely     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
 28.09.2019   19:30    Sokol Senohraby     HC Olbramovice „B“    6:6
 28.09.2019   18:00    HC Farma V. Popovice     HC Bystřice    7:2
         

4. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 24.09.2019   20:30    HC Olbramovice „B“     HC Farma V. Popovice    4:5
 23.09.2019   21:30    HC Miličín     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 23.09.2019   20:00    HC Bystřice     HC Průhonice    3:4
 22.09.2019   19:30    AHC Rebels     HC Sokol Pyšely    1:7
 22.09.2019   18:00    HC Benešov 70ers     HC Pyšely    13:3
 21.09.2019   21:40    HC MOOS Osečany     HC Olbramovice „A“    5:0 kont.
         

3. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 17.09.2019   22:00    HC Sokol Pyšely     HC Bystřice    5:0
 17.09.2019   20:30    HC Farma V. Popovice     Sokol Senohraby    5:0 kont.
 16.09.2019   21:30    HC Průhonice     HC Olbramovice „B“    5:2
 16.09.2019   20:00    HC MOOS Osečany     HC Miličín    0:5 kont.
 15.09.2019   19:30    HC Pyšely     AHC Rebels    8:4
 15.09.2019   18:00    HC Olbramovice „A“     HC Benešov 70ers    0:5 kont.
         

2. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 11.09.2019   20:10    HC Olbramovice „B“     HC Sokol Pyšely    2:4
 10.09.2019   22:00    HC Miličín     HC Farma V. Popovice    3:7
 10.09.2019   20:30    Sokol Senohraby     HC Průhonice    0:5 kont.
 09.09.2019   21:30    AHC Rebels     HC Olbramovice „A“    0:5 kont.
 09.09.2019   20:00    HC Bystřice     HC Pyšely    6:8
 08.09.2019   19:30    HC Benešov 70ers     HC MOOS Osečany    5:0 kont.
         

1. kolo
 datum   čas   domácí   hosté   výsledek 
         
 07.12.2019   18:00    HC Sokol Pyšely     Sokol Senohraby    4:8
 04.09.2019   21:40    HC Průhonice     HC Farma V. Popovice    3:8
 03.09.2019   22:00    HC Pyšely     HC Olbramovice „B“    2:4
 03.09.2019   20:30    HC Olbramovice „A“     HC Bystřice    10:1
 02.09.2019   21:30    HC MOOS Osečany     AHC Rebels     oboustr. kont.
 02.09.2019   20:00    HC Benešov 70ers     HC Miličín    9:4
Copyright © 2001-2019 Tom Svoboda a firma ELAK bez souhlasu je kopírování obsahu stránek zakázáno, horní banner NHLH vytvořil Tomáš Truhelka, za příspěvky na knize hostů neodpovídáme a vyjadřují osobní názory přispěvatelů.